W artykule:
 1. Zarabiaj pieniądze z WordPress
  1. #1. Zbuduj stronę internetową
  2. #2. Załóż bloga
  3. #3. Publikuj codziennie przez rok na swoim blogu
  4. #4. Załóż sklep internetowy
  5. #5. Zrób Swoje Pierwsze $ 1000 Online
  6. #6. Zbuduj stronę internetową, która odwiedza 1000 użytkowników miesięcznie / tydzień / dzień
  7. #7. Konfiguracja strony Portfolio
  8. #8. Twórz stronę członkostwo
  9. #9. Zbuduj kurs Online
  10. #10. Zbuduj stronę Społeczności
  11. #11. Zbuduj listę e-mail subskrybentów 1000
  12. #12. Zintegruj swój sklep fizyczny ze swoim sklepem WordPress
  13. #13. Zostań ekspertem WordPress
  14. #14. Zapewnij Usługi Oparte Na WordPress
  15. #15. Pozycja niemarkowego słowa kluczowego # 1 w Google
 2. Wesprzyj społeczność WordPress
  1. #16. Przetestuj wersję BETA WordPressa i Zgłoś błąd
  2. #17. Odpowiedz na pytanie na forum wsparcia WordPress
  3. #18. Przejrzyj motyw WordPress
  4. #19. Stwórz motyw WordPress
  5. #20. Utwórz wtyczkę WordPress
  6. #21. Dodaj linię kodu do rdzenia WordPress
  7. #22. Wesprzyj WordPress Codex or Documentation
  8. #23. Opublikuj na dużym blogu
  9. #24. Odwiedź WordCamp
  10. #25. Mów na Wordcampie
  11. #26. Weź udział w lokalnym spotkaniu WordPress w Twojej okolicy
  12. #27. Dołącz do społeczności online WordPress
  13. #28. Przyczyń się do społeczności online WordPress
  14. #29. Napisz (n) (E)książkę Na / o WordPress
  15. #30. Osiągnij GOD Mode w WPMU DEV (aka Code Norris)
 3. Połącz się z ludźmi stojącymi za WordPress
  1. #31. Znajdź nowego przyjaciela Online
  2. #32. Znajdź nowego przyjaciela w prawdziwym życiu
  3. #33. Zrób Selfie ze współzałożycielem WordPress Mattem Mullenweg
  4. #34. Pobierz Tatuaż WordPress
  5. #35. Weź udział w WordCamp w każdym większym mieście
  6. #36. Zapal cygaro z influencerem WordPress Chrisem Lemą
  7. #37. Przytul CEO WPMU DEV Jamesa farmera (albo piwo, albo jedno i drugie!)
  8. #38. Nosić koszulkę WordPress codziennie przez rok
  9. #39. Udekoruj swoje biuro / przestrzeń roboczą motywem WordPress
  10. #40. Go Viral z postem opartym na WordPress
 4. Pobierz geeky z WordPress
  1. #41. Skonfiguruj stronę internetową, która ładuje się w czasie krótszym niż 1 sekunda
  2. #42. Stwórz stronę tak bezpieczną, że będzie w pełni odporną na hakerów
  3. #43. Wyczyść Zhakowaną stronę WordPress
  4. #44. Zaimponuj swojemu klientowi za pomocą WP-CLI do administrowania ich witryną(podczas gdy oni patrzą!)
  5. #45. Użyj WordPress uruchomić zorganizować swoje życie
 5. Przyczyń się do społeczności WordPress w ogóle
  1. #46. Zbuduj stronę internetową dla Organizacji Non-Profit
  2. #47. Zbuduj stronę dla kogoś za darmo
  3. #48. Zorganizuj zbiórkę pieniędzy
  4. #49. Stwórz stronę internetową WordPress, która wywrze pozytywny wpływ
  5. #50. Bądźcie dla siebie mili

Niezależnie od tego, czy pracujesz z WordPress w pełnym wymiarze godzin, czy tylko jako hobby, jedno jest pewne-czytasz to, ponieważ WordPress coś dla ciebie znaczy.

Teraz, o ile WordPress jest głównie pracą dla wielu z nas, jestem głęboko przekonany, że nie powinno to być tylko praca. Nie, na pewno jest kilka elementów zabawy, które możesz dołączyć do tego CMS. Więc burza mózgów poniżej listę 50 rzeczy do zrobienia z WordPress przed śmiercią.

Niektóre rzeczy są zabawne, niektóre są pracą, niektóre są wzniosłymi celami do postawienia sobie, a inne to po prostu stare dobre rzeczy, które możesz zrobić dla społeczności WordPress.

Tak, Poniżej znajdziesz swoją listę rzeczy do zrobienia WordPress. I nie tylko twoją listę rzeczy do zrobienia, ale także moją-zaznaczyłam te, które sama ukończyłam, choć wciąż mam wiele do zrobienia.

