Od aktualizacji zabezpieczeń i wersji funkcji po nowe motywy i najlepsze praktyki, WordPress stale się zmienia. A kiedy pracujesz z WordPress każdego dnia, bycie świadomym jest niezbędne do utrzymania konkurencyjności witryny.

Jak nadążasz?

Po śledzeniu dziesiątek blogów, influencerów i biuletynów odkryłem garść wyjątkowych zasobów, które utrzymują mnie na bieżąco. Zawsze sprawdzam te zasoby pod kątem aktualizacji-nawet w dni, gdy jestem zajęty i bootstrapped na czas.

Jeśli masz nadzieję pozostać podłączony do społeczności WordPress, oto tylko kilka zasobów WordPress, które polecam.

Uwaga: strony, ludzie i biuletyny polecam poniżej to tylko bardzo mała próbka osób w społeczności WordPress. Gdybym uwzględnił każdą osobę, która wniosła wkład w projekt, nigdy bym nie skończył pisać tego posta! Więc proszę podzielić się kimkolwiek uważasz, że jest ważne dla WordPress w komentarzach poniżej.

Blogi WordPress

WP Tawerna

WP Tawerna została przejdź do strony dla rozwoju WordPress i wiadomości społeczności już od kilku lat. Jeff Chandler założył stronę w 2009 roku, zanim Matt Mullenweg kupił ją w 2011 roku (choć do 2013 roku nie było wiadomo, że Matt ją przejął).

Sarah Gooding-która pisała dla WPMU DEV blog przez wiele lat — od tego czasu stała się częścią zespołu, wraz z Marcusem Couchem z X2 Marketing. Strona zawiera codzienne wiadomości i komentarze na temat najnowszych zmian w oprogramowaniu WordPress core, a także wydarzeń z całej społeczności.

Status Postu

Według szybkiego wyszukiwania Google Status postu jest opisany jako ” witryna z wiadomościami WordPress poświęcona ekosystemowi WordPress dla profesjonalistów i entuzjastów WordPress.”Status posta istnieje od 2013 roku, kiedy Brian Krogsgard zaczął go używać do udostępniania linków do ciekawych artykułów WordPress.

Od tego czasu przekształciła się w miejsce do publikowania długich artykułów, głównie wywiadów z ludźmi, którzy pracują z WordPressem. W 2015 roku wraz z uruchomieniem Post Status Club stał się on miejscem tylko dla członków.  Członkowie korzystają z częstych biuletynów e-mailowych i dostępu do ekskluzywnego kanału Slack.

ManageWP.org

ManageWP.org to moje ulubione miejsce, gdzie można znaleźć ciekawe artykuły o wszystkim I O wszystkim, co związane z WordPressem. Podobne do Digg, ManageWP.org to agregator wiadomości WordPress, w którym użytkownicy mogą przesyłać artykuły i rozpoczynać dyskusje. Członkowie witryny mogą głosować na swoje ulubione historie, a najpopularniejsze przedmioty pojawiają się na pierwszej stronie.

To, co najbardziej podoba mi się na tej stronie, to to, że pomaga mniej znanym, wysokiej jakości blogerom usłyszeć ich głos przede wszystkim hałas. Tutaj bardziej prawdopodobne jest, że natkniesz się na historie o agencjach, które pokonały określoną przeszkodę, lub samouczek dla programistów z ich osobistego bloga.

WebDevStudios

Blog WebDevStudios jest doskonałym przykładem przejrzystości korporacyjnej. Oprócz samouczków programistycznych na takie tematy jak pierwsze kroki z Gitem, blog zawiera również aktualizacje insider company. Na przykład na blogu będą zamieszczane wiadomości o tym, na które Wordcampy wybiera się zespół WebDevStudios, kto właśnie dołączył do zespołu jako nowy pracownik, oraz wskazówki dotyczące pracy zdalnej.

iThemes

Dopiero niedawno zacząłem śledzić bloga iThemes, ale cieszę się, że to zrobiłem. Strona jest skarbnicą samouczków i informacji, szczególnie dla niezależnych użytkowników WordPress. Jednym z moich ostatnich ulubionych jest sześcioczęściowa seria blogów oparta na książce, Zajęci: jak prosperować w świecie zbyt wielu przez Tony ‘ego Crabbe’ a.

