Posty i strony są podstawą środowiska WordPress.

Można je złożyć pod pojęciem parasolowym strona pojedyncza ponieważ pokazują one pojedynczy fragment treści z twojej bazy danych. Optymalizacja może zwiększyć liczbę kliknięć, czas spędzony na stronie i różne inne statystyki.

W tym poście przyjrzymy się niektórym z rzeczy, które możesz zrobić, aby Twoje posty i strony były lepsze. Obejmuje to zmianę wbudowanych ustawień, używanie wtyczek i używanie kodu do załatwiania spraw.

Zmiana Wbudowanych Ustawień

Jeśli rozejrzysz się po stronie edycji swoich postów i stron, zauważysz wiele ustawień, które możesz zmienić.

Polecam udać się do Opcje Ekranu zakładka u góry strony i przełączanie wszystko on Jeśli nie wiesz, co to jest, spróbuj – nigdy nie wiesz, co możesz znaleźć!

Edytowanie permalinków jest powszechną praktyką z wielu powodów. Po uruchomieniu artykułu mogłeś nadać mu tytuł zastępczy, taki jak ” mój nowy Post WordPress.”W tym przypadku ślimak będzie” mój-nowy-WordPress-post”, co oznacza, że adres URL będzie “http://yourdomain.com/2015/03/29/my-new-wordpress-post”. to wcale nie jest dobre-powinno się to zmienić.

Obok linku bezpośredniego znajduje się przycisk Edytuj, ale możesz również kliknąć bit końcowy (podświetlony na Żółto), aby go edytować. Fajny trik, którego często używam: usuń cały ciąg i naciśnij enter lub kliknij ok-permalink zostanie wygenerowany na nowo z tytułu.

Editing permalinks

Inny przydatny scenariusz można zobaczyć na powyższym obrazku. Czasami możesz chcieć, aby tytuł artykułu i permalink różniły się ze względów SEO. Jeśli twój tytuł to “Top Tips to Establish And Improve Your WordPress SEO”, możesz chcieć, aby permalink pominął wszystkie niepotrzebne słowa – ” improve-WordPress-seo.”

Metadane Obrazu

Podczas przesyłania obrazów zawsze należy dodać tekst alternatywny i opis, nawet jeśli obraz nie jest używany. Może to być uciążliwe, ale może zwiększyć pozycję w wyszukiwarkach i sprawić, że Twoja strona będzie bardziej kompletna.

Każdy obraz ma swoją własną stronę o nazwie strona załącznika, która istnieje, nawet jeśli nie łączysz się z nią, nawet jeśli nie używasz obrazu nigdzie. Spójrz na tę przykładową stronę załącznika z Twenty Fifteen.

Pojawi się tytuł i opis obrazu, co daje dodatkową treść, która może być skierowana tak jak każda inna treść. Daje również możliwość tworzenia przydatnych funkcji, takich jak linki do pobierania, informacje o obrazie RAW i inne.

Niestety, wiele motywów przeoczyło stronę załącznika. Jeśli zdarzy ci się użyć motywu, który nie ma dobrze wyglądającego widoku, możesz postępować zgodnie z naszym przewodnikiem dotyczącym tworzenia stron załączników.

Niestandardowe Fragmenty

Jeśli wyświetlasz fragmenty na swojej stronie, bardzo polecam użycie dedykowanego pola fragment w edytorze. Może to być ukryte, więc trzeba będzie przejść do opcji ekranu, aby go pokazać.

Excerpt Box

Motyw wyświetli ręcznie wykonany fragment zamiast automatycznie wygenerowanego. Pozwala to na tworzenie bardziej kuszących fragmentów bez martwienia się o punkt odcięcia słowa 55 automatycznie generowanych.

Ulepszenia Wtyczek

Istnieje kilka świetnych wtyczek, które mogą dodać jeszcze większą funkcjonalność do postów i stron, od poprawy komentowania i SEO po dodawanie ankiet i metadanych.

Poniższe wtyczki zawierają zarówno opcje bezpłatne, jak i premium, a także dwie z naszego własnego katalogu wtyczek.

 • Infinite SEO

  Nasza nieskończona wtyczka SEO oferuje kilka zaawansowanych ustawień dostosowywania meta opcji dla postów i stron w Twojej witrynie. Narzędzia optymalizacyjne integrują się z edytorem, aby uzyskać potężną kontrolę nad wyświetlaniem treści w wyszukiwarkach.

  Z łatwością zwiększ rankingi swojej witryny dzięki przemyślanym tytułom, podglądom i meta informacjom.

