Encje HTML konwertowane na znaki specjalne

Zastanawiasz się, skąd wziąć niestandardowe logo dla swojej witryny WordPress? Niestandardowe logo pomaga ugruntować Twoją markę i wyróżnia Twoją witrynę.

Jednak samodzielne stworzenie logo może być trudne, czasochłonne, a ostateczny obraz może nie wyglądać profesjonalnie. Prostym obejściem jest skorzystanie z kreatora logo lub zatrudnienie specjalisty do stworzenia niestandardowego logo dla Twojej firmy.

W tym artykule pokażemy kilka najlepszych miejsc, w których można uzyskać niestandardowe logo dla swojej witryny WordPress przy niewielkim budżecie.

best place to get a custom logo for your wordpress website

Logo to reprezentatywne obrazy używane przez firmy i organizacje. Przedstawiają wizualną reprezentację biznesu, wartości i misji organizacji.

Odgrywają również ważną rolę w tym, jak klienci postrzegają markę. Spójrz na największe znane marki , są szanse, że dość łatwo rozpoznasz większość ich logo. Rozpoznawalność marki pomaga z czasem zdobyć zaufanie i lojalność klientów.

Większość motywów WordPress zawiera opcję przesłania niestandardowego logo. To logo może być również używane jako ikona witryny lub favicon .

Problem w tym, że nie wszyscy jesteśmy grafikami. Możesz spróbować utworzyć własne logo za pomocą programu do edycji grafiki, ale może nie wyglądać profesjonalnie.

Jeśli chcesz mieć profesjonalny wizerunek swojej marki, warto zatrudnić kogoś do stworzenia niestandardowego logo Twojej witryny internetowej .

Biorąc to pod uwagę, przyjrzyjmy się niektórym z najlepszych miejsc, w których można uzyskać niestandardowe logo WordPress w ramach budżetu.

1. Marki krawieckie

tailor brands custom logo for wordpress

Tailor Brands to platforma do projektowania logo i marki wykorzystująca sztuczną inteligencję, która bardzo ułatwia tworzenie profesjonalnych logo.

Korzystając z narzędzia do tworzenia logo, możesz tworzyć niesamowite logo w ciągu kilku minut bez konieczności posiadania doświadczenia w projektowaniu. Możesz po prostu zacząć od wpisania nazwy marki i sloganu, a kreator logo poprowadzi Cię przez każdy krok.

Pozwala wybierać spośród różnych typów logo, takich jak ikony, kształty, znak słowny lub znak firmowy. Oferuje również edytor studia, w którym możesz dostosować swoje logo i zmienić styl czcionki, rozmiar, kolor, układ i nie tylko.

Tailor Brands przedstawia świetnie wyglądające pomysły na logo jako inspirację. Po prostu wybierz branżę, taką jak nieruchomości, restauracja lub fitness, i wyświetl różne logo.

Zwróć uwagę, że Tailor Brands umożliwia bezpłatne pobranie logo na niektóre platformy, takie jak Pinterest.

Jeśli jednak chcesz pobrać logo w wysokiej rozdzielczości i na inne platformy, potrzebujesz płatnego abonamentu, który zaczyna się od 12,99 USD miesięcznie.

2. Looka

looka logo maker

Looka , dawniej znana jako LogoJoy, jest łatwym w użyciu narzędziem do samodzielnego tworzenia logo dla osób niebędących projektantami. Podobnie jak Tailor Brands, Looka również wykorzystuje sztuczną inteligencję i zaawansowane algorytmy uczenia się do tworzenia logo, tak jak zrobiłby to projektant.

Jego prosty kreator pomaga wybrać branżę, różne logo dla inspiracji, kolory i symbole. Następnie generuje projekty, które wyglądają na dobrze wykonane i profesjonalne.

Następnie możesz wybrać jeden z projektów i dostosować rozmiar logo, czcionkę i nie tylko. Aby pobrać logo, Looka oferuje zestaw marki, w którym otrzymujesz ponad 28 wersji swojego logo. Jego plany cenowe zaczynają się od 4,99 USD miesięcznie.