Przewiń więc, policz ile osiągnąłeś i podziel się swoim wynikiem z 50 w komentarzach poniżej.

Uwaga: chciałbym wymyślić kolejne 50 rzeczy do pełnej listy 100 rzeczy do zrobienia z WordPress przed śmiercią. Więc jeśli masz jakieś sugestie, podziel się nimi też!

Zarabiaj pieniądze z WordPress

#1. Zbuduj stronę internetową

OK, więc może to jest cholernie oczywiste, ale hej, musimy gdzieś zacząć, prawda? WordPress to najpopularniejszy CMS na świecie, zasilający ponad 27% stron internetowych. Jeśli jeszcze nie dołączyłeś do klubu, Zrób to teraz! (Do Zrobienia / Zrobione)

#2. Załóż bloga

Cokolwiek robisz, prawdopodobnie jesteś (lub przynajmniej powinieneś) ekspertem w swojej dziedzinie. A czy jest lepszy sposób niż stworzenie lepszej nazwy dla siebie, że założenie bloga, na którym dzielisz się swoją wiedzą? Nie tylko będziesz dzielić się swoją wiedzą, prawdopodobnie będziesz w stanie lepiej promować siebie i swoje usługi. (Do Zrobienia / Zrobione)

#3. Publikuj codziennie przez rok na swoim blogu

Więc tak, założenie bloga to świetny pierwszy krok. Jednak tysiące blogów upada, ponieważ ludzie po prostu nie publikują wystarczającej ilości treści. Jeśli chcesz, aby twój blog się rozwijał, musisz publikować regularne, pouczające treści. Zobowiązaj się do publikowania raz dziennie przez cały rok, a ustawisz się na ciągłe skupianie się na tworzeniu treści. Nie jesteś gotowy na takie zobowiązanie? Rozpocznij easy-post raz w tygodniu. Ale zobowiązać się i zachować regularny harmonogram-przyjść deszcz lub blask. Żadnych wymówek. Podziel się swoją wiedzą, a w końcu stanie się to coś, na co będziesz czekał. (Do Zrobienia / Zrobione)

#4. Załóż sklep internetowy

Istnieje wiele powodów, dla których chcesz założyć stronę internetową, ale z pewnością jednym z najpopularniejszych powodów jest prowadzenie biznesu online. E-commerce to nowa gospodarka, więc dlaczego nie wskoczyć na modę i założyć własny sklep internetowy oparty na WordPressie? Masz mnóstwo narzędzi, które pomogą Ci zacząć, z jednym z najpopularniejszych jest WooCommerce. No dalej, sprzedaj coś! Staram się połączyć wszystkie moje pasje w jedno: Drony, WordPress, blogowanie, SEO, Bezpieczeństwo… (Do zrobienia / Done / Prace w toku)

#5. Zrób Swoje Pierwsze $ 1000 Online

“Podróż tysiąca mil zaczyna się od jednego kroku”
Lao Tzu, chiński filozof

Jeśli chcesz rozpocząć działalność online, jest to twój pierwszy i najłatwiejszy kamień milowy – twój pierwszy krok. Ustaw 100 $jako swój cel, a gdy już to osiągniesz, pomnóż to przez 10. Celuj w $ 10,000. Następnie pomnóż to jeszcze raz… i jeszcze raz … dostajesz dryf. (Do Zrobienia / Zrobione)

#6. Zbuduj stronę internetową, która odwiedza 1000 użytkowników miesięcznie / tydzień / dzień

 Podobnie jak zarabianie pierwszego $1000 w Internecie, staraj się stworzyć stronę internetową, która rośnie zarówno pod względem przychodów, jak i ruchu. Więc wyznacz sobie inteligentny cel na ten rok i pracuj nad nim. (Do Zrobienia / Zrobione)

Website with 1000 visits a day.
Strona z 1000 odwiedzinami dziennie.

#7. Konfiguracja strony Portfolio

Hej, jesteśmy w erze cyfrowej, więc tak jak wszystko w twoim życiu, twoje CV powinno być online. Stwórz własną witrynę, używając swojego imienia lub marki, która najlepiej cię reprezentuje, i uruchom swoją witrynę portfolio. Upewnij się, że jest to doskonała prezentacja Twojego zestawu umiejętności. (Do Zrobienia / Zrobione)

#8. Twórz stronę członkostwo

Po stworzeniu wystarczającej liczby obserwujących i ruchu nadszedł czas, aby uzyskać poważny pasywny dochód. Absolutnym największym sposobem na to dzisiaj jest stworzenie płatnej witryny członkowskiej, która zapewnia wartość w postaci dzielenia się / nauczania własnej wiedzy. Zawartość premium powinna być dostępna tylko przez stronę członkowską. Ustawienie tego nie jest oczywiście łatwym zadaniem, ale gdy skończysz, zwrot, który uzyskasz, powinien przynieść dobry pasywny dochód przez dość długi czas. (Do Zrobienia / Zrobione)

