Twórcy stron internetowych to idealne rozwiązanie dla osób prywatnych i małych firm, aby rozpocząć witrynę bez zatrudniania programisty. Jednak znalezienie najlepszego narzędzia do tworzenia stron internetowych może być trudne dla początkujących.

Na rynku jest tak wielu twórców stron internetowych, skąd wiesz, który z nich jest właściwym rozwiązaniem dla ciebie?

W tym artykule pomożemy Ci wybrać najlepszy kreator stron internetowych, przeglądając zalety i wady najpopularniejszych opcji.

How to choose the best website builder

W tym artykule porównamy następujące kreatory stron internetowych. Jeśli interesuje Cię konkretny Kreator stron internetowych, po prostu kliknij nazwę, aby przejść do przodu.

 1. WordPress.org
 2. Web.com
 3. Wix
 4. HubSpot Website Builder
 5. Aligator by HostGator
 6. Zyro
 7. Domain.com
 8. BigCommerce
 9. Shopify
 10. WordPress.com
 11. Weebly
 12. Squarespace
 13. Kreator Stron Dreamhost
 14. Kreator Stron GoDaddy

Wybór najlepszego Kreatora Stron-na co zwrócić uwagę?

Przed porównaniem najlepszych kreatorów stron internetowych zalecamy napisanie, co chcesz zrobić ze swoją witryną? Jakie są Twoje cele i jakie funkcje chciałbyś zobaczyć na swojej stronie.

Na przykład możesz zapisać takie rzeczy jak: mieć sekcję bloga, galerię zdjęć, sklep internetowy (e-commerce), system rezerwacji, Formularz kontaktowy, funkcje SEO, funkcje mediów społecznościowych itp.

Jeśli nie masz pewności, czego chcesz, sprawdź swoich konkurentów lub inne strony internetowe, aby uzyskać inspirację.

Większość kreatorów stron internetowych oferuje intuicyjny interfejs użytkownika przeciągnij i upuść, aby zbudować nową witrynę. Możesz skorzystać z kont próbnych (darmowe plany) lub hojnej gwarancji zwrotu pieniędzy na jazdę próbną, zanim podejmiesz ostateczną decyzję.

Następnie należy rozważyć opcje wzrostu. Czy będziesz regularnie aktualizował swoją stronę? Potrzebujesz sekcji bloga? Czy będziesz sprzedawać więcej produktów na swojej stronie w przyszłości?

Musisz upewnić się, że wybrany przez Ciebie Kreator stron jest w stanie obsłużyć twoje potrzeby w miarę rozwoju Twojej firmy.

Kryteria naszego najlepszego przeglądu Kreatora Stron Internetowych

Pomogliśmy ponad 200,000 + użytkownikom założyć stronę internetową, a w ciągu ostatnich dwóch dekad przetestowaliśmy prawie każdy Kreator stron internetowych na rynku.

Przeglądając najlepsze typy kreatorów stron internetowych dla każdego przypadku użycia, patrzymy na kilka różnych kryteriów, ale nasze pięć najważniejszych elementów to:

 • Łatwość użycia-chcemy mieć pewność, że Kreator stron internetowych jest łatwy w użyciu dla absolutnie początkujących (użytkowników niezwiązanych z technologią). Musi być wyposażony w Kreator typu “przeciągnij i upuść”, potężne narzędzia do edycji i opcje dostosowywania.
 • Ceny-ponieważ jest to konkurencyjna przestrzeń, szukamy tego, który Kreator stron oferuje największą wartość w cenie. Zadajemy pytania, takie jak Czy oferuje bezpłatną domenę, bezpłatny SSL, bezpłatny biznesowy e-mail, bezpłatne funkcje eCommerce itp. Jeśli nie, to ile właściciel małej firmy musi wydać na dodatkowe dodatki / ukryte koszty.
 • Projektowanie i funkcje-chcemy mieć pewność, że Kreator stron internetowych oferuje mnóstwo profesjonalnych szablonów stron internetowych i oferuje elastyczność dodawania innych funkcji, takich jak Google Analytics, narzędzia marketingowe innych firm itp.
 • Obsługa klienta – chociaż oczekujemy, że twórcy stron internetowych będą oferować intuicyjny, łatwy w użyciu interfejs, chcemy mieć pewność, że Obsługa klienta 24/7 jest dostępna w razie potrzeby.
 • Własność danych i przenośność – często początkujący nie myślą o tym, ale będąc w branży od ponad dwóch dekad, zwracamy szczególną uwagę na warunki świadczenia usług, aby zapewnić, że jesteś właścicielem danych i są one przenośne, jeśli musisz się przełączyć.

Mając to na uwadze, rzućmy okiem na najlepsze platformy do tworzenia witryn, aby stworzyć swoją witrynę bez zatrudniania programisty lub kodowania od zera.

1. WordPress

WordPress

WordPress.org (znany również jako self hosted WordPress) to najpopularniejsza na świecie platforma do tworzenia stron internetowych. Ponad 41% wszystkich stron internetowych jest zasilanych przez WordPress.

Uwaga: dostępne są dwie wersje WordPress. Jest self-hosted WordPress.org oraz WordPress.com. porozmawiamy o WordPress.com w dalszej części tego artykułu. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą WordPress.org vs WordPress.com porównanie, aby uzyskać więcej szczegółów.

Self-hosted WordPress szczyci się naszą listą najlepszego kreatora stron internetowych ze względu na jego popularność, zaawansowane funkcje, skalowalność i łatwość użycia.

WordPress jest darmowym i otwartym narzędziem do tworzenia stron internetowych. Oznacza to, że masz maksymalną kontrolę nad swoją witryną w porównaniu z jakimkolwiek innym kreatorem witryn online na tej liście.

W przeciwieństwie do innych kreatorów stron internetowych, będziesz potrzebował konta hostingowego WordPress i Hostuj własną stronę (jest to o wiele łatwiejsze niż się wydaje).

Plusy:

WordPress zapewnia pełną kontrolę nad każdym aspektem witryny i obecności w Internecie. Może być używany do budowy dowolnego rodzaju strony internetowej. Na przykład sklep eCommerce, fora społecznościowe, sieć społecznościowa, strona członkowska, prosta strona internetowa, Strona docelowa i inne.

