Jak zbudować stronę partnerską za pomocą WordPress

Chcesz zarobić trochę pieniędzy? Oczywiście, że tak. A kto nie? A wiesz, co jest najlepsze? Możesz zabić za pomocą WordPress, jak już widzieliśmy w niedawnej przeszłości. Dzisiaj zbudujemy ci stronę partnerską, więc możesz śmiało zrobić trochę moolah i kupić domy na plaży, Ferrari i prace. Wszystko to dla ciebie, tylko po to, abyś mógł nauczyć się czegoś nowego i żyć wielkimi, bo na to zasługujesz.

Świat należy do ciebie. ~ Scarface

Dokładniej, zbudujemy witrynę z recenzjami produktów za pomocą platformy, którą tak kochamy i cenimy. To dlatego, że istnieją różne rodzaje witryn partnerskich, jak zobaczymy za chwilę. Uzbroimy Cię; damy Ci wszelkie narzędzia i zasoby, których potrzebujesz, aby przekształcić swoje marzenie w rzeczywistość.

Będziesz zarabiać pieniądze na swojej stronie partnerskiej, pod warunkiem, że jesteś gotowy, aby włożyć wymagany wysiłek. Oczywiście, nie można dostać czegoś za darmo. Więc wow nas w sekcji komentarzy na końcu. To z drogi, zapnij pasy, to pedał do metalu aż do końca.

Rodzaj stron partnerskich

Możesz podążać wieloma ścieżkami za pomocą firmy partnerskiej opartej na WordPress. Chociaż postaram się zachować ten post ogólny, Ta sekcja ma na celu pomóc w wyborze najlepszej strony partnerskiej dla ciebie. Zaczynamy.

Codzienne Oferty

Jeśli można strajku oferty z lokalnych firm, aby zdobyć użytkowników wielkie rabaty, można zgarnąć w ogromnej fortuny w prowizjach. Internet jest pełen codziennych ofert stron internetowych, ponieważ są one znacznie łatwe do skonfigurowania, a model biznesowy jest dość prosty. Im więcej rozdań, tym większa prowizja Partnerska. Możesz wyświetlać reklamy na stronie, aby uzupełnić swoje dochody.

Duża część pracy koncentruje się na zbieraniu ofert od firm i producentów, którzy mogą zapewnić ogromne zniżki, które zachęcają użytkowników do zakupu rzeczy, których nawet nie potrzebują. Możesz uzyskać od 30% do 50% każdej sprzedaży, którą przepchniesz. Dobrym przykładem jest Groupon, choć jest ich o wiele więcej.

Froday Coupons and Deals WordPress Theme

Info & Pobierzzobacz Demo

Łatwy sposób na jak najszybsze uruchomienie witryny z kuponami to wstępnie stylizowany motyw kuponów, taki jak motyw Froday WordPress. Ten motyw ma wszystko, czego potrzebujesz do codziennych ofert, takich jak składanie ofert front-end, łatwe opcje motywu, odliczanie kuponów, integracja społeczna i wiele innych.

woocommerce-coupon-countdown-plugin

Info & Download

Jeśli masz już motyw, który kochasz, wtyczka może być najlepszym rozwiązaniem. Dodaj kupony do swojego sklepu WooCommerce za pomocą wtyczki WooCommerce Coupons Countdown WordPress. Jest to szybki i łatwy sposób na dodanie niestandardowych kuponów do dowolnej witryny e-commerce WooCommerce.

Discount Rules for WooCommerce

Info & Pobierzzobacz Demo

Chcesz zacząć od darmowej opcji? Zasady rabatowe dla WooCommerce to darmowa wtyczka WordPress, która daje możliwość dodawania podstawowych kuponów z rabatami procentowymi, dodawania warstwowych cen, dodawania dat wygaśnięcia i innych.

Porównywarki Cen

Porównywarki cen zazwyczaj pokazują produkt i jego cenę w różnych sklepach. Zazwyczaj zawierają recenzje produktów przesłane przez użytkowników, które stanowią większość ich treści. W jaki sposób porównywarka cen zarabia? Prowizję otrzymujesz, gdy użytkownik kliknie link i odwiedzi witrynę sprzedawcy. Możesz również sprzedawać powierzchnię reklamową.