#9. Zbuduj kurs Online

Bardzo szczególny rodzaj witryny członkowskiej, która stała się popularna w ostatnich latach. Za pomocą filmów możesz utworzyć kurs online, pobierając opłaty za każdego użytkownika. Sam uczestniczyłem w kursach online, gdzie zapłaciłem więcej niż $1000, więc jeśli masz wielką wartość do zaoferowania swoim gościom, może to być twój bilet do niesamowitego strumienia dochodów. (Do Zrobienia / Zrobione)

#10. Zbuduj stronę Społeczności

Chcesz poznać najprostszy sposób na zbudowanie regularnego strumienia dużego ruchu na swojej stronie? Zbuduj pasjonującą i zaangażowaną społeczność online. Chociaż może to nie być następny Facebook, społeczność może być łatwo zbudowana z witryny WordPress za pomocą bbPress, a następnie do ciebie należy czerpanie korzyści z tej społeczności. (Do Zrobienia / Zrobione)

#11. Zbuduj listę e-mail subskrybentów 1000

Być może przeczytałeś gdzieś w Internecie, że e-mail jest martwy. Możesz też należeć do szkoły myślenia, że e-mail jest nadal jednym z najbardziej udanych sposobów przekonwertowania odwiedzających na płacących klientów. Należę do tego drugiego i uważam, że ty też powinieneś. Zacznij budować swoją listę e-mail już dziś. Ponownie, ustaw cel, zacznij od 10. Potem 100, potem 1000 i buduj dalej. (Zrobione)

#12. Zintegruj swój sklep fizyczny ze swoim sklepem WordPress

Twoja obecność w Internecie powinna być przedłużeniem twojej fizycznej obecności. Istnieje wiele sposobów integracji, oprócz założenia sklepu. Wszystko, od umawiania spotkań online za pośrednictwem witryny, do wyświetlania mapy Google twojej obecności, upewnij się, że witryna jest rozszerzeniem Twojego sklepu z cegły i zaprawy. (Do Zrobienia / Zrobione)

#13. Zostań ekspertem WordPress

Korzystanie i projektowanie stron internetowych WordPress to miły sposób na zarabianie na życie. Stając się ekspertem WordPress, szczególnie jeśli zajmujesz się czymś konkretnym, takim jak bezpieczeństwo, SEO, wtyczki, motywy, REST API lub cokolwiek, co sprawia, że Twoje soki płyną, istnieje wiele nisz WordPress, w których możesz (i powinieneś) stać się ekspertem. Możesz wyrobić sobie nazwę znacznie szybciej, stając się autorytetem w określonej niszy. (Do Zrobienia / Done / Prace w toku)

#14. Zapewnij Usługi Oparte Na WordPress

Jazda na sukcesie WordPress to świetny sposób na założenie lub budowanie firmy. Niezależnie od tego, czy robisz to za pomocą kodowania, projektowania, SEO, bezpieczeństwa, marketingu cyfrowego, copywritingu treści, czy jakiejkolwiek innej niszy, na której chcesz się skupić, możesz i powinieneś wykorzystać swoją wiedzę WordPress jako sposób na zwiększenie pewności siebie i zwiększenie biznesu. (Do Zrobienia / Zrobione)

#15. Pozycja niemarkowego słowa kluczowego # 1 w Google

Jednym z ostatecznych celów Twojej witryny powinno być przyciągnięcie ruchu (i biznesu) do twojej witryny. Z pewnością najlepszym sposobem na przyciągnięcie ruchu do twojej witryny jest zachęcenie Google do pokochania Twojej witryny i sklasyfikowania jej na najwyższych pozycjach pod względem słów kluczowych związanych z Twoją firmą. Chociaż nie jest to w żadnym razie łatwe zadanie, zwłaszcza w przypadku słów kluczowych o dużej objętości i wysokiej konkurencji, powinieneś naprawdę skupić się na tym, szczególnie w przypadku słów kluczowych na pieniądze. (Do Zrobienia / Zrobione)

Woohoo!
Woohoo!

Wesprzyj społeczność WordPress

Chociaż istnieje wiele sposobów zarabiania pieniędzy z WordPress, jest to w swej istocie społeczność open-source, która jest wspierana przez setki osób bez bezpośredniego wynagrodzenia związanego z WordPress. Społeczność jest w stanie iść do przodu tylko wtedy, gdy ludzie faktycznie oddadzą projekt WordPress i społeczność wokół niego.

Mieć ty już się przyczyniłeś? Na co czekasz!