Istnieją tysiące wysokiej jakości gotowych motywów WordPress, które można wykorzystać do projektowania witryny. Posiada również niesamowite narzędzia do przeciągania i upuszczania stron, takie jak SeedProd, Beaver Builder i Divi, które pozwalają łatwo tworzyć własne układy stron za pomocą edytora przeciągania i upuszczania.

SeedProd Page Builder

Otrzymasz również dostęp do ponad 58,000 darmowych wtyczek WordPress. Są to jak aplikacje do WordPress, które dodają dodatkowe funkcje i funkcjonalność do twojej witryny, takie jak koszyk na zakupy, formularze kontaktowe, google analytics, Galeria zdjęć, narzędzia mediów społecznościowych, czat na żywo, dostosowywanie CSS itp.

WordPress jest w pełni przetłumaczony na dziesiątki języków i może być łatwo używany do tworzenia wielojęzycznych stron internetowych.

Jeśli weźmiesz pod uwagę wszystkie powyższe korzyści, WordPress jest zdecydowanie najtańszym kreatorem stron internetowych na rynku.

Jest również wyposażony w potężne narzędzia SEO, które uwielbiają Wyszukiwarki, a to zapewnia, że Twoja strona zawsze otrzyma najwyższe pozycje w wyszukiwarkach.

Ze wszystkich powyższych powodów WordPress jest kreatorem stron internetowych nr 1 i systemem zarządzania treścią dla właścicieli firm, blogerów, programistów i projektantów stron internetowych.

Wady:

Będziesz musiał zarządzać własną stroną internetową, co oznacza, że będziesz musiał zapoznać się z nowym systemem. Ta lekka krzywa uczenia się jest łatwa do pokonania przez większość użytkowników, ale na początku wydaje się nieco trudna.

Będziesz także musiał nadążać za aktualizacjami WordPress, aktualizacjami wtyczek i tworzyć kopie zapasowe.

Cennik:

Podczas gdy WordPress jest darmowym narzędziem do tworzenia stron internetowych, potrzebujesz nazwy domeny i hostingu, aby Twoja witryna działała, co zwykle kosztuje odpowiednio $14.99/rok i $7.99 miesięcznie.

Na szczęście opracowaliśmy specjalną ofertę dla użytkowników WPBeginner. Możesz uruchomić stronę internetową za jedyne $2.75 miesięcznie z Bluehost, oficjalnym dostawcą hostingu zalecanym przez WordPress. Oferują naszym użytkownikom 60% zniżki na hosting, który zawiera bezpłatny certyfikat SSL, bezpłatną nazwę domeny, świetny czas pracy i wsparcie telefoniczne 24/7.

→ Kliknij tutaj, aby skorzystać z tej ekskluzywnej oferty Bluehost ←

Dzięki tej specjalnej cenie WordPress jest jednym z najtańszych kreatorów stron internetowych na tej liście dla małych firm.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz nasz przewodnik na temat tworzenia strony internetowej z instrukcjami krok po kroku.

Uwaga: WordPress współpracuje ze wszystkimi popularnymi usługami hostingowymi i jest zalecany przez wiele innych firm, w tym GoDaddy, SiteGround, Dreamhost itp.

Gotowy, aby rozpocząć, ale nie masz jeszcze pomysłu na nazwę firmy? Skorzystaj z naszego inteligentnego narzędzia generatora nazw firm A. I, aby wymyślić swój pomysł na nazwę marki.

2. Web.com

Web.com - Website Builder Logo

Web.com jest jednym z oryginalnych i najpopularniejszych kreatorów stron internetowych dla małych firm. Oferują łatwe w użyciu narzędzia do tworzenia stron internetowych w bardzo przystępnej cenie, dzięki czemu każdy może zbudować stronę internetową bez konieczności wiedzy o kodowaniu.

Plusy

Web.com oferuje potężny Kreator stron internetowych typu “przeciągnij i upuść”, który jest łatwy w użyciu dla właścicieli firm niebędących technikami.

Możesz wybrać z ich tysięcy pięknych gotowych szablonów stron internetowych i dostosować projekt, aby dopasować go do potrzeb Twojej marki, wystarczy wskazać i kliknąć.

Web.com Website Builder Templates

Kreator zawiera wszystkie zaawansowane funkcje, których można się spodziewać, w tym możliwość dodawania galerii zdjęć, filmów, suwaków z referencjami, formularzy kontaktowych, lokalizacji map, przycisków mediów społecznościowych i innych.

Możesz dodać nieograniczoną liczbę stron do swojej witryny i indywidualnie dostosować wygląd każdej strony witryny. Wszystkie szablony stron internetowych są w 100% przyjazne dla urządzeń mobilnych, a także pozwalają dostosować projekt do różnych urządzeń (komputerów stacjonarnych, tabletów i telefonów komórkowych).

Web.com Website Builder

Ich narzędzia eCommerce pozwalają dodać do 50 produktów, bezpiecznie akceptować płatności kartą kredytową online, śledzić i zarządzać zamówieniami, oferować rabaty i nie tylko.

Wszystkie Web.com plany są dostarczane z bezpłatną nazwą domeny, biznesowym adresem e-mail, funkcjami automatycznego zapisywania i tworzenia kopii zapasowych, rozwiązaniem zabezpieczającym witrynę, narzędziami SEO, analizą witryny i innymi potężnymi narzędziami witrynowymi.

Oferują również nieograniczoną obsługę czatu i telefonu, dzięki czemu możesz porozmawiać z ekspertami internetowymi, gdy potrzebujesz pomocy.

Oprócz kreatora stron internetowych oferują również niestandardowe usługi projektowania stron internetowych, w których ekspert może zaprojektować całą witrynę w bardzo przystępnej cenie.

Wady

Podczas Web.com oferuje wszystkie narzędzia potrzebne do zbudowania witryny dla małych firm, brakuje w niej niektórych potężnych funkcji, których możesz potrzebować w miarę rozwoju firmy.

Na przykład funkcjonalność blogowania w Web.com jest bardzo ograniczona, i nie ma gdzie zamknąć moc tego, co masz z WordPress.

