WP Smush, królowa optymalizacji obrazu, właśnie dodała leniwe ładowanie obrazu do swojej torby sztuczek…i to za darmo!

Jeśli myślałeś, że Smush nie może być lepszy po 3.0, pomyśl jeszcze raz. Nasza aktualizacja CDN odblokowała przyszłość szybkości witryny i wydajności WordPress-natychmiastowe dostarczanie obrazów nowej generacji w odpowiednim rozmiarze dla każdego kontenera z naszej globalnej sieci dostarczania obrazów – 45 punktów obecności przy 40 Tbps.

Jak to może być lepsze niż to!?

Smush ma teraz 11 na 10. Odrocz obrazy offscreen w WordPress za pomocą przełącznika za pomocą nowego Smush lazy loader.

I to nie wszystko.

Jeśli jeszcze nie używasz Smush, zainstaluj go teraz, aby zwiększyć wydajność i zapoznaj się z naszym szczegółowym opisem. Get it on WordPress.org lub uzyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich funkcji Pro dzięki bezpłatnemu członkostwu WPMU DEV.

Teraz, gdy jesteś już skonfigurowany, spójrzmy na najnowsze i najlepsze funkcje zawarte w Smush.

Lazy Załaduj swoje obrazy (ponieważ Lazy jest nowym Overachiever)

Co to jest leniwe Ładowanie pytasz? Dzieje się tak, gdy strona ładuje tylko przeglądaną sekcję i opóźnia zapełnienie innych zasobów, dopóki nie będą potrzebne.

Jeśli Twoja strona ma kilka zdjęć poniżej fałdy, leniwe ładowanie może drastycznie przyspieszyć szybkość strony.

Smush daje teraz pełną kontrolę nad tym, kiedy i gdzie powinny zapełniać się obrazy.

Image lazy load settings page
Smush image lazy loader ma wbudowane wszystkie rodzaje ustawień.

Smush pozwala wybrać typy plików graficznych, które mają zostać odroczone, od JPEG i PNG do GIF i SVG.

Możesz także ustawić, czy obrazy mają być ładowane na podstawie lokalizacji. Może chcesz, aby obrazy w ciele były leniwe, ale nie w widżetach. Smush sobie z tym poradzi. Po prostu sprawdź lokalizacje wyjściowe, które chcesz załadować, a Smush zajmie się resztą.

Moduł lazy load zawiera również animacje fade i spin, które można ustawić, aby wyświetlać obrazy po przewinięciu do widoku.

Możesz nawet dołączyć lub wykluczyć strony z leniwego ładowania według typu postu, kategorii, tagu, adresu URL, klasy lub identyfikatora. Jest gotowy od razu po wyjęciu z pudełka i szalenie łatwy w tworzeniu niestandardowych konfiguracji.

Smush CDN obsługuje teraz zmapowane domeny

Smush 3.2 zawiera również aktualizację dla wielu stron. Smush CDN obsługuje teraz zmapowane domeny. Jeśli używasz Smush w sieci wielostanowiskowej, skorzystaj ze zmiany rozmiaru, obsługi obrazu WebP i dostarczania CDN.

Brak specjalnych ustawień dla tego. Wystarczy aktywować Smush CDN na zmapowanych domenach, aby uzyskać ogromną aktualizację prędkości.

Nowy i Ulepszony Menedżer ustawień Smush

Dla naszych długoletnich użytkowników Smush ma kilka wymyślnych nowych ustawień poprawiających sposób przechowywania i zarządzania danymi wtyczek.
Po pierwsze, podczas aktualizacji z Free DO Pro wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować i aktywować wtyczkę WPMU DEV dashboard, a nasze API zajmie się aktualizacją dla ciebie. Super proste.

Testowanie pod kątem konfliktów lub rozwiązywania problemów z witryną i potrzebujesz odinstalować Smush? Smush daje możliwość zachowania ustawień i danych.

Smush data manager settings
Nowe ustawienia danych Smush zapewniają czystszą kontrolę nad danymi w Twojej witrynie.

A jeśli jesteś zaplątany i chcesz zacząć od zera, a może przejmujesz witrynę i masz własną preferowaną konfigurację, możesz jednym kliknięciem zresetować Smush do domyślnych ustawień fabrycznych.

Wyniki, które nie kłamią

Jak widać, Smush 3.2 przynosi kilka świetnych nowych narzędzi do poprawy szybkości witryny. Ale to, co naprawdę chciałem wiedzieć, to to, jak bardzo mogę poprawić swoją stronę, uderzając na nią Smush i Koliber.

Przeprowadziłem więc test szybkości strony na mojej stronie z portfolio. Strona z wieloma bogatymi obrazami i super powolnymi. Nic dziwnego, ale Google PageSpeed insight taktował mój pulpit na 77, a telefon komórkowy na 48:

Powtórzyłem test po włączeniu Hummingbird Pro i Smush Pro i aktywacji CDN i Lazy load, i strzelił prawie 20 punktów do 94 desktop i 68 mobile. Tylko podstawowe poprawki. Konfigurując dla swojej witryny i przechodząc przez resztę ustawień, jestem pewien, że możesz zrobić jeszcze lepiej. (Post o tym w pracach).

Smush huge performance spike
Nie idealny … ale ogromna wydajność i przyspieszenie. Zobacz moje wyniki.

Chcesz uzyskać jeszcze więcej ze swojej strony? Po prostu zapytaj. Nasz zespół wsparcia jest gotowy, aby upewnić się, że w pełni wykorzystujesz nasz pakiet optymalizacji.

Rozpocznij ze swoim członkostwem bezpłatny okres próbny i uzyskaj optymalizację obrazu Smush, Hummingbird dla wydajności, oraz cały nasz pakiet usług i wsparcia dla nieograniczonej liczby witryn. To wszystko, czego potrzebujesz, aby ulepszyć WordPress. Spodoba ci się.

Jakie efekty daje nowy Smush lazy loader? Powiedz nam w komentarzach poniżej.

Tagi:

You May Also Like

Jak naprawić nieprawidłowy błąd JSON w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Co powoduje błąd “nieprawidłowa odpowiedź JSON” w WordPress?1. Sprawdź adresy…

Jak naprawić błąd krytyczny w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest błąd krytyczny w WordPress?Co powoduje krytyczny błąd…

Jak zmienić kolor linku w WordPress (poradnik dla początkujących)

W artykule: Dlaczego Linki Są Ważne?Jak dodawać linki w postach i stronach…

9 Najlepsze Darmowe Wtyczki WordPress Author Bio Box

W artykule: 1. Simple Author Box2. Branda3. Autor postu WP4. Author Bio…