#16. Przetestuj wersję BETA WordPressa i Zgłoś błąd

W każde wydanie WordPressa wkłada się wiele pracy, niezależnie od tego, czy jest to wersja główna, czy podrzędna. Oznacza to, że podczas gdy większość pracy ma na celu wprowadzenie nowych funkcji i naprawianie błędów, nieuchronnie pojawią się nowe błędy. Jednak po zainstalowaniu nowej wersji WordPress jest ona w większości wolna od błędów. Dzieje się tak dzięki setkom (jeśli nie tysiącom ludzi), którzy instalują wersje BETA i upewniają się, że wszystko działa dobrze. Gdy ludzie instalują wersje BETA, błędy są wykrywane, zgłaszane, naprawiane, a wydana wersja będzie ogólnie lepsza. Instalacja wersji BETA jest śmiertelnie prosta, ale jest to bardzo ważny sposób przyczyniania się do społeczności. Nie musisz być programistą ani hardkorowym programistą. Jeśli wiesz, jak zainstalować WordPress, możesz już iść. (Do Zrobienia / Zrobione)

#17. Odpowiedz na pytanie na forum wsparcia WordPress

Każdego dnia na forach wsparcia WordPress są dosłownie setki pytań. Nadążanie za taką ilością postów wymaga setek godzin pracy wolontariuszy, którzy hojnie poświęcają swój czas. Jeśli masz jakieś doświadczenie z WordPress, pomaganie innym, którzy mają mniej doświadczenia niż ty, jest dobrym sposobem na przyczynienie się do społeczności WordPress. (Do Zrobienia / Zrobione)

#18. Przejrzyj motyw WordPress

Jeśli byłeś w społeczności WordPress, będziesz wiedział, że motywy WordPress to dziesiątki. Z tak wieloma motywami WordPress do obejścia, będziesz miał trudny czas, przechodząc przez każdy z nich sam. Ludzie w takiej samej pozycji jak ty mają ten sam problem. Więc podczas sprawdzania tematu, dlaczego nie napisać recenzji na ten temat? Odwdzięczysz się społeczności oraz oszczędzając trochę czasu dla następnej osoby, która spojrzy na to konkretne. (Do Zrobienia / Zrobione)

#19. Stwórz motyw WordPress

Wróćmy do mojego ostatniego zdania. Tak, motywy WordPress to dziesiątki. Ale z najbardziej popularnymi motywami, takimi jak Divi 3.0 i Avada, są tak duże zapotrzebowanie, że ciągle się wybijają non-stop. Więc dlaczego nie wskoczyć na modę i samemu ją rozwinąć? Trzy powody: Po pierwsze, będziesz oddawał społeczności; po drugie, będziesz w stanie uzyskać z niej ruch; i po trzecie, zbuduj świetny, a łatwo stanie się przyjemnym zarabiaczem pieniędzy. (Do Zrobienia / Done / Prace w toku)

#20. Utwórz wtyczkę WordPress

Jeśli jest coś bardziej płodnego niż motywy WordPress, muszą to być wtyczki WordPress. W momencie pisania tego posta katalog wtyczek WordPress zawierał około 45,000 z nich. Tak, dobrze to przeczytałeś. Podczas gdy tworzenie motywu wymaga projektanta i kodera, Wtyczka WordPress wymaga znacznie niższej bariery wejścia-możliwość (ledwo) kodowania w PHP (choć oczywiście bycie dość dobrym koderem to plus!). Jednak czasami nadal czujemy, że nie ma wyboru dla konkretnych funkcji. Kiedy natkniesz się na wtyczkę, która Twoim zdaniem może działać lepiej (menu pełnoekranowe ktoś?), zakasać rękawy i naprawić go samodzielnie, pisząc własną wtyczkę. Pamiętaj, wtyczki w oficjalnym katalogu WordPress są open source, więc masz świetny punkt wyjścia! (Do Zrobienia / Zrobione)

I wouldn't call myself a coder, but I've created my own plugin, which you can download from WordPress.org
Nie nazwałbym się koderem, ale stworzyłem własną wtyczkę, którą można pobrać z WordPress.org

#21. Dodaj linię kodu do rdzenia WordPress

Więc wielu z was jest hardkorowymi programistami WordPress. Podczas gdy większość z was koncentruje się na własnej pracy lub firmie, to Programiści tacy jak ty z podobnymi umiejętnościami piszą nowy kod, naprawiają błędy, zamykają luki w zabezpieczeniach i w inny sposób przyczyniają się do rdzenia WordPress. Jeśli masz doświadczenie w WordPress, dlaczego nie przyczynić się do rdzenia kodu WordPress. (Do Zrobienia / Zrobione)

#22. Wesprzyj WordPress Codex or Documentation

Chociaż jest tam mnóstwo programistów, nie wszyscy z nas są tak utalentowani. Jednak nadal istnieje wiele sposobów, aby przyczynić się do WordPress. Jednym z łatwiejszych sposobów, aby przyczynić się do społeczności – coś, co może zrobić prawdziwą różnicę – jest przyczynianie się do Kodeksu WordPress. Chociaż może być wiele osób ustawiających się w kolejce do kodu, dokumentacja nie jest postrzegana jako prestiżowa, ale mimo to jest konieczna. (Do Zrobienia / Zrobione)

