Najlepsze wtyczki do newslettera WordPress (łatwe w użyciu)

Czy chcesz utworzyć biuletyn e-mail dla swojej witryny WordPress? Tworzenie listy e-mail jest jedną z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić, aby rozwijać swoją firmę.

Biuletyn e-mail pozwala odwiedzającym Twoją witrynę subskrybować, aby mogli otrzymywać od Ciebie wiadomości e-mail o Twoim blogu, nowych promocjach sprzedaży i być na bieżąco z najnowszymi funkcjami.

W tym artykule udostępnimy niektóre z najlepszych wtyczek do newslettera WordPress, których możesz użyć do łatwego budowania i rozwijania listy e-mail.

Best WordPress newsletter plugins (easy to use)

Dlaczego Twoja strona potrzebuje biuletynu e-mailowego

Biuletyn e – mailowy pozwala utrzymywać kontakt z odwiedzającymi twoją witrynę. E-mail marketing jest kluczowym i skutecznym sposobem zarabiania pieniędzy na swojej stronie internetowej.

Niektórzy właściciele witryn uważają, że muszą przejść do pewnego etapu ze swoją witryną przed rozpoczęciem biuletynu. Ale uważamy, że ważne jest, aby od razu rozpocząć tworzenie listy e-mail.

Chociaż używamy terminu newsletter, nie musisz koniecznie wysyłać regularnych wiadomości. Możesz utworzyć krótki kurs e-mail dla nowych subskrybentów, aby pomóc im lepiej cię poznać. Możesz również skorzystać z listy newslettera, aby zaoferować specjalne rabaty na swoje produkty i usługi.

Jeśli chcesz więcej pomysłów na to, co możesz umieścić w swoim biuletynie, sprawdź nasz przewodnik krok po kroku, jak utworzyć biuletyn e-mailowy we właściwy sposób.

Jeśli chodzi o wtyczki do newslettera WordPress, istnieją trzy różne typy. Pierwszy typ wtyczki newslettera jest związany z usługami e-mail marketingu, które oferują najbardziej wszechstronny zestaw funkcji.

Drugi typ to proste wtyczki do newslettera, które pozwalają tworzyć wiadomości e-mail wewnątrz WordPress, ale polegają na usługach SMTP innych firm, które pomagają niezawodnie wysyłać wiadomości e-mail do subskrybentów.

Wreszcie trzeci typ wtyczki biuletynu WordPress został zaprojektowany, aby pomóc ci uzyskać więcej subskrybentów e-maili i rozwijać listę e-mail. Wtyczki te integrują się ze wszystkimi popularnymi usługami e-mail marketingu i innymi wtyczkami newslettera.

Mając to na uwadze, rzućmy okiem na najlepsze wtyczki newslettera WordPress, których możesz użyć do budowania i rozwijania listy e-mailowej.

1. Stały Kontakt

Constant Contact

Constant Contact to usługa, której możesz użyć do zbudowania listy e-mailowej i wysłania wiadomości e-mail. Wierzymy, że jest to najlepsza usługa e-mail marketingu dla małych firm.

Ze względu na popularność Constant Contact, wiodące wtyczki do formularzy WordPress, takie jak WPForms, oferują wbudowaną integrację dla stałego kontaktu, dzięki czemu można szybko budować formularze subskrybentów newslettera.

Stała Integracja kontaktów jest również dostępna w bezpłatnej wersji WPForms.

Pozwala to łatwo zbudować listę e-mail z witryny WordPress, opierając się na potężnej platformie dostarczania wiadomości e-mail stałego kontaktu w celu wysyłania wiadomości e-mail.

Plusy

 • Constant Contact to w pełni funkcjonalna usługa e-mail marketingu. Pozwala łatwo tworzyć wiadomości e-mail za pomocą szablonów. Możesz podzielić swoją listę, skonfigurować automatyczne wiadomości e-mail i wiele więcej.
 • Jeśli nie masz jeszcze konta stałego kontaktu, oferują Hojny bezpłatny okres próbny, aby rozpocząć.
 • Istnieje wiele wtyczek innych firm, takich jak WPForms, które oferują natywną integrację dla stałego kontaktu.
 • Stały kontakt zapewnia doskonałe wsparcie (e-mail, czat i wsparcie telefoniczne na żywo).
 • Możesz również zintegrować stały kontakt z WooCommerce i innymi platformami eCommerce.

