Bezpieczeństwo WordPress nie powinno być tylko dla tych, którzy płacą duże pieniądze za “prawdziwą” ochronę. Profesjonalne zabezpieczenia powinny być łatwe, bezpłatne i dostępne dla wszystkich. Dlatego z przyjemnością ogłaszamy, że nasza wtyczka Defender security jest teraz do pobrania za darmo na stronie WordPress.org.

Uzyskaj niesamowitą ochronę bezpieczeństwa Defender free na WordPress.org.

Wiemy, że istnieje mnóstwo obaw związanych z bezpieczeństwem WordPressa, szczególnie dla nowych użytkowników. Dlatego chcieliśmy oddać społeczności coś, co jest łatwe do skonfigurowania i nie wymaga stopnia cyberbezpieczeństwa, aby chronić Twoją witrynę.

Dlatego nawiązaliśmy współpracę z naszymi ekspertami ds. bezpieczeństwa i zespołem projektowym, aby przełamać złożoność walki z cyberprzestępczością i stworzyć środowisko użytkownika, z którego każdy może korzystać bez konieczności korzystania z bazylonów ustawień.

Teraz każdy może uzyskać wszystkie potrzebne ulepszenia hartowania i bezpieczeństwa w ciągu kilku minut bez skomplikowanych ustawień lub kosztownych opłat za usługi.

Skanuj i chroń za pomocą poprawek zabezpieczeń

Defender to wtyczka bezpieczeństwa powerhouse, której potrzebujesz i jest tak łatwa, jak Aktywuj, Skanuj, Chroń swoją witrynę WordPress.

Jak to działa?

Po zainstalowaniu i aktywacji Defender uruchomi audyt kodu i skanowanie bezpieczeństwa, a następnie dostarczy listę poprawek bezpieczeństwa w celu dodania warstw ochrony do witryny, z opcjami utwardzania jednym kliknięciem, które można uruchomić bezpośrednio z wtyczki.

Dodaj profesjonalne poprawki bezpieczeństwa do swojej witryny za pomocą jednego kliknięcia.

Te opcje hartowania obejmują:

  • Wyłącz trackbacks i pingbacks-bezpieczeństwo przede wszystkim
  • Zalecenia dotyczące aktualizacji rdzeni i serwerów-bądź na bieżąco ze swoimi systemami
  • Zmień domyślny prefiks bazy danych-trzymaj się z dala od hakerów, którzy tego nie znajdą
  • Wyłącz edytor plików – jeśli hakerzy wejdą, nie zajdą daleko
  • Ukryj raportowanie błędów – nie ujawniaj swoich problemów
  • Aktualizuj klucze bezpieczeństwa-ostateczny Reset bezpieczeństwa
  • Zapobieganie ujawnianiu informacji-po co mówić hakerom, co masz?
  • Uniemożliwić wykonanie PHP-bo to daaaangerous

Uruchom regularne audyty kodu, które porównują Twoją instalację WordPress z oficjalnymi wersjami dostępnymi na WordPress.org, znajdź wszelkie podejrzane zmiany i przywróć oryginalne pliki jednym kliknięciem.

Trzymaj złych facetów z blokadą IP

Jest to jedna z moich ulubionych funkcji i podobnie jak w przypadku Defender Pro, bezpłatna wersja Defender ułatwia szybkie blokowanie i odblokowywanie określonych lokalizacji, importowanie listy zakazanych adresów IP i ustawianie automatycznych i stałych blokad czasowych.

Ogranicz próby logowania, aby zatrzymać użytkowników, którzy próbują odgadnąć Twoje hasło. Trwale Zablokuj adres IP lub uruchom blokadę czasową po określonej liczbie nieudanych prób logowania.

Blokady IP pozwalają tymczasowo zablokować lub trwale zablokować określone adresy IP.

Użyj ogranicznika 404, aby wykryć, kiedy boty są używane do skanowania witryny w poszukiwaniu luk i zamyka je. Te przerażające roboty będą próbować uzyskać dostęp do stron, które nie istnieją, a kiedy to zrobią, obrońca je zmiażdży.

Bądź Wielki Z Defender Pro!

Darmowa wersja Defendera to wielki Kahuna, jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Więc dlaczego uaktualnić do pro? Jeśli zarządzasz witrynami klientów, prowadzisz agencję projektową lub masz kilka stron z projektami pasji, które nadzorujesz, dlaczego nie zainwestować w członkostwo WPMU DEV za niewielką opłatą co miesiąc? Zadbamy o wszystko, czego potrzebujesz, aby zautomatyzować, zabezpieczyć i zoptymalizować swoje strony internetowe.

Uzyskaj bezpieczne dzienniki audytów w chmurze Defender Pro, aby zobaczyć każdą zmianę wprowadzoną w witrynie, wykrywanie zmian w plikach kodu wtyczki i kodu motywu oraz automatyczne skanowanie i raporty. A ponieważ jesteś członkiem WPMU DEV, możesz zarządzać wszystkimi swoimi witrynami z huba.

Ale to naprawdę dopiero początek! Członkostwo WPMU DEV obejmuje 10 GB bezpiecznego przechowywania w chmurze, optymalizację prędkości, monitorowanie czasu pracy, dostęp do akademii i forów społecznościowych, światowej klasy obsługę WordPress i tak, tak, tak wiele więcej.

Jeśli potrzebujesz prostego zabezpieczenia użyj Defender. Jeśli potrzebujesz więcej, przejdź do wersji pro z bezpłatnym okresem próbnym.

Jeśli nie dać Defender spróbować będziemy wdzięczni za komentarze, sugestie i opinie. A jeśli naprawdę kochasz Defender to daj nam 5 gwiazdek na WordPress.org!

Tagi:

You May Also Like

Jak naprawić nieprawidłowy błąd JSON w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Co powoduje błąd “nieprawidłowa odpowiedź JSON” w WordPress?1. Sprawdź adresy…

Jak naprawić błąd krytyczny w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest błąd krytyczny w WordPress?Co powoduje krytyczny błąd…

Jak zmienić kolor linku w WordPress (poradnik dla początkujących)

W artykule: Dlaczego Linki Są Ważne?Jak dodawać linki w postach i stronach…

9 Najlepsze Darmowe Wtyczki WordPress Author Bio Box

W artykule: 1. Simple Author Box2. Branda3. Autor postu WP4. Author Bio…