SiteGround to popularna firma hostingowa, która oferuje również niesamowity hosting WordPress. W tym poście przyjrzymy się temu, co SiteGround ma do zaoferowania i damy Ci szczyt tego, co jest pod maską ich najlepszego planu hostingowego GoGeek.

Zobacz Plany Hostingowe WordPress

Czego Szukać W Hostie WordPress

Kochamy WordPress i wiemy, że to robisz, więc ważne jest, aby znaleźć hosting, który spełnia Twoje specyficzne potrzeby WordPress. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy profesjonalistą, jest wiele do rozważenia – czas pracy, wsparcie, kopie zapasowe i wiele innych. Oto kilka kluczowych elementów, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze hosta WordPress.

Koszt Hostingu

Ceny są prawdopodobnie jednym z największych problemów dla większości blogerów i firm. Pomimo tego, czego możesz chcieć, Twoje opcje hostingu prawdopodobnie będą ograniczone przez twój budżet. Na szczęście wszystkie niesamowite plany hostingowe SiteGround i WordPress są bardzo przystępne. Ponadto, jeśli klikniesz tutaj, aby wyświetlić plany hostingowe SiteGround, możesz uzyskać hosting już od $3.95/miesiąc – co stanowi 60% zniżki na ich standardowe ceny.

Instalacja Jednym Kliknięciem

Jeśli jesteś nowy w WordPress lub dopiero zaczynasz budować strony internetowe, dobrym pomysłem jest znalezienie hostingu, który ma łatwą instalację WordPress jednym kliknięciem, dzięki czemu nie musisz nic robić ręcznie. SiteGround ma niesamowity Kreator konfiguracji, który sprawia, że instalacja WordPress jest tak łatwa, że możesz to zrobić w dosłownie kilka minut.

Automatyczne Aktualizacje

Wraz z wydaniem WordPress 3.7 przyszedł automatyczne aktualizacje dla konserwacji i bezpieczeństwa, jednak większe aktualizacje są nadal do ciebie, aby pamiętać, aby zainstalować. Ale jeśli znajdziesz hosta, który będzie pamiętał, aby zrobić to za ciebie, nigdy nie przegapisz aktualizacji. SiteGround oferuje automatyczne aktualizacje WordPress, dzięki czemu zawsze wiesz, że Twoja instalacja jest aktualna.

Kopie zapasowe

Jeśli nie masz pewności co do własnych możliwości, najlepiej jest znaleźć hosta, który zapewnia kopie zapasowe lub punkty przywracania. SiteGround na przykład zawiera bezpłatne codzienne kopie zapasowe ze wszystkimi planami hostingowymi-świetna alternatywa dla usług innych firm lub wtyczek, takich jak Backup Buddy.

Wsparcie 24/7

To duża sprawa. Nigdy nie wiesz, kiedy możesz napotkać problem z hostingiem, więc dostęp do wsparcia w razie potrzeby jest kluczowy. SiteGround oferuje wsparcie 24 / 7 Przez Telefon, Czat i bilety, więc nawet jeśli masz problemy ze złą bramą w 2 w nocy, możesz poprosić o pomoc. Ponadto SiteGround ma specjalnie wyszkolony personel, który może również pomóc w rozwiązywaniu problemów związanych z WordPress i wtyczkami, na które możesz napotkać, dzięki czemu wiesz, że otrzymujesz dokładne odpowiedzi na wszystkie pytania.

Gwarancja Uptime

Wiele hostów, w tym SiteGround, ma Gwarancje uptime 99.9%. Oznacza to, że witryna powinna być wyłączona tylko 0.1% czasu (zwykle jest to Konserwacja serwera), więc nie przeszkadza to tobie ani Twoim czytelnikom.