3. 99designs

99designs custom logo for wordpress

99designs to giełda konkursów projektowych z dużą społecznością projektantów. Działa jako pośrednik między tobą a projektantami.

Kiedy składasz zamówienie, 99designs zleca je projektantom, którzy następnie przesyłają swoje projekty.

Możesz wybrać projekt, który najbardziej Ci się podoba i tylko ten projektant otrzyma zapłatę. Daje to tę zaletę, że można uzyskać różne pomysły na niestandardowe logo od projektantów o różnym pochodzeniu i poziomach umiejętności.

Oprócz rozpoczęcia konkursu możesz również pracować bezpośrednio, zatrudniając projektanta. 99designs pomoże Ci znaleźć odpowiedniego profesjonalistę z odpowiednim zestawem umiejętności, a następnie będziesz mógł współpracować z nimi indywidualnie nad projektem.

Ceny za rozpoczęcie konkursu na projekt logo zaczynają się od 299 $ i otrzymujesz około 30 koncepcji projektowych.

4. Stały producent logo kontaktu

constant contact logo maker

Constant Contact Logo Maker to kolejne narzędzie do tworzenia niestandardowych logo na naszej liście. To potężne narzędzie, które umożliwia tworzenie logo bez konieczności zatrudniania specjalisty i oferuje inne funkcje, takie jak marketing e-mailowy, narzędzie do tworzenia witryn internetowych i nie tylko.

Podobnie jak wiele innych narzędzi z naszej listy, Constant Contact również wykorzystuje sztuczną inteligencję do generowania logo dla Twojej firmy. Możesz zacząć od wpisania nazwy marki i hasła, a narzędzie zajmie się resztą.

Wybierz spośród różnych projektów logo, a następnie dostosuj każdy element. Na przykład możesz zmienić rozmiar czcionki, wielkość liter, odstępy między literami i wysokość wiersza. Narzędzie udostępnia również różne warianty logo w edytorze.

Następnie możesz pobrać logo za darmo, ale jeśli chcesz mieć wiele obrazów o wysokiej rozdzielczości w różnych formatach plików, musisz przejść na plan premium (zaczynając od 20 USD miesięcznie).

5. Drybling

dribble custom logo wordpress

Dribble to internetowa społeczność projektantów i artystów. Pomyśl o tym jak o Pinterest dla profesjonalnych grafików, artystów i ilustratorów, gdzie udostępniają swoje prace, a inni użytkownicy mogą je lubić, dodawać do ulubionych i udostępniać dalej.

Drybling to nie tylko źródło inspiracji. Działa również jako platforma do zatrudniania projektantów do pracy niezależnej. Możesz przeglądać projektantów, sprawdzać ich portfolio i kontaktować się z nimi bezpośrednio, aby ich zatrudnić.

Koszt pracy będzie w rzeczywistości zależał od freelancera, do którego się zwrócisz, jego wiedzy fachowej i poziomu umiejętności. Drybling może nie być miejscem, w którym można znaleźć najtańsze niestandardowe logo dla swojej witryny, ale może pomóc Ci uzyskać znacznie lepszą jakość.

6. Fiverr

fiverr custom logo for wordpress

Fiverr to jedna z największych internetowych społeczności freelancerów z całego świata. Ze względu na konkurencję wśród freelancerów, możesz zatrudnić projektanta do stworzenia projektu logo za dużo mniejsze pieniądze niż w innych miejscach.

Społeczność Fiverr jest zorganizowana w oparciu o opinie klientów. Freelancerzy z wyższą liczbą pozytywnych opinii zwykle pobierają więcej opłat niż nowi freelancerzy, którzy nie mają jeszcze wystarczającej liczby recenzji.

Chociaż logo może kosztować tylko kilka dolarów, ważne jest, aby wiedzieć, że często ci freelancerzy używają szablonów logo z niewielkimi poprawkami.

7. Prace przygotowawcze

upwork for creating custom logos

Upwork to kolejna społeczność internetowa, taka jak Fiverr, w której można znaleźć freelancerów, przedsiębiorców i projektantów. Pozwala na zamieszczanie ofert pracy i przyjmowanie ofert od freelancerów.