Ich plan eCommerce ogranicza cię tylko do produktów 50, co jest więcej niż wystarczające dla większości małych firm. Jeśli jednak chcesz stworzyć solidny sklep internetowy, możesz spojrzeć na inne kreatory stron internetowych na naszej liście, takie jak WooCommerce lub Shopify.

Wreszcie, ponieważ Web.com jeśli chcesz to zrobić w przyszłości, nie będziesz w stanie łatwo przełączyć się na inną platformę.

Cennik

Web.com ceny zaczynają się od $1.95 miesięcznie za plan startowy strony internetowej, który jest dostarczany z kreatorem stron internetowych typu “przeciągnij i upuść”, setkami pięknych szablonów, tysiącami zdjęć stockowych i bezpłatną domeną.

Ich plan marketingowy zaczyna się od $2.95 miesięcznie i zawiera dodatkowe funkcje SEO, które pomogą Ci osiągnąć wyższą pozycję. Wreszcie, ich plan eCommerce zaczyna się od $ 3.95 miesięcznie, który obejmuje narzędzia eCommerce, takie jak możliwość akceptowania kart kredytowych za pomocą bezpiecznego koszyka na zakupy, sprzedawania do produktów 50, śledzenia i zarządzania zamówieniami i nie tylko.

Web.com site builder pozwala stworzyć stronę biznesową w bardzo przystępnej cenie.

3. Wix

Wix Logo

Wix.com to kolejne popularne oprogramowanie do tworzenia stron internetowych oparte na chmurze. Oferuje łatwość użycia w połączeniu z potężnym zestawem funkcji, aby łatwo zbudować swoją stronę internetową.

Plusy

Wix website creator to w pełni hostowana platforma, więc nie będziesz musiał płacić za hosting. Masz dostęp do setek szablonów do wyboru dla projektu swojej strony internetowej. Każdy szablon jest w pełni edytowalny dzięki intuicyjnemu kreatorowi stron typu przeciągnij i upuść.

Wix Website Builder Screenshot

Wix zbudował również sztuczną inteligencję projektową (Wix ADI), która może zaprojektować dla Ciebie piękną stronę internetową.

Oprócz mnóstwa szablonów, Wix zawiera również dziesiątki darmowych i płatnych aplikacji, które możesz zainstalować na swojej stronie. Te aplikacje umożliwiają dodawanie nowych funkcji i funkcjonalności do witryny. Niektóre z nich są tworzone przez Wix, a inne są tworzone przez zewnętrznych programistów.

Wix oferuje bezpłatny plan z ograniczoną przepustowością i pamięcią masową. Możesz jednak użyć tego planu, aby przetestować narzędzie do przeciągania i upuszczania stron internetowych. Nie zawiera nazwy domeny, więc jeśli zdecydujesz się zachować swoją witrynę, możesz przejść na plan premium.

Otrzymasz również bezpłatny SSL ze wszystkimi planami Wix, ale musisz go włączyć dla swojej witryny.

Wady

Plany domen Free I Connect pokażą reklamy marki Wix na twojej stronie. Aby usunąć te reklamy, musisz przejść na plan Combo lub nieograniczony.

Jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się przenieść swoją witrynę z dala od Wix, będzie to dość skomplikowane.

Ich plan Connect Domain, który kosztuje $ 9.16 miesięcznie, pozwala tylko podłączyć niestandardową nazwę domeny, więc nadal będziesz musiał kupić nazwę domeny osobno.

Cennik

Wix oferuje ograniczoną bezpłatną wersję z domeną podrzędną marki Wix. Możesz podłączyć domenę za $ 9.16 miesięcznie. Ich plan combo zaczyna się od $14.95 / miesiąc i zapewni Ci bezpłatną nazwę domeny. Plan ecommerce dla sklepów internetowych kosztuje $26.25 miesięcznie.

Jeśli jesteś zainteresowany tym, jak wypada z WordPressem, zobacz nasze porównanie Wix vs WordPress.

4. HubSpot Website Builder

HubSpot Website Builder

HubSpot Website Builder to potężna platforma do zarządzania treścią stworzona dla marketerów i właścicieli małych firm. Łączy w sobie moc Kreatora witryn typu “przeciągnij i upuść”, narzędzi automatyzacji marketingu i CRM, dzięki czemu możesz zapewnić użytkownikom spersonalizowane wrażenia cyfrowe.

Plusy

HubSpot jest znany jako jedna z wiodących na świecie platform automatyzacji marketingu i CRM. Po wysłuchaniu obaw małych firm zdecydowali się stworzyć wszechstronny Kreator stron internetowych, który pomoże Ci stworzyć stronę internetową w ciągu kilku minut (bez zatrudniania programisty).

Możesz użyć ich zoptymalizowanych do konwersji szablonów stron internetowych, aby szybko zbudować witrynę, która przyniesie wyniki.

HubSpot Website Templates

Alternatywnie możesz użyć ich łatwego edytora przeciągnij i upuść, aby stworzyć niestandardowy projekt strony internetowej w ciągu kilku minut.

Najlepszą częścią programu do tworzenia stron HubSpot jest to, że pozwala on przeprowadzać testy adaptacyjne, dzięki czemu można wybrać do pięciu odmian strony, a HubSpot będzie monitorować i obsługiwać najlepszą opcję.

HubSpot Landing Page Builder

HubSpot website builder bezproblemowo integruje się z platformą CRM, dzięki czemu można wykorzystać dane Klienta do stworzenia całkowicie spersonalizowanego doświadczenia cyfrowego dla każdego odwiedzającego witrynę.

Zawiera wiele innych zaawansowanych funkcji, w tym narzędzia SEO, potężne analizy, narzędzia do blogowania, oprogramowanie do czatu na żywo, funkcję marketingu e-mailowego, obsługę treści w wielu językach i wiele innych.

Biorąc pod uwagę funkcje zintegrowanej platformy marketingowej, HubSpot jest zdecydowanie jednym z najlepszych profesjonalnych kreatorów stron internetowych na tej liście dla marketerów i małych firm.