Wady

 • Usługa Constant Contact email marketing nie zawiera zaawansowanych funkcji targetowania, które są dostępne w platformach automatyzacji marketingu, takich jak Drip lub ConvertKit.

Cennik

Wtyczka do integracji Constant Contact z WordPress (WPForms Lite) jest w 100% darmowa.

Ale musisz skorzystać z ich usługi e-mail marketingu. Constant Contact ma 60-dniowy bezpłatny okres próbny (nie wymaga karty kredytowej). Następnie ich ceny zaczynają się już od $20 / miesiąc.

Użytkownicy WPBeginner mogą korzystać z naszego stałego kodu kuponu kontaktowego, aby uzyskać dodatkowe 20% zniżki.

2. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster to popularna wtyczka marketingowa i popup dla WordPressa. Pozwala tworzyć spersonalizowane formularze rezygnacji z newslettera, dzięki czemu możesz powiększać listę e-mail i konwertować więcej porzucających odwiedzających na subskrybentów.

OptinMonster współpracuje ze wszystkimi głównymi usługami e-mail marketingowymi i popularnymi wtyczkami newslettera WordPress.

Plusy

 • OptinMonster integruje się z wieloma różnymi usługami e-mail marketingu, w tym popularnymi, takimi jak stały kontakt. Integruje się również z wtyczkami takimi jak Sendinblue i MailPoet.
 • Możesz użyć technologii signature Exit-Intent ® firmy OptinMonster, aby utworzyć wyskakujące okienka, które będą wyświetlane, gdy odwiedzający opuści Twoją witrynę. W ten sposób nie będziesz zakłócać ich korzystania z witryny.
 • Łatwo jest przetestować formularze rejestracji, aby zobaczyć, jakie nagłówki, oferty i układy prowadzą do najlepszego współczynnika konwersji.
 • Możesz tworzyć reguły segmentacji, aby kierować reklamy na określone strony w witrynie. OptinMonster umożliwia również personalizację formularzy newslettera w oparciu o geolokalizację użytkownika, wcześniejsze zachowanie na stronie itp.
 • Wszystkie plany obejmują pełny dostęp do szkolenia OptinMonster university. Jest to cała biblioteka planów, list kontrolnych, e-booków, przewodników, webinarów i innych, które pomogą Ci szybciej rozwijać listę e-mail.
 • Jest pełna gwarancja zwrotu pieniędzy. Jeśli nie podoba Ci się oprogramowanie z jakiegokolwiek powodu, Anuluj w ciągu 14 dni od zakupu, a otrzymasz pełny zwrot pieniędzy.

Wady

 • OptinMonster nie zapewnia rzeczywistego oprogramowania listy mailingowej. Musisz dołączyć do osobnej usługi (takiej jak stały kontakt, kroplówka itp.) za to.
 • Nie ma darmowej wersji OptinMonster i nie możesz wziąć bezpłatnego okresu próbnego. Istnieje jednak pełna gwarancja zwrotu pieniędzy.

Cennik

Wtyczka OptinMonster premium kosztuje $9/miesiąc (rozliczana corocznie). Możesz uaktualnić, aby odblokować zaawansowane funkcje, takie jak geolokalizacja, gamified opt-in forms i inne.

3. HubSpot

HubSpot email newsletter plugin

HubSpot to kompletna platforma marketingowa all-in-one, która umożliwia konfigurowanie biuletynów e-mailowych w witrynie WordPress.

Dzięki HubSpot masz wiele zaawansowanych funkcji, w tym e-mail marketing, CRM, narzędzia sprzedażowe, zautomatyzowane przepływy pracy, Kreator stron internetowych i wiele innych.

