Zarządzanie kilkoma witrynami WordPress może być bardzo czasochłonne-zwłaszcza jeśli chodzi o aktualizację wszystkich wtyczek i motywów.

Jest to problem, z którym boryka się wielu programistów lub właścicieli wielu witryn. Wykorzystanie narzędzia do zarządzania różnymi witrynami WordPress może zaoszczędzić dużo czasu, a oprócz aktualizacji i zarządzania danymi logowania można wykorzystać szeroką gamę funkcji.

W tym artykule przyjrzymy się najpopularniejszym oferowanym produktom i zbadamy, jak nadają się do różnych potrzeb. Ponieważ istnieje wiele produktów o bardzo podobnych funkcjach, porównamy również wydajność każdego z nich w wielu ważnych obszarach.

Zanim zaczniemy, szybkie wyjaśnienie z wyprzedzeniem: następujące produkty służą do zarządzania wieloma oddzielny Instalacje WordPress-nie mylić z WordPress Multisite, który pozwala na wiele różnych stron na to samo instalacja.

A teraz do dzieła!

TL; DR: przewiń w dół, aby zobaczyć, jak oceniliśmy ManageWP, InfiniteWP, CMS Commander, WPRemote, iControlWP, Jetpack Manage i iThemes Sync.

Czego się spodziewać: wspólne cechy

Wiele produktów dostępnych do zarządzania wieloma witrynami WordPress ma prawie identyczne funkcje. W rzeczywistości niektóre produkty zostały nawet tak “zainspirowane”, że funkcje używają dokładnie tego samego kodu w zupełnie różnych produktach komercyjnych.

W tym celu możesz spodziewać się następujących form z większości produktów:

 • Zarządzanie danymi logowania: umożliwia dostęp do Pulpitu nawigacyjnego z jednej scentralizowanej lokalizacji lub po prostu przechowuje je w poręcznym miejscu.
 • Zarządzanie aktualizacjami: zautomatyzowane lub jedno kliknięcie w wielu witrynach.
 • Backup oraz bezpieczeństwo funkcje.
 • Rozmieszczenie opcje: umożliwienie instalowania, włączania i wyłączania wtyczek i motywów w wielu witrynach za pomocą zaledwie kilku kliknięć.
 • Monitorowanie czasu pracy.
 • Zarządzanie użytkownikami w wielu miejscach.
 • SEO śledzenie i spostrzeżenia.

Kto potrzebuje narzędzi do zarządzania wieloma witrynami?

Najbardziej oczywistymi kandydatami do korzystania z usług do zarządzania wieloma witrynami WordPress są programiści, z których wielu będzie odpowiedzialnych za aktualizowanie witryn swoich klientów, aby nie musieli wykonywać odzyskiwania po awarii z powodu nieaktualnych wersji.

Dla tych, którzy nie są programistami, ale mają wiele witryn, takie narzędzia mogą być również przydatne, jeśli istnieje wiele podobnych wtyczek do aktualizacji-chociaż ponownie należy rozróżnić te narzędzia i wiele witryn, te ostatnie potencjalnie są odpowiednie dla tych, którzy nie rozwijają się dla wielu klientów.

Oczywiście, z wielu produktów na rynku, istnieją pewne produkty bardziej dostosowane do różnych scenariuszy. Niektóre mogą być bardziej nastawione na drużyny deweloperów, a nie osób prywatnych, podczas gdy przedział cenowy jest również wart rozważenia.

Jeśli nie korzystasz z takiej usługi, ale zastanawiasz się, czy ma ona coś, co zamierzasz need, potraktuj takie usługi jako technicznie nieistotne, ale bardzo oszczędzające czas i coś, co może stać się niezbędne dla przepływu pracy w czasie.

Zestawienie najlepszych opcji

 • 1. ManageWP

  ManageWP: The ultimate WordPress dashboard

  Naśladowany przez wielu, przewyższony przez nikogo!

  ManageWP to oryginalny produkt tego typu, który został wprowadzony na rynek w mglistych dniach 2011 roku. Nie oznacza to, że produkt wygląda lub czuje się stary, chociaż ich nadchodzące modernizacje nie pójdą źle i wydają się bardzo ekscytujące.

