Hummingbird przekroczył teraz oszałamiający milion pobrań szybko stając się ulubioną wtyczką prędkości i wydajności dla WordPress.

Nie tylko poprawiamy szybkość i wydajność witryn (dzięki wszystkim wbudowanym opcjom pamięci podręcznej, z którymi możesz sobie poradzić, kompresji GZIP, optymalizacji zasobów i darmowym skanom witryny), ale także zintegrowaliśmy go ze światowej klasy menedżerem witryn Hub WordPress. Hummingbird Pro obejmuje monitorowanie czasu pracy, raporty, powiadomienia i inne.

Powiedz mi coś, czego Nie wiem … Hummingbird zawiera teraz powiadomienia i możliwość wyświetlania, harmonogramu i wysyłania raportów Uptime bezpośrednio z pulpitu WordPress!

Teraz ty lub twoi klienci możesz uzyskiwać dostęp do raportów i powiadomień o czasie działania i wysyłać je bez logowania się do koncentratora. Genialne!

Zajrzyjmy pod maskę. (Chcesz iść za mną? Pobierz Koliber Pro i Hub za darmo.)

Koliber + Uptime

Po zalogowaniu się do programu Hummingbird przejdź do zakładki Uptime. Oprócz dołączonych Wykresów monitorowania czasu reakcji i przestojów zobaczysz dwie nowe karty, powiadomienia i raportowanie.

Reports and Notifications in Hummingbird for Uptime
Nowe raporty i powiadomienia dodane do przeglądu Uptime w Koliber.

Użyj raportów do zaplanowanych raportów e-mail, które zawierają dane o czasie reakcji i wszelkie dzienniki przestojów z wybranego okresu.

Podsumowanie tygodnia jest Świetne dla utrzymania klienta i śledzenia trendów systemowych,ale co z awarią?

Tutaj pojawiają się powiadomienia! Wiedząc, że minut witryna idzie w dół można zaoszczędzić i / lub klienta setki, jeśli nie tysiące dolarów i pomóc chronić swoją reputację.

Powiadomienia używają naszego zaawansowanego interfejsu API Uptime do pingowania witryny co 2 minuty, aby sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Jeśli Twoja witryna jest bardzo wolna lub całkowicie w dół, Hummingbird wyśle powiadomienie do Ciebie, Twoich klientów, programistów w Twoim zespole lub kogokolwiek, kto Twoim zdaniem musi wiedzieć.

Activate Uptime notifications in Hummingbird
Aktywuj powiadomienia o czasie pracy z Hummingbird bezpośrednio na pulpicie WordPress.

Ulepszona kompatybilność z innymi firmami, rdzeniami i systemami

Wszyscy oczekujemy tego samego od naszego hostingu WordPress, wtyczek i motywów. Chcemy tylko, żeby wszyscy pracowali … i dobrze się ze sobą bawili – czy proszę o zbyt wiele?

Dzięki milionom konfiguracji, Hummingbird okazał się stabilny i elastyczny dla setek tysięcy witryn. A teraz jest zapakowana w więcej kompatybilnych jednym kliknięciem niż kiedykolwiek.

Hummingbird został już zaktualizowany, aby był kompatybilny z PHP 7.3. Wprowadziliśmy również czyszczenie pamięci podręcznej w pasku administracyjnym dla stron i postów włączonych przez Gutenberga. I posprzątaliśmy konflikt dla użytkowników WP Hide.

Hummingbird Gutenberg compatibility
Wyczyść pamięć podręczną z paska administratora. Teraz kompatybilny z edytorem Gutenberg WordPress.

Chcesz, aby Twoje witryny naprawdę latały? Checkout WPMU DEV Hosting

Hummingbird może zwiększyć wydajność w dowolnej witrynie WordPress, bez względu na to, jakiego hosta używasz, ale bez dostępu do serwera, jej uprawnienia zostały ograniczone. Aż do teraz!

Jednym z najbardziej ekscytujących elementów budowania własnego hostingu jest kontrola, którą odblokowują nasi eksperci od wydajności i bezpieczeństwa. Rozwiązania wtyczek są świetne, ale ograniczone. Jeśli szukasz naprawdę zoptymalizowanego doświadczenia, zaskoczy Cię nasza zoptymalizowana konfiguracja serwera Hybrid Hummingbird. Zarządzany hosting zbudowany przez ekspertów dla optymalnej wydajności WordPress.

Brzmi drogo, prawda? Dajemy naszym członkom 3 witryny blazing fast hosting całkowicie za darmo z ich członkostwem.

Jeśli masz potrzebę prędkości Pobierz Koliber na WordPress.org lub odblokuj moc Hummingbird Pro dzięki członkostwu WPMU DEV. Rozpocznij całkowicie za darmo.

Używałeś kolibra? Opowiedz nam o swoim największym sukcesie w komentarzach poniżej. Ile punktów Koliber poprawił Twój wynik?

Tagi:

You May Also Like

Jak naprawić nieprawidłowy błąd JSON w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Co powoduje błąd “nieprawidłowa odpowiedź JSON” w WordPress?1. Sprawdź adresy…

Jak naprawić błąd krytyczny w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest błąd krytyczny w WordPress?Co powoduje krytyczny błąd…

Jak zmienić kolor linku w WordPress (poradnik dla początkujących)

W artykule: Dlaczego Linki Są Ważne?Jak dodawać linki w postach i stronach…

9 Najlepsze Darmowe Wtyczki WordPress Author Bio Box

W artykule: 1. Simple Author Box2. Branda3. Autor postu WP4. Author Bio…