Następnie możesz przejrzeć tych freelancerów, przeprowadzić z nimi wywiad i zatrudnić tego, z którym chcesz pracować. Upwork ma solidną społeczność z narzędziami do selekcji zarówno dla freelancerów, jak i klientów.

Freelancerzy mogą uczestniczyć w testach online, aby udowodnić swoją biegłość i umiejętności. Upwork oferuje również różne metody płatności, faktury i pozwala klientom płacić tylko za zatwierdzoną przez nich pracę.

8. Wolny strzelec

freelancer custom logo designers

Freelancer to duża globalna społeczność freelancerów. Możesz znaleźć projektantów stron internetowych, programistów, projektantów graficznych, audio / wideo, ekspertów ds. Marketingu online z każdego zakątka planety o różnym poziomie umiejętności.

Podobnie jak wiele innych witryn dla freelancerów, Freelancer pozwala na publikowanie własnego projektu logo jako oferty pracy i przyjmowanie ofert od freelancerów. Możesz przeglądać profile freelancerów, poprzednie oferty pracy, opinie i oceny.

Po znalezieniu odpowiedniego freelancera możesz go zatrudnić. Po zakończeniu projektu będziesz mógł przejrzeć i zaakceptować pracę oraz zwolnić płatność.

9. PeoplePerHour

peopleperhour logo designers

PeoplePerHour to nadzorowana społeczność freelancerów i profesjonalistów. Możesz przeglądać klepsydry (oferty pracy ze stałą ceną), publikować oferty pracy lub przeprowadzać konkursy. Możesz także przeglądać freelancerów według kategorii, przeglądać ich profile i portfele.

Po opublikowaniu oferty pracy uzyskasz dostęp do panelu Workstream. Tutaj możesz zarządzać pracą i przeglądać ją, komunikować się z freelancerami i uzyskiwać wsparcie od personelu PeoplePerHour.

Gdy będziesz zadowolony z projektu logo, możesz przekazać płatność freelancerowi.

Po przejrzeniu naszej listy możesz się zastanawiać, w którym miejscu najlepiej uzyskać niestandardowe logo dla swojej firmy?

Uważamy, że Tailor Brands jest najlepszym producentem logo, ponieważ wykorzystuje sztuczną inteligencję do generowania profesjonalnych pomysłów na projektowanie logo.

Jest bardzo łatwy w użyciu nawet dla początkujących i daje mnóstwo możliwości dostosowania logo.

Jeśli jednak chcesz zatrudnić profesjonalnego projektanta do stworzenia niestandardowego logo, zalecamy 99designs . Umożliwia przeprowadzenie konkursu, który daje dużą pulę projektów do wyboru.

Dodatkowo 99designs pomaga również w zatrudnianiu projektanta, który będzie pracował z Tobą w cztery oczy.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze miejsca na uzyskanie niestandardowego logo dla Twojej witryny WordPress. Możesz również chcieć zobaczyć nasze porównanie najlepszych kreatorów stron internetowych do tworzenia stron internetowych oraz najlepszych usług e-mail marketingu do rozwoju Twojej firmy.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube z samouczkami wideo WordPress. Możesz nas również znaleźć na Twitterze i Facebooku .

You May Also Like

14 najlepszych wtyczek i narzędzi SEO WordPress, których powinieneś używać

W artykule: Rzeczy, które musisz wiedzieć o wtyczkach i narzędziach SEO WordPress…

Jak wyłączyć pasek administracyjny WordPress dla wszystkich użytkowników z wyjątkiem administratorów

W artykule: Co to jest pasek administracyjny WordPress? Samouczek wideo Metoda 1.…

Wtyczki 9 najlepszych gwiazdek dla WordPress w 2021 roku (w porównaniu)

W artykule: Po co używać wtyczki Star Rating do WordPressa? 1. WPForms…

5 elementów samochodu, które należy sprawdzić przed wyjazdem na wakacje

W artykule: 1. Przebieg rozrządu2. Płyny eksploatacyjne3. Opony4. Klimatyzacja5. Zawieszenie i hamulceCo możemy…