Wizyt Miesięcznie

Wybierając plan od hosta, upewnij się, że wybierasz ten, który spełnia Twoje potrzeby, szczególnie pod względem ruchu. SiteGround oferuje trzy główne plany (StartUp , Growbig i GoGeek), każdy z różnymi docelowymi poziomami ruchu (odpowiednio 10k, 25k i 100k). Ma to na celu utrzymanie szybkiej witryny, sake z pewnością wybierze plan odpowiedni dla Twojego Ruchu. Jeśli uzyskasz duży ruch, ale kupisz plan, który nie został stworzony do obsługi, Twoja strona będzie powolna, więc nie oszczędzaj na hostingu!

Szerokość pasma

W przypadku nowej witryny 5GB to dużo miejsca na hostowanie treści. Ale wraz z rozwojem witryny będziesz potrzebować więcej. Plany SiteGround zaczynają się od 10GB i od tego momentu idą w górę. Ponownie ważne jest, aby zdecydować, który plan ma potrzebne funkcje. Jeśli chcesz udostępnić użytkownikom wiele treści do pobrania, będziesz potrzebował planu o znacznie większej przestrzeni.

Prędkość

Bez względu na to, jaki host lub plan wybierzesz, prędkość jest ogromnym problemem dla każdego użytkownika WordPress. Chcesz hosta z szybkimi serwerami. Oznacza to solidny sprzęt i niesamowite buforowanie. SiteGround jest daleko do przodu w tym, a nawet oferują własną wtyczkę SuperCacher, która zawiera 3 poziomy buforowania. Sprawdź swój artykuł, aby dowiedzieć się więcej, ale zasadniczo użytkownicy WordPress (tacy jak ty) mieli szczęście, ponieważ mogą w pełni wykorzystać tę niesamowitą wtyczkę i dynamiczne buforowanie.

Bezpieczeństwo

Ważne jest, aby Twoja witryna była bezpieczna, a częścią tej bitwy jest korzystanie z bezpiecznego serwera. Wiele funkcji hostingu zwiększa bezpieczeństwo (takich jak kopie zapasowe, aktualizacje oprogramowania, monitorowanie i inne) – a SiteGround oferuje wiele warstw ochrony wszystkim użytkownikom. Spójrz na ich wideo, aby zobaczyć niektóre ze sposobów, w jakie SiteGround zapewnia spokój swoim klientom.

Istnieją inne funkcje, które mogą być potrzebne, takie jak bezpłatne transfery/migracje, konta e-mail, transfery danych, wiele centrów danych, środki bezpieczeństwa (takie jak wtyczki), buforowanie itp. Wszystko to jest dostarczane przez SiteGround i wszystkie są świetne do szukania, jeśli ich potrzebujesz, ale rozważyłbym te funkcje bonusowe, które nie są krytyczne dla tego, co stanowi dobrego gospodarza (ale tworzą świetnego gospodarza 🙂 ). Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, czego powinieneś szukać, rozważając hosty, sprawdź te posty od naszych autorów:

  • Hosting WordPress: Jak Wybrać Najlepszy
  • Jak Wybrać Odpowiedni Hosting WordPress
  • Co musisz wiedzieć o zarządzanym hostingu WordPress

SiteGround WordPress Hosting

Wyraźnie SiteGround jest świetnym gospodarzem. Oferują wszystkie funkcje, które omówiliśmy, a następnie niektóre. Naprawdę świetną cechą SiteGround jako firmy hostingowej jest to, że znaleźli idealne miejsce między niedrogim (ale ograniczającym) tradycyjnym hostingiem współdzielonym a droższym, bogatym w funkcje zarządzanym hostingiem WordPress. SiteGround znalazł sposób na zaoferowanie swoim klientom wielu niesamowitych funkcji zarządzanego hosta WordPress (automatyczne aktualizacje, buforowanie, bezpieczeństwo itp.), zachowując jednocześnie przyjazne dla budżetu ceny.