REHub Price Comparison Theme

Info & Pobierzzobacz Demo

Dodaj swoje recenzje (i linki partnerskie) za pomocą motywu ReHub WordPress. Jest to świetna opcja do udostępniania ulubionych produktów i usług czytelnikom za pomocą łatwych do odczytania tabel porównawczych z logo, datami, cenami i innymi.

go-pricing-comparison-table-plugin

Info & Pobierzzobacz Demo

Wtyczka go Responsive Pricing & Compare WordPress jest idealna do tworzenia tabel porównawczych dla prawie wszystkiego. Dodaj obrazy, filmy, listy funkcji, ikony i wiele innych, aby pomóc czytelnikom zdecydować, która opcja jest dla nich najlepsza. Obszar tabel cenowych świetny sposób na porównanie i kontrast podobnych ofert (takich jak hosting lub pakiety tematyczne).

Compare Products for WooCommerce

 

Info & Pobierzzobacz Demo

Jeśli dwie opcje premium nie są w Twoim budżecie, darmowa wtyczka WooCommerce Compare Products WordPress to łatwy sposób na dodanie porównania produktów do sklepu WooCommerce.

Strony Z Recenzjami Produktów

Świecimy dziś światłem na ten obszar. Witryny z opiniami produktów hostują opinie ekspertów na temat produktów, których używałeś lub testowałeś. Możesz również powitać opinie użytkowników, którzy korzystali z tego produktu w przeszłości, aby wzbogacić swoje treści. Prowizję partnerską otrzymujesz, gdy użytkownik, którego odnosisz się do sprzedawcy detalicznego, dokona zakupu lub wykona inne pożądane działania.

Puva Affiliate Product Reviews WordPress Theme

Info & Pobierzzobacz Demo

Puva WordPress theme to stylowy Temat magazynu recenzji z łatwymi opcjami recenzji, aby czytelnicy mogli zostawić swoje oceny oprócz twoich. W ten sposób odwiedzający Twoją witrynę mogą być pewni ocen i mam nadzieję, że klikną te linki partnerskie.

taqyeem-ratings-reviews-plugin

Info & Pobierzzobacz Demo

Jeśli chcesz dodać Recenzje do bieżącej witryny, a następnie zamówienie Taqyeem oceny i recenzje wtyczki WordPress. Nie ma pozornie nic, czego ta wtyczka ocen nie może zrobić z nieograniczonymi kolorami, nieograniczonymi kryteriami recenzji, niestandardowymi czcionkami i wieloma stylami recenzji.

WP Product Review

Info & Pobierzzobacz Demo

Niesamowitą darmową opcją jest darmowa wtyczka WP Product Review, która zawiera solidne opcje darmowej wtyczki. Możesz dodać niestandardowe ikony recenzji, konfigurowalne kolory, funkcje pro & con, a nawet funkcję wstępnego ładowania.

Na koniec dnia, marketing afiliacyjny polega na promowaniu cudzych produktów i zarabianiu przez to prowizji. Za wszelką cenę eliminuje żmudny proces rozwoju produktu, co oznacza, że możesz łatwo skonfigurować swoją witrynę i zacząć zarabiać w ciągu kilku miesięcy. Oznacza to również, że masz więcej czasu, aby skoncentrować się na rozwoju treści i marketingu.

Jeśli zamiast tego chcesz stworzyć program partnerski, aby promować swoje produkty, sprawdź nasz przewodnik po najlepszych wtyczkach programu partnerskiego.

Dlaczego Warto Korzystać Z WordPress

Oczywiście WordPress jest piękny, ale istnieje wiele innych powodów, dla których nawet duże marki używają i kochają WordPress. Będziemy po prostu dotknąć niektórych powodów, dla których należy używać WordPress do zasilania witryny partnerskiej.

Łatwy I Wszechstronny

Na początek WordPress jest łatwy w konfiguracji, nauce i użyciu. Podczas gdy umiejętności kodowania mogą się przydać raz na jakiś czas, nie potrzebujesz żadnej wiedzy o kodowaniu, aby zbudować stronę partnerską z WordPress. Wystarczy odpowiedni motyw WordPress i wtyczki i gotowe.Ponadto łatwo dostępne motywy WordPress, wtyczki, dodatki, skrypty i rozszerzenia sprawiają, że WordPress jest dość wszechstronną platformą.

