Jeśli tworzysz stronę internetową dla agencji oferującej profesjonalne usługi, motywy WordPress w tej kolekcji pomogą Ci szybko uruchomić witrynę.

Wszystkie te tematy są nie tylko bardzo atrakcyjne, ale zawierają również wiele funkcji, które ułatwiają promowanie usług i kluczowych atrakcji Twojej agencji.

Wspólne cechy tych motywów obejmują elastyczne widżety, które prezentują Twój zespół, oferowane usługi, klientów, z którymi współpracowałeś, a także otrzymane referencje, nie wspominając o portfolio pracy.

Niezależnie od tego, czy budujesz stronę internetową dla agencji, czy jesteś freelancerem pracującym samodzielnie, bez wątpienia znajdziesz tutaj coś, co ci się spodoba.

 • Fundacja

  Foundation to profesjonalny jednostronicowy motyw, który jest idealny dla agencji, które chcą pokazać, co mogą zaoferować swoim klientom w dobrym stylu.

  Temat zawiera wbudowaną sekcję portfolio, którą docenią Agencje i freelancerzy. Wszystkie prace przesłane do tej sekcji witryny można skategoryzować i udokumentować. Pomaga to odwiedzającym łatwiej znaleźć drogę do Twojego portfolio i lepiej zrozumieć, co możesz im zaoferować.

  Szablony postów na blogu również nie zostały zaniedbane, a ich indywidualne projekty ułatwiają prezentowanie swoich przemyśleń i najnowszych wiadomości z branży w atrakcyjnym otoczeniu.

  Ponieważ ten motyw pochodzi ze sklepu tematycznego Obox, można go kupić indywidualnie lub jako część ich cennego pakietu “wszystkie motywy”. Dzięki natychmiastowej usłudze Obox oferuje również rejestrację domeny all-in-one, hosting witryn i usługę konfiguracji motywów za stałą miesięczną opłatą.

  Zainteresowany Fundacją?

  DownloadDemo
 • Ekspresowe

  Dzięki jednostronicowemu formatowi Express możesz natychmiast przekazać odwiedzającym dokładnie to, co oznacza Twoja agencja i co może zaoferować potencjalnym klientom.

  Każdy element przesłany do portfolio otrzymuje własną stronę, która może zawierać wiele obrazów, tytuł, opis i linki do zewnętrznej strony internetowej.

  Jeśli chodzi o tworzenie tego motywu własnego, wsparcie dla narzędzia WordPress customizer pozwala na wprowadzanie wielu zmian w celu personalizacji witryny. Za pomocą narzędzia dostosowywania motywów możesz zmieniać układy stron, przeciągając i upuszczając widżety na miejsce, przesyłając logo i edytując wygląd wielu innych elementów strony. Wszystko to odbywa się za pośrednictwem intuicyjnego interfejsu z podglądem na żywo.

  Ponownie, dzięki planom cenowym sklepu tematycznego Obox, możesz wybrać ten motyw wraz ze wszystkimi innymi produktami za jedną niską cenę.

  Zainteresowany ekspresem?

  DownloadDemo
 • Foxy

  Foxy zawiera suwak treści o pełnej szerokości, który można sprytnie umieścić na stronie głównej witryny. Daje to doskonałą okazję do zaprezentowania swoich najnowszych prac i osiągnięć.

  Chociaż nie jest to jednostronicowy motyw, Foxy może zawierać wiele różnych rodzajów elementów, które pomogą opowiedzieć historię twojej marki i sprzedać Twoje usługi potencjalnym klientom. Te elementy strony głównej obejmują zestawy ikon, które podkreślają twoje najlepsze umiejętności, przewijaną sekcję portfolio, aby zaprezentować najlepszą pracę, oraz obszar z zakładkami, aby zapewnić szereg informacji bez zajmowania zbyt dużej ilości miejsca na ekranie.

  Foxy oferuje szereg przydatnych szablonów stron, w tym stronę kontaktową, galerię i sekcję portfolio, pomagając Ci jak najszybciej uruchomić nową witrynę.

  Ponieważ Foxy jest eleganckim produktem tematycznym, może być twój – wraz z ponad 80 innymi motywami – za bardzo konkurencyjną cenę.

  Zainteresowany Foxy?

