WordCamp jest szczególnie wielkim wydarzeniem, gdziekolwiek się odbywa. Ale, tam są pewne wielkie rzeczy dzieje się w WordPress teraz, i z WordCamp Europe o rozpoczęcie w Serbii, Czwartek 14 czerwca, jesteśmy podekscytowani, aby spojrzeć na niektóre dyskusje w kolejce.

WordCamp Europe 2018 is in Belgrade, Serbia
WordCamp Europe 2018 Rozpoczyna Się W Czwartek, 14.6

Jeśli spojrzeć przez harmonogram, istnieje kilka wspaniałych rozmów oczekują od niektórych świetnych mówców dotyczące:

  • Projekt
  • Freelancing
  • Gutenberg
  • Szukaj

Wszystko wygląda standardowo. Należy pamiętać, że WordPress zmienia się-zawsze-i to wydarzenia takie jak WordCamp Europe, WordCamp U. S. i wszystkie inne, które pozwalają nam spotkać się jako społeczność, aby dowiedzieć się, w jaki sposób możemy pomóc napędzać go do przodu jako jeden z podstawowych filarów Internetu.

Na jakie wydarzenia czekamy? Cóż, prawie wszystkie, ale kilka rzeczy zwróciło moją uwagę patrząc na harmonogram.

Ewoluujące trendy projektowe w WordPress

Projektowanie jest zawsze najbardziej podstawową częścią budowania czegokolwiek. Zły projekt zwykle prowadzi do złej realizacji zwykle prowadzi do złej adopcji. Ale projekt zasadniczo się zmienia, a kilka rozmów wskazuje, że zmienia się w Duży sposób.

1. Etyka projektowania stron internetowych

Dzięki pełnemu działaniu RODO, uwaga jest teraz na użytkowników WordPress na każdym poziomie, aby zrozumieć, w jaki sposób ich praca wpływa na bezpieczeństwo danych użytkowników. Czy to dotyczy projektantów? Ta rozmowa Mortena Rand-Hendriksena może niekoniecznie dotyczyć tego, ale biorąc pod uwagę znaczenie RODO i fakt, że jest to WordCamp Europe, trudno byłoby sobie wyobrazić, że rozmowa nie dotyka kilku krytycznych kwestii, przed którymi stoją projektanci, teraz gdy prywatność danych jest na pierwszym planie.

2. WordPress i Inclusive Design

Ten wykład wydaje się argumentować, że projekt jest tym, co napędzało WordPress do przodu, ale definicja projektu uległa zmianie. Odnosi się to do “inkluzywnego” projektowania jako następnego kroku i pochodzi od Johna Maedy, globalnego szefa projektowania obliczeniowego + włączenia w Automattic i prelegenta Ted, dyskusja powinna znaleźć się na twojej liście.

Coś mi mówi, że może to wiązać się z ogólną strategią rozwoju WordPress na przyszłość. Niestety będę oglądać z Austin, TX, więc nie krępuj się wysyłać tweetów z tego wydarzenia, aby dać mi streszczenie,lub napisać własne podsumowanie na blogu!

3. Początki inspiracji projektowych

Design jest czymś, co zawsze się zmienia, a ja nie jestem w tym szczególnie dobry. Będąc pisarzem, projektowanie wizualne zawsze było dla mnie zagadką. Z drugiej strony zawsze szukam wskazówek, jak rozwijać pomysły i jak Mogę konsekwentnie podchodzić do projektowania w WordPress, jak jedne z najlepszych. Ta rozmowa wygląda na to, że to dotyczy.

Prowadzona przez Simona Cooke ‘ a, Dyrektora Marketingu Pragmatic, powinna być świetną prelekcją dla wszystkich, którzy chcą się zainspirować. Nigdy nie zaszkodzi nauczyć się, jak inni to robią, prawda?

Rozmowy na temat freelancingu z WordPress

Jest zdecydowanie więcej niż wystarczająco dużo rozmów skierowanych do freelancerów w WordCamp Europe, ale dwa poniżej wpadły mi w oko, gdy patrzyłem na harmonogram.

4. Wykonaj te dziesięć kroków, aby zostać freelancerem z WordPress

Czy rozwijałeś umiejętności w WordPress, ale jeszcze nie odważyłeś się na freelancing? Pewnie nie jesteś sam. Komu nie spodobałaby się elastyczność, jaką może zapewnić dodatkowy dochód?

Problem w tym, że samodzielne wyjście wymaga dużo odwagi i wiąże się z wieloma obowiązkami. Próbowałem kilka razy, ale ostatecznie ich sukces był bardzo krótki. Ta rozmowa, autorstwa Mauricio Gelves, powinna brzmieć prawdziwie dla każdego, kto napotkał kilka czkawek podczas rozpoczynania własnego biznesu WordPress, i na szczęście nie przechodzi się jako magiczna formuła, jak wiele kursów tam.

Jeśli idziesz na to, podziel się ze mną notatkami? Proszę?

5. Przejście od freelancingu do budowania zespołu

Co robisz, gdy zaczniesz mieć stały napływ biznesu jako freelancer? Najlepiej, jeśli nie jesteś w stanie rozwijać swojej firmy za pomocą innych produktów lub usług, których dostarczenie praktycznie nie zajmuje czasu, będziesz chciał zbudować zespół, który będzie wspierać Twój rozwój.

Nawet jeśli robiłeś to wcześniej, rozwój firmy może przynieść rękawicę wyzwań.

Ten wykład, Karima Marucchiego z Crowd Favorite i Sherry Walling z podcastu Zenfounder, chce zaoferować Ci szybki kurs w pozyskiwaniu innych freelancerów lub partnerów na pełny etat. Obaj spędzili dużo czasu w świecie startupów i z WordPressem, więc ta rozmowa powinna być idealna dla każdego, kto kiedykolwiek poczuł tę iskrę przedsiębiorczości podczas zamykania nowej transakcji.