Przyjazny Wyszukiwarkom

WordPress jest przyjazny dla wyszukiwarek, zbudowany na czystym kodzie i zgodnie z najlepszymi standardami sieciowymi-wszystko po to, aby zachęcić Wyszukiwarki. Mam na myśli, że Google i podobne osoby uwielbiają blogi WordPress, a jeśli możesz zintegrować sekcję bloga z witryną z recenzjami, możesz łatwo zdobyć lepsze rankingi i zwiększyć konwersje.

Wartościowy blog wzmocni również zaufanie użytkowników, dokładnie taką jakość, jakiej potrzebujesz, aby prowizje rosły, rosły i rosły. Możesz dodatkowo wzmocnić swoje SEO, przesyłając swoją witrynę do Google i używając wtyczek takich jak Yoast SEO.

Łatwe Integrowanie Reklam

Korzystając z widżetów, możesz łatwo zintegrować reklamy z witryną partnerską opartą na WordPress, maksymalizując swój potencjał zarobkowy. Wystarczy wkleić kod HTML reklamy w Tekst widget i umieść go gdziekolwiek w zależności od motywu. Niektóre motywy mają wyspecjalizowane obszary reklam w nagłówku między innymi.

Świetne Wsparcie

Niewiele (jeśli w ogóle) systemów zarządzania treścią może się równać z WordPressem pod względem społeczności. WordPress ma wspaniałą społeczność wokół niego. Ta społeczność jest doskonałym źródłem darmowego i optymistycznego wsparcia, którego potrzebujesz podczas budowania firmy partnerskiej.

Od blogerów, konsultantów, współpracowników, programistów i ekspertów, między innymi, będziesz mieć najlepsze wsparcie, o jakim możesz marzyć.

To zrobione z, zbudujmy ci stronę partnerską za pomocą WordPress. Po pierwsze, czego potrzebujesz?

Czego Potrzebujesz

migrating-to-a-new-wordpress-host

 • Najlepszy hosting WordPress – Twoja strona Partnerska musi być super szybka, aby uzyskać dobre wrażenia użytkownika. Nie musisz powtarzać przestojów i na pewno nie chcesz stracić witryny na rzecz hakera. Ponadto potrzebujesz wystarczającej ilości zasobów serwera, gdy Twoja witryna rośnie. Jak wybrać najlepszy Hosting WordPress ma twoje plecy. Jeśli potrzebujesz szybkiej naprawy, zalecamy WPEngine wśród tych innych najlepszych hostów WordPress.
 • Nazwa domeny-zwiększ ją (maksymalnie 3 słowa) i zapada w pamięć. Myśl szeroko i głęboko w przyszłość. Zrób to szybko, jeśli możesz, tylko nie przesadzaj. Bądź kreatywny, a kiedy będziesz gotowy, kupuję wszystkie moje domeny od Namecheap.
 • Świetny motyw WordPress – wybierz uniwersalny, najlepiej Wielofunkcyjny motyw, który wyróżni twoje recenzje. Jeśli myślisz o Total WordPress theme, jesteś na właściwej drodze.
 • Nisza-Wybierz miły jesteś pasjonatem lub wiedzę w. Spędzisz dużo czasu pracując w tej niszy, więc lepiej, żeby była przyjemna. Będziesz promować produkty w tej niszy, a faceci, których będziesz sprzedawać, docenią trochę pasji.
 • Dość wspaniałej treści-czym tak naprawdę jest wystarczająco dużo treści? Publikuj recenzje i treści bloga konsekwentnie bez awarii. [Łatwiej powiedzieć niż zrobić]
 • Cierpliwość-to cnota

Jak stworzyć stronę partnerską za pomocą WordPress

Teraz, gdy mamy już zapewnione wymagania, zróbmy właściwie zbuduj tę stronę partnerską, o której gadamy od pierwszego akapitu. Zacznijmy od najbardziej oczywistego punktu.