  DownloadDemo
 • Zwinny

  Nimble ma na celu jak najprostsze udostępnienie strony internetowej Agencji online. Dzięki importowalnej zawartości pozorowanej i gamie szablonów stron możesz szybko odtworzyć wersję demonstracyjną tego motywu, a następnie dodać niestandardową zawartość, aby uczynić ją własną.

  Ten motyw pochodzi z eleganckich motywów, co oznacza, że korzysta z ich niestandardowego motywu opcjonalnego Panelu sterowania. Chociaż nie jest to tak intuicyjne jak podstawowe narzędzie do dostosowywania WordPress, powinno pozwolić Ci dostosować motyw do swoich potrzeb bez zbytniego wysiłku. Oznacza to również, że jest on dostępny w ramach członkostwa w klubie tematycznym.

  Z dużym suwakiem treści i widgetized Strona główna, masz wiele opcji, jak twoja strona jest zorganizowana z Nimble.

  Zainteresowany Nimble?

  DownloadDemo
 • Północ

  North daje Ci czyste płótno do prezentacji usług, które Twoja agencja ma do zaoferowania światu zewnętrznemu.

  Pomimo minimalnego wyglądu tego motywu, nadal istnieje wiele miłych akcentów,które pomogą twojej stronie stworzyć niezapomniane wrażenie na odwiedzających. Obejmuje to niestandardową funkcję galerii obrazów, szablon portfolio i widżety mediów społecznościowych, aby wymienić tylko kilka z nich.

  Jeśli chodzi o tworzenie tego motywu własnego, North korzysta z dostosowywania motywów w zapleczu WordPress. Pozwala to dostosować wiele elementów Witryny, takich jak kolory linków i akcentów, a także przesyłanie logo, za pośrednictwem interfejsu z podglądem na żywo.

  North był wielokrotnie aktualizowany od czasu wydania, co daje dobrą wskazówkę na to, jak Array, deweloper, wygląda po swoich produktach po ich pierwszym wydaniu. Chociaż możesz odebrać ten motyw agencji premium w konkurencyjnej cenie, możesz zapłacić trochę więcej i uzyskać wszystkie motywy 15, a także wszystkie nowe wydania motywów na rok z ofertą przepustek tematycznych.

  Zainteresowany North?

  DownloadDemo
 • Promień

  Radius to kolejny odważny, ale czysty motyw agencji z Array. Pomimo sparowanego wyglądu, wciąż udaje mu się zapakować profesjonalny cios.

  Suwak strony głównej jest idealny do prezentowania najnowszych prac i może pomieścić duży pełnoekranowy obraz na każdym slajdzie. Podkreślenie atrybutów i unikalnych punktów sprzedaży Twojej agencji jest łatwe, po części dzięki linkowalnej liście ikon na stronie głównej. Korzystanie z zakładek pozwala zmaksymalizować stronę główną nieruchomości w celu uzyskania wiadomości i wyświetlania linków do najlepszej pracy.

  Radius wykorzystuje w pełni responsywny projekt i silną sekcję portfolio, dzięki czemu jest motywem agencji, który zaznacza wszystkie niezbędne pola i trochę więcej.

  Zainteresowany Radius?

  DownloadDemo
 • Architekt

  MyThemeShop są znane ze swoich przyjaznych SEO motywów z szybkim czasem ładowania, a Architekt nie jest wyjątkiem.

  Z miejscem na obraz nagłówka o pełnej szerokości na stronie głównej, w połączeniu z efektami przewijania paralaksy, ten motyw daje doskonałą okazję do uchwycenia odwiedzających, gdy tylko wylądują na twojej stronie.

  Reszta układu strony głównej zależy od ciebie, dzięki sekcjom przeciągnij i upuść zawartym w tym motywie. Niektóre z tych sekcji obejmują sekcję usług, wraz z własnym suwakiem, wyświetlaczem licznika, sekcją logo marki, najnowszym widżetem tweetów, sekcją “poznaj zespół” i wiele więcej.

  Architect jest pełen przydatnych funkcji, które pozwalają łatwo opublikować wszystkie informacje, które potencjalni klienci będą chcieli wiedzieć w jednym uderzającym i łatwym w użyciu projekcie.

  Interesuje Cię Architekt?

