Czy darmowy system zgłoszeń Pomocy technicznej WordPress może działać, jak również płatna wtyczka zgłoszenia pomocy technicznej WordPress? Zdecydowanie tak! Po prostu postępuj zgodnie z tym prostym samouczkiem…

Dobry system biletowy helpdesk powinien umożliwić Twojej firmie obsługę wielu zapytań dotyczących obsługi klienta i zarządzanie nimi, aby Twoi klienci otrzymywali szybsze odpowiedzi od właściwej osoby wsparcia lub zespołu.

Wiele płatnych wtyczek wsparcia WordPress może Ci w tym pomóc. Ale co z za darmo jeden?

Darmowe systemy biletowe help desk, które mogą obsługiwać tylko podstawowe zapytania klientów, nie są bardziej przydatne niż tylko przy użyciu zwykłego starego formularza kontaktowego.

Chyba że, oczywiście, dodasz szczyptę “zing”, który automatycznie przekształci formularz kontaktowy w pełny WordPress helpdesk i system zgłoszeń wsparcia … za darmo!

Dokładnie to zrobimy, więc uważajcie na moje ręce. (Nic w tym rękawie…)

Od Bezpłatnego Formularza Kontaktowego Do Bezpłatnego Systemu Zgłoszeń Pomocy Technicznej

Możesz powiedzieć prestidigitation?

Nie ma znaczenia, czy nie możesz, ponieważ nie potrzebujesz magicznych sztuczek, aby zmienić zwykły formularz kontaktowy w bezpłatny system zgłoszeń Pomocy technicznej, który pozwoli Twojej firmie na:

  • Obsługa wielu zapytań klientów.
  • Twórz osobne zgłoszenia do pomocy technicznej dla każdego zgłoszenia.
  • Przypisuj bilety pomocy technicznej utworzone przez użytkowników do różnych pracowników lub obszarów Twojej firmy.
  • Grupuj wiadomości e-mail i czaty klientów z każdym biletem.
  • I wiele więcej.

Alakazam … ale to przeczy logice! Jak można wykonać ten wielki wyczyn?

Magowie nigdy nie ujawniają swoich sztuczek, ale ja nie jestem magikiem, więc oto trzy proste kroki, które podejmiemy, aby to wszystko się stało:

Krok 1: Najpierw utworzymy formularz zgłoszenia pomocy technicznej za pomocą wtyczki FORMINATOR WPMU DEV.

Krok 2: następnie zintegrujemy nasz formularz z kompletnym systemem zgłoszeń obsługi klienta za pomocą wtyczki HubSpot.

Krok 3: Pffftt! (magiczna chmura dymu). Nie ma “kroku 3”. Tylko krok “wolny” … zakończyłeś swój darmowy system biletów WordPress!

Przejdźmy przez to krok po kroku i spraw, aby magia obsługi klienta pojawiła się na twoich oczach.

Krok 1: Utwórz Formularz Zgłoszenia Do Obsługi Klienta

Jeśli właśnie wylądowałeś na tej stronie, szukając darmowej wtyczki helpdesk WordPress lub wtyczki wsparcia, Pobierz Forminator, naszą bezpłatną wtyczkę do budowania formularzy typu przeciągnij i upuść dla WordPressa WordPress.org repozytorium wtyczek.

A jeśli jesteś członkiem WPMU DEV, to masz już dostęp do potężnej wersji Pro naszej rozszerzalnej wtyczki do tworzenia formularzy wraz ze wszystkimi innymi ekskluzywnymi gadżetami, do których mają dostęp nasi członkowie, więc upewnij się, że zainstalowałeś Hub w swojej witrynie WordPress, a następnie przejdź do WPMU DEV > wtyczki.

WPMU DEV WordPress menu - add plugins.
Możesz zainstalować wszystkie nasze potężne wtyczki z pulpitu WordPress.

Pobierz i zainstaluj wtyczkę Forminator z pulpitu WordPress.