  Zainteresowany Infinite SEO?

  Szczegóły
 • Jetpack

  Trudno jest utworzyć listę wtyczek bez Jetpack, ma teraz tak wiele modułów. Niektóre z nich są specjalnie zaprojektowane, aby Twoje posty i strony były niesamowite.

  Moduł related posts generuje linki do powiązanych treści pod postami. Jest to niezbędne do uzyskania większej liczby wyświetleń strony na użytkownika. Czuję się również bardziej komfortowo z Jetpack oferując tę funkcję niż ktokolwiek inny. Powiązane posty można robić w bardzo marnotrawny, bazodanowy sposób. Jetpack jest przez Automattic, firma za WordPress, S kod jest zoptymalizowany na pewno.

  Inne świetne Moduły to udostępnianie (co pozwala dodawać przyciski udostępniania pod swoimi postami), nagłośnienie (Autopost treści do serwisów społecznościowych), kafelkowe galerie, Polubienia i wiele więcej!

  Zainteresowany Jetpack?

  Szczegóły
 • Dreamgrow Scroll Trigged Box

  Czy kiedykolwiek chciałeś mieć jedno z tych pudełek promocyjnych, które pojawiają się po przewinięciu określonej odległości lub dotarciu do dołu strony? Dreamgrow Social Triggered Box oferuje tę funkcjonalność w wysoce konfigurowalnej wtyczce.

  Użyj tego pola, aby promować produkt, bezpłatny eBook związany z rejestracją lub dowolną inną treść, którą chcesz.

  Interesuje Cię Dreamgrow Scroll trigged Box?

  Szczegóły
 • System Komentarzy Disqus

  Kiedyś czułem awersję do Disqusa, ale ostatnio tak bardzo się rozwinął, że stał się świetnym sposobem na radzenie sobie z Twoimi komentarzami. Używam Disqus coraz częściej na wielu stronach internetowych i uważam, że działa bardzo dobrze.

  Disquss oferuje centralnie zarządzany system komentowania z mnóstwem korzyści. Gdy ktoś komentuje Twoje treści za pośrednictwem Disqus, komentarz jest również zapisywany w twoich zwykłych komentarzach WordPress, więc jeśli kiedykolwiek wyłączysz wtyczkę, komentarze nadal tam będą.

  Zainteresowany systemem komentarzy Disqus?

  Szczegóły
 • Skróty Arconix

  Shortcodes to świetny sposób na dodawanie treści. Wpisz [button], aby uzyskać na przykład ładnie sformatowany przycisk. Arconix to tylko jedna z wielu wtyczek oferujących pakiet skrótów.

  oferuje przyciski, karty, ikony, akordeony, style wiadomości i tak dalej.

  Interesują Cię skróty Arconix?

  Szczegóły
 • Wyszukaj I Zamień

  Search And Replace to-nic dziwnego-wtyczka, która pozwala wyszukiwać i zastępować w treści witryny. Jeśli chcesz usunąć niektóre sekcje ze swoich postów lub chcesz masowo poprawić błąd ortograficzny, który popełniłeś, ta wtyczka jest dla ciebie.

  Interesujesz się wyszukiwaniem i wymianą?

  Szczegóły
 • Członkostwo Pro

  Nasza wtyczka Protected Content pozwala skonfigurować ochronę opartą na subskrypcji dla treści w Twojej witrynie. Możesz mieć darmową zawartość tak samo, ale także ukrywać kluczowe posty, strony i inne treści za paywall.

   

  Jeśli tworzysz treści najwyższej jakości, jest to świetny sposób na zarobienie pieniędzy bez konieczności uciekania się do reklam.

  Zainteresowany członkostwem Pro?

  Szczegóły
 • Przyjazny dla drukowania i przycisk PDF

  Print Friendly to usługa we, która daje kontrolę nad tym, co jest drukowane w rękach użytkownika. Możesz usuwać obrazy, usuwać określone akapity i inne elementy ze strony internetowej. Pozwala to zaoszczędzić na papierze, co jest świetne i oszczędza czas użytkowników, umożliwiając im prawdziwe drukowanie tego, co chcą.

  Wtyczka pozwala na wyjście przycisków, aby zainicjować proces na Twoich postach i stronach.

  Interesuje Cię przycisk Drukuj i PDF?

  Szczegóły
 • Dodaj Meta Tagi

  Ta wtyczka również nie sprawi, że Twoja strona będzie wizualnie inna, ale może wielokrotnie zwiększyć Twoją ocenę SEO. Dodaje wsparcie dla mikrodanych w całej witrynie. Oznacza to, że Google i inne wyszukiwarki będą w stanie efektywniej czytać Twoją stronę i wiedzieć, co jest czym.