Aby dać ci lepszy pomysł na to, co jest zawarte w ich planach hostingowych premium, rzućmy okiem na plan GoGeek SiteGround, ponieważ zawiera wszystkie niesamowite dzwonki i gwizdki. Kiedy po raz pierwszy logujesz się do obszaru Użytkownika, znajdziesz kilka przydatnych zakładek na wszystko i wszystko. Jeśli kiedykolwiek potrzebujesz informacji o DNS, IP konta lub innych usług, kliknij kartę Moje konta. Stąd możesz uzyskać dostęp do wszystkich dodatkowych funkcji SiteGround.

Pod stroną konta znajduje się zakładka instalacje WordPress. W tym miejscu znajduje się każda z twoich stron internetowych wraz z kilkoma przydatnymi linkami. Jest szybki link do panelu administracyjnego witryny, ale co ważniejsze, jest link do zestawu narzędzi WordPress SiteGround. Wystarczy kliknąć ten przycisk, aby przenieść się do cPanel X, który jest w pełni załadowany szybkimi opcjami.

SiteGround Accounts Page

SiteGround WordPress Toolkit

Zestaw narzędzi zawiera przycisk szybkiego resetowania hasła administratora WordPress, opcję Zabezpieczenia panelu administracyjnego WordPress poprzez ograniczenie dostępu tylko do określonych adresów IP, napraw uprawnienia plików (szybki i łatwy sposób na zresetowanie, jeśli pojawią się błędy uprawnień), Zmień domenę witryny (lub subdomenę), jeśli chcesz przenieść witrynę, przenieś instalację do/z nowego folderu, skonfiguruj certyfikat SSL (Jeśli masz prywatny certyfikat SSL) i usuń aplikację, jeśli z jakiegoś powodu zdecydujesz się całkowicie usunąć swoją witrynę. Wszystkie są bardzo przydatne w określonych sytuacjach, więc możesz lub nie musisz ich używać w zależności od poziomu umiejętności programisty.

SiteGround WordPress Toolkit

Usługi Dodatkowe SiteGround

Również w sekcji Moje konta znajduje się zakładka Usługi dodatkowe. To tutaj możesz przeglądać i uzyskiwać dostęp do wielu funkcji premium dostępnych w SiteGround.

SiteGround Extra Services

Kopie Zapasowe Premium
Przywracanie witryny jest łatwe podczas korzystania z SiteGround. Codzienne kopie zapasowe są bezpłatne we wszystkich planach, ale GrowBig i GoGeek zawierają również łatwe w użyciu wbudowane narzędzie przywracania. Wystarczy kliknąć przycisk Przywróć, aby przesłać zgłoszenie, aby przywrócić witrynę do poprzedniej kopii zapasowej. Oba plany obejmują przechowywane kopie zapasowe witryny 30, a plan GoGeek oferuje również nieograniczone ręczne uzupełnienia przez zespół wsparcia SIteGround.

SiteGround Backups

Standard AlphaSSL
Plany growbig i GoGeek SiteGround obejmują 1 rok za darmo dla standardowego certyfikatu SSL. Jest to świetne rozwiązanie, jeśli planujesz akceptować płatności kartą kredytową, ponieważ pozwala na stworzenie bezpiecznego połączenia między Klientem a serwerem. Jeśli planujesz utworzyć instalację wielostanowiskową z różnymi subdomianami, będziesz musiał użyć WildCard SSL – ale SiteGround oferuje to również, a aktualizacja jest tak prosta, jak kliknięcie przycisku.

SiteGround AlphasSSL

Hackeralert Malware
W WPExplorer przywiązujemy dużą wagę do bezpieczeństwa i mocno wierzymy, że nigdy nie możesz dodać wystarczającej ilości warstw ochrony do swojej witryny. Hacker Alert SiteGround to ulepszenie premium, ale jest warte $ 1 miesięcznej ceny. Ta funkcja indeksuje witrynę pod kątem złośliwego oprogramowania i daje Ci znać za pośrednictwem poczty e-mail, jeśli coś znajdzie (a nawet daje wskazówki, jak wyczyścić swoją witrynę). W połączeniu z innymi technikami bezpieczeństwa WordPress, HackerAlert to świetna usługa do rozważenia.