1. Konfigurowanie witryny partnerskiej WordPress

Utworzenie witryny partnerskiej jest tak samo jak utworzenie typowej witryny WordPress. Ponieważ potrzebujesz, aby Twoi użytkownicy zaufali Twoim recenzjom, abyś mógł zarabiać na nich prowizje, musisz włożyć trochę myśli i czasu w witrynę z recenzjami produktów. Po prostu nie możesz spoliczkować strony przypadkowo i oczekiwać wygranej.

Nie ma znaczenia, jakie produkty przejrzysz i promujesz, WordPress zawiera szeroką gamę motywów i wtyczek, które pomogą Ci zbudować profesjonalną witrynę z recenzjami w krótkim czasie. A ponieważ motywy WordPress są łatwe do dostosowania, nie musisz nawet iść ze specjalistycznym motywem w stylu recenzji, chociaż byłby to duży skok we właściwym kierunku.

Poza tym utworzenie witryny recenzji obejmuje wybór odpowiedniego hostingu WordPress, instalację, a także konfigurację WordPress, motywów i wtyczek. Proste jak A, B, C.

Instalacja WordPress to łatwa praca; wiele hostów internetowych oferuje instalatory jednym kliknięciem, które sprawiają, że Twoja praca jest przyjemnością. Kup bonafide hosting z naszej dobrze dobranej listy hostów internetowych i zainstaluj WordPress na swojej domenie. Dodaj motyw (taki jak całkowity lub darmowy) i skonfiguruj swoje wtyczki (więcej na ten temat za chwilę).

Istnieje również kilka doskonałych motywów recenzji WordPress, więc nie powstrzymuj się; możesz wybrać rozwiązanie, które działa dla ciebie. Udostępniliśmy kilka świetnych przykładów powyżej, ale naprawdę jest mnóstwo innych w Internecie. Po zainstalowaniu witryny WordPress nadszedł czas, aby rozpocząć tworzenie niesamowitych treści. Ale najpierw kilka wskazówek.

2. Mądrze dobieraj produkty i partnerów afiliacyjnych

Jeśli masz w tym serce, nie ma nic złego w promowaniu tanich produktów. Jedynym minusem jest to, że będziesz musiał przekonwertować o wiele więcej osób, aby uzyskać spore dochody ze swojego przedsięwzięcia partnerskiego.

Pomyśl o tym, jeśli dostajesz 10% z każdej sprzedaży za 10$, musisz przekonwertować 1000 osób, aby zarabiać 1000 $miesięcznie. Jeśli natomiast otrzymasz 10% z każdej sprzedaży $1000, będziesz potrzebował tylko konwersji 10, aby zarabiać $1,000 miesięcznie. Widzisz, do czego zmierzam?

Ten sam przypadek dotyczy partnerów afiliacyjnych, czyli programów, do których się wybierasz. Uniknę programu partnerskiego, który oferuje, powiedzmy, 10% każdej sprzedaży na rzecz facetów oferujących 50%, utrzymując wszystkie inne czynniki, w tym cenę, na stałym poziomie.

Chcesz promować aparaty fotograficzne za pośrednictwem swojego bloga fotograficznego/witryny z recenzjami? Najpierw sprawdź kilka sprzedawców aparatów i wybierz tylko najlepsze programy partnerskie. Czy ich warunki są korzystne? Czy wypłata jest wystarczająco duża, aby utrzymać swoją firmę partnerską? Czy oferują szeroką gamę produktów? Czy mają dobrą reputację na rynku? Czy ich program partnerski jest udany? Jak traktują swoich dotychczasowych partnerów? To tylko niektóre z czynników, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze produktów i partnerów do promowania.

Pamiętaj, że jeśli promujesz tandetne produkty tylko po to, aby wydoić prowizję od użytkowników, wizerunek Twojej marki ucierpi z powodu twojej bezczelności. Wylecisz z biznesu szybciej niż go zbudujesz.

Oczywiście, i już o tym wspomnieliśmy, musisz podążać za swoją pasją, zwłaszcza jeśli będziesz pisał treści samodzielnie. Jeśli potrzebujesz przypomnienia, będziesz pisał dla ludzi, którzy są zainteresowani produktami, które promujesz-innych niszowych entuzjastów, jak to ujął Shaun Quarton. Jeśli nie jesteś pasjonatem produktów, które promujesz, ale jesteś w branży, ponieważ nisza jest lukratywna, te entuzjaści “…przejrzy przez martwe, nieskazitelne treści.”

