Rozpoczynamy każdy kwartał odwiedzając naszą mapę produktową i rozlewając ziarna na to, czego szukać w przyszłości.

Kiedy opublikowaliśmy naszą mapę drogową prawie 2 lata temu (możesz w to uwierzyć), stworzyliśmy unikalną bezpośrednią linię komunikacji z naszymi członkami. Wiedzieliśmy, że pomoże im to podejmować lepsze decyzje biznesowe i planować przyszłość. Nie spodziewaliśmy się dramatycznego wpływu, jaki wywrze na to, co się rozwijamy, kiedy się rozwijamy i jak bardzo nasz proces się poprawi.

Jako pierwsi przyznamy, że wciąż możemy się poprawić … to znaczy, co jest mapą drogową, ale ścieżką do poprawy. Ale jeśli zarządzasz witrynami WordPress i nie jesteś członkiem, nadszedł czas, aby dać swoje produkty, Usługi, biznes, wsparcie i ośmielę się say…hosting…an upgrade. Zacznij już dziś od bezpłatnego okresu próbnego i śledź nas, gdy omawiamy nowości i tego, czego możesz się spodziewać w nadchodzących miesiącach.

Najpierw klepanie po plecach, przybicie piątki dookoła i “prawie”

Pierwszy kwartał 2019 roku poświęcony był polerowaniu i odbijaniu tagów beta. Nasz Dev bardzo wypadł z listy:

  • Goodbye Ultimate Branding, Hello Branda! – Ultimate Branding ma kompletną metamorfozę bohatera. Najprostszy i najszybszy sposób na białą Etykietę WordPress-gotowe i gotowe. Z ponad 30 modułami do dostosowywania CMS WordPress, Branda jest wystarczającym powodem, aby dołączyć do WPMU DEV.
  • Smush Lazy Loading, CDN i wiele więcej-Optymalizacja obrazu Smush staje się coraz lepsza, a teraz ma swój własny CDN! Ta odblokowana konwersja WebP, automatyczna zmiana rozmiaru i błyskawiczna dostawa obrazów 40 Tbps z 45 punktów akcji na całym świecie.
  • Hustle + Gutenberg-wylądował w chwalebny sposób, w tym integracja Gutenberga i reCAPTCHA dla formularzy opt-in. Mniej spamu więcej glam.
  • Forminator Quiz Booster Pack – Forminator Forms miał epicką integrację 3rd-party, którą chciałeś dołączyć do quizów, więc dostarczyliśmy. Forminator zawiera teraz integracje quizów, nowy kreator i wiele poprawnych odpowiedzi.
  • Defender IP lockout upgrade – blokowanie Geo IP w celu powstrzymania hakerów według lokalizacji. Shweet!
  • Hummingbird wyświetla raporty Uptime na pulpicie nawigacyjnym-Hummingbird pozwala zaplanować raporty e-mail, które zawierają dane o czasie reakcji i wszelkie dzienniki przestojów z wybranego okresu.
  • Spedytor wyruszył z naszą załogą wsparcia-narzędziem do migracji witryny, które ułatwia użytkownikom przeniesienie instalacji WordPress na nasz Hosting. Automatyzacja jest fajna, ale spedytor jest wspierany przez naszą załogę żywych agentów, aby zagwarantować płynną żeglugę.
  • Podwoiliśmy liczbę hostowanych stron – ale co z tym cholernym tagiem beta? Opinie na temat naszego nowego zarządzanego rozwiązania hostingowego były zdumiewające. Na podstawie Waszych opinii i naszych testów, hosting był technicznie solidny od miesięcy…my tylko dopracowujemy proces aktualizacji i integracji z hubem. Ale więcej na ten temat.

To jest szczęśliwa lista, ale to stara wiadomość 😉 więc, dalej i w górę moi przyjaciele. Dowiedzmy się, co dalej w kolejce, abyście mogli podzielić się swoimi cennymi opiniami. Zaoszczędźmy twój biznes jeszcze więcej czasu i pieniędzy.

Przyszłość jest teraz…WPMU DEV 2019 Q2 Goals

Defender 2.1.2

Defender featured image for WordPress.org
Zabezpiecz i monitoruj swoje witryny z czujnym okiem obrońcy.

Defender chroni teraz 100 000 stron! Z 2.1.2 nasi członkowie pro mogą white label Defender z WPMU DEV dashboard Hero hider. Zakryj tors obrońcy bez koszulki własną marką i upewnij się, że twoi klienci wiedzą, że prawdziwym bohaterem za ich stroną jesteś ty!

Wprowadzamy również nową kartę Ustawienia do Pulpitu Nawigacyjnego Defendera, zawierającą opcje resetowania do ustawień domyślnych, usuwania danych, kontrolowania opcji odinstalowywania i…poczekaj na to…włącz funkcje ułatwień dostępu.

Defender wraz z migawką to pożądany Duet bezpieczeństwa – i jeszcze nie skończyliśmy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co przygotowaliśmy dla Defender, odwiedź mapę drogową.

Koliber 2.0

Hummingbird featured image
Koliber zbliża Twój pagespeed do idealnej 100.