  Chcesz dodać meta tagi?

  Szczegóły
 • Ankiety I Oceny Polldaddy

  Jeśli chcesz dodać ankietę do witryny Polldaddy jest najlepszym rozwiązaniem. Możesz kompilować i dostosowywać ankiety,wyświetlać wyniki i przechowywać odpowiedzi w zapleczu. Polldaddy ma również wsparcie dla ocen, które można wyświetlać na każdym poście lub stronie, jeśli chcesz.

  Interesują Cię ankiety i oceny Polldaddy?

  Szczegóły
 • NextGEN Facebook

  Facebook-zaawansowane Social SEO dla Facebook, Google+, Pinterest, Twitter & więcej ” co jest niesamowite, jeśli przegląd wtyczek i są wypłacane na podstawie liczby słów, ale jest trochę kęs inaczej.

  Ta wtyczka-między innymi-dodaje tagi open graph do twojej witryny, które zapewniają lepsze wrażenia z udostępniania treści na Facebooku. Powinieneś zobaczyć ładne miniatury i opisy stron i być może wzrost udostępniania treści.

  Zainteresowany NextGen Facebook?

  Szczegóły

Ulepszenia Kodu

Oczywiście wbudowane ustawienia i wtyczki po prostu zarysowują powierzchnię tego, co jest możliwe. Dodając poniższe fragmenty do motywu / motywu potomnego lub wtyczki, możesz uzyskać szczegółowe modyfikacje.

Przekierowanie Pojedynczego Wyniku Wyszukiwania

Bardzo podoba mi się ten-dzięki WP Snipp! Gdy użytkownik przeszukuje Twoją witrynę i jest tylko jeden wynik, użytkownik zostaje przeniesiony bezpośrednio do pojedynczego posta, nie trzeba ponownie klikać w wynikach wyszukiwania.

Poprawia to doświadczenie użytkownika, co prowadzi do różnego rodzaju korzyści, w tym lepszych statystyk.

Wczytywanie gist c7e2f87de267f66edcb7

Ładne Linki

Jeśli często łączysz się z różnymi źródłami, możesz utworzyć specjalne formatowanie łącza, aby były łatwo widoczne. Na przykład: możesz wyświetlić ikonę WPMU DEV za każdym razem, gdy łączysz się z artykułem.

Podczas tworzenia łącza w back-endzie upewnij się, że dodałeś klasę, coś w stylu prettylink-wpmudev. Następnie możesz dodać taki fragment do arkusza stylów:

Wczytywanie gist c7e2f87de267f66edcb7
link with icon

W temacie linków możemy również tworzyć linki z określonego tekstu. Na przykład za każdym razem, gdy wspomnisz o WordPress, możesz przekonwertować słowo na link do witryny WordPress. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć się do the_content aby zmodyfikować treść postu.

Wczytywanie gist c7e2f87de267f66edcb7

Ten fragment zastępuje ciągi znaków linkami w treści postu. Jeśli chcesz to zrobić również we fragmentach, dodaj kolejny filtr, który the_excerpt.

Uważaj, gdy używasz tej metody, ponieważ konwertuje tekst, który jest już zawarty w linku. Jeśli od czasu do czasu linkujesz do WordPressa i tak skończysz z uszkodzonym HTML.

Możesz użyć zaawansowanych wyrażeń regularnych, aby tak się stało, ale sugerowałbym tworzenie linków, gdy tylko ich potrzebujesz, używaj tylko tego fragmentu jako tymczasowego rozwiązania.

Wyświetl wszystkie zdjęcia dla postu

Istnieje kilka sposobów wyświetlania całego obrazu dla posta. Możesz wyszukiwać obrazy i robić z danymi, co chcesz, lub korzystać z wbudowanej funkcji galerii.

Zróbmy to drugie-zbuduj krótki kod galerii z obrazów pobranych z bazy danych:

Wczytywanie gist c7e2f87de267f66edcb7

Zapytanie jest wykonywane, upewniamy się, aby wyciągnąć tylko załączniki, które są połączone z bieżącym postem. Upewniłem się, aby określić fields = > 'ids' co spowoduje, że funkcja zwróci tablicę identyfikatorów obrazu zamiast obiektów obrazu. Na koniec echo krótkiego kodu, umieszczając identyfikatory we właściwym miejscu.