  Niemniej jednak, czas, który poszedł na rozwój tego produktu jest coś, co można poczuć podczas korzystania z niego; ManageWP jest łatwy w użyciu i pakowane z funkcji.

  Aby wyróżnić kilka:

  • Aktualizacja wszystko na każdej stronie za pomocą jednego kliknięcia(lub być bardziej selektywnym).
   • Ignoruj niektóre aktualizacje (np. jeśli wiesz, że napotkasz problemy ze zgodnością) i Zablokuj zwykłych Użytkowników witryny przed ich działaniem.
  • Dostęp do każdej instalacji dashboard z jednego, centralnego Pulpitu Nawigacyjnego ManageWP.
  • Grupa strony internetowe (np. według właściciela, typu itp.) i kodują je kolorami.
  • Konfiguracja wpisy dla ruchu i zadania jak kopie zapasowe.
  • Google Analytics integracja.
  • Klon strony internetowe.
  • Post do wielu instalacji.
  • Zarządzaj użytkowników i uprawnień we wszystkich instalacjach.

  ManageWP był również pionierem wtyczki “Worker”, łączącej instalacje szybko z centralnym pulpitem nawigacyjnym za pomocą wtyczki, zamiast być zobowiązanym do przechowywania danych logowania w systemie.

  Ceny ManageWP są dostępne na czterech poziomach, z których jeden jest bezpłatny. Dodatkowe funkcje stają się dostępne na każdym nowym poziomie. Możesz mieć do pięciu witryn na bezpłatnym koncie, a płatne pakiety umożliwiają płacenie za liczbę witryn, z których korzystasz. Nie ma żadnych umów, więc plany mogą być zwiększane i zmniejszane w zakresie rozmiaru, aktualizacji i obniżania pakietów, zgodnie z potrzebami – chociaż dostępne są rabaty, jeśli płacisz za subskrypcję roczną lub dwuletnią.

  Zainteresowany 1. ManageWP?

  Szczegóły
 • 2. Infinitwp

  Infinitwp to darmowe narzędzie do zarządzania wieloma witrynami, zarabiając dzięki sprzedaży dodatków, które zwiększają funkcjonalność produktu. Obejmują one integrację z narzędziami Google Developer I Google Webmaster, a także szereg innych funkcji w rdzeniach niektórych innych produktów, takich jak planowanie tworzenia kopii zapasowych, zarządzanie użytkownikami, monitorowanie czasu pracy, publikowanie zbiorcze i monitorowanie komentarzy.

  Zawarte w jego bezpłatnych funkcjach:

  • Aktualizacje dla wtyczek i motywów.
  • Możliwość ręcznego tworzenia i przywracania kopie zapasowe.
  • Zainstaluj oraz Zarządzaj wtyczki i motywy.

  Infinitwp jest hostowany samodzielnie, co oznacza, że panel sterowania dla każdej witryny musi zostać pobrany i zainstalowany w bazie danych, podobnie jak instalacje WordPress. Zadania crona muszą być również skonfigurowane. Następnie należy pobrać wtyczkę na szczegóły instalacji i aktywacji WordPress skopiowane, aby połączyć się z pulpitem nawigacyjnym IWP. IWP zwraca uwagę, że bezpieczeństwo jest w rękach użytkownika, gdy rozwiązanie jest hostowane samodzielnie, chociaż sprawia, że instalacja jest nieco bardziej faff, zwłaszcza gdy łączenie się z witrynami nie działa.

  Jeśli korzystasz z samodzielnie hostowanego rozwiązania, takiego jak InfiniteWP, sprawdź, czy serwer, którego będziesz używać do jego uruchomienia, jest do wykonania zadania; niektóre współdzielone rozwiązania hostingowe mogą okazać się apodyktyczne.

  Jednak po uruchomieniu witryn pulpit nawigacyjny jest wystarczająco przyjemny w użyciu. Same dodatki są dość drogie, ale pakiet dodatkowych funkcji reprezentuje dobry stosunek jakości do ceny.

  Zainteresowany 2. InfiniteWP?