Wady

Podczas gdy HubSpot umożliwia marketerom tworzenie spersonalizowanych cyfrowych doświadczeń, Platforma najlepiej nadaje się do stron docelowych i prostych witryn biznesowych. W przypadku sklepów internetowych i zaawansowanych witryn biznesowych lepiej jest obsługiwać WordPress.

Dobrą rzeczą jest to, że HubSpot rozpoznaje to również i dlatego ma bezpłatną wtyczkę WordPress, która pozwala bezproblemowo zintegrować się z WordPress, aby zaoferować to, co najlepsze z obu światów.

HubSpot to bardzo potężna platforma, która ma wiele funkcji. Może to być zastraszające dla właścicieli małych firm,którzy dopiero zaczynają. Tak długo, jak jesteś zaangażowany, ich menedżerowie konta będą współpracować z Tobą, aby zapewnić sukces Twojej firmy w Internecie.

Cennik:

HubSpot oferuje potężny darmowy program do tworzenia stron internetowych, który nie tylko pozwala stworzyć stronę internetową, ale także oferuje zestaw narzędzi automatyzacji marketingu, takich jak CRM, e-mail marketing, czat na żywo i inne.

Możesz zacząć pracę za darmo, a wraz z rozwojem firmy możesz wybrać pakiet, który najlepiej odpowiada twoim potrzebom.

Ich ceny płatnego planu zaczynają się od $ 45 miesięcznie za Plan Starter, który zapewnia wszystkie narzędzia biznesowe, w tym: CMS (Kreator stron internetowych), centrum marketingowe, narzędzia sprzedażowe i narzędzia do obsługi biznesu.

Wszystkie plany są dostarczane z czatem na żywo 24/7 i wsparciem telefonicznym, a ich zespół wsparcia jest naprawdę pomocny.

HubSpot to świetny wybór dla małych firm, które szukają zintegrowanej platformy do tworzenia stron internetowych, która ma wszystkie potrzebne narzędzia dla małych firm.

5. Aligator by HostGator

Gator Website Builder by HostGator

Gator to popularny Kreator stron internetowych stworzony przez HostGator, jednego z największych dostawców hostingu na świecie. The Gator builder to kompleksowe rozwiązanie do tworzenia i hostingu stron internetowych, które czyni go idealnym narzędziem do tworzenia stron internetowych dla małych firm.

Plusy

Gator jest w pełni hostowaną platformą, więc nie musisz się martwić o oprogramowanie, Aktualizacje ani kopie zapasowe.

Otrzymujesz prosty kreator stron internetowych, który pozwala wybierać spośród ponad 200 profesjonalnych szablonów do projektowania stron internetowych. Każdy projekt jest wyposażony w proste opcje dostosowywania, które można skonfigurować z poziomu samego konstruktora.

Możesz edytować dowolny element na stronie za pomocą prostego interfejsu wskaż i kliknij. Możesz także przeciągać i upuszczać często używane elementy, takie jak obrazy, filmy, galeria zdjęć, tekst, kolumny, Mapy i formularze kontaktowe.

Gator daje również dostęp do wbudowanej biblioteki zdjęć stockowych, dzięki czemu można znaleźć i dodać piękne zdjęcia na swojej stronie internetowej.

Wszystkie płatne plany obejmują bezpłatną niestandardową nazwę domeny dla Twojej witryny. Plan eCommerce zawiera również możliwość skonfigurowania sklepu internetowego i sprzedaży produktów online.

Ponieważ Gator jest płatnym produktem, nie sprzedają Twoich danych ani nie wyświetlają żadnych reklam w Twojej witrynie.

Wady

W przeciwieństwie do niektórych innych opcji na liście, Gator nie ma darmowego planu. Nie oferują również bezpłatnego okresu próbnego.

Podobnie jak inne autorskie kreatory witryn na liście, nie możesz zatrudnić programisty, który pomoże Ci znacząco zmodyfikować projekt witryny lub dodać nowe funkcje do witryny.

Cennik

Płatne plany Gator zaczynają się od $3.84 miesięcznie, $5.99 miesięcznie dla premium i $9.22 dla planu eCommerce. Jest to zdecydowanie jeden z najtańszych kreatorów stron internetowych na liście.

Gator może być używany do budowy strony internetowej dla małych firm, sklepu z ograniczonymi przedmiotami lub galerii zdjęć. Jednak nie ma to nic wspólnego z mocą najpopularniejszego narzędzia do tworzenia stron internetowych, WordPress.

6. Zyro

Zyro Website Builder

Zyro to potężny i niedrogi Kreator stron internetowych na rynku. Oferują łatwe w użyciu narzędzie do kreowania stron internetowych typu “przeciągnij i upuść” z bezpłatnym hostingiem i 87% zniżką na plany premium, co czyni je najtańszym kreatorem stron internetowych na naszej liście.

Plusy

Zyro Website builder pozwala na stworzenie strony internetowej bez żadnych umiejętności projektowania i kodowania. Ich łatwe w użyciu i potężne narzędzia do projektowania ułatwiają każdemu tworzenie oszałamiających wizualnie stron internetowych.

Zawiera kreator logo, przydatne narzędzia AI i mnóstwo gotowych szablonów stron internetowych, od których możesz zacząć. Masz również dostęp do ponad 1 miliona wysokiej jakości zdjęć za darmo.

Zyro - Cheap Website Builder Templates

Najlepszą częścią Zyro jest przystępna cena. Jeśli jesteś artystą lub małą firmą z ograniczonym budżetem, to Zyro jest najlepszym wyborem. Jest to najtańszy Kreator stron internetowych na rynku, którego ceny zaczynają się od $1.89 miesięcznie.

Ale nie pozwól, aby niskie ceny myślały, że nie jest to potężna platforma do tworzenia stron internetowych. Oferują świetny czas pracy i niezawodność.

Z każdym planem otrzymasz nowe zaawansowane funkcje. Na przykład w planie Unleashed otrzymujesz integracje marketingowe, takie jak Google Analytics, retargeting na Facebooku, remarketing odwiedzających itp.

Instagram Shopify oferuje również plany eCommerce, które pozwalają dodawać nieograniczoną liczbę produktów, akceptować płatności online, oferować kupony rabatowe, zarządzanie zamówieniami, zarządzanie zapasami, a nawet łączyć sklep z Amazon, Instagram i Shopify.