Korzystając z funkcji HubSpot e-mail marketing, możesz łatwo tworzyć profesjonalnie wyglądające biuletyny. Oferuje edytor przeciągania i upuszczania wraz z różnymi szablonami i opcjami dostosowywania.

Plusy

 • HubSpot oferuje łatwy w użyciu edytor wiadomości e-mail typu przeciągnij i upuść, aby błyskawicznie tworzyć biuletyny e-mail.
 • Oferuje wiele szablonów, układów, obrazów, przycisków wezwania do działania (CTA) i innych opcji dostosowywania biuletynów.
 • Dzięki HubSpot możesz zaplanować wiadomości e-mail z wyprzedzeniem. Narzędzie e-mail marketingu zapewnia również wysoką dostarczalność wiadomości e-mail, dzięki czemu biuletyny nie trafiają do folderu spamu.
 • HubSpot CRM pozwala na tworzenie spersonalizowanych doświadczeń dla każdego użytkownika. Możesz zobaczyć, gdzie subskrybenci wiadomości e-mail są na etapie zakupu i automatycznie podawać najnowszy temat wiadomości e-mail, link,CTA i inne.
 • To sprawia, że bardzo łatwo tworzyć kampanie kroplówki, autoresponder, A / B testować linie tematyczne wiadomości e-mail i tworzyć strony docelowe.
 • HutSpot bezproblemowo integruje się z WordPress, WooCommerce, WPForms i innymi premium usługami marketingowymi.

Wady

 • Aby korzystać z zaawansowanych funkcji, takich jak automatyzacja poczty e-mail lub testowanie A/B, musisz przejść na plan premium.
 • Nie będzie można usunąć marki HubSpot w wersji bezpłatnej ani uzyskać dostępu do zaawansowanych raportów dla biuletynów.

Cennik

HubSpot e-mail Marketing jest dostępny za darmo i możesz wysyłać e-maile 2,000 miesięcznie. Aby uzyskać bardziej zaawansowane funkcje, możesz uaktualnić do planu premium, który zaczyna się od $45 miesięcznie.

4. Sendinblue

SendinBlue

Sendinblue to kolejna usługa e-mail marketingu, którą gorąco polecamy. Jest łatwy w użyciu i ma bezpłatny plan, a także prostą wtyczkę, którą możesz dodać do WordPress.

Oprócz e-mail marketingu możesz również użyć Sendinblue do wysyłania wiadomości e-mail za pośrednictwem swojej witryny. W rzeczywistości jest to nasza najlepsza rekomendacja dla najlepszego dostawcy usług e-mail SMTP o wysokiej dostarczalności poczty e-mail.

Plusy

 • Wtyczkę Sendinblue WordPress można łatwo zainstalować za pośrednictwem pulpitu WordPress. Po utworzeniu wystarczy go aktywować za pomocą klucza API z konta Sendinblue.
 • Istnieje całkowicie bezpłatny plan, w którym możesz wysyłać do 300 e-maili dziennie na listę biuletynów. W tym celu nie musisz podawać żadnych danych karty kredytowej.
 • Zespół obsługi klienta Sendinblue jest pomocny i elastyczny. Możesz skontaktować się z nimi za pośrednictwem poczty e-mail lub czatu na żywo.
 • Jeśli używasz WooCommerce, możesz użyć wtyczki WP Mail SMTP, aby połączyć SMTP Sendinblue i wysłać e-maile z potwierdzeniem do kupujących.
 • W Sendinblue istnieje wiele szablonów do wyboru. Wszystkie są responsywne, co oznacza, że będą dobrze wyglądać na urządzeniach mobilnych.

Wady

 • Sendinblue nie ma zakresu szablonów, które oferują inni dostawcy usług e-mail. Nie ma również tak potężnych opcji segmentacji i automatyzacji.
 • Importowanie kontaktów może być trochę niewygodne, jeśli utworzyłeś już listę mailingową gdzieś indziej.