Nadal w tej pasji i branży treści produkty, które ostatecznie promujesz, muszą być powiązane z Twoimi treściami. Po prostu nie można mówić o telewizorach, a potem odwracać się i promować nawozów. To obrzydliwość w świecie content marketingu.

Idąc dalej,nie ignoruj powtarzających się prowizji takich subskrypcji, które płacą prowizje, gdy Subskrybent naciśnie przycisk Odnów. Mogą być doskonałym źródłem powtarzających się pasywnych dochodów, które wymagają niewielkiego wysiłku, aby skonfigurować.

3. Dodaj mnóstwo wysokiej jakości treści

laptop-blogger-typing

Treść jest, i prawdopodobnie słyszałeś to milion razy wcześniej, king. Możesz sprzedawać piekło na swojej stronie recenzji, jak Mad Men, ale jeśli nie masz takiej treści, która sprawia, że użytkownicy klikają linki i właściwie kupując, nigdzie nie pójdziesz.

W jaki sposób zwiększyć ruch w witrynie WordPress omówiliśmy, dlaczego wysoka jakość ma kluczowe znaczenie. Niezależnie od tego, czy piszesz recenzje, czy posty na blogu, Twoje treści muszą być najwyższej klasy-lub przynajmniej lepsze niż konkurencja. powinieneś zwrócić uwagę na wartość dodaną do procesu podejmowania decyzji przez użytkownika.

Twoje treści powinny zawierać wszystkie odpowiedzi, których czytelnik potrzebuje, aby dokonać zakupu. Spójrz na to, co robi Twoja konkurencja, i idź o milę dalej. Twoja strona Partnerska powinna być ostatnim zasobem, który odwiedza kupujący przed wydaniem Zielonego.

Przeprowadzaj badania słów kluczowych, aby określić, czego szukają użytkownicy. Wykorzystaj swoje treści, aby rozwiązać problemy użytkownika, a zyskasz fundament zrównoważonego biznesu. W końcu zarabiasz tylko wtedy, gdy rozwiązujesz problem dla swoich użytkowników. A dzięki witrynie partnerskiej po prostu pokazujesz im, dlaczego produkt, który polecasz, jest rozwiązaniem, którego potrzebują. Nie może być łatwiej.

Pro Tip: Jakość (wartościowa, odpowiednia, świeża) treści wzbudzą zaufanie czytelników.

Zachowaj świeżość treści, ponieważ-czerstwy jest po prostu zły. Śledź trendy w swojej niszy, a zawsze będziesz jeździć na fali, zamiast ją śledzić. Czy są Oferty świąteczne? Świetne wiadomości niszowe, które mogą stworzyć świetny post na blogu? Wykorzystaj to i wyprzedź konkurencję. Narzędzia takie jak Google Alerts i Google Trends mogą być przydatne w tym przedsięwzięciu.

Dodaj mnóstwo treści-dziesięć postów na blogu i pięć recenzji nie kupi ci wycieczki do Disneylandu. Potrzebujesz dużo ruchu i lepszych rankingów SEO, a jedynym sposobem na uzyskanie obu jest konsekwentne publikowanie wysokiej jakości treści. Uwaga: im więcej treści, tym więcej możliwości masz, aby umieścić swoje linki partnerskie. To prawda, możesz umieścić swoje linki w postach na blogu, stronach, recenzjach, studiach przypadków, wywiadach, podcastach i filmach między innymi.

Ogólnie rzecz biorąc, powinieneś starać się publikować profesjonalnie przedstawione recenzje. Konsekwentnie wprowadzaj wysokiej jakości treści. Przy okazji, nie zapomnij umieścić tych wszystkich szczegółów w swoim biznesplanie. Przepraszam, że nie wspomniałem o tym wcześniej. Potrzebujesz biznesplanu, każda firma potrzebuje strategii.

4. Promuj Swoją Stronę Partnerską WordPress

Oprócz publikowania wysokiej jakości treści, musisz świadomie promować swoją witrynę. Zrób wszystko, co w twojej mocy, aby przyciągnąć odwiedzających, po prostu upewnij się, że Twoja taktyka jest legalna, albo rozgniewasz takich jak Google i zarobisz złą reputację. Promuj swoją witrynę zarówno online, jak i offline – marketuj się do cholery.