Przyszłość WordPress

Przyszłość WordPress jest zawsze tuż za rogiem. W rzeczywistości widzimy obecnie dość drastyczne zmiany w odniesieniu do edytora, a także możliwości wprowadzonych za pomocą głosu. Te dwa tematy, których nie możesz zignorować.

6. Beyond Gutenberg & 7. Okrągły stół z zespołem Gutenberga

Gutenberg to gorący temat, który nie odchodzi. Ponieważ WordPress stara się kontynuować swoją błyskawiczną ścieżkę rozwoju, Gutenberg jest krokiem w kierunku umożliwienia przyjęcia przez szerszą publiczność, a jeśli czytasz w Internecie, ma to związek z jego udziałem zarówno pozytywnych, jak i negatywnych opinii.

Chodzi o to, że to nie odejdzie.

Z tego powodu zapoznaj się z wykładem Matíasa Ventury, lidera Gutenberga, aby zrozumieć, co próbowali osiągnąć, a także z dyskusją przy okrągłym stole z zespołem Gutenberga, aby zadać pytania bezpośrednio utalentowanym ludziom pracującym nad projektem.

8. Sprawianie, że strony internetowe mówią: rozwój wyszukiwania głosowego i interfejsów konwersacyjnych

Głos i WordPress są zasadniczo połączone. Dzięki narzędziom takim jak Amazon Polly i rozprzestrzenianiu się urządzeń głosowych, możesz bardzo łatwo utracić wyniki wyszukiwania na rzecz konkurencji, którzy już szukają sposobu na skorzystanie z zapytań głosowych.

Jeśli starałeś się nadążyć za tym, koniecznie sprawdź ten wykład Andrei Volpiniego, który jest na czele tego, gdzie wyszukiwanie spotyka się z przetwarzaniem języka naturalnego i technologiami semantycznymi.

Oh, I jeśli chcesz zwiększyć swój page-rank teraz, zanim zagłębisz się w głos, SmartCrawl może pomóc zwiększyć ruch na twojej stronie!

Punkty bonusowe za tematy związane z tworzeniem treści

Wiele firm twierdzi, że mantra “content is king” jest ich filozofią i istnieje wiele powodów, aby żyć według tej zasady. Dlatego zawsze dobrze jest sprawdzić każdy rodzaj tematów tworzenia treści, które możesz. WordCamp Europe zdecydowanie ma kilka, ale dwa, które wpadły mi w oko to:

9. Dowiedz się, dlaczego i jak tworzyć wideo na swoim blogu/stronie WordPress

Tworzenie treści nie może ignorować wideo. Pomyśl o tym, ile przestojów masz siedząc w poczekalni, dojeżdżając do pracy, gotując kolację lub wylegując się na kanapie, czekając na przejście do następnej rzeczy.

Czy w tych chwilach przestałeś przewijać kanał, aby sprawdzić samouczek wideo? Wiem, że tak. Może nawet podjął decyzję o zakupie, siedząc i nic nie robiąc.

W tym wykładzie Floriana Gottschalla omówimy znaczenie wideo i opowiemy o tym, jak można zacząć go tworzyć. Ponieważ już blogujesz w WordPress, powinien to być świetny sposób, aby twój blog był jeszcze bardziej wartościowy.

10. Jak tworzyć treści generowane przez użytkowników dla witryny WordPress i firmy

Gdybyś mógł zarządzać społecznością ludzi, którzy napisali dla Ciebie, chciałbyś? Oczywiście. Bycie najlepszym źródłem na dany temat jest świetne, ale świadomość, że przyciągasz tłumy, które wykonują za ciebie dużo pracy, jest jeszcze lepsza.

Treści generowane przez użytkowników mogą mieć duży wpływ na potencjalnych nabywców. Jak to wykorzystać?

Ten wykład, pochodzący od Svena Lehnerta, ma na celu edukowanie Cię na temat różnych form treści generowanych przez użytkowników i jak możesz z nich korzystać w swojej witrynie WordPress, aby prowadzić więcej biznesu.

To jest zdecydowanie jeden będziesz chciał sprawdzić.

Wybierasz się na WordCamp Europe?

Powyższe rozmowy będą świetne, podobnie jak reszta. Jeśli wybierasz się na WordCamp w Belgradzie, koniecznie sprawdź harmonogram i postaraj się dotrzeć do jak największej liczby prelekcji.

A poza tym, poświęć czas na nawiązanie kontaktów ze wszystkimi, z którymi możesz porozmawiać po drodze. Wordcampy są tak ogromną okazją nie tylko do wysłuchania rozmów ludzi zmieniających WordPressa dzisiaj, ale do spotkania ludzi, którzy zmienią go jutro.

Miłej zabawy! Przywitaj się!

 

Na co czekasz na WordCamp? Jest mnóstwo wspaniałych tematów i prelegentów, więc Zostaw swój wgląd dla innych uczestników WordCamp w komentarzach poniżej!

Tagi:

You May Also Like

Jak naprawić nieprawidłowy błąd JSON w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Co powoduje błąd “nieprawidłowa odpowiedź JSON” w WordPress?1. Sprawdź adresy…

Jak naprawić błąd krytyczny w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest błąd krytyczny w WordPress?Co powoduje krytyczny błąd…

Jak zmienić kolor linku w WordPress (poradnik dla początkujących)

W artykule: Dlaczego Linki Są Ważne?Jak dodawać linki w postach i stronach…

9 Najlepsze Darmowe Wtyczki WordPress Author Bio Box

W artykule: 1. Simple Author Box2. Branda3. Autor postu WP4. Author Bio…