#23. Opublikuj na dużym blogu

Po ustaleniu doświadczenia i wiedzy, wykonując większość powyższych czynności, nadszedł czas, aby podzielić się swoją wiedzą. A czy jest lepszy sposób na publikację niż na wpływowym blogu WordPress. W WPMU DEV zawsze szukamy utalentowanych, kompetentnych (i zabawnych pisarzy), więc Redaktor naczelna Raelene Morey z przyjemnością usłyszy od ciebie (Ed – skontaktuj się, jeśli masz ochotę dorównać Davidowi Attardowi, Rachel McCollin, Jenni McKinnon, Jonowi Penlandowi i Danielowi Pataki). Jeśli nie na WPMU DEV, istnieje wiele wpływowych i wspaniałych blogów: WPTavern, CodeinWP, WPLift, WPNewsify i wiele innych. (Do Zrobienia / Zrobione)

#24. Odwiedź WordCamp

Podczas gdy spędzanie większości godzin pracy z WordPress jest dobrą rzeczą i doskonałym sposobem na zostanie ekspertem WordPress, interakcja z ludźmi, którzy robią to samo, naprawdę pomoże Ci przyspieszyć ten proces. WordCamps to konferencje, które koncentrują się na wszystkim WordPress. Podczas gdy niektóre z nich stają się dość duże (WordCamp US i WordCamp Europe, w szczególności), ponieważ zbudowali reputację w ciągu kilku lat, wiele z tych wydarzeń to lokalne, nieformalne, organizowane przez społeczność imprezy, w których możesz podzielić się swoimi sukcesami i trudnościami z podobnie myślącymi ludźmi (którzy prawdopodobnie zrobili wiele rzeczy na tej liście!). (Do Zrobienia / Zrobione)

WPMU DEV CTO Aaron Edwards at WordCamp Austin in 2014, obviously having the time of his life!
WPMU DEV CTO Aaron Edwards na WordCamp Austin w 2014, oczywiście mając czas swojego życia!

#25. Mów na Wordcampie

Gdy jesteś na dobrej drodze do zostania ekspertem WordPress, czy jest lepszy sposób na uszczelnienie swojej reputacji jako ekspert niż mówienie na Wordcampie? Zacznij od mniejszego spotkania WordPress lub wydarzenia WordCamp i pracuj nad prezentacją na większych wydarzeniach. (Do Zrobienia / Zrobione)

#26. Weź udział w lokalnym spotkaniu WordPress w Twojej okolicy

Podczas gdy Wordcampy są zazwyczaj imprezami na dużą skalę, spotkania WordPress są znacznie bardziej nieformalnym (i regularnym, zazwyczaj raz w miesiącu) sposobem zaangażowania się w lokalną społeczność WordPress. (Do Zrobienia / Zrobione)

#27. Dołącz do społeczności online WordPress

Ponieważ WordPress jest tak płodny, istnieje wiele grup opartych na WordPress, witryn, społeczności, forów i tego, co masz. Na początek jest społeczność programistów WPMU, gdzie twój status superbohatera rośnie podczas interakcji z innymi członkami. Istnieje zaawansowana Grupa WordPress na Facebooku, jedna z największych (i najbardziej ruchliwych, choć nieco technicznych) grup, społeczność Google+, Społeczność R/WordPress na Reddit i fora wsparcia WordPress. Wybierz i przyłącz się do zabawy! I nie zapomnij, aby uzyskać przyjazny i pomocny. (Do Zrobienia / Zrobione)

#28. Przyczyń się do społeczności online WordPress

Bycie pomocnym jest z pewnością najlepszym sposobem, aby uzyskać tam swoje imię, zwiększyć swój wpływ, ruch i, oczywiście, jako efekt uboczny, twój biznes. Upewnij się, że zamiast publikować w społeczności, gdy masz pytanie lub problem, pomagasz również innym. (Do Zrobienia / Zrobione)

#29. Napisz (n) (E)książkę Na / o WordPress

Niezależnie od tego, czy jest to książka o WordPressie, czy książka o WordPressie, oczywiście jest to całkowicie Twoje połączenie. Ebooki to nowe książki i kolejny świetny sposób, aby uzyskać tam swoje imię. Wlej tyle wartości do książki i sprzedaj ją dobrze, a zobaczysz fantastyczny zwrot z inwestycji. (Do Zrobienia / Zrobione)

#30. Osiągnij GOD Mode w WPMU DEV (aka Code Norris)