Cennik

Sendinblue ma całkowicie darmowy plan, z którego możesz korzystać do 300 wiadomości e-mail dziennie. Jeśli chcesz więcej, ich płatne plany zaczynają się od $25 / miesiąc. Daje to 40 000 e-maili każdego miesiąca i brak codziennych limitów wysyłania.

5. ConvertKit

ConvertKit WordPress newsletter plugin

ConvertKit to kolejna popularna wtyczka newslettera WordPress na rynku. Jest to solidna usługa e-mail marketingu, z której korzystają blogerzy, twórcy treści, marketerzy i firmy każdej wielkości.

Wtyczka jest przyjazna dla początkujących i możesz łatwo utworzyć biuletyn premium dla swojej witryny WordPress. Oferuje narzędzie do projektowania poczty e-mail, które ma wiele opcji dostosowywania biuletynów.

Dzięki ConvertKit tworzenie newsletterów jest również bardzo łatwe. Umożliwia uruchamianie wiadomości e-mail na podstawie zachowań użytkowników, konfigurowanie automatycznych lejków i tworzenie segmentów klientów na podstawie miejsca, w którym się znajdują.

Plusy

 • Jest bardzo łatwy w użyciu i oferuje Kreator wiadomości e-mail typu “przeciągnij i upuść”, aby tworzyć pięknie zaprojektowane biuletyny. Możesz także tworzyć markowe szablony wiadomości e-mail.
 • ConvertKit umożliwia tworzenie stron docelowych i formularzy rejestracji e-mail w celu przechwycenia adresu e-mail subskrybenta.
 • Narzędzie do e-mail marketingu zapewnia wysoką dostarczalność wiadomości e-mail i zapobiega przedostawaniu się biuletynu do folderu spamu.
 • Możesz łatwo skonfigurować automatyzację poczty e-mail za pomocą ConvertKit. Po prostu dodaj tagi na podstawie działań subskrybenta, dostosuj segmenty użytkowników i wysyłaj ukierunkowane wiadomości e-mail na podstawie podróży klienta.
 • Uzyskaj statystyki dotyczące wydajności biuletynu i testuj tematy wiadomości e-mail a/B, aby poprawić otwarte stawki.
 • ConvertKit łatwo integruje się z innymi platformami marketingowymi OptinMonster, platformami eCommerce, takimi jak WooCommerce, CRMs, narzędzia do zarządzania afiliacjami i innymi.

Wady

 • Darmowe konto ma ograniczone funkcje. Na przykład nie otrzymasz zaawansowanego raportowania dla biuletynu, zautomatyzowanych lejków ani integracji z niestandardowymi odbiorcami Facebooka.
 • Nie otrzymasz priorytetowego wsparcia, jeśli zarejestrujesz się na darmowe konto. Będziesz ograniczony do wsparcia przez e-mail, co może zająć nieco więcej czasu, jeśli chcesz szybko rozwiązać problem.

Cennik

ConvertKit jest dostępny za darmo dla maksymalnie 1000 subskrybentów. Dostępne są również pakiety premium w cenach zaczynających się od $7.50 miesięcznie (rozliczane rocznie).

6. SeedProd

SeedProd WordPress Newsletter plugin

SeedProd to najlepszy kreator stron docelowych dla WordPress. Pomaga tworzyć wspaniałe strony docelowe, aby rozpocząć biuletyn e-mailowy i zbudować listę e-mailową.

Dostępne są dziesiątki profesjonalnie zaprojektowanych szablonów stron docelowych, które można całkowicie dostosować. Wtyczka oferuje narzędzie do tworzenia stron typu “przeciągnij i upuść”, które ułatwia tworzenie dowolnego rodzaju strony, w tym stron wkrótce, stron sprzedaży, stron realizacji transakcji i wielu innych.

SeedProd łatwo integruje się z różnymi usługami e-mail marketingu, takimi jak Constant Contact, ConvertKit, Sendinblue i innymi.