  Szczegóły
 • 3. CMS Commander

  CMS Commander to świetne rozwiązanie hostowane z dodatkowymi funkcjami, które wyróżniają go z tłumu; jego plany cenowe dla poszczególnych witryn również stanowią doskonały stosunek jakości do ceny. Dostępne są również “Subusers”, aby udostępnić dostęp współpracownikom, niektóre zawarte w większych pakietach i możliwe do zakupu.

  CMS Commander to kolejna platforma bez umów, pozwalająca na aktualizacje i obniżki pakietów na potrzeby użytkownika, oferująca również rabaty za roczną płatność, a nie miesięczną.

  Wszystkie jego funkcje są zawarte w każdym pakiecie, z wyjątkiem jego bezpłatnej opcji, z zaimplementowanymi wszystkimi wspólnymi funkcjami wymienionymi powyżej. Ponadto CMS Commander ma kilka mniej typowych funkcji, w tym:

  • Google Developer PageSpeed Insights.
  • Monitorowanie linków zwrotnych.
  • Tryby konserwacji z konfigurowalną wiadomością offline.
  • “Zautomatyzowane treści” do łatwego tworzenia treści od wielu dostawców.
  • “Medale zarządzania”, które są przyznawane za wykonanie małych zadań, aby dowiedzieć się o oferowanych funkcjach. Na dłuższą metę nie są one równoznaczne z niczym, ale jest to fajny sposób na samouczki.
  • Zaawansowane ustawienia WordPress.

  Grupowanie stron i moderacja masowych komentarzy jest również możliwa dzięki CMS Commander.

  Pulpit nawigacyjny jest zbudowany wokół normalnego pulpitu nawigacyjnego WordPress, co oznacza, że korzystanie z niego nie zajmuje dużo czasu, a między pulpitem nawigacyjnym a poszczególnymi witrynami panuje poczucie ciągłości. Konfiguracja jest łatwa i szybka, wykorzystując wtyczkę, która bardzo szybko łączy się z centralnym pulpitem nawigacyjnym.

  Skala wsparcia dla platformy nie jest taka sama jak w przypadku innych produktów z większymi pracownikami (a nie pojedynczym programistą), ale jest wystarczająca i za bardzo rozsądną cenę niekoniecznie oczekujesz wsparcia 24/7.

  CMS Commander jest również rozwiązaniem, jeśli mówisz po niemiecku, hiszpańsku lub rosyjsku, ponieważ platforma jest obecnie dostępna w tych językach (oprócz angielskiego).

  Zainteresowany 3. CMS Commander?

  Szczegóły
 • 4. WPRemote

  WPRemote kiedyś był płatną usługą, ale teraz wszystkie jego funkcje są dostępne dla każdego użytkownika bezpłatnie. Te cechy nie są szczególnie liczne, ale są one niezbędne i prawdopodobnie najbardziej oszczędność czasu dostępne. A WPRemote nadrabia niedoborem funkcji, nie tylko dlatego, że jest bardzo piękny w użyciu. Jego deska rozdzielcza jest gładka i szybka, a prostota produktu sprawia, że jest łatwy w użyciu.

  Korzystając z WPRemote, użytkownicy mogą:

  • Bezpiecznie Linkuj strony za pomocą wtyczki i klucza API (więc nie są przechowywane dane logowania).
  • Mieć rdzeń, wtyczki i motywy automatycznie aktualizowane (chyba, że zdecydują się je” zablokować”, więc jest to ręczne).
  • Dodaj uwagi do miejsc.
  • Szukaj miejsca.
  • Generowanie strony kopie zapasowe.
  • Przeglądaj podstawowe dane o każdej witrynie.

  Wsparcie jest zapewniane za pośrednictwem bazy wiedzy i systemu poczty e-mail, chociaż potencjał, aby coś poszło nie tak, jest minimalny, biorąc pod uwagę prosty, dobrze wykonany charakter funkcji w usłudze.

  Zainteresowany 4. WPRemote?