Jeśli spojrzycie na moją reputację tutaj w WPMU DEV, zobaczycie, że jestem na poziomie 3, władcę projektowania, dziecko Thora, co wydaje się dość fantazyjne! Nie wiedziałem, zanim napisałem ten artykuł, że poziom reputacji wzrasta do poziomu 30 aka Code Norris. Więc jeśli kręcisz się tu często, możesz chcieć, aby Twoim zadaniem było osiągnięcie poziomu Code Norris, tak jak nasz szef wsparcia Timothy Bowers, jedyna osoba na poziomie 30, z którą regularnie rozmawiam online i jedna z moich nowo utworzonych przyjaciół online WordPress(zobacz następną zabawną rzecz do zrobienia z WordPress). Ciekawostka: Timothy był członkiem WPMU dev zanim dołączył do zespołu wsparcia! Tak, prawdziwa historia. Możesz przeczytać jego historię tutaj. (Do Zrobienia / Zrobione)

Połącz się z ludźmi stojącymi za WordPress

#31. Znajdź nowego przyjaciela Online

Jedną z wielkich rzeczy w pracy z WordPressem jest to, ile nowych osób poznałem. Jestem prawie pewien, że nie poznam większości z tych osób osobiście, ale naprawdę lubię się z nimi kontaktować co jakiś czas. (Do Zrobienia / Zrobione)

Typowa rozmowa z Timem na Slacku.

#32. Znajdź nowego przyjaciela w prawdziwym życiu

Chociaż trudno będzie spotkać osobiście wszystkich ludzi, których spotkałem online za pośrednictwem WordPress, upewniam się, że kiedy tylko mogę, spotykam kilku moich przyjaciół WordPress w prawdziwym życiu. W tych dniach powinienem spotkać się z Jean z WPMayor – oboje jesteśmy z Malty (jeszcze nigdy się nie spotkaliśmy) i jestem pewien, że mamy wiele rzeczy do podzielenia! Znajdź okazję poznać kogoś nowego. Naucz ich czegoś, czego nie wiedzą i ucz się od nich. (Do Zrobienia / Zrobione)

#33. Zrób Selfie ze współzałożycielem WordPress Mattem Mullenweg

Z pewnością jest jednym z głównych wpływowych ludzi na świecie. Podczas gdy słuchanie jego mówienia jest już wspaniałym doświadczeniem edukacyjnym i zaszczytem, możesz je uzupełnić, robiąc sobie z nim selfie. (Do Zrobienia / Zrobione)

Nie ja, to Timothy Bowers z WPMU DEV z Mattem Mullenwegem.

#34. Pobierz Tatuaż WordPress

Albo w moim przypadku po prostu zrób sobie tatuaż! To jest coś, co chciałbym zrobić, ale nigdy nie zrobiłem, bo jeszcze nie zdecydowałem, co powinienem dostać. W takich sprawach jestem nieco niezdecydowany. Podczas gdy jestem przy tym, może powinienem uzyskać tatuaż logo WordPress? (To Do Maybe / Zrobione)

#35. Weź udział w WordCamp w każdym większym mieście

Więc to jest trochę twist w moim pragnieniu podróży do tak wielu miejsc na świecie, jak to tylko możliwe po ludzku. Choć jest mało prawdopodobne, że WordCamp odbędzie się w Machu Pichu, Chicen Itza, Uluru lub Azure Window, będziesz mógł odwiedzić Paryż, Londyn, Nowy Jork, Bombaj, Sydney … (Do Zrobienia / Zrobione)

Some of the WPMU DEV team at WordCamp Europe in Seville in 2015.
Część zespołu programistów WPMU na WordCamp Europe w Sewilli w 2015 roku.

#36. Zapal cygaro z influencerem WordPress Chrisem Lemą

Chociaż w żaden sposób nie zachęcam do Twoich niezdrowych nawyków, jeśli nie paliłeś fajnego cygaro, twoje życie nie jest naprawdę kompletne. Chris Lema, WordPress evangelist / influencer może pomóc ci dokonać właściwych wyborów, zarówno jeśli chodzi o WordPress, jak i cygara, więc idź i zapal z Chrisem. (Do Zrobienia / Zrobione)

#37. Przytul CEO WPMU DEV Jamesa farmera (albo piwo, albo jedno i drugie!)