Dedykowany adres IP
Chociaż zakładka dodatkowe usługi można uaktualnić do dedykowanego adresu IP. Chociaż nie jest to konieczny krok dla większości blogów lub witryn biznesowych, możesz rozważyć zakup jednego, jeśli planujesz używać SSL lub uzyskiwać dostęp do witryny przez FTP.

CloudFlare Plus
Prawie wszystkie plany SiteGround obejmują CloudFlare baked right in. Jest to świetne, ponieważ CloudFlare może naprawdę przyspieszyć Twoją witrynę WordPress. Korzystają z centrów danych na całym świecie, aby dostarczać pliki statyczne (takie jak obrazy lub inne treści) za pomocą centrum danych najbliższego każdemu z czytelników. W niektórych przypadkach może to przyspieszyć witrynę nawet o 50% i zaoszczędzić do 60% przepustowości. Po uaktualnieniu do CloudFlare Plus otrzymasz również godzinne statystyki, obsługę SSL,dwa poziomy kompresji obrazu, zoptymalizowaną zmianę rozmiaru obrazu i wiele innych.

Wtyczka SuperCacher

Jeśli wybierzesz plan hostingowy Siteground GoGeek WordPress, będziesz mieć również dostęp do wszystkich poziomów 3 potężnej wtyczki SuperCacher (statycznej, memcached i dynamicznej). Wtyczka jest instalowana automatycznie po wybraniu WordPress jako oprogramowanie witryny. Ta sprytna wtyczka przyspiesza witrynę, buforując statyczną zawartość, wyniki zapytań do bazy danych i dynamiczne kopie stron internetowych. Edytuj ustawienia pamięci podręcznej, klikając pozycję menu SuperCacher na pulpicie nawigacyjnym WordPress.

SiteGround SuperCacher

WordPress Staging

SiteGround oferuje również bezpłatne witryny testowe swoim klientom GoGeek. Jest to świetne narzędzie do użycia, jeśli tworzysz stronę internetową dla kogoś innego, ponieważ możesz dostosować swój motyw i dodać zawartość przed uruchomieniem. Gdy będziesz gotowy, kliknij jeden przycisk, aby przenieść swoją inscenizację do aktywnej witryny(i automatycznie wykonaj kopię zapasową witryny na wypadek, gdybyś chciał wrócić).

Wybór Planu Hostingowego SiteGround WordPress

Więc widziałeś, jakie funkcje zawiera SiteGround, ale jak wybrać plan, który jest odpowiedni dla Ciebie? SiteGround oferuje trzy łatwe w użyciu plany hostingowe – StartUp, Growbig i GoGeek. I nie stresuj się tym zbytnio, jeśli wybierzesz plan, a następnie odkryjesz później, że potrzebujesz więcej mocy, SiteGround ułatwia uaktualnienie konta za pomocą kilku kliknięć przycisku.

SiteGround WordPress Hosting Plans

StartUp

Jeśli jesteś nowy w WordPress lub planujesz hosting osobistego bloga (lub innej małej witryny), Plan startowy SiteGround może być właśnie dla ciebie. Zaprojektowany dla stron o mniejszym ruchu, Ten plan pozwala hostować jedną witrynę, która otrzymuje około 10,000 odsłon miesięcznie. Jest idealny na początek.

GrowBig

Wraz z rozwojem witryny uaktualnij do planu GrowBig. Nadaje się do umiarkowanego ruchu, Ten plan SiteGround pozwala hostować nieograniczoną liczbę stron internetowych, dzięki czemu można hostować własną sieć witryn (o ile ruch wynosi tylko około 25,000 miesięcznie) lub tylko jedną popularną. Dodatkowo, po uaktualnieniu otrzymasz dodatkowe funkcje, w tym WordPress SuperCacher, podstawowe kopie zapasowe i uzupełnienia, priorytetowe wsparcie i podwajanie przestrzeni internetowej.