WPMU DEV plugin list - Forminator
Zainstaluj Forminator z pulpitu WordPress.

Po zainstalowaniu Forminatora aktywuj wtyczkę i przejdź do “formularzy” w menu Forminatora.

Forminator menu
Wybierz “formularze” w menu Forminator, aby utworzyć formularz.

Forminator umożliwia łatwe tworzenie i importowanie formularzy. W tym samouczku stworzymy prosty formularz kontaktowy, więc kliknij przycisk “Utwórz”.

Forminator create form screen.
Forminator umożliwia tworzenie i importowanie wszelkiego rodzaju formularzy, w tym formularzy zgłoszeń Pomocy technicznej.

Wybierz szablon formularza (np. szablon formularza kontaktowego). Możesz zacząć od pustego formularza, jeśli chcesz utworzyć zgłoszenie pomocy technicznej od zera.

Forminator form templates.
Wybierz gotowy szablon formularza lub zacznij od pustego formularza i dostosuj swój własny.

Dodaj do formularza wszystkie pola, które użytkownicy lub klienci będą musieli wypełnić w zgłoszeniu pomocy technicznej, w tym opcje dotyczące różnych produktów, usług lub działów, a następnie zapisz i wyświetl podgląd.

Przykład pól, które można dodać do zgłoszenia pomocy technicznej, aby kierować zgłoszenia użytkowników do różnych produktów.

Szczegółowe samouczki dotyczące tworzenia formularzy za pomocą Forminatora, w tym rodzajów pól i opcji, znajdują się w sekcji dokumentacja Forminatora.

Stworzenie formularza zgłoszenia zgłoszenia pomocy technicznej to pierwszy krok do stworzenia magii. To jak wyciąganie królika z kapelusza. Po pierwsze, potrzebujesz kapelusza, który zapewnia Forminator (spójrz, nic tutaj … jeszcze!)

Teraz dodajmy królika.

Krok 2: Zintegruj Forminator Z HubSpot

HubSpot to oprogramowanie CRM do marketingu przychodzącego, sprzedaży i serwisu. Możesz użyć tego narzędzia do zarządzania wszystkimi relacjami z klientami, w tym śledzenia interakcji z potencjalnymi klientami i klientami, automatyzacji działań sprzedażowych i marketingowych, wysyłania wiadomości e-mail z biuletynem, a co ważniejsze w tym samouczku, jako help desk I support ticket system.

Ponieważ w tym kroku będziemy integrować nasz formularz z HubSpot, musisz mieć konto.

HubSpot home page screen.
HubSpot-oprogramowanie do marketingu przychodzącego, sprzedaży i serwisu.

Dobrą wiadomością jest to, że HubSpot ‘ S Service Hub zapewnia wszystkie funkcje, których potrzebujemy, aby uruchomić nasz system zgłoszeń Pomocy Technicznej WordPress za darmo.

HubSpot Service Hub get started info page.
HubSpot Service Hub jest bezpłatny!

Możesz uaktualnić później, jeśli potrzebujesz więcej funkcji, takich jak automatyzacja obsługi klienta, baza wiedzy, opinie klientów, wiele potoków biletów i wiele innych.

Aby rozpocząć, Pobierz i zainstaluj wtyczkę HubSpot WordPress.

HubSpot WordPress plugin
Zainstaluj wtyczkę HubSpot WordPress.

Najprostszym sposobem zainstalowania wtyczki jest pulpit nawigacyjny WordPress.

Przejdź do Wtyczki > Dodaj Nowy i wpisz “HubSpot” w polu wyszukiwania słowa kluczowego. Znajdź wtyczkę “HubSpot All-In-One Marketing”, a następnie kliknij przyciski, aby ją zainstalować i aktywować.

Install HubSpot plugin.
Zainstaluj i aktywuj wtyczkę HubSpot.