Wady

Nie jest łatwo zmienić szablony po ich wybraniu. Również ponieważ Zyro nie jest open source, brakuje w nim integracji i dodatków firm trzecich, które oferuje WordPress.

Ich plan startowy jest nieco ograniczony w funkcjach i nie obejmuje darmowej domeny, ale ma wszystkie niezbędne elementy, których potrzebujesz do zbudowania strony internetowej.

Podczas gdy Zyro oferuje funkcje blogowania, nie jest to prawdziwa platforma blogowa, więc brakuje im funkcji, takich jak możliwość planowania postów na blogu itp.

Cennik

Podstawowy plan Zyro zaczyna się od $1.89 miesięcznie. Unleashed plan, który zawiera bezpłatną domenę, zaczyna się od $3.09 miesięcznie. plan eCommerce kosztuje $ 8.99 miesięcznie, ale jest ograniczony do produktów 100. Jeśli chcesz nieograniczoną liczbę produktów,to chcesz ich plan eCommerce Plus, który kosztuje $ 14.99 miesięcznie.

Zyro jest zdecydowanie najtańszym kreatorem stron internetowych dostępnym na rynku i ma świetny zestaw funkcji.

7. Domain.com Kreator Stron Internetowych

Domain.com Website Builder

Domain.com oferuje łatwy kreator stron internetowych, który pozwala stworzyć witrynę dla małej firmy, bloga, a nawet witrynę e-commerce za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Plusy

Domain.com oferuje łatwy kreator stron internetowych typu “przeciągnij i upuść”, aby utworzyć witrynę. Możesz zacząć od jednego z setek profesjonalnie zaprojektowanych szablonów i dostosować go za pomocą prostego interfejsu przeciągnij i upuść, aby pasował do Twojej marki.

Wszystkie Domain.com szablony Kreatora Stron są zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych, tabletów i komputerów stacjonarnych. Oznacza to, że Twoja strona będzie wyglądać świetnie na wszystkich urządzeniach.

Zawiera wszystkie zaawansowane funkcje, których oczekujesz od znanego Kreatora witryn, w tym: analitykę witryny, funkcjonalność e-commerce, możliwość dodania bloga do dowolnej witryny oraz bezpłatny certyfikat SSL ze wszystkimi planami.

Dzięki planowi eCommerce otrzymasz również zarządzanie zapasami, zarządzanie podatkami, kupony i rabaty oraz wiele innych zaawansowanych funkcji.

Oferują również czat na żywo i telefoniczną obsługę klienta w celu uzyskania pomocy technicznej, dzięki czemu można łatwo zacząć.

Wady

W przeciwieństwie do innych popularnych kreatorów stron internetowych, Domain.com kreator witryn nie ma opcji darmowego Kreatora witryn. Nie oferują również bezpłatnego okresu próbnego. Jednak oferują one gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku, gdy nie jesteś zadowolony z produktu.

Ich ekosystem rozszerzeń jest mały i nie będziesz w stanie zatrudnić programisty do tworzenia zaawansowanych funkcji, takich jak WordPress, ponieważ nie jest open source.

Ponieważ jest to zastrzeżona Platforma, migracja witryny z dala od Domain.com Kreator stron internetowych będzie trudny.

Wreszcie, ich plan startowy ogranicza cię tylko do strony internetowej 6. W przypadku nieograniczonej liczby stron potrzebujesz przynajmniej ich biznesplanu.

Cennik

Domain.com plany Kreatora witryn zaczynają się od $1.99 miesięcznie dla startera, $6.99 miesięcznie dla firm i $12.99 miesięcznie dla planu eCommerce.

Wszystkie plany są dostarczane z bezpłatnym certyfikatem SSL, nieograniczoną pamięcią masową, funkcjami bloga i wsparciem telefonicznym.

Jeśli szukasz profesjonalnego kreatora stron internetowych, to Domain.com Kreator stron internetowych to doskonała opcja. Jeśli jednak chcesz zaawansowanych funkcji i większej kontroli nad treścią, nic nie pokona hostowanego przez siebie WordPressa (opcja nr 1 na naszej liście).

8. BigCommerce

BigCommerce

BigCommerce to najlepszy kreator witryn eCommerce na rynku. Jeśli chcesz stworzyć sklep internetowy, który skaluje się, BigCommerce jest platformą dla ciebie. Jest wyposażony we wszystkie niezbędne funkcje, dzięki czemu możesz utrzymać niskie koszty ogólne i wysokie marże.

Plusy

BigCommerce to w pełni hostowane rozwiązanie eCommerce, więc nie musisz się martwić o Szybkość witryny, Bezpieczeństwo ani aktualizacje. Zajmują się serwerem i stroną techniczną, dzięki czemu możesz skupić się na rozwijaniu swojej firmy.

W przeciwieństwie do innych hostowanych rozwiązań e-commerce, BigCommerce ma natywną integrację z WordPress, która pozwala wykorzystać elastyczność WordPress, jednocześnie korzystając z bezgłowej mocy e-commerce BigCommerce. Mówiąc prościej, Twoja strona będzie szybka i bezpieczna bez względu na to, jak duży ruch otrzymasz.

BigCommerce integruje się ze wszystkimi popularnymi bramkami płatniczymi, w tym Stripe (Karty kredytowe i ACH), PayPal, Apple Pay, Square, Amazon Pay, Visa Checkout, Chase Pay, Ayden i innymi. W przeciwieństwie do Shopify, BigCommerce nie pobiera opłaty transakcyjnej za korzystanie z tych bramek płatności.

Możesz zacząć od jednego z wielu gotowych szablonów stron internetowych i dostosować go do swoich potrzeb za pomocą łatwego narzędzia do przeciągania i upuszczania stron internetowych.

BigCommerce Design Builder

BigCommerce ma wiele wbudowanych funkcji do optymalizacji współczynnika konwersji, takich jak porzucanie koszyka, ulepszone wyszukiwanie produktów, recenzje produktów, kupony i inne. Aby uzyskać dodatkowe funkcje, możesz łączyć się z aplikacjami innych firm z ich App store.