Przeprowadziliśmy kilka testów z naszymi wtyczkami wydajności, a wyniki zszokowały nawet nas (porównywarka wkrótce). Ale spoiler alert, koliber jest najlepszym narzędziem wydajności na rynku.

Mamy jeszcze kilka trików dla kolibra w trakcie tworzenia jak piszę.

Najpierw przepisujemy jej rekomendacje. Lepsze informacje, które łatwiej zrozumieć.

Koliber jest również coraz mobilne testy wydajności! Z przejściem Google do mobilnych rankingów wydajności, bylibyśmy głupi, aby zapomnieć o telefonach świata. Nie trzeba dodawać,że to coś wielkiego.

W tej linii Koliber wkrótce pozwoli Ci wybrać stronę, którą chcesz przetestować! Czy wiesz, że sprawdzanie PageSpeed nie jest sprawdzaniem wydajności strony? Przetestuj strony, które są ważne i zoptymalizuj każdą stronę, aby uzyskać najlepsze wyniki.

I oczywiście jeszcze lepsze buforowanie. Kolibers Cache suite jest już najlepszy w swojej klasie. Dodajemy wsparcie dla niektórych nowszych platform, a także pamięć podręczną emoji, wstępne ładowanie i zaplanowane czyszczenie.

Ulepszenie godne jej semantycznej wersji 2.0.

Hustle 4.0

Hustle Roadmap Featured image
Hustle ułatwia optymalizację marketingu i konwersji dzięki wyskakującym okienkom, slide-inom, opt-inom i narzędziom do udostępniania społecznościowego.

Czy uwierzysz, że nasz marketingowy overlord Hustle kończy 4.0? To w zasadzie 40 lat w pluginie. To wielka sprawa i uważamy, że nadszedł czas, aby dostał szansę na metamorfozę interfejsu superbohatera. Hustle otrzymuje ogromną aktualizację WPMU DEV UI / UX i … hider bohatera.

Hustle może być trochę dużo dla Twoich klientów. Wystarczy aktywować deskę rozdzielczą plugin Hero hider, i voila! Koniec z Grafiką Hustle.

Dzięki Hustle 4.0 możesz tworzyć listy opt-in e-mail, wyskakujące okienka i proste udostępnianie w mediach społecznościowych.

Nie ma za co 🙂

Smartcrawl 2.3

SEO Audit - SmartCrawl SEO Plugin
SmartCrawl jest królową optymalizacji treści.

Ryzykując, że SmartCrawl będzie brzmiał nadmiarowo, otrzymuje również ulepszone rekomendacje, ulepszenia UX i zgadłeś-integrację z WPMU DEV dashboard Hero hider. To bardzo podstępne.

Przywracamy również integrację Moz i poprawiamy raporty sprawdzania WP.

Jeśli chcesz światowej klasy SEO, które nie koliduje z tworzeniem treści, uaktualnij do SmartCrawl.

Hosting 1.0

WPMU DEV Hosting roadmap
Skonfiguruj bezpłatną wersję próbną i uzyskaj witryny 3 z hostingu WPMU DEV.

Wiemy, że chcesz hostingu bez tego tagu beta. My też! Ale nie damy Ci go, dopóki nie będziemy pewni, że jest to obiecujące doświadczenie hostingu premium. To wszystko, od migracji, tworzenia witryny, hostingu wielostanowiskowego, zarządzania plikami, fakturowania i pakietów aktualizacji.

Dziękujemy za wszystkie opinie!

Nasza wydajność, bezpieczeństwo i czas pracy już palą konkurencję. Pierwsi użytkownicy otrzymują witryny 3 za darmo ze swoim członkostwem, więc spróbuj teraz.

Jako dodatkowy bonus, nasze pakiety aktualizacji CDN Smush i Koliber są dostępne na żywo i gotowe do wielkich lig. Spróbuj i powiedz nam, co myślisz w komentarzach lub na forach.

Powiedz nam, czego chcesz (czego naprawdę, naprawdę chcesz)

Chcemy usłyszeć od ciebie … zwłaszcza jeśli jesteś jednym z naszych członków. Przejdź do strony mapy drogowej, zajrzyj i daj nam znać, czy jest coś, co możemy zrobić, aby spełnić Twoje najśmielsze marzenia WordPress (nie jestem wróżką, ale mogę pociągnąć za kilka sznurków).

Nie jesteś jeszcze członkiem, na co czekasz? Wypróbuj teraz z darmowym okresem próbnym członkostwa WPMU DEV. Nie da się tego pokonać 🙂

Masz świetny pomysł na nową funkcję? Opowiedz nam o tym w komentarzach.

Tagi:

You May Also Like

Jak naprawić nieprawidłowy błąd JSON w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Co powoduje błąd “nieprawidłowa odpowiedź JSON” w WordPress?1. Sprawdź adresy…

Jak naprawić błąd krytyczny w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest błąd krytyczny w WordPress?Co powoduje krytyczny błąd…

Jak zmienić kolor linku w WordPress (poradnik dla początkujących)

W artykule: Dlaczego Linki Są Ważne?Jak dodawać linki w postach i stronach…

9 Najlepsze Darmowe Wtyczki WordPress Author Bio Box

W artykule: 1. Simple Author Box2. Branda3. Autor postu WP4. Author Bio…