Plusy

 • SeedProd jest przyjazny dla początkujących i oferuje Kreator stron docelowych typu “przeciągnij i upuść”, co bardzo ułatwia tworzenie stron do zbierania wiadomości e-mail.
 • Oferuje ponad 150 różnych gotowych szablonów stron docelowych,aby zacząć. Możesz także użyć pustego szablonu, aby utworzyć stronę docelową od podstaw.
 • Istnieje wiele bloków, aby dostosować stronę docelową biuletynu e-mail. Możesz dodać formularz opt-in, formularz kontaktowy, referencje, minutnik, opcje udostępniania społecznościowego i wiele więcej.
 • SeedProd obsługuje integracje premium, w tym popularne usługi e-mail marketingu i platformy eCommerce, takie jak WooCommerce.

Wady

 • SeedProd oferuje bezpłatną wersję, która pomoże Ci zacząć. Ma jednak ograniczone funkcje, ponieważ nie otrzymasz pro bloków do Dostosowywania lub integracji premium z usługami e-mail marketingu.
 • Nie będziesz mógł zobaczyć swojej rzeczywistej listy mailowej w SeedProd. Możesz jednak zintegrować wtyczkę z narzędziem marketingu e-mail, takim jak Constant Contact.

Cennik

Ceny SeedProd zaczynają się od $39.50 rocznie, a otrzymasz 14-dniową Gwarancję Zwrotu pieniędzy. Dostępna jest również darmowa wersja SeedProd, która pomoże Ci zacząć.

Bonus: Niesamowity Automator

Uncanny Automator

Uncanny Automator to najlepsza wtyczka do automatyzacji WordPress. Pomaga tworzyć zautomatyzowane przepływy pracy i zadania bez potrzeby edytowania kodu.

Możesz myśleć o niesamowitym Automatorze jako Zapier dla WordPress. Wtyczka pozwala różnym wtyczkom WordPress i narzędziom marketingowym rozmawiać ze sobą.

Z pomocą niesamowitego Automatora możesz zautomatyzować wiele zadań. Na przykład, gdy użytkownik przesyła formularz za pomocą WPForms, jest on automatycznie dodawany do listy e-mail w ActiveCampaign.

Podobnie możesz tworzyć więcej przepisów automatyzacji, takich jak integracja Arkuszy Google z WooCommerce lub dodawanie połączeń Zoom i webinarów w WordPress.

Plusy

 • Uncanny Automator jest bardzo łatwy w użyciu i pomaga tworzyć potężne zautomatyzowane przepływy pracy.
 • Dzięki automatyzacji zaoszczędzisz czas i popełnisz mniej błędów, a także możesz zautomatyzować wiele zadań bez pisania kodu.
 • Wtyczka obsługuje ponad 70 różnych wtyczek WordPress i aplikacji innych firm.
 • Masz do wyboru ponad 400 wyzwalaczy i akcji.

Wady

 • Uncanny Automator oferuje bezpłatną wersję z wieloma integracjami. Jeśli jednak szukasz integracji z arkuszami Google, Mailchimp, Slack, Zoom i innymi narzędziami marketingowymi, musisz uaktualnić je do wersji premium.
 • Cennik

  Niesamowite ceny Automatora zaczynają się od $149 rocznie, a otrzymasz integracje premium, nieograniczone przepisy, wsparcie premium i wiele innych. Możesz wypróbować darmową wersję, aby skonfigurować automatyzację newslettera.

  Bonus: Klej Do Newslettera

  Newsletter Glue

  Newsletter Klej to kolejny bonus WordPress newsletter plugin na naszej liście. Jest w 100% darmowy i pozwala tworzyć i wysyłać profesjonalne biuletyny z obszaru administracyjnego WordPress.

  Wtyczka łatwo łączy się z różnymi usługami e-mail marketingu. Jednak aby uzyskać więcej integracji e-mail, takich jak ActiveCampaign lub Sendinblue, musisz uaktualnić plan premium.

  Klej do newslettera jest łatwy w użyciu i można go skonfigurować w zaledwie kilka minut bez kodowania. Pomaga to zaoszczędzić czas, ponieważ nie będziesz musiał przełączać się między platformami. Po prostu wysyłaj biuletyny z edytora bloków WordPress.