Najlepszą częścią jest ich pulpit nawigacyjny, który pozwala zobaczyć dane, które pomogą Ci rozwijać swoją firmę z pewnością.

Wady

Jeśli dopiero zaczynasz, znajdziesz Ceny BigCommerce nieco wyższe niż inne kreatory stron na liście.

Ponieważ jest to zastrzeżona Platforma, migracja z BigCommerce będzie trudna.

Cennik

BigCommerce zawiera 15-dniowy bezpłatny okres próbny dla wszystkich planów. Ich podstawowe plany w cenie 29.95 miesięcznie, które zawierają wszystkie niezbędne funkcje, których potrzebujesz. Możesz uaktualnić do planu plus, który kosztuje $ 79.95 miesięcznie za dodatkowe funkcje optymalizacji konwersji. Ich plan pro kosztuje $249.95 miesięcznie, który ma wszystkie zaawansowane funkcje, których możesz potrzebować.

Najlepszą częścią BigCommerce w porównaniu z Shopify i innymi platformami e-commerce innych firm jest to, że mają bezproblemową integrację z WordPress, co może być ogromnym plusem, jeśli chcesz połączyć elastyczność WordPress z mocą BigCommerce.

Jest to jeden z powodów, dla których BigCommerce znajduje się na liście najlepszych kreatorów stron internetowych.

9. Shopify

Shopify

Shopify to kolejny popularny kreator witryn eCommerce zaprojektowany specjalnie dla sklepów internetowych i witryn ecommerce. Obsługuje ponad pół miliona firm z milionem aktywnych użytkowników. Na platformie Shopify sprzedano produkty o wartości ponad 40 miliardów dolarów.

Plusy

Shopify jest kompleksowym, w pełni hostowanym rozwiązaniem, co oznacza, że nie musisz się martwić o zarządzanie oprogramowaniem, instalowanie aktualizacji lub przechowywanie kopii zapasowych. Shopify robi to wszystko za ciebie.

Oferuje zintegrowane rozwiązanie płatnicze o nazwie Shopify Payments, które pozwala akceptować karty kredytowe. Możesz także dodać bramki płatności innych firm, aby akceptować płatności.

Jako twórca witryn ecommerce, Shopify oferuje pełne zarządzanie zapasami, nieograniczoną liczbę produktów, potężne statystyki, łatwe rozwiązania marketingowe, a wszystko to starannie zapakowane pod jednym dachem. Mają wiele projektów do wyboru i nigdy nie będziesz musiał dodawać kodu.

Shopify

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi przeciągania i upuszczania Shopify ułatwia tworzenie pełnoprawnego sklepu ecommerce. Oferują również POS w sklepie, który pozwala sprzedawać produkty w Twojej lokalizacji, akceptując wszystkie karty kredytowe i korzystając z narzędzi Shopify do zarządzania zapasami, wysyłkami, marketingiem i statystykami.

Możesz nawet zintegrować Shopify z WordPress, umożliwiając korzystanie z obu świetnych rozwiązań w tym samym czasie.

Wady

Jeśli dopiero zaczynasz, możesz znaleźć ceny Shopify nieco wyższe niż niektóre inne kreatory witryn na tej liście. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz nasze porównanie Shopify vs. WooCommerce.

Jeśli kiedykolwiek chcesz przenieść swoją witrynę z Shopify, będzie Ci to dość trudne.

Cennik

Podstawowy plan Shopify będzie Cię kosztował $ 29 miesięcznie. Shopify shopify można uaktualnić za $79 miesięcznie lub Advanced Shopify za $299 miesięcznie. Shopify oferuje również plan Shopify Lite za $ 9 miesięcznie, co zasadniczo pozwala dodać przycisk Kup na dowolnej stronie internetowej.

Jeśli chcesz bezproblemowego Kreatora witryn ecommerce, Shopify może być idealną opcją dla ciebie.

10. WordPress.com

WordPress.com

WordPress.com to usługa blogowania i hostingu stron internetowych prowadzona przez Automattic. Jest tworzony przez Matta Mullenwega, współzałożyciela oprogramowania open source WordPress, stąd nazwa WordPress.com. aby dowiedzieć się więcej, Zobacz nasz artykuł na temat jak są WordPress.com oraz WordPress.org powiązane.

Jednakże, WordPress.com to nie to samo co self-hosted WordPress.org. Zobacz nasze porównanie WordPress.com vs WordPress.org po więcej szczegółów.

Plusy

WordPress.com to usługa hostingowa zbudowana na tym samym oprogramowaniu WordPress, ale z całkowicie niestandardowym doświadczeniem użytkownika. Nie musisz się martwić o oprogramowanie i kopie zapasowe jako WordPress.com zajmę się tym.

Ich bezpłatne i płatne plany mają inny zestaw funkcji. Wszystkie plany pozwalają użytkownikom wybierać spośród setek darmowych i płatnych motywów WordPress. Następnie możesz użyć wbudowanego narzędzia dostosowującego, aby dodać tytuł witryny, użyć widżetów, dodać menu nawigacyjne i tak dalej.

WordPress.com

Nie oferuje tej samej funkcji przeciągania i upuszczania innych kreatorów stron internetowych. Możesz jednak łatwo dostosować projekty do pewnego stopnia.

Zawiera potężne narzędzia do edycji, które blogerzy uważają za naprawdę pomocne.

Wady

Nie można instalować niestandardowych wtyczek ani motywów, chyba że zaktualizujesz ich plan biznesowy.

Plany Premium i niższe nie mają funkcji e-commerce ani obsługi sieci reklamowej innych firm. Dzięki biznesplanowi możesz korzystać z WooCommerce i sieci reklamowych innych firm. Jednak nadal będziesz musiał podążać za WordPress.com Regulamin.

Cennik

Podstawowy darmowy plan jest bardzo ograniczony. Ich osobisty plan zaczyna się od $ 4 miesięcznie rozliczanego rocznie i obejmuje domenę niestandardową. Plan Premium kosztuje $8.25 miesięcznie rozliczane rocznie i daje możliwość zarabiania na swojej stronie i zaawansowanej personalizacji projektu. Biznesplan kosztuje $24.92 miesięcznie rozliczane rocznie, a to daje możliwość posiadania Ecommerce i niestandardowych wtyczek.