GoGeek

Jeśli witryna staje się coraz większa (ponieważ jesteś super fajny) lub jeśli szukasz solidnego hostingu dla swojej witryny biznesowej, plan GoGeek jest świetną opcją. Dzięki funkcjom premium, w tym inscenizacji 1-click, integracji SG Git github, kopiom zapasowym premium, nieograniczonym profesjonalnym restoracjom witryn i bezpłatnej zgodności z PCI dla sklepów internetowych, ten plan hostingowy od SiteGround jest jednym z najlepszych planów, które oferują.

Teraz, gdy przyjrzałeś się temu, co SiteGround ma do zaoferowania, przyjrzyjmy się, jak skonfigurować z nimi swój hosting. Udaj się więc do SiteGround i wybierz plan hostingu WordPress, a następnie przejdź do naszego przewodnika konfiguracji.

Pierwsze Kroki Z Hostingiem SiteGround WordPress

Zanim zaczniesz myśleć o swoim motywie WordPress lub którymkolwiek ze swoich postów, musisz kupić swój plan hostingowy i wybrać nazwę domeny. Na szczęście dla ciebie, każdy plan hostingowy WordPress od SiteGround zawiera bezpłatną nazwę domeny. Nie tylko pozwala to zaoszczędzić trochę gotówki, ale sprawia, że konfiguracja witryny jest jeszcze szybsza, ponieważ nie będziesz musiał wskazywać nazwy domeny z innego serwera. Wybierz jeden z planów, o których rozmawialiśmy powyżej i zaczynajmy!

Kreator Konfiguracji SiteGround

Moja rada polega na skorzystaniu z Kreatora konfiguracji SiteGround – sprawi, że konfiguracja witryny WordPress będzie bardzo łatwa i wolna od Bólu Głowy. Najpierw musisz zalogować się do obszaru użytkownika SiteGround, powinien być monit podobny do poniższego. Po prostu wybierz opcję, która ma zastosowanie do twojej sytuacji; w tym samouczku przeprowadzimy Cię przez jak skonfigurować zupełnie nową stronę internetową.

SiteGround Setup Wizard

Uwaga: Istnieje opcja instalacji ręcznej, jeśli wolisz jechać tą trasą, ale ponieważ jest bardziej skomplikowana, nie będziemy tutaj omawiać.

Następnie wybierzesz rodzaj tworzonej witryny oraz oprogramowanie, którego chcesz użyć. Oczywiście wybierasz WordPress dla tego drugiego, ponieważ jest to najlepszy CMS.

SiteGround Website Preferences

Następnie, na podstawie tego, co wybrałeś w poprzednim kroku, zostaniesz poproszony o utworzenie danych logowania. Wybraliśmy WordPress (duh) i dodaliśmy nasze informacje. Masz również możliwość wyboru bezpłatnego motywu dostarczonego przez SiteGround. Jest to opcjonalne. Jeśli nie widzisz takiego, który Ci się podoba lub jeśli już znalazłeś motyw premium WordPress gdzie indziej, nie musisz go wybierać.

SiteGround Software Installation

To wszystko-Twoje konto jest gotowe do użycia! Hura! Sekcja “co dalej” to świetne miejsce, aby zacząć, jeśli jesteś zainteresowany wewnętrznym działaniem hostingu. Możesz zapoznać się z wycieczką po obszarze klienta, aby zapoznać się z kontem w SiteGround i linkiem do tworzenia adresów e-mail, jeśli będziesz z nich korzystać.

SiteGround Setup Complete

Konfigurowanie Witryny WordPress

Czas zanurzyć się w budowaniu swojej witryny i dodawaniu treści! Jeśli wybierzesz motyw podczas kreatora konfiguracji, zauważysz, że jest już zainstalowany i aktywny. Ale jeśli chcesz przesłać własny motyw, teraz jest świetny czas, aby to zrobić.