Więc tak, James mógł być dość kontrowersyjnym facetem w przeszłości, ale to wszystko jest w tyle. Poważnie, jest miłym facetem i zabawnym do rozmowy osobiście. Dlaczego więc nie wypić zimnego piwa z Jamesem? WPMU DEV to na pewno ogromna firma, która znacznie skorzystała na społeczności WordPress, czy ci się to podoba, czy nie. (Do Zrobienia / Zrobione)

#38. Nosić koszulkę WordPress codziennie przez rok

Po pierwsze, upewnij się, że masz wystarczająco dużo koszulek, aby to zrobić – nie chcę, żebyś pachniał funky! Ale jeśli zgromadziłeś wystarczająco dużo uczestników na Wordcampach i konferencjach i zebrałeś wiele łupów, są szanse, że jesteś gotowy, aby sprawdzić ten z listy. Prawdziwym wyzwaniem jest wystawienie go na 365 dni. Jeśli możesz udokumentować swoje postępy (lub obrzydzenie kolegów! tym lepiej! (Do Zrobienia / Zrobione)

#39. Udekoruj swoje biuro / przestrzeń roboczą motywem WordPress

Jeśli pracujesz zarówno przy projektowaniu stron internetowych oraz Agencja Kreatywna, można się z tym naprawdę zachwycić. Bądź kreatywny z logo WordPress, funkcjami, popularnymi motywami WordPress, wtyczkami i firmami i idź na całość z motywem WordPress. To świetna okazja na reklamowy wyczyn i jeden sposób, w jaki możesz nawet stać się viralem. (Do Zrobienia / Zrobione)

#40. Go Viral z postem opartym na WordPress

Mówiąc o wirusie, jest niesamowite, niesamowite uczucie, gdy coś, co publikujesz o WordPress (lub na WordPress, o to chodzi), staje się wirusowe. Uczucie niesamowitości i przypływu dopaminy podczas oglądania hitów w czasie rzeczywistym w Google Analytics wznoszą się w górę iw górę jest czymś, czego z pewnością musisz doświadczyć przynajmniej raz w życiu. (Do Zrobienia / Zrobione)

Have a post go Viral - 16,161 hits in one day

Pobierz geeky z WordPress

#41. Skonfiguruj stronę internetową, która ładuje się w czasie krótszym niż 1 sekunda

OK, więc jeśli jesteś w branży tworzenia stron internetowych od jakiegoś czasu, powinieneś już wiedzieć, że strona musi się szybko ładować, aby zapewnić odwiedzającym wspaniałe wrażenia użytkownika. Każdy może stworzyć stronę internetową, ale mniej osób może skonfigurować stronę internetową, która ładuje się w mniej niż 3 sekundy. Jeśli naprawdę. chcesz być w elitarnej klasie, rzuć sobie wyzwanie, aby stworzyć stronę internetową, która ładuje się w mniej niż 1 sekundę. A jeśli potrzebujesz strony, aby Twoja witryna osiągnęła szczyt z super szybkością, spróbuj uruchomić ją za pomocą WPMU DEV darmowe narzędzie do sprawdzania WP, a następnie zainstaluj wtyczkę do wydajności i optymalizacji Hummingbird, aby Twoja witryna była naprawdę obskurna. (Do Zrobienia / Zrobione)

Just enter your URL and WP Checkup will check on the health of your website.
Wystarczy wpisać adres URL, a WP Checkup sprawdzi stan twojej witryny.

#42. Stwórz stronę tak bezpieczną, że będzie w pełni odporną na hakerów

Jako geek bezpieczeństwa jestem zdania, że biorąc pod uwagę wystarczający czas i zasoby, każda strona może zostać zhakowana. Jednak to nie jest powód, dla którego powinieneś po prostu siedzieć i czekać, aż źli ludzie zapukają do Twoich drzwi, czyli Twojej strony logowania. Lubię uprzykrzać im życie. Każdy, kto natknie się na jedną z moich stron, będzie miał dość trudny czas, aby się do niej dostać! Powinieneś zrobić to samo, najpierw z jednym, a następnie ze wszystkimi swoimi stronami internetowymi. (Do Zrobienia / Zrobione-oby!)

#43. Wyczyść Zhakowaną stronę WordPress

Kilka tygodni temu mój przyjaciel dostał wiadomość za pośrednictwem konsoli wyszukiwania Google, że jego strona internetowa “może zostać zhakowana.”Nigdy wcześniej nie czyściłem zhakowanej strony internetowej i było to dość przebiegłe włamanie, którego mogłem się pozbyć. Jednak im było to trudniejsze, tym bardziej było to dla mnie wyzwanie – i takie, które bardzo mi się podobało, będąc maniakiem bezpieczeństwa i w ogóle. Wziąłem to na siebie, żeby się upewnić, że naprawdę to posprzątałem. Zajęło to sporo czasu, badań i wysiłku, ale uczucie satysfakcji na końcu było naprawdę dobre uczucie. (Do Zrobienia / Zrobione)

#44. Zaimponuj swojemu klientowi za pomocą WP-CLI do administrowania ich witryną(podczas gdy oni patrzą!)

