Co tydzień przez następne cztery tygodnie rozdajemy bezpłatne roczne członkostwo WPMU DEV o wartości 588 USD!

Nie świętujemy żadnych kamieni milowych ani nie zaznaczamy żadnych specjalnych okazji, chcemy tylko powiedzieć dziękuję. do naszych wspaniałych członków-i powitaj nowych, którzy będą cieszyć się całym rokiem dobroci WPMU.

Jak wejść

Każdy tydzień przez cztery tygodnie będzie inny sposób wejścia. W pierwszym rozdaniu w tym tygodniu wystarczy, że zapiszesz się do naszego codziennego newslettera e-mailowego, The WhiP.

W najbliższy wtorek ogłosimy jednego szczęśliwego zwycięzcę, wraz ze szczegółami, jak wziąć udział w drugim rozdaniu.

Pierwszego zwycięzcę wybierzemy losowo w poniedziałek, więc macie czas do północy w niedzielę, 7 czerwca (UTC-5:00) na zasubskrybowanie Bata, aby mieć szansę na wygraną.

Co Wygrasz

Roczne członkostwo WPMU DEV, warte $588. Obejmuje dostęp do naszej ogromnej kolekcji wtyczek i usług. Będziesz także mógł uzyskać dostęp do naszego zespołu wsparcia 24/7 i zadać mu wszelkie pytania związane z WordPressem, a nie tylko pytania dotyczące naszych produktów. Ponadto otrzymasz wsparcie na żywo, filmy z białą etykietą i będziesz częścią przyjaznej społeczności ludzi WordPress takich jak ty.

Każdy może wziąć udział w naszym konkursie. Jeśli jesteś już członkiem, dodamy rozszerzenie do bieżącej subskrypcji. To oszczędność $588-lub bardzo miły prezent dla przyjaciela!

Co to za Bicz?

The WhiP
Bicz, nasz codzienny biuletyn e-mailowy.

Jako profesjonalista WordPress oczekuje się, że będziesz na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, a jednocześnie uda ci się znaleźć czas na wykonanie pracy. Bicz jest wypełniony wszystkim, co musisz wiedzieć, abyś mógł kontynuować tworzenie niesamowitych stron internetowych.

Bicz jest codziennie kuratorowany i zawiera starannie dobrane, niezrzeszone linki zaczerpnięte ze społeczności WordPress i szerszego świata technologii.

Jest w 100% darmowy i nasz sposób na oddanie społeczności WordPress.

Nasi czytelnicy uwielbiają Bicz:

“Jest to jedyny newsletter WP, który obecnie otrzymuję. I un-subbed od innych z dwóch powodów: 1, czułem się, jakbym wyrósł z ich poziomu treści, i 2, bo dostaję całą dobroć, na którą mam czas z Bata.”- Will Patton, PattonWebz

 

“Chciałem tylko podziękować za stworzenie Bata. To po prostu niesamowite. Przeszukujecie cały internet i wysyłacie wszystkim najlepsze wiadomości.”- Dave, Layer Themes

Ale ja już zapisałem się na bicz! Czy to znaczy, że nie mogę wziąć udziału w konkursie?

Jeśli już otrzymałeś Bicz, żadnych problemów! Wszyscy dotychczasowi subskrybenci zostaną automatycznie wpisani do losowania.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące prezentów, daj nam znać w komentarzach poniżej. Powodzenia!

Tagi:

You May Also Like

Jak naprawić nieprawidłowy błąd JSON w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Co powoduje błąd “nieprawidłowa odpowiedź JSON” w WordPress?1. Sprawdź adresy…

Jak naprawić błąd krytyczny w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest błąd krytyczny w WordPress?Co powoduje krytyczny błąd…

Jak zmienić kolor linku w WordPress (poradnik dla początkujących)

W artykule: Dlaczego Linki Są Ważne?Jak dodawać linki w postach i stronach…

9 Najlepsze Darmowe Wtyczki WordPress Author Bio Box

W artykule: 1. Simple Author Box2. Branda3. Autor postu WP4. Author Bio…