5. Monitoruj Swoją Wydajność

Nawet przy najlepszym planie będziesz musiał pozostać elastyczny i odpowiednio się dostosować podczas budowania firmy partnerskiej WordPress. Ewoluujesz nieustannie, zanim zdobędziesz złoto. Zanim znajdziesz idealną formułę, musisz kilka razy zmienić taktykę i strategię. To nieuniknione.

W związku z tym musisz monitorować wydajność witryny i zarządzać nią. Musisz eksperymentować z różnymi rodzajami treści i eliminować produkty, które działają źle. Narzędzia takie jak ahrefs i Google Analytics oferują wiele wglądu w twoją firmę.

Narzędzia i zasoby dla witryny WordPress recenzje

Narzędzia, których używasz do budowy witryny partnerskiej WordPress, zależą całkowicie od twoich potrzeb biznesowych. Jednak oto lista ogólnych narzędzi, których potrzebujesz podczas budowania następnej dużej witryny partnerskiej:

 • iThemes Security-wzmocnij swoją ochronę dziesięć razy. Rozważ również użycie HTTPS. Przeczytaj inne środki bezpieczeństwa WordPress
 • Rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych WordPress-zapewnia spokój ducha, wiedząc, że możesz łatwo odzyskać swoją witrynę, jeśli coś pójdzie nie tak
 • Yoast SEO-najlepsza wtyczka SEO WordPress moim zdaniem
 • Google Analytics dla WordPress – musisz śledzić swoje statystyki, aby móc wprowadzać ulepszenia
 • Goodbye Captcha – automatycznie łap boty spamowe, zanim zabrudzą twoje recenzje. Bez irytującego captcha!
 • Akismet-jest to popularna i potężna wtyczka do walki ze spamem
 • Najlepsze wtyczki mediów społecznościowych dla WordPress
 • Ładny Link, ponieważ musisz skrócić i zamaskować wychodzące linki partnerskie
 • WP Review-Twórz niesamowite posty i podsumowania recenzji
 • Lasso-prawdopodobnie najlepszy program partnerski all-in-one do organizowania programów i wydajności
 • AzonPress-Witaj Amazon Affiliates
 • W3 Total Cache-Szybkość witryny jest obecnie czynnikiem rankingu Google. Twój partner WordPress powinien załadować się super-szybko, więc powiedz tak już wtyczce buforowania

Popularne Programy Partnerskie

 • Amazon Affiliates
 • ShareAsale
 • CJ Affiliate by Conversant (dawniej Commission Junction)
 • Niezależne programy partnerskie-Szukaj linków “partnerzy”, “partnerzy”, “Zostań partnerem” itp

Myśli Końcowe

Budowanie dochodowej witryny partnerskiej WordPress wymaga czasu i wysiłku, więc nie spodziewaj się, że z dnia na dzień zabijesz. To nie jest szybki program wzbogacania się, to przedsięwzięcie, które skorzysta z całej zdolności biznesowej, którą posiadasz.

Podsumowując, budowanie witryny partnerskiej WordPress i obracanie zdrowego zysku jest wykonalne. Wiele stron w Internecie zależy i rozwija się od prowizji, więc tak, jest to opłacalny model biznesowy. Po prostu dobrze rozegraj karty i trochę cierpliwości. Zostań rekinem i mądrze inwestuj swoje zasoby. Do następnego razu pamiętaj, że sparing to trening. Za Twój sukces: zdrowie!

You May Also Like

Jak naprawić nieprawidłowy błąd JSON w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Co powoduje błąd “nieprawidłowa odpowiedź JSON” w WordPress?1. Sprawdź adresy…

Jak zmienić kolor linku w WordPress (poradnik dla początkujących)

W artykule: Dlaczego Linki Są Ważne?Jak dodawać linki w postach i stronach…

Jak naprawić błąd krytyczny w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest błąd krytyczny w WordPress?Co powoduje krytyczny błąd…

Jak zainstalować WordPress lokalnie na komputerze Mac za pomocą MAMP

W artykule: Jak zainstalować MAMP na komputerze MacInstalacja WordPress na komputerze MacWypróbowanie…