Przejdź do your-website.com/wp-admin i zaloguj się za pomocą danych utworzonych wcześniej. Tah-dah! Twoja strona jest już skonfigurowana i gotowa do pracy. Jeśli zdecydujesz się użyć jednego z darmowych motywów z SiteGround, jesteś gotowy, aby rozpocząć dodawanie treści, ale jeśli chcesz przesłać własny motyw, teraz jest świetny czas, aby to zrobić. Po prostu przejdź do Wygląd > Motywy > Dodaj nowy. Stąd możesz przeglądać darmowy motyw z WordPress.org. lub kliknij Upload Theme przycisk i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby dodać własny motyw WordPress. Mamy również przewodnik wideo na temat zmiany motywu WordPress, który możesz śledzić.

Install & Activate Your New WordPress Theme

Po zainstalowaniu i aktywowaniu motywu WordPress może pojawić się powiadomienie o zainstalowaniu dodatkowych funkcji. Na przykład całkowity motyw WordPress zaleca zainstalowanie dołączonych wtyczek premium (WP Bakery, Slider Revolution, Visual Composer), a także darmowych wtyczek (formularz kontaktowy 7, WooCommerce), aby korzystać ze wszystkich potężnych opcji motywu. Wystarczy kliknąć, aby zainstalować wtyczki lub odrzucić powiadomienie.

Total Theme Notice

Teraz jesteś gotowy, aby dodać swoje treści. Większość motywów premium WordPress zawiera przykładowe dane, które można zainstalować, aby przyspieszyć konfigurację witryny. Aby przesłać przykładowy plik danych, przejdź do Narzędzia > Importuj i kliknij opcję WordPress. Spowoduje to poproszenie o zainstalowanie WordPress importera. Kliknij, aby go zainstalować, a następnie kliknij link do aktywnego & Uruchom importera. Poszukaj przykładowego pliku danych (powinien to być a .plik xml), Kliknij, aby go przesłać, a następnie przypisz przykładowe posty do jednego z użytkowników.

Następnym krokiem będzie zmiana ustawień linku permalink, dodanie / zapisanie Menu, Zmiana widżetów i wprowadzenie innych poprawek w witrynie przy użyciu wszystkich opcji administracyjnych motywu WordPress przed udostępnieniem witryny innym.

Wniosek

Jeśli jesteś na rynku wysokiej jakości hostingu WordPress z doskonałym wsparciem, mnóstwem funkcji i łatwą konfiguracją, SiteGround może być właśnie dla ciebie. Spójrz na niektóre z ich planów-po prostu skorzystaj z naszego linku, aby zaoszczędzić 50%+ na hostingu SiteGround WordPress. Oferują świetne plany, które działają świetnie dla każdego poziomu użytkownika, a dzięki kreatorowi konfiguracji nawet ktoś, kto nigdy wcześniej nie korzystał z WordPressa, może błyskawicznie uruchomić witrynę.

Czy korzystałeś z hostingu SiteGround? Daj nam znać, co myślisz w komentarzach poniżej. Chcielibyśmy usłyszeć, jakie wrażenia z korzystania z nich jako WordPress lub ogólny hosting.

You May Also Like

Jak naprawić nieprawidłowy błąd JSON w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Co powoduje błąd “nieprawidłowa odpowiedź JSON” w WordPress?1. Sprawdź adresy…

Jak zmienić kolor linku w WordPress (poradnik dla początkujących)

W artykule: Dlaczego Linki Są Ważne?Jak dodawać linki w postach i stronach…

Jak naprawić błąd krytyczny w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest błąd krytyczny w WordPress?Co powoduje krytyczny błąd…

Jak zainstalować WordPress lokalnie na komputerze Mac za pomocą MAMP

W artykule: Jak zainstalować MAMP na komputerze MacInstalacja WordPress na komputerze MacWypróbowanie…