Nowy wpis zostanie wyświetlony w głównym menu WordPress. Kliknij “Zaloguj się”, aby zalogować się do HubSpot, jeśli masz już konto. W przeciwnym razie kliknij “Utwórz bezpłatne konto”, aby je założyć.

HubsSpot account log in and setup screen inside WordPress dashboard.
Zaloguj się lub skonfiguruj swoje konto HubSpot w panelu WordPress.

Jeśli tworzysz nowe konto HubSpot, przejdź przez proces konfiguracji, a następnie potwierdź swój adres e-mail, aby móc aktywować konto.

HubSpot account setup form.
Wypełnij formularz konfiguracji konta HubSpot.

Utwórz i potwierdź swoje konto, skonfiguruj listy, formularze itp. poprzez wtyczkę lub na stronie HubSpot.

HubSpot create list screen.
Utwórz listę w HubSpot.

Postępuj zgodnie z samouczkami, aby uzyskać więcej informacji w Akademii HubSpot, aby dowiedzieć się, jak korzystać z oprogramowania, tworzyć listy, formularze, korzystać z biletów pomocy technicznej itp.

HubSpot Academy
Dowiedz się, jak korzystać z HubSpot i tworzyć zgłoszenia do pomocy technicznej w HubSpot Academy.

Po skonfigurowaniu konta w HubSpot wróć do swojej witryny WordPress i przejdź do Forminator > Integracje.

Kliknij symbol’+’, aby zintegrować HubSpot z Forminatorem.

Zintegruj HubSpot z Forminator za pomocą kilku kliknięć.

Możesz również potwierdzić wszystkie integracje z Forminator na swoim koncie HubSpot.

HubSpot integrations screen.
Integracja HubSpot i Forminator.

Po zintegrowaniu aplikacji wróć do Pulpitu Nawigacyjnego Forminator, kliknij ikonę koła zębatego obok nazwy formularza i wybierz Edycja z rozwijanego menu.

Kliknij ikonę koła zębatego, aby edytować formularz.

W zależności od tego, czy twoja przeglądarka została zmieniona, czy nie (lub jeśli pracujesz nad witryną za pomocą urządzenia mobilnego), zobaczysz opcje edycji wymienione obok formularza lub wyświetlone w formacie rozwijanego menu w sekcji “Nawigacja”.

Forminator edit form screen.
Przekształćmy tę prostą formę za pomocą magii integracji.

Wybierz opcję “integracje” w Edytuj Formularz ekran i kliknij “Aktywuj aplikację”, aby dodać integrację z HubSpot do formularza.

Jeśli wykonałeś poprzednie kroki w tym samouczku, powinieneś już mieć swoje listy i formularze skonfigurowane w HubSpot, więc następnym krokiem jest mapowanie pól HubSpot i Forminator. Dzięki temu dane zostaną poprawnie przesłane z formularza do systemu sprzedaży biletów.

HubSpot and Forminator field mapping.
Mapuj swoje pola HubSpot i Forminator.

Kliknij “Kontynuuj”, aby utworzyć zgłoszenia HubSpot i zakończyć proces integracji i konfiguracji.

Utwórz swoje bilety HubSpot.

Zgodnie z instrukcjami w formularzu, a także dodawaniem nowych kontaktów, możesz utworzyć nowy bilet dla każdego przesłanego formularza, klikając przełącznik.

Support ticket demo.
Support ticket demo.

Po utworzeniu formularza zgłoszenia pomocy technicznej możesz dodać go do dowolnej strony lub postu za pomocą skrótu formularza.

WordPress support ticket system demo.
Voila!

Hej Presto! Twój DARMOWY system zgłoszeń jest już dostępny!

Możesz Nawet Pobierać Opłaty Od Użytkowników Za Zapewnienie Wsparcia

Chcesz darmowy system biletowy WordPress, który pozwala pobierać opłaty od użytkowników za wsparcie? Forminator umożliwia dodanie pól płatności do formularza.