  DownloadDemo
 • OnePage

  OnePage to odważny motyw, który wykorzystuje duże elementy do wyświetlania wielu treści odwiedzającym, wszystko ze strony głównej witryny.

  Począwszy od pełnoekranowego suwaka strony głównej, aż do widżetu Google Maps w stopce, ten motyw ułatwia publikowanie wszystkich najważniejszych informacji o Twojej agencji i oferowanych przez nią usługach w jednym łatwym do odczytania pakiecie.

  Podobnie jak motyw Architect, również z MyThemeShop, OnePage jest pełen sekcji strony głównej, które można dostosować i zmienić. Pozwala to na zbudowanie idealnego układu strony internetowej. OnePage jest dostępny w dwóch trybach wyświetlania. Jednak domyślny wyświetlacz jest idealny dla każdego, kto buduje stronę internetową w celu promowania swojej agencji.

  Korzystając z tego motywu, Twoja witryna będzie działać równie dobrze na wielu urządzeniach. Dzieje się tak dzięki obsłudze motywu dla monitorów retina o wysokiej rozdzielczości i wyświetlaczy smartfonów z małym ekranem. Suwak sterowany dotykiem sprawi, że użytkownicy mobilni będą czuć się szczególnie dobrze podczas odwiedzania Twojej witryny.

  Zainteresowany OnePage?

  DownloadDemo
 • Altitude Pro

  Altitude Pro to jeden z najnowszych motywów StudioPress dla ich ultra-popularnego frameworka Genesis. To świetnie wyglądający projekt, który wykorzystuje długi styl strony głównej, wyświetlając wszystkie niezbędne informacje o Twojej firmie w jednym łatwym do odczytania formacie.

  Chociaż lista funkcji może cię nie zawiesić, wygląd tego motywu powinien. Z wyborem stylów kolorów do wyboru, szablonem strony docelowej i responsywnym projektem mobilnym, nadal nie powinieneś mieć problemu z zbudowaniem strony internetowej, której potrzebujesz, aby promować swoją agencję w dobrym stylu.

  Altitude Pro to motyw, który spodoba się tym, którzy wolą prostotę od nieskończonych funkcji.

  Interesuje Cię Altitude Pro?

  DownloadDemo
 • Agencja Pro

  Ponieważ Agency Pro została stworzona do działania w oparciu o Genesis Framework, otrzymujesz dostęp do szybkiego ładowania, czysto zakodowanego szablonu do stworzenia idealnej strony agencji lub profesjonalnych usług.

  Z miejscem na duży pełnoekranowy obraz tła i sześcioma opcjami układu do wyboru, możesz naprawdę spersonalizować ten motyw, aby był naprawdę reprezentatywny dla Twojej agencji i świadczonych usług.

  Wiele szablonów postów na blogu i elementów układu są ładnie przedstawione, dzięki czemu ten motyw StudioPress jest dobrym wyborem dla osób regularnie publikujących informacje o swojej działalności lub branży.

  Jeśli już kupiłeś Genesis Framework w przeszłości, powinieneś kwalifikować się do zniżki na reklamowaną cenę tego motywu.

  Zainteresowany Agency Pro?

  DownloadDemo
 • Cel

  Dzięki pełnoekranowemu suwakowi strony głównej, który urzeka odwiedzających, motyw agencji celowej z motywów organicznych zapewnia szybkie ładowanie i minimalną platformę do promowania swoich usług.

  Pełne wsparcie dla WordPress Customizer oznacza, że możesz łatwo wprowadzać zmiany w najdrobniejszych szczegółach swojej witryny, a szablon portfolio pozwala publikować najlepsze prace w dobrym stylu. Purpose jest również dostarczany z biblioteką przydatnych skrótów, co ułatwia wstawianie szeregu elementów strony do treści.

  Cel zawiera wszystkie najlepsze cechy specyficzne dla agencji w jednym dobrze zaprezentowanym pakiecie.

  Zainteresowany celem?

  DownloadDemo
 • Zbiorowe

  Kolektyw polega na promowaniu zespołu i publikowaniu swoich przemyśleń. Więc jeśli jedną z głównych atrakcji Twojej agencji są jej ludzie, ten temat może być dobrym dopasowaniem.