  Szczegóły
 • 5. iControlWP

  iControlWP to jedna z najbardziej funkcjonalnych i niedrogich ofert na rynku. Korzystanie z ich wyłącznej WorpDrive oprogramowanie, twórcy postanowili stworzyć łatwy sposób tworzenia kopii zapasowych instalacji WordPress, a pełne oprogramowanie do zarządzania wieloma witrynami iControlWP było rezultatem.

  Funkcje obejmują:

  • Przejrzyste podsumowania.
  • Luzem oraz Indywidualne aktualizacje i kontrole.
  • Instalacja witryny WordPress z Pulpitu nawigacyjnego.
  • Opcje bezpieczeństwa witryny Sucuri.
  • Optymalizacja baz danych.
  • Plugin oraz temat zarządzanie, w tym automatyczne aktualizacje.
  • Zaloguj się jako każdy użytkownik.
  • Kompleksowe, wbudowane wsparcie.
  • Wiele bezpieczeństwo opcje dla pulpitu nawigacyjnego iControlWP.
  • Komentarz zarządzanie.
  • Dystrybucja materiałów masowych.

  Chociaż czasami trochę wolno (nawet na superszybkich połączeniach), pulpit nawigacyjny iControlWP wygląda dobrze i jest łatwy w nawigacji, pomimo dużej liczby funkcji do nawigacji.

  Za jedyne $0.95 za stronę miesięcznie i tak wiele funkcji iControlWP to doskonała oferta.

  Zainteresowany 5. iControlWP?

  Szczegóły
 • 6. Zarządzanie Jetpack

  Jeden z WordPress.org najpopularniejsze wtyczki repozytorium pluginów, free Jetpack oferuje doładowanie własnych blogów z funkcjami WordPress.com.

  Moduł wtyczki, Manage, umożliwia zarządzanie wszystkimi witrynami, na których jest zainstalowany, z jednego panelu sterowania na WordPress.com. stąd użytkownicy mogą:

  • Zarządzaj wtyczki w tym aktualizacje i aktywacja.
  • Post do samodzielnych blogów z WordPress.com.
  • Jeśli włączona, widok statystyki strony.

  Oczywiście nie jest to największa liczba funkcji, chociaż są one bezpłatne, dobrze zaimplementowane i są szanse, że możesz używać Jetpack i odwiedzać WordPress.com i tak regularnie. Oczywiście, Automattic ‘ s WordPress.com Panel sterowania jest również przyjemny w użyciu.

  Z kilkoma innymi funkcjami stałoby się to prawdziwym rywalem na rynku zarządzania wieloma witrynami, co byłoby bardzo interesujące, biorąc pod uwagę dominację Automattic praktycznie wszędzie, gdzie chce.

  Zainteresowany 6. Zarządzanie Jetpack?

  Szczegóły
 • 7. iThemes Sync

  Według wszystkich kont, iThemes Sync to solidny wybór do zarządzania wieloma witrynami WordPress, z wszystkimi normalnymi funkcjami przedstawionymi w bardzo estetyczny sposób. Jest też, wystarczająco wygodnie, funkcja instalowania własnych produktów iThemes wraz z normalnymi opcjami wdrażania wtyczek i motywów.

  Obsługa systemu etykiet do grupowania witryn, aktualizacja jest łatwa i pokazana w przejrzysty sposób. Sync ma również aplikację na iPhone ‘ a.

  Do bezpłatnego pakietu można dodać do dziesięciu witryn, a kolejne subskrypcje są na tańszym końcu spektrum, co jest miłe z tak dobrze wyglądającym produktem.

  Dodawanie nowych witryn jest hipotetycznie łatwe, wystarczy wpisać adres URL i dane logowania – a kiedy to nie działa, istnieje wtyczka do pobrania i zainstalowania w instalacji. Po ich połączeniu zarządzanie wtyczkami i motywami jest przyjemnością, ze szczególnie dobrym układem wyszukiwania, instalacji i aktywacji.

  Ogólnie rzecz biorąc, jest to bardzo dobra opcja, szczególnie dla kogoś, kto ma dziesięć lub mniej witryn do zarządzania (jak w przypadku większości, pakiety mogą być aktualizowane w dowolnym momencie).

  Zainteresowany 7. iThemes Sync?