Seria jest świetnym przypomnieniem, że sukces czasami wymaga od nas spowolnienia, i to właśnie takie posty sprawiają, że wracam po więcej.

WPMU DEV

WPMU DEV prowadzi swój blog od około dziewięciu lat–a doświadczenie branżowe zespołu jest oczywiste. Dobrze zaokrąglony zespół współpracowników łączy różnorodne artykuły, obejmujące wszystko, od rozwoju i bezpieczeństwa po wydajność i marketing. Lubię przewijać stronę WPMU DEV, aby sprawdzić najnowsze posty-zawsze jest coś do czytania i zakładek.

Pyszne Mózgi

Oto jeden dla zaawansowanego tłumu: Blog Delicious Brains jest przeznaczony dla programistów, którzy znajdują radość w grzebaniu w głębinach kodu. Podczas gdy wiele postów przechodzi przez moją głowę (mam nadzieję, że nie na długo!), blog jest doskonałym źródłem wiedzy i zawiera wiele filmów, które ułatwiają naukę.

Tłum WP

Misją WP Crowd jest: “WP Crowd wykorzystuje najlepszych ekspertów w różnych specjalnościach, aby tworzyć unikalne treści dla społeczności WordPress.”I nie zawodzi. Ta strona jest fantastycznym źródłem dla programistów i zawiera samouczki kodu, artykuły redakcyjne i opinie. Większość członków witryny, którzy piszą artykuły i robią filmy, jest stałymi prelegentami na WordCamps i innych konferencjach technicznych na całym świecie.

Świat WordPress

Nowy i unikalny w przestrzeni WordPress, World of WordPress agreguje kolekcję źródeł treści związanych z WP z całego świata, aby stworzyć aktualną migawkę najnowszych wiadomości od społeczności.

Wyróżnienia

Nadal chcesz więcej? Zanurz się głębiej z tymi wnikliwymi stronami.

  • Wtyczki Pippins
  • Sucuri
  • DevriX
  • Reaktiv Blog
  • Akcent blog
  • WPKube

Influencerzy WordPress na Twitterze

Społeczność WordPress to skarbnica inteligentnych i utalentowanych ludzi-a 90% z nich można znaleźć na Twitterze. Wielu ekspertów w niszy WordPress dzieli się opiniami, pomysłami i artykułami, a większość z nich uwielbia rozmawiać. Ponieważ influencerzy Twittera łatwo łączą się z siecią i uzyskują wgląd, ważne jest, aby uwzględnić je na liście najlepszych zasobów WordPress.

Ze względu na to, że ten post jest czytelny, ograniczyłem moją listę influencerów WordPress na 18.

Matt Mullenweg: zacznijmy tę listę od oczywistego pierwszego wyboru: Matt Mullenweg. Współzałożyciel WordPress. Założyciel Automattic. Jest również liderem rozwoju WordPress 4.8.

Mike Little: kolejny luminarz. Mike współtworzył WordPress i obecnie działa zed1.com, firma specjalizująca się w WordPress świadcząca usługi w zakresie tworzenia stron internetowych, szkoleń i doradztwa.

Joshua Strebel: CEO Pagely, pierwszej w historii zarządzanej platformy hostingowej WordPress.

Matt Cromwell: Matt jest szefem wsparcia i Pomocy Społecznej w WordImpress, ale większość profesjonalistów WordPress zna go jako jednego z administratorów zaawansowanej grupy WordPress na Facebooku.

Helen Hou-Sandí: dyrektor platform experience w 10up i WordPress lead developer.

Brian Krogsgard: redaktor i założyciel WordPress News site status postu i podcast projektu.

BobWP: Bob hostuje WP eCommerce Show, świetny podcast z ekspertami w dziedzinie marketingu, social, SEO i bezpieczeństwa.

Pippin Williamson: programista wtyczek WordPress i założyciel łatwych cyfrowych plików do pobrania, Ogranicz zawartość Pro, Afiliatewp i łatwe cyfrowe pliki do pobrania.

Rachel McCollin: Rachel pisze o rozwoju WordPress dla tuts+ i WPMU DEV i jest źródłem informacji dla wszystkich rzeczy Multisite.

Tom McFarlin: płodny bloger, Tom prowadzi Pressware, niestandardową Agencję Rozwoju i usług WordPress, a także jest edytorem kodu Tuts+.

Lisa Sabin-Wilson: współwłaścicielka WebDevStudios, autorka WordPress For Dummies i innych książek o WordPressie.

