Szczęśliwego piątku:) teraz rozdajemy wszystkie nasze wtyczki i usługi premium w 100% za darmo, abyś mógł je zachować i cieszyć się na zawsze. Łamiemy WordPressa.

Dla waaaay zbyt długo wtyczki i motywy premium zostały ograniczone przez, wiesz, bycie ” premium.”Skąd wiesz, czy lubisz wtyczkę, czy lubisz ramy tematyczne, kiedy musisz kaszleć ciastem wcześniej?

A potem są one albo ograniczone do liczby stron, na których możesz ich używać, albo używają licencji, które oznaczają, że nie możesz robić z nimi, co chcesz, kiedy tylko chcesz, pomimo najlepszych wysiłków władz, które są.

Dziś to się skończy. Dziś oddajemy zupełnie nową stronę w WordPress marketplace. Dziś masz absolutnie zero wymówek, aby się nie zarejestrować, ponieważ dziś możesz dołączyć do WPMU DEV całkowicie za darmo.

Otrzymasz dostęp do wszystkich naszych usług, w tym Hummingbird, Defender, Smush Pro i 24/7/365 expert wsparcie WordPress.

When you’re, like, I have nothing to charge LOL
Kiedy jesteś, jak, nie mam nic do ładowania LOL

Czekaj, Co? Darmowe piwo?

Nie lubisz usług? Bez stresu, możesz anulować w dowolnym momencie podczas bezpłatnego okresu próbnego i bez zobowiązań możesz zachować i nadal korzystać z każdej wtyczki i każdego motywu, który zapewniamy na zawsze na tylu stronach, ile chcesz. Możesz nawet iść i odsprzedać je (chociaż, teraz, proszę, nie. i hej, będziesz walczyć, aby konkurować z nami rozdając nasze produkty za darmo!)

Wiem, co sobie myślisz. Zwariowaliśmy? Zgubiliśmy nasze kulki? Czy Farmer w końcu wspiął się na szczyt szaleństwa i odwrócił? Są pijani?

Możliwe.

Albo i nie.

Free! As in free beer!
Za darmo! Jak darmowe piwo!

W wyścigu na dno wygrywasz

Widzisz, oto punkt, który biorę. Założę się, że wartość produktów cyfrowych na tym rynku będzie tylko spadać, masowo. Wielcy gracze, tacy jak Envato, mają obsesję na punkcie obniżania cen (ponieważ mogą sobie na to pozwolić), aby ugruntować swoją pozycję na rynku, a inni gracze, tacy jak Automattic, nie są zainteresowani sprzedażą wtyczek za 19 USD, chcą tylko bazy użytkowników z okazjonalnymi WordPress.com upsells, i mogą wydać ogromne sumy pieniędzy na to.

Dni zarabiania na życie ze sprzedaży wtyczek i motywów są ograniczone, chyba że jesteś na absolutnym szczycie drzewa, a nawet wtedy jesteś na łasce goryli 10 ton walących go w okolicy.

I wiesz, zawsze wierzyłem, że prawdziwa wartość WPMU DEV nie była w wtyczkach i motywach, które zapewniliśmy, to było zdumiewająco dobre wsparcie (firmy obsługujące WordPress, pffffft – robimy to od lat nieoficjalnie!), to ciągłe aktualizacje i aktualizacje, to usługi takie jak Smush Pro, A teraz Hummingbird, Defender i inne, to społeczność i nasze ciągłe dążenie do zapewnienia naszym członkom coraz lepszego doświadczenia.

Oznacza to, że wreszcie możemy wydać wszystkie nasze wtyczki za darmo, 100% GPL, wszystkie Twoje.

Dawaj.

Więc dlaczego nie spróbować i dać mi znać, jeśli uważasz, że naprawdę zwariowałem, czy nie.

Tagi:

You May Also Like

Jak naprawić nieprawidłowy błąd JSON w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Co powoduje błąd “nieprawidłowa odpowiedź JSON” w WordPress?1. Sprawdź adresy…

Jak naprawić błąd krytyczny w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest błąd krytyczny w WordPress?Co powoduje krytyczny błąd…

Jak zmienić kolor linku w WordPress (poradnik dla początkujących)

W artykule: Dlaczego Linki Są Ważne?Jak dodawać linki w postach i stronach…

9 Najlepsze Darmowe Wtyczki WordPress Author Bio Box

W artykule: 1. Simple Author Box2. Branda3. Autor postu WP4. Author Bio…