  Podczas gdy kolektyw jest sprzedawany na tych, którzy prowadzą blogi wielu autorów, dzięki profesjonalnie wyglądającemu projektowi, doborowi szablonów i bibliotece skrótów, ładnie się podwaja jako temat do promowania agencji w Internecie.

  Chociaż Dostępny samodzielnie, Collective można kupić wraz ze wszystkimi innymi przedmiotami z motywów organicznych w jednej obniżonej cenie.

  Zainteresowany kolektywem?

  DownloadDemo
 • Kąt

  Kąt wykonuje dobrą robotę, łącząc czysty i przejrzysty projekt z wyborem przydatnych funkcji.

  Podczas konfigurowania tego motywu masz możliwość wyświetlania w widocznym miejscu suwaka treści o prawie pełnej szerokości na stronie głównej, który łączy się z wewnętrznymi stronami Twojej witryny. Konfigurowalny układ strony głównej może również zawierać więcej informacji o twoich usługach, najnowszych projektach, ostatnich postach i kanałach z różnych profili mediów społecznościowych.

  Ponieważ wszystkie elementy, które mogą być wyświetlane na stronie głównej, są serwowane jako widżety, można je łatwo zorganizować za pomocą interfejsu przeciągnij i upuść. Szczególnie atrakcyjną cechą kąta, opracowaną przez ludzi z WP Zoom, jest to, że posty wyświetlają wyróżniony obraz, który jest umieszczony w nagłówku za tytułem postu, aby uzyskać unikalny wygląd.

  Zainteresowany Angle?

  DownloadDemo
 • Insider

  Projekt Insider; s pomoże odwołać się do bardziej korporacyjnych agencji. Subtelne kolory i wyciszone funkcje przekażą poważniejszą stronę Twojej firmy, a opcje dostosowywania pomogą Ci dodać odrobinę stylu do swojego projektu w razie potrzeby.

  Suwak strony głównej korzysta z interfejsu z zakładkami, co pozwala odwiedzającym szybko sprawdzić, jaki rodzaj treści zawiera każdy slajd. Istnieje pięć niestandardowych typów postów zawartych w Insider, obejmujących wydarzenia, klientów, funkcje, pokaz slajdów i referencje. Ułatwia to organizowanie treści i wyświetlanie ich w unikalny i dostosowany do potrzeb sposób.

  Insider, od WP Zoom, zawiera instalację zawartości jednym kliknięciem, która pomaga niemal natychmiast odtworzyć wersję demonstracyjną motywu. Podobnie jak inne motywy z WP Zoom, Insider jest dostępny indywidualnie lub w ramach miesięcznego klubu członkowskiego, co daje dostęp do wszystkich 50 ich motywów.

  Zainteresowany Insider?

  DownloadDemo
 • Biznes

  Biznes, od Graph Paper Press, oferuje kreatywne spojrzenie na tradycyjny motyw WordPress w stylu agencji.

  Dzięki pełnoekranowemu pokazowi slajdów w tle na stronie głównej i świetnie wyglądającej sekcji portfolio każda kreatywna firma powinna mieć możliwość skorzystania z tego motywu. Biznes jest w pełni responsywny, a wygląd motywu można dostosować za pomocą Dostosowywacza WordPress.

  Istnieje nawet Szablon tabeli cenowej dla każdego, kto wymienia swoje indywidualne produkty i usługi online.

  Interesujesz się biznesem?

  Pobierzdemodemo
 • Wall Street

  Wall Street to kolejny motyw WordPress z Graph Paper Press, który spodoba się każdemu, kto tworzy stronę internetową dla agencji z kreatywnym naciskiem.

  Projekt jest w pełni responsywny i ponownie wykorzystuje pełnoekranowe obrazy tła, które mogą być przewijane przez odwiedzającego. Inne funkcje motywu ułatwiają wyświetlanie informacji o Twoim zespole i wykonanej pracy, a także najnowszych wiadomości z Twojej agencji i branży. Temat zawiera ładne drobne akcenty, w tym atrakcyjne efekty animacji, które pomogą Twojej witrynie zaznaczyć swoją grupę docelową.

  Wall Street jest idealny dla każdej agencji lub osoby, która ma dobry wybór wysokiej jakości zdjęć, które chcieliby zaprezentować na stronie głównej swojej strony internetowej.