Mika Epstein: mika jest przedstawicielem WordPress.org zespół przeglądu wtyczek i jest programistą WordPress w DreamHost.

Cory Miller: założyciel i przedsiębiorca iThemes.

Ryan McCue: Dyrektor ds. inżynierii w Human Made, gościnny core committer i współprowadzący programista interfejsu WP REST API.

Carrie Dils: programista i konsultant WordPress. Carrie hosts the fantastic OfficeHours.FM podcast, który zawiera wywiady z osobowościami ze społeczności WordPress.

John James Jacoby: John prowadzi rozwój BuddyPress i bbPress i wcześniej pracował w 10up i Automattic.

Chris Lema: mówca publiczny, bloger i ewangelista WordPress-znany ze swojej miłości do cygar.

Newslettery WordPress

wpMailme

wpMailme to bezpłatny cotygodniowy biuletyn e-mail, który zawiera podsumowanie wiadomości i artykułów WordPress. Biuletyn jest podzielony na sześć sekcji: Wiadomości i artykuły, wtyczki wiadomości, wydania tematyczne, wiadomości tematyczne, samouczki oraz podcasty i filmy.

Co mi się podoba w tym biuletynie jest to, że jest to łatwe do skanowania, bo naprawdę, kto ma czas! Większość artykułów zawiera tylko tytuł i stronę, do której zostaniesz przeniesiony po kliknięciu linku, ale ważniejsze posty obejmują pierwszy akapit z artykułu.

Bicz

Bicz jest jednym z niewielu biuletynów w mojej skrzynce odbiorczej, które nigdy nie są nieprzeczytane. To dwutygodnik (to dwa razy w tygodniu, nie co dwa tygodnie!), który zawiera podsumowanie najnowszych wiadomości i zasobów WordPress. Treść biuletynu jest podzielona na pięć sekcji: Wiadomości; recenzje i opinie; motywy, wtyczki i zasoby; samouczki, porady i wskazówki; i off-topic, losowe linki (które zawsze są warte kliknięcia!).

Bat jest kuratorem z niezrzeszonymi linkami pochodzącymi od społeczności WordPress, więc za każdym razem, gdy go czytasz, wiesz, że nie czytasz śmieci. Całkowicie warto subskrybować.

Uwagi O Statusie Postu

Po pierwsze, zastrzeżenie: notatki to codzienny biuletyn e-mailowy, który można uzyskać tylko w ramach Klubu statusu Post, tj. musisz być członkiem. To nie jeden z tych biuletynów, który zawiera tylko nagłówki i linki. Notes to bardziej długi odczyt, który najlepiej zapisać na weekendy, gdy masz czas na przetrawienie wszystkich dogłębnych, zakulisowych informacji, które zawiera. Jeśli jesteś pro WordPress, który naprawdę chce być częścią społeczności i zaangażować się jako współpracownik, warto zainwestować w członkostwo $99, aby uzyskać dostęp do tego biuletynu.

Społeczność WordPress i Ty

Trzymanie kart w społeczności WordPress nie wymaga myślenia podczas codziennej pracy z oprogramowaniem. Mówiąc prościej, twoje środki do życia zależą od tego. Od podstawowych funkcji oprogramowania po nowe wtyczki i motywy, bycie na bieżąco ze społecznością poszerzy twoją bazę wiedzy i pomoże Ci stać się bardziej wykwalifikowanym w codziennej pracy.

Czy przegapiliśmy źródło informacji lub influencer? Prawdopodobnie od kiedy to była lista skondensowana! Daj nam znać, kogo możesz dodać lub odjąć z listy w komentarzach poniżej.

Tagi:

You May Also Like

Jak naprawić nieprawidłowy błąd JSON w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Co powoduje błąd “nieprawidłowa odpowiedź JSON” w WordPress?1. Sprawdź adresy…

Jak naprawić błąd krytyczny w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest błąd krytyczny w WordPress?Co powoduje krytyczny błąd…

Jak zmienić kolor linku w WordPress (poradnik dla początkujących)

W artykule: Dlaczego Linki Są Ważne?Jak dodawać linki w postach i stronach…

9 Najlepsze Darmowe Wtyczki WordPress Author Bio Box

W artykule: 1. Simple Author Box2. Branda3. Autor postu WP4. Author Bio…