Czy planujesz akceptować płatności w swojej witrynie WordPress? Prawdopodobnie już rozważyłeś typowe podejrzenia dotyczące bramki płatności eCommerce. Ponieważ 79% Amerykanów robi zakupy online, warto zwrócić się do najpopularniejszych—i zaufanych—form płatności, aby wspierać proces konwersji witryny.

Ale co z kryptowalutą? Obecnie tylko około 1,5% Amerykanów kiedykolwiek faktycznie posiadało lub używało bitcoinów, ale świadomość kryptowaluty rośnie, ponieważ prawie połowa konsumentów o niej słyszała. Wraz ze wzrostem świadomości, adopcja również będzie się rozwijać, co oznacza, że może to być dobry moment, aby zacząć myśleć o dodaniu płatności Bitcoin lub darowizn do swojej witryny.

Dlaczego Twoja Witryna WordPress Powinna Akceptować Płatności Bitcoin?

Bitcoin i inne kryptowaluty nie zyskały tak dużej trakcji, jak początkowo przypuszczali zwolennicy (przynajmniej nie w głównym nurcie), ale to nie znaczy, że nie jest to opłacalna Forma płatności. W rzeczywistości może to być bardziej atrakcyjna opcja, gdy porównasz ją ze zwykłymi procesorami płatności, z którymi pracujesz.

Oto kilka powodów, dla których Twoja strona może skorzystać z akceptacji Bitcoin:

 • Cyfrowe: Ponieważ Bitcoin jest cyfrowym systemem gotówkowym i nie wymaga zewnętrznego podmiotu bankowego do przetworzenia transakcji, jest całkowicie peer-to-peer. Wszystko odbywa się za pośrednictwem sieci cyfrowej (znanej również jako blockchain), która jest w zasadzie tylko księgą, która przechowuje bezpieczny i (pseudo)anonimowy zapis wszystkich transakcji.
 • Bezpieczeństwo: Bitcoin jest znany jako ” pseudo-anonimowy.”Oczywiście, bitcoin musi być powiązany z osobą, aby mogli dokonać płatności w pierwszej kolejności. Jednak w przeciwieństwie do płatności kartą kredytową i bankową, nie trzeba podawać żadnych danych osobowych, aby to zrobić, co może złagodzić obawy konsumentów dotyczące dokonywania płatności online.
 • Prostota: Ponieważ jest całkowicie peer-to-peer, nie musisz się martwić o konsumentów płacących za pomocą zgodnego rozwiązania finansowego. Tak długo, jak mają portfel Bitcoin, są gotowi do startu.
 • Koszt: W większości przypadków transakcje Bitcoin wiążą się z znacznie mniejszymi opłatami manipulacyjnymi (jeśli w ogóle).
 • Wygoda: Nie ma okresu oczekiwania, zanim będziesz mógł uzyskać dostęp do nowych środków. Po przekazaniu pieniędzy z portfeli klientów na własne, pieniądze są Twoje. Pamiętaj tylko, że płatności nie można odwrócić—po obu stronach—co oznacza, że jeśli planujesz wydawanie zwrotów, nie jest to tak proste w przypadku Bitcoina.
 • Oszustwo: Każdy bitcoin ma kod szesnastkowy, który jest niezwykle trudny do złamania. A ponieważ płatności nie można odwrócić, nie musisz się martwić o fałszywe płatności i wynikające z nich opłaty, które musisz zapłacić za te obciążenia zwrotne.

Należy pamiętać o tym, że kryptowaluty mogą być niestabilne, więc nie będziesz chciał umieszczać wszystkich jaj w jednym koszyku. Oczywiście, akceptowanie Bitcoina jako opcji płatności jest oczywiste, ale kluczowym słowem jest tutaj “opcja”. Bitcoin powinien być oferowany oprócz innych rodzajów płatności akceptowanych za pośrednictwem witryny WordPress; nie zamiast nich.

Wtyczki 6 Bitcoin, których możesz użyć do akceptowania płatności w swojej witrynie WordPress

Ponieważ obecnie nie ma dużego zapotrzebowania na kompatybilność płatności kryptowalut w WordPress, może być trudno znaleźć wtyczkę specjalnie zbudowaną do akceptowania płatności Bitcoin. Szczerze mówiąc, jest to prawdopodobnie w porządku, ponieważ oferowanie bardziej zróżnicowanej gamy rodzajów płatności prawdopodobnie przyniesie Ci więcej sprzedaży niż 100% krypto.

Poniższa lista wtyczek WordPress obejmuje szeroki zakres opcji przyjmowania płatności Bitcoin:

 • Wtyczka Digital Paybox

  Ta wtyczka premium dla WordPress działa wyłącznie do sprzedaży produktów cyfrowych. To, co robi, to tworzenie “paybox”, w którym klienci mogą wybrać swój portal płatniczy z wyboru—BitPay (ten, który akceptuje BitCoin) jest jednym z nich. Następnie przesyłają swój adres e-mail i zamawiają produkt cyfrowy. Jest to szczególnie świetna opcja, jeśli próbujesz zarabiać na stronie non-profit, ponieważ możesz ustawić minimalne ceny. Klienci mogą następnie wybrać “przekazać” więcej, jak uznają za stosowne.