Mamy wziąć WordPress Admin za pewnik,ale istnieje inny sposób można administrować swoją stronę-WP-CLI. Jeśli jesteś fanem starego terminala czarno-białego, lub po prostu chcesz naprawdę. zaimponuj swojemu (potencjalnemu) klientowi i wyglądaj jak prawdziwy WordPress pro, poświęć trochę czasu, aby dowiedzieć się o WP-CLI w naszym przewodniku 10 sposobów WP-CLI może przyspieszyć rozwój WordPress. (Do Zrobienia / Zrobione)

#45. Użyj WordPress uruchomić zorganizować swoje życie

Istnieje wystarczająco dużo wtyczek i funkcji WordPress, aby umożliwić organizowanie i uruchamianie większości swojego życia, zarówno online, jak i offline. Ale jeśli jesteś prawdziwym nerdem WordPress, możesz to zrobić, aby śledzić swój harmonogram, kondycję, Finanse, wszystko. Istnieje wiele sposobów, aby to zrobić, a jeśli nie, bądź kreatywny! Sprawdź nasze przewodniki śledzenia rachunków i rachunków za pomocą WordPress i jak stworzyć własny dziennik ćwiczeń za pomocą WordPress. (Do Zrobienia / Zrobione)

Przyczyń się do społeczności WordPress w ogóle

#46. Zbuduj stronę internetową dla Organizacji Non-Profit

Wielu z was czytających ten blog prawdopodobnie już zarabia na życie projektując witryny. Jednak niektóre organizacje wolontariackie, które nie mają funduszy na zaangażowanie twórców stron internetowych, naprawdę mogą skorzystać z twojej pomocy, aby usłyszeć ich głos. Daj coś z powrotem szerszej społeczności, pomagając organizacji wolontariackiej założyć stronę internetową w Internecie. (Do Zrobienia / Zrobione)

#47. Zbuduj stronę dla kogoś za darmo

Podczas gdy praca z organizacją non-profit jest świetna (i mam nadzieję, że dałeś im specjalną stawkę!), jeszcze lepszym sposobem pomocy jest zbudowanie ich witryny bez pobierania za nią żadnych opłat. To świetny sposób, aby wykorzystać swoją wiedzę dla wspólnego dobra i zbudować swoje portfolio. (Do Zrobienia / Zrobione)

#48. Zorganizuj zbiórkę pieniędzy

Dawanie komuś głosu jest świetne, ale jeszcze lepiej jest, jeśli możesz pomóc mu zebrać fundusze na konkretną sprawę. Chociaż konfiguracja nie będzie cię dużo kosztować, będziesz robić dobro dla organizacji, którą wspierasz. (Do Zrobienia / Zrobione)

#49. Stwórz stronę internetową WordPress, która wywrze pozytywny wpływ

Zainspirował mnie MadeWithCode do tego. Można zauważyć, że wielu z wielkich przedsiębiorców tam, gdy już zarobił wystarczająco dużo pieniędzy, aby trwać im kilka wcieleń wielu z nich zwrócić się do filantropii i tworzenie pozytywny wpływ na świecie. Chociaż możesz nie być miliarderem jak Bill Gates, dlaczego nie zacząć wpływać na świat już teraz? Utwórz witrynę WordPress, która jest specjalnie po to, aby pomóc stworzyć pozytywny wpływ na społeczność wokół ciebie lub w ogóle. (Do Zrobienia / Zrobione)

#50. Bądźcie dla siebie mili

Wiele razy na tym świecie, czuję się jakbyśmy rywalizowali we wszystkim. Polityka, rasa, kraje, biznes, Facebook lubi i dzieli … to naprawdę jest wyścig szczurów. Podczas gdy konkurencja może być zdrową rzeczą, wiele konfliktów również z tego wynika. Niezależnie od tego, czy robisz to z WordPress, czy nie, w społeczności WordPress, czy nie, za pośrednictwem witryny WordPress, czy nie, po prostu bądźmy dla siebie mili. OK? (Do Zrobienia / Done / Prace w toku)

To jest to! Oto 50 zabawnych rzeczy, które chciałbym zrobić z WordPressem, zanim kopnę w kalendarz. Ile z nich już zrobiłeś? Teraz rzucę wam wyzwanie: chcę mieć co najmniej 50 innych rzeczy do zrobienia, które różnią się od moich. Jeśli dojdziemy do 100, tym lepiej. Im więcej, tym weselej! Daj mi znać w komentarzach poniżej.

Tagi:

You May Also Like

Jak naprawić nieprawidłowy błąd JSON w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Co powoduje błąd “nieprawidłowa odpowiedź JSON” w WordPress?1. Sprawdź adresy…

Jak naprawić błąd krytyczny w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest błąd krytyczny w WordPress?Co powoduje krytyczny błąd…

Jak zmienić kolor linku w WordPress (poradnik dla początkujących)

W artykule: Dlaczego Linki Są Ważne?Jak dodawać linki w postach i stronach…

9 Najlepsze Darmowe Wtyczki WordPress Author Bio Box

W artykule: 1. Simple Author Box2. Branda3. Autor postu WP4. Author Bio…