[2010-04-14 11: 14] 

Duża wiadomość do podzielenia się ze wszystkimi dzisiaj, Incsub, spółka dominująca tej strony, została przejęta przez Automattic, ludzi stojących za WordPress.com!

WPMU DEV - now an Automattic concubine.
Dev & Auto

Wiem, że może to być dla wielu z was zaskoczeniem, ale dla nas, I jak mówiłem Mattowi podczas naszej cotygodniowej łaźni tureckiej, to naprawdę było na kartach od początku-w rzeczywistości, gdy podzieliliśmy się spoconym uściskiem dłoni w sprawie umowy, skomentował, że wiadomość ta, pod wieloma względami, może się pojawić jako “dźwięk nieuchronności”.

James and Matt
Artystyczna impresja tego wydarzenia.

Dlaczego Automattic się nami zainteresował?

Cóż, poza tym, że jesteśmy czołowymi programistami wtyczek w Internecie, posiadamy największy blog czytany w okolicy i wychodzimy z produktami, które pod wieloma względami wyglądają jak przyszłość WordPress, w rzeczywistości jest to bardziej “acquihire” – oto, jak rozpada się umowa.

WPMU DEV Blog Team przejmie produkcję Haiku

Joe, Rae i Chris byli szczególnie zainteresowani Automattykami i od dzisiaj zostaną całkowicie odsunięci od pisania obowiązków na blogu WPMU DEV i przejdą do krytycznej operacji produkcji Haiku dla różnych projektów związanych z automatyką.

Komentując ruch, ekspert techniczny Chris D Knowles skomentował:

Haiku nirvana,
Jak idealny ślub technologiczny,
Potrzebuje cierpliwości i brody

Możesz teraz uzyskać całą swoją dobroć WP W WP Pravda Tawerna, tak jak Bóg Matt zamierzał pierwotnie.

Zespół Wsparcia Do Ataku WP.org Fora

Pełna siła zespołu wsparcia programistów WPMU ma zostać rzucona bezpośrednio na WordPress.org fora.

cattle-prod-development

Po pierwszym wysłaniu, każdy użytkownik będzie gratulował i podziękował za korzystanie z forum w czasie Odpowiedzi poniżej godziny, bezpłatny wolontariusz plugin i Programiści motywu będą teraz nękani nieustannie przez Asana, Helpscout, e-mail, IM, telefon i osobiście, aż rozwiązać te cholerne bilety.

Wiadomość o tym, że programista WPMU Timothy Bowers będzie grasował po świecie, aby zapewnić odpowiednią dbałość o szczegóły i jakość, została powitana z mieszanymi emocjami przez obecnych wolontariuszy forum.

Programiści Automattic dołączą do WPMU DEV Team-przełącz się na wtyczki Premium

Podczas WordPress.com był udanym projektem, wyraźnie nie osiągnął wyżyn rozwoju wtyczek premium, w wyniku czego Mullenweg stwierdził, że nowa firma będzie całkowicie ukierunkowana na produkcję i wsparcie wtyczek premium.

“To nie jest tak seksowne, jak bycie najlepszą stroną internetową 5″, Mullenweg nie skomentował, ” ale czuję, że to przyszłość, mam na myśli bez niezawodnych, bezpiecznych, zawsze aktualizowanych i ulepszonych wtyczek premium, w jaki sposób WordPress mógłby odnieść sukces poza tym, że jest prostą platformą blogową dla osób fizycznych.”

WordPress.com zostanie po cichu wycofany w ciągu następnej dekady, ponieważ nacisk przesuwa się na WPMU DEV.

Farmer zostanie prezesem Audrey

“Słuchaj, nie ma nikogo, komu ufałbym bardziej, ani z kim czułbym się lepiej, niż James – i dlatego chciałbym powierzyć mu moje dziecko” Matt nie wspomniał, gdy zapytano go o prawdopodobnie najbardziej ekscytującą wiadomość do tej pory wynikającą z umowy.

“Naprawdę czuję, że do tej pory firma po prostu wymachuje, angażuje się w projekty próżności, inwestuje w jakiś rodzaj podróży władzy tylko po to, aby dać mi profil” absolutnie nie stwierdziłem. “James będzie mógł przyjść, dać nam skupienie i skierować naszą działalność na bardziej wartościowy i praktyczny cel, jest dokładnie tym człowiekiem, którego szukaliśmy, aby pomóc mi przestać marnować moje miliony” całkowicie zrobiliśmy out potem wstań.

Zapytany, ile czasu zajmie Przejście, Nowy zastępca farmera, Toni Schneider, zasugerował, że prawdopodobnie zakończy się “w ciągu dnia”, zanim wysłał szybką wiadomość e-mail do prawnika firmy.

Będziemy Cię informować na bieżąco 🙂

Tagi:

You May Also Like

Jak naprawić nieprawidłowy błąd JSON w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Co powoduje błąd “nieprawidłowa odpowiedź JSON” w WordPress?1. Sprawdź adresy…

Jak naprawić błąd krytyczny w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest błąd krytyczny w WordPress?Co powoduje krytyczny błąd…

Jak zmienić kolor linku w WordPress (poradnik dla początkujących)

W artykule: Dlaczego Linki Są Ważne?Jak dodawać linki w postach i stronach…

9 Najlepsze Darmowe Wtyczki WordPress Author Bio Box

W artykule: 1. Simple Author Box2. Branda3. Autor postu WP4. Author Bio…