  Zainteresowany Wtyczką Digital Paybox?

  Szczegóły
 • Wtyczka Easy Digital Downloads

  Easy Digital Downloads to kolejna Wtyczka WordPress, która umożliwia użytkownikom konfigurowanie bramek płatności dla swoich produktów cyfrowych. Chociaż sama wtyczka jest dostępna za darmo w repozytorium WordPress, jeśli chcesz dołączyć bramki płatności inne niż PayPal lub Amazon Payments (tj.

  Zainteresowany Wtyczką Easy Digital Downloads?

  Szczegóły
 • GoUrl Bitcoin Payment Gateway Plugin

  Teraz, dla tych z Was, którzy nie chcą płacić za bramkę płatności Bitcoin i chcą więcej opcji dla akceptowanych kryptowalut, obejrzyj tę wtyczkę. Ten jest w 100% poświęcony umożliwieniu użytkownikom akceptowania płatności kryptowalutowych. Działa również dobrze, jeśli próbujesz zarabiać pieniądze z WordPress. Na przykład możesz sprzedawać produkty fizyczne i cyfrowe, pobierać opłaty za dostęp do gated content, oferować płatne członkostwo i tak dalej.

  Zainteresowany GoUrl Bitcoin Payment Gateway Plugin?

  Szczegóły
 • Wtyczka Gourl WooCommerce

  Jeśli podoba Ci się, jak działa wtyczka Gourl Bitcoin Payment Gateway oraz zbudowałeś swój sklep za pomocą WooCommerce, prawdopodobnie będziesz chciał ten dodatek do wtyczki. Dodaje bramkę płatności kryptowalut do twojej witryny), ale została zbudowana specjalnie dla platformy WooCommerce.

  Zainteresowany Wtyczką Gourl WooCommerce?

  Szczegóły
 • Płatności Mollie dla wtyczki WooCommerce

  Jak wiesz, dodanie zbyt wielu wtyczek do witryny może mieć szkodliwy wpływ na wydajność i bezpieczeństwo witryny. Tak więc, jeśli chcesz dodać płatności Bitcoin do swojej witryny i nadal chcesz mieć więcej popularnych opcji, bramka płatności Mollie może być właściwym wyborem dla ciebie. Obejmuje on kartę kredytową, PayPal, Bitcoin, Przelew Bankowy i inne.

  Interesuje Cię Mollie Payments for WooCommerce Plugin?

  Szczegóły
 • Bramka płatności Stripe dla wtyczki WooCommerce

  Przeglądając najlepsze bramki płatności e-commerce dla WordPress, nazwaliśmy Stripe jako najbardziej przyjazną dla programistów platformę. Jeśli podniecają Cię wtyczki, które są elastyczne i łatwe w użyciu i które będą działać z Twoją stroną WooCommerce, możesz rozważyć tę wtyczkę Stripe Payment Gateway. Akceptuje płatności Bitcoin oprócz kart kredytowych.

  Interesuje Cię bramka płatności Stripe dla wtyczki WooCommerce?

  Szczegóły

Wrapping Up

To interesujące. Pomimo atrakcyjności nowych technologii, które mają sprawić, że nasze podróże po sieci będą bardziej wydajne i bezpieczniejsze, nie wydaje się, że Bitcoin przyciągnął zbyt wielu konsumentów. To powiedziawszy, 1,5% populacji USA nie jest kropla w wiadrze. Jeśli w USA jest obecnie około 323 milionów ludzi, oznacza to, że prawie 5 milionów ludzi płaci bitcoinami.

Jeśli naprawdę chcesz zaspokoić swoją grupę docelową i upewnić się, że otrzymują najlepsze wrażenia z twojej witryny, upoważnij ich do płacenia w dowolny sposób. Z pomocą jednej wtyczki WordPress nie będziesz musiał instalować (ani płacić) różnych wtyczek bramki płatności, aby to zrobić. Wszystko, czego potrzebujesz, to jedna naprawdę solidna wtyczka all-in-one, aby zająć się tym za Ciebie.

Do ciebie: Czy kiedykolwiek używałeś Bitcoina, aby za coś zapłacić? Dowiedziawszy się nieco więcej o tym dzisiaj, czy rozważyłbyś użycie go w przyszłości?

Tagi:

You May Also Like

Jak naprawić nieprawidłowy błąd JSON w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Co powoduje błąd “nieprawidłowa odpowiedź JSON” w WordPress?1. Sprawdź adresy…

Jak naprawić błąd krytyczny w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest błąd krytyczny w WordPress?Co powoduje krytyczny błąd…

Jak zmienić kolor linku w WordPress (poradnik dla początkujących)

W artykule: Dlaczego Linki Są Ważne?Jak dodawać linki w postach i stronach…

9 Najlepsze Darmowe Wtyczki WordPress Author Bio Box

W artykule: 1. Simple Author Box2. Branda3. Autor postu WP4. Author Bio…