Wstawianie Treści Między Akapitami

W niektórych scenariuszach możesz wstawić polecany obraz po pierwszym akapicie lub reklamę po drugim akapicie. Można to zrobić za pomocą podpięcia do the_content i używając magii wyrażeń regularnych.

Wczytywanie gist c7e2f87de267f66edcb7

Kluczem jest tutaj $ mecze array. Zwiększ drugą liczbę, aby dodać zawartość po późniejszych akapitach. $mecze[0][3] [1] na przykład doda Twoją treść po czwartym akapicie.

Twórz Własne Skróty

Skróty są łatwe do zrobienia i mogą znacznie ułatwić Ci życie. Możesz ich użyć do łatwiejszego tworzenia łącza lub dodawania bardziej rozbudowanej treści przy minimalnym wysiłku.

Oto dwa przykłady:

Wczytywanie gist c7e2f87de267f66edcb7

Pierwszy shortcode-iconlink-tworzy link z klasą, którą możemy stylizować za pomocą CSS, tak jak wcześniej. Tutaj klasa jest generowana automatycznie z adresu URL. Nazwa domeny jest analizowana, a kropki są zastępowane myślnikami, więc WPMU DEV stałby się ” premium-wpmudev-org.”

Drugi shortcode to sposób, aby powiedzieć użytkownikom, aby spojrzeli na nową wersję posta bez konieczności wpisywania powiadomienia za każdym razem. Jest to zasadniczo fragment, wystarczy wpisać”[update_notice url= “http://newcontent.com”] ‘ do edytora i masz swoje ogłoszenie.

Automatycznie Dodawaj Stare Ogłoszenia

Niektóre strony internetowe piszą o szybko rozwijających się i zmieniających się branżach, więc posty sprzed roku mogą być przestarzałe. W takich przypadkach możesz dodać nieaktualne powiadomienie bez konieczności przechodzenia do każdego postu i dodawania krótkiego kodu. Można to zrobić za pomocą podpięcia do the_content jeszcze raz.

Wczytywanie gist c7e2f87de267f66edcb7

Będziesz musiał stylizować to samodzielnie, ale z dodanymi tylko trzema zasadami już wygląda ładnie w Twenty Fifteen:

Outdated Post Notice

Cenzura Wrażliwych Treści

Jeśli masz niektórych autorów skłonnych do przeklinania, ale nie chcesz dyktować ich stylu, możesz stworzyć schludny mały edytor, filtrując treść postu. Możesz włączyć ten filtr tylko dla gości, aby upewnić się, że zalogowani użytkownicy widzą wszystko.

Wczytywanie gist c7e2f87de267f66edcb7

Szukamy instancji fraka i zastępujemy je <span class="redacted">karf < / span>. Możemy wtedy wystylizować .redacted Klasa jak nam się podoba, co sprawia, że wygląda to na prawdziwą redakcję. I również pomieszane litery, ponieważ słowo byłoby nadal widoczne w kodzie źródłowym, lub jeśli podświetlone.

Jeśli chcesz to włączyć tylko dla użytkowników gości zawiń cały kod w ramach funkcji w jeśli ( !is_user_logged_in() ) .

Zmień długość fragmentu

Czy chcesz użyć fragmentu, ale uważasz, że domyślne słowo 55 jest trochę na krótkiej stronie? Możesz zmodyfikować go do własnych potrzeb, korzystając z excerpt_length filtr. To proste, poniżej podwoi długość fragmentu do 110 słów:

Wczytywanie gist c7e2f87de267f66edcb7

Wniosek

Lista tego, co możesz zrobić, aby ulepszyć swoje strony, jest naprawdę nieskończona, ponieważ twoja wyobraźnia i umiejętność kodowania to granica. Możesz wiele osiągnąć dzięki wbudowanym ustawieniom i wtyczkom, a jeśli chcesz mieć pełną kontrolę, kod jest twoim przyjacielem.

Czy masz jakieś ulubione techniki, aby Twoje posty i strony były lepsze? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Tagi:

You May Also Like

Jak naprawić nieprawidłowy błąd JSON w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Co powoduje błąd “nieprawidłowa odpowiedź JSON” w WordPress?1. Sprawdź adresy…

Jak naprawić błąd krytyczny w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest błąd krytyczny w WordPress?Co powoduje krytyczny błąd…

Jak zmienić kolor linku w WordPress (poradnik dla początkujących)

W artykule: Dlaczego Linki Są Ważne?Jak dodawać linki w postach i stronach…

9 Najlepsze Darmowe Wtyczki WordPress Author Bio Box

W artykule: 1. Simple Author Box2. Branda3. Autor postu WP4. Author Bio…