  Plusy

  • Wtyczka umożliwia tworzenie i wysyłanie newsletterów z panelu administracyjnego WordPress.
  • Możesz skonfigurować formularz subskrybenta, aby użytkownicy mogli zapisać się na listę mailingową.
  • Możesz dostosować swój biuletyn, zmienić kolor, styl, rozmiar, czcionki i inne elementy bez edycji kodu.
  • Za pomocą kleju do newslettera możesz tworzyć segmenty odbiorców i dodawać tagi do swojego newslettera.

  Wady

  • Darmowa wersja Newsletter Glue oferuje ograniczone funkcje, ponieważ jest kompatybilna tylko z Mailchimp. Aby uzyskać więcej integracji narzędzi do e-mail marketingu, musisz uaktualnić je do wersji premium.
  • Nie można skonfigurować automatyzacji poczty e – mail lub zautomatyzowanych lejków za pomocą kleju do newslettera.
  • Wtyczka nie ma również funkcji, takich jak wysyłanie spersonalizowanych wiadomości e-mail w oparciu o podróż klienta.

  Cennik

  Newsletter Glue to darmowa wtyczka do WordPressa. Istnieje również wersja Pro z cenami zaczynającymi się od $76 rocznie za jedną stronę internetową.

  Myśli Końcowe

  Jeśli chodzi o wtyczki do newslettera WordPress, prawie zawsze chcesz korzystać z odpowiedniej platformy e-mail marketingu, która oferuje pełne usługi dostarczania wiadomości e-mail, takie jak stały kontakt, Sendinblue, Drip itp.

  Wyzwaniem jest to, że większość z tych Platform nie ma potężnych funkcji formularza rejestracyjnego, i to właśnie tam mogą pomóc wtyczki do newslettera WordPress, takie jak OptinMonster i do pewnego stopnia wtyczki do tworzenia formularzy, takie jak WPForms.

  Te wtyczki pozwalają połączyć witrynę WordPress z potężnymi usługami e-mail marketingu, dzięki czemu uzyskasz to, co najlepsze z obu światów.

  Większość profesjonalistów i zaawansowanych użytkowników nie używa wtyczki biuletynu wewnątrz WordPress do zarządzania listą e-mail, ponieważ nie chcą kłopotów z użyciem wtyczki SMTP i połączeniem jej z usługą dostarczania wiadomości e-mail.

  Twoja lista e-mail jest zbyt ważna i cenna, a najlepszą praktyką jest umożliwienie ekspertom e-mail marketingu obsługi tej części dla Twojej firmy. Nawet w WPBeginner i naszych firmach programistycznych korzystamy z zewnętrznych firm zajmujących się e-mail marketingiem, mimo że posiadamy wszystkie techniczne know-how.

  Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci dowiedzieć się o najlepszych wtyczkach biuletynu WordPress do tworzenia i budowania listy e-mail. Możesz również cieszyć się naszymi wypróbowanymi sposobami szybszego rozwijania listy e-mail oraz naszą listą wtyczek WordPress dla wszystkich witryn biznesowych.

  Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

  You May Also Like

  Jak automatycznie publikować na Facebooku z WordPress?

  W artykule: Dlaczego automatycznie udostępniać posty WordPress na Facebooku?Automatycznie Publikuj na Facebooku…

  Jak zmienić schemat kolorów Administratora w WordPress (Quick & Easy)

  W artykule: Po co zmieniać schemat kolorów Administratora w WordPress?Jak zmienić schemat…

  Ile kosztuje uruchomienie witryny członkowskiej? (Edycja 2021)

  W artykule: Jak obliczyć koszt strony członkowskiej?Członkostwo Hosting i koszty konfiguracjiKoszty przetwarzania…

  Com vs Net-Jaka jest różnica między rozszerzeniami domen

  W artykule: Czym są rozszerzenia nazw domen. Com I. Net?Różnica między nazwami…