Dodaj pole płatności Stripe lub PayPal do formularza, kliknij przycisk “Publikuj” lub ” Aktualizuj “(powiedzenie” abracadabra ” jest opcjonalne), a twoja konfiguracja przekształci się jak magia w system obsługi zgłoszeń Premium WordPress.

Premium support ticketing system.
Łatwo Utwórz system obsługi biletów premium WordPress z polami płatności.

Magia Integracji

Jak widać, integracja jest kluczem do przekształcenia bezpłatnego formularza kontaktowego w bezpłatny system zgłoszeń Pomocy Technicznej WordPress.

Forminator zapewnia nie tylko sposób na utworzenie formularza zgłoszenia pomocy technicznej za darmo, ale jeśli zintegrujesz Forminator z aplikacją innej firmy, taką jak HubSpot, natychmiast otrzymasz kompletny bezpłatny system obsługi zgłoszeń dodany za pośrednictwem zaplecza z możliwością rozszerzenia funkcji wsparcia o bardziej zaawansowane funkcje później, jeśli jest to wymagane.

Oprócz całej automatyzacji, którą możesz już zintegrować z formularzami, nasz potężny zespół Forminator pracuje nad nowymi funkcjami wtyczek, takimi jak:

  • Routing poczty e-mail umożliwi to dynamiczne wysyłanie powiadomień e-mail do określonych działów lub obszarów firmy w zależności od opcji, które użytkownicy wybierają w formularzach.
  • Warunki e-mail gdzie możesz dodać tyle powiadomień e-mail, ile potrzebujesz i wysłać te e-maile warunkowo w oparciu o to, co klienci wprowadzają do formularza.
  • Formy dynamiczne umożliwia to wstępne wypełnianie formularzy parametrami zapytań, co ułatwia klientom składanie zgłoszeń Pomocy technicznej i wielu innych typów formularzy.

Zanim Znikniesz…

Specjalne podziękowania dla członka WPMU DEV @ Levent za prośbę o integrację HubSpot z Forminatorem. Również ukłon dla projektanta Mukula Chawla z naszego zespołu Forminator za jego cenną pomoc w odpowiedzi na pytania dotyczące możliwości wtyczki, a także programisty Cvetana Cvetanova i QA Devendera Mishra za ich pracę nad stworzeniem tej funkcji “presto”.

Potrzebujesz pomocy w konfigurowaniu tego za pomocą HubSpot? Sprawdź informacje o wtyczce, aby uzyskać więcej informacji i wsparcia.

Jeśli jesteś już członkiem WMPU DEV, możesz pingować nasz zespół wsparcia 24/7 z pytaniami na temat wszystkich rzeczy WordPress-w tym tej zupełnie nowej integracji.

A dla tych, którzy jeszcze nie doświadczyli magii bycia członkiem WPMU DEV, zapraszamy do wkroczenia i skorzystania z naszej bezpłatnej wersji próbnej 100% bez ryzyka i uzyskania pełnego dostępu do wszystkich naszych wtyczek WordPress … bez iluzorycznych ukrytych sztuczek.

Czy korzystałeś z bezpłatnych systemów biletowych help desk? Jak myślisz, jak porównują się z systemem zgłoszeń Pomocy technicznej WordPress za pomocą Forminatora i HubSpot? Czy masz inną, preferowaną konfigurację? Daj nam znać w komentarzach.

Tagi:

You May Also Like

Jak naprawić nieprawidłowy błąd JSON w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Co powoduje błąd “nieprawidłowa odpowiedź JSON” w WordPress?1. Sprawdź adresy…

Jak naprawić błąd krytyczny w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest błąd krytyczny w WordPress?Co powoduje krytyczny błąd…

Jak zmienić kolor linku w WordPress (poradnik dla początkujących)

W artykule: Dlaczego Linki Są Ważne?Jak dodawać linki w postach i stronach…

9 Najlepsze Darmowe Wtyczki WordPress Author Bio Box

W artykule: 1. Simple Author Box2. Branda3. Autor postu WP4. Author Bio…