  Zainteresowany Wall Street?

  Pobierz
 • Fullpane

  Fullpane korzysta z uderzającego efektu przewijania paralaksy, który pozwala odwiedzającym przejść do różnych sekcji na stronie głównej w zapierający dech w piersiach sposób.

  Z miejscem na umiejętności publikowania, referencje klientów, usługi, profile zespołów i wiele więcej, Fullpane zawiera wszystkie elementy strony, z których powinna korzystać dobra strona agencji.

  Ten elastyczny motyw od Themify jest wyposażony w wiele kolorowych skórek, obsługę retina dla ekranów o wysokiej rozdzielczości i układ responsywny. Fullpane zawiera również narzędzie przeciągnij i upuść Themify Builder, które umożliwia tworzenie niestandardowych układów bez edytowania kodu.

  Pakiet zawiera wiele konfiguracji, w tym wersje jednostronicowe i wielostronicowe, dzięki czemu Fullpane jest bardzo elastycznym motywem zaraz po wyjęciu z pudełka.

  Zainteresowany Fullpane?

  DownloadDemo
 • Agencja

  Agencja trzyma się sprawdzonego układu dla tego typu motywu WordPress. Jednak dzięki wybranemu krojowi pisma i subtelnej kolorystyce motyw ten powinien bardziej spodobać się osobom oferującym bardziej tradycyjne usługi w swojej agencji.

  Dzięki włączeniu narzędzia Themify Builder możesz dodawać do swojej witryny więcej stron z niestandardowymi układami w miarę wzrostu potrzeb, bez konieczności zatrudniania programisty. Agencja zawiera również wybór przydatnych widżetów i skrótów. Korzystanie z niestandardowych typów postów zapewnia, że różne rodzaje publikowanych treści można łatwo zorganizować i zaprezentować w sposób dostosowany do jego specyficznych wymagań.

  Dołączając do klubu Themify, agencji i wielu innych tematów, takich jak ten, może być twój za jedną cenę.

  Zainteresowany Agencją?

  DownloadDemo
 • Zbiorowe

  Collective, tym razem z ThemeFuse, to atrakcyjny wizualnie motyw WordPress, który docenią właściciele agencji i freelancerzy.

  Dzięki widżetom strony głównej do wyświetlania oferowanych usług, elementów portfolio, opinii klientów i członków zespołu, Collective ułatwia dotarcie do najważniejszych informacji odwiedzających, gdy tylko dotrą do twojej witryny.

  Możesz również korzystać z animowanego suwaka HTML5, szerokiej gamy elementów sterujących dostosowywania i wyboru wbudowanych układów stron do wyboru. Pakiet zawiera atrakcyjne obrazy tła, a układ jest w pełni responsywny i gotowy do siatkówki, aby zapewnić, że Twoja strona wygląda jak najlepiej, bez względu na to, na jakim urządzeniu jest dostępna.

  Oprócz pakietu członkowskiego, który obejmuje dostęp do wszystkich motywów, ThemeFuse oferuje również rejestrację nazwy domeny i usługę hostingu witryny, aby dać Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja witryna była online w jednym pakiecie. Ponadto zainstalują nawet motyw dla Ciebie, jeśli zarejestrujesz się w ich pełnym pakiecie usług.

  Zainteresowany kolektywem?

  DownloadDemo
Jaki jest Twój ulubiony przedmiot z tej kolekcji motywów agencji? Jakie cechy uważasz za istotne w tego typu temacie? Daj nam znać w komentarzach.

Tagi:

You May Also Like

Jak naprawić nieprawidłowy błąd JSON w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Co powoduje błąd “nieprawidłowa odpowiedź JSON” w WordPress?1. Sprawdź adresy…

Jak naprawić błąd krytyczny w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest błąd krytyczny w WordPress?Co powoduje krytyczny błąd…

Jak zmienić kolor linku w WordPress (poradnik dla początkujących)

W artykule: Dlaczego Linki Są Ważne?Jak dodawać linki w postach i stronach…

9 Najlepsze Darmowe Wtyczki WordPress Author Bio Box

W artykule: 1. Simple Author Box2. Branda3. Autor postu WP4. Author Bio…