  Szczegóły

Sąd Ostateczny

Łatwość konfiguracji

Zwłaszcza jeśli planujesz dodać wiele witryn, ważne jest, aby ułatwić łączenie witryn z produktem.

Łatwość konfiguracji

 • ManageWP:
 • Infinitwp:
 • CMS Commander:
 • WPRemote:
 • iControlWP:
 • Zarządzanie Jetpack:
 • iThemes Sync:

Cechy

Po prostu, ile może zrobić każdy produkt?

Cechy

 • ManageWP:
 • Infinitwp:
 • CMS Commander:
 • WPRemote:
 • iControlWP:
 • Zarządzanie Jetpack:
 • iThemes Sync:

Stosunek jakości do ceny

Cena, ale także to, co dostajesz za swoje pieniądze.

Stosunek jakości do ceny

 • ManageWP:
 • Infinitwp:
 • CMS Commander:
 • WPRemote:
 • iControlWP:
 • Zarządzanie Jetpack:
 • iThemes Sync:

Łatwość użycia

Idealnie, produkty powinny być tak intuicyjne, jak to możliwe, Z FUNKCJAMI łatwo znaleźć.

Łatwość użycia

 • ManageWP:
 • Infinitwp:
 • CMS Commander:
 • WPRemote:
 • iControlWP:
 • Zarządzanie Jetpack:
 • iThemes Sync:

Wygląd i odczucie

Czy produkt jest estetyczny i przyjemny w użytkowaniu? W końcu możesz spędzać z nim sporo czasu!

Wygląd i odczucie

 • ManageWP:
 • Infinitwp:
 • CMS Commander:
 • WPRemote:
 • iControlWP:
 • Zarządzanie Jetpack:
 • iThemes Sync:

Wydajność

Ile czasu może zaoszczędzić każdy produkt?

Wydajność

 • ManageWP:
 • Infinitwp:
 • CMS Commander:
 • WPRemote:
 • iControlWP:
 • Zarządzanie Jetpack:
 • iThemes Sync:

Wsparcie

Jeśli kiedykolwiek napotkasz problemy, Czy zawsze jest ktoś pod ręką, aby ci pomóc, czy utknąłeś próbując rozwiązać to na własną rękę?

Wsparcie

 • ManageWP:
 • Infinitwp:
 • CMS Commander:
 • WPRemote:
 • iControlWP:
 • Zarządzanie Jetpack:
 • iThemes Sync:

Ogólnie

Połącz wszystkie te wyniki, a otrzymasz…

 • ManageWP:
 • Infinitwp:
 • CMS Commander:
 • WPRemote:
 • iControlWP:
 • Zarządzanie Jetpack:
 • iThemes Sync:

Wniosek

Tak więc, jeśli jesteś programistą i nie używasz jednego z tych narzędzi, prawdopodobnie widzisz, że mają one potencjał, aby zaoszczędzić Ci dużo czasu.

Wiele z nich ma bardzo podobne funkcje i nie ma tak naprawdę wyraźnego zwycięzcy, ale to, co najbardziej pasuje do osób, różni się. Moim skromnym zdaniem ManageWP oferuje najlepszą ogólną usługę i jestem poważnie podekscytowany ich nadchodzącym wydaniem “Orion”, ale to od Ciebie zależy, czy wyjdziesz i zbadasz swoje opcje.

Jeśli masz jakiekolwiek doświadczenie z tymi-lub innymi podobnymi-produktami, co uważasz za najbardziej oszczędzającą czas funkcję? Daj nam znać w komentarzach.

Tagi:

You May Also Like

Jak naprawić nieprawidłowy błąd JSON w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Co powoduje błąd “nieprawidłowa odpowiedź JSON” w WordPress?1. Sprawdź adresy…

Jak naprawić błąd krytyczny w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest błąd krytyczny w WordPress?Co powoduje krytyczny błąd…

Jak zmienić kolor linku w WordPress (poradnik dla początkujących)

W artykule: Dlaczego Linki Są Ważne?Jak dodawać linki w postach i stronach…

9 Najlepsze Darmowe Wtyczki WordPress Author Bio Box

W artykule: 1. Simple Author Box2. Branda3. Autor postu WP4. Author Bio…