11. Weebly

Weebly logo

Weebly to łatwe oprogramowanie do tworzenia stron internetowych z mnóstwem świetnych projektów i funkcjonalności. Zawiera pięknie wykonany program do tworzenia stron, który pozwala edytować witrynę bez uczenia się żadnych umiejętności kodowania.

Plusy

Weebly jest w pełni hostowaną platformą, więc nie musisz instalować żadnego oprogramowania ani nim zarządzać. Dbają o hosting witryny i zarządzanie całym oprogramowaniem, które działa w backendzie.

Zawiera dziesiątki projektów stron internetowych, które można wykorzystać jako punkt wyjścia dla Twojej witryny. Te wspaniałe projekty są w pełni edytowalne za pomocą Edytora Stron na żywo Weebly.

Weebly

Weebly ma również wbudowaną obsługę e-commerce. Pozwala to łatwo utworzyć sklep internetowy i rozpocząć sprzedaż.

Każda witryna Weebly ma wbudowane funkcje formularzy kontaktowych, galerii zdjęć, suwaków i nie tylko. Pozwala to na łatwe dodawanie funkcji do witryny bez skomplikowanego procesu konfiguracji.

Biorąc pod uwagę łatwość obsługi i świetne funkcje, Weebly jest konsekwentnie oceniany wśród najlepszych kreatorów stron internetowych dla początkujących.

Wady

Weebly.com oferuje w pełni hostowaną platformę, dzięki czemu jesteś zablokowany na oferowane przez nią funkcje. Nie można zatrudnić programisty lub projektanta, aby dodać nową funkcjonalność lub funkcję do swojej witryny.

Weebly pobiera 3% opłat transakcyjnych od każdego zakupu dokonanego za pośrednictwem sklepu ecommerce. Musisz uaktualnić swój plan biznesowy, aby uniknąć tych dodatkowych opłat.

Cennik

Weebly ma bardzo prosty darmowy plan. Ich płatne plany zaczynają się od $8 miesięcznie rozliczane rocznie. Plan pro kosztuje $12 miesięcznie, a ich biznesplan kosztuje $ 25 miesięcznie.

Jeśli zastanawiasz się, jak wypada z WordPressem, sprawdź nasze porównanie Weebly vs WordPress.

12. Squarespace

Squarespace

Squarespace to popularny profesjonalny Kreator stron internetowych znany ze świetnych projektów i łatwości użycia.

Plusy

Squarespace jest wyposażony w infrastrukturę klasy korporacyjnej do hostowania Twojej witryny. Ta bezpieczna i solidna platforma pozwala skupić się na rozwoju firmy bez martwienia się o hosting.

Squarespace zawiera mnóstwo projektów stron internetowych na początek. Wszystkie te projekty są całkowicie gotowe na wszystkie rodzaje treści. Są w pełni edytowalne, a Squarespace pozwala nawet na używanie wielu szablonów dla tej samej witryny naraz.

Squarespace

Dodawanie treści do witryny jest bardzo łatwe w Squarespace. Po prostu wskaż dowolne miejsce na swojej stronie i zacznij pisać. Możesz łatwo przeciągać i upuszczać elementy na stronach, aby tworzyć własne układy w ciągu kilku minut.

Squarespace ma również plan ecommerce, który pozwala dodać sklep internetowy do swojej witryny. Oferuje przyjemny interfejs do zarządzania produktami, zapasami, zamówieniami, rabatami kuponowymi i innymi.

Wady

Squarespace oferuje ograniczoną integrację z usługami innych firm, co może być przeszkodą w rozwoju Twojej firmy.

Ich plany ecommerce pozwalają tylko Stripe, Apple Pay i PayPal na przetwarzanie płatności. Nie można dodawać dodatkowych bramek płatności.

Cennik

Witryny Squarespace zaczynają się od $12 miesięcznie i $18 miesięcznie. Ich sklepy internetowe zaczynają się od $26 i $ 40 miesięcznie.

Squarespace to pięknie zaprojektowana platforma, która oferuje bardzo łatwe w użyciu funkcje. Może być idealny, jeśli chcesz szybko zbudować stronę internetową.

Jeśli zastanawiasz się, jak wypada z WordPressem, spójrz na nasze porównanie Squarespace vs WordPress.

13. Kreator Stron Dreamhost

DreamHost Website Builder

DreamHost website builder to nowe oprogramowanie do tworzenia stron internetowych, które jest zbudowane na bazie WordPress. Jest dostępny jako część wszystkich planów hostingowych DreamHost, które zaczynają się już od $2.59 / miesiąc z bezpłatną domeną, co czyni go najtańszym kreatorem stron internetowych na naszej liście.

Plusy

Kreator stron DreamHost WP jest zbudowany na bazie WordPressa i jest zasilany przez BoldGrid, dzięki czemu możesz w pełni korzystać z WordPressa dzięki spersonalizowanemu doświadczeniu użytkownika. Kreator stron DreamHost pozwala wybrać profesjonalny projekt z galerii motywów.

Następnie możesz dostosować te projekty za pomocą narzędzia przeciągnij i upuść. Możesz wskazać i kliknąć dowolny element w sekcji podglądu, aby edytować jego właściwości. Możesz z łatwością zmieniać kolory, czcionki, układy, menu nawigacyjne i widżety.

BoldGrid

Potrzebujesz witryny staging? Dreamhost ‘ s BoldGrid builder tworzy jeden dla Ciebie za pomocą jednego kliknięcia. Pozwala to przetestować nowe projekty, układy, wtyczki i motywy, zanim udostępnią je wszystkim.

Jest również wyposażony w pełny edytor stron WYSIWYG. Koniec z zgadywaniem podczas edycji stron w WordPress. Otrzymasz dokładnie to, co widzisz w oknie Edytora Stron. Możesz także użyć GridBlocks, aby po prostu przeciągać i upuszczać elementy na stronę i tworzyć własne układy od zera.

DreamHost WP Site builder może być używany do tworzenia dowolnej witryny z niestandardową nazwą domeny. Ponieważ jest zbudowany na WordPress, łatwo jest dodać funkcjonalność blogowania, zaawansowane funkcje SEO i mediów społecznościowych, funkcje e-commerce i wiele innych.

Wszystkie motywy Kreatora Stron DreamHost są gotowe do WooCommerce. Pozwala to łatwo utworzyć witrynę sklepową za pomocą narzędzia do przeciągania i upuszczania (zobacz naszą listę najlepszych firm hostingowych WooCommerce).

Wady

Kreator stron DreamHost WP działa na platformie WordPress, więc nadal potrzebujesz hostingu własnego WordPress.org strona internetowa, aby z niej korzystać.

Ale dobre jest to, że WordPress jest fabrycznie zainstalowany ze wszystkimi planami DreamHost. Dostajesz również inne zaawansowane funkcje zawarte w DreamHost.

DreamHost nie ma darmowego planu, ale oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy 97.

Cennik

Kreator stron DreamHost WP jest dostępny jako część wszystkich planów DreamHost już od $2.59 miesięcznie za witrynę 1.

Czytelnicy WPBeginner otrzymują również bezpłatną domenę, bezpłatny certyfikat SSL i bezpłatną prywatność domeny dzięki planowi Starter DreamHost, który jest również objęty gwarancją zwrotu pieniędzy 97.

To sprawia, że DreamHost jest jednym z najtańszych kreatorów stron internetowych na rynku.

14. Kreator Stron GoDaddy

GoDaddy Website Builder

GoDaddy jest jednym z największych dostawców domen i usług hostingowych na świecie. Oferują prosty kreator stron internetowych z hostingiem.

Plusy

GoDaddy Website Builder to proste i łatwe narzędzie do tworzenia profesjonalnie wyglądających stron internetowych. Jest fabrycznie załadowany z kilkoma gotowymi do użycia blokami, które można przeciągać i upuszczać, aby zbudować różne układy.

GoDaddy Website Builder

Posiada również zintegrowaną bibliotekę zdjęć z profesjonalnymi zdjęciami z Getty Photography, które można wykorzystać na swojej stronie internetowej. Możesz również przesyłać własne zdjęcia i tworzyć galerie zdjęć.

Kreator stron GoDaddy działa również na mniejszych ekranach. Dzięki temu możesz pracować na swojej stronie internetowej w podróży za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu.

Wady

Nie jest tak bogaty w funkcje i elastyczny jak większość innych kreatorów stron internetowych na tej liście. Oferuje ograniczony zestaw funkcji z mniejszą liczbą opcji projektowych.

Przeniesienie witryny z GoDaddy Website Builder do WordPress jest dość trudne.

Cennik

Plan osobisty kosztuje $5.99 / miesiąc, biznesplan za $9.99 / miesiąc, a plan business plus za $14.99 / miesiąc. Wszystkie plany są rozliczane rocznie.

Narzędzie GoDaddy Website Builder może być używane do podstawowej witryny z kilkoma stronami. Jednak nie jest to dobry wybór do tworzenia stron bogatych w treści.

Nasz wybór dla najlepszego Kreatora Stron Internetowych

Po dokładnej ocenie wszystkich popularnych kreatorów stron internetowych uważamy, że WordPress.org przewyższa wszystkie kreatory stron pod względem ogólnej wydajności, łatwości użycia, ceny i elastyczności.

WordPress to doskonały wybór dla początkujących, osobistych stron internetowych i stron biznesowych. Niektóre z najlepszych marek na świecie używają WordPress na swoich stronach internetowych. Zobacz wszystkie powody, dla których warto wybrać WordPress jako kreator witryn.

Jeśli chcesz zbudować swoją witrynę za pomocą najlepszego narzędzia do tworzenia stron internetowych, zacznij korzystać z WordPress za pomocą Bluehost. To zdecydowanie nasz wybór nr 1.

Możesz przeczytać nasz przewodnik krok po kroku, jak zrobić stronę internetową, aby uzyskać szczegółowe instrukcje.

Szukasz pomysłów na nazwę firmy? Wypróbuj nasze narzędzie generatora nazw firm A. I, aby znaleźć kreatywne pomysły na nazwę marki.

Jeśli chcesz zbudować sklep internetowy (witrynę eCommerce), zalecamy BigCommerce jako najlepszy kreator witryn eCommerce, ponieważ oferuje wszystkie funkcje, których będziesz potrzebować w najlepszej cenie.

Jeśli chcesz alternatywę WordPress, zalecamy użycie albo Web.com, HubSpot lub Gator.

Web.com jest jednym z oryginalnych kreatorów stron internetowych i oferuje bardzo przystępne ceny dla małych firm. Możesz zacząć już od $1.95 i zawiera wszystkie zaawansowane funkcje, w tym bezpłatną domenę.

HubSpot oferuje darmowy kreator stron internetowych wraz z pakietem automatyzacji marketingu i narzędzi CRM, aby rozwijać swoją firmę. Bezproblemowo integruje się również z WordPress, jeśli chcesz się później przełączyć.

Gator to platforma do tworzenia stron premium oferowana przez popularną firmę hostingową HostGator. Ma wiele zaawansowanych funkcji, których potrzebujesz, aby zacząć.

Mamy nadzieję, że nasze recenzje kreatora stron pomogły Ci wybrać najlepszy kreator stron dla Twojego projektu. Możesz również zobaczyć listę narzędzi, które pomogą Ci rozwijać swoją witrynę.

Często Zadawane Pytania Dotyczące Kreatora Stron Internetowych

Pomogliśmy ponad 200,000 + użytkownikom uruchomić ich stronę internetową, odpowiedzieliśmy na wiele pytań. Poniżej znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące kreatorów stron internetowych.

Czy twórcy stron internetowych są tego warci?

Tak, ogólnie twórcy stron internetowych są niezwykle opłacalnym sposobem na zbudowanie strony internetowej. Zamiast płacić tysiące dolarów za zatrudnienie programisty stron internetowych, możesz użyć łatwego w użyciu interfejsu przeciągnij i upuść, który twórcy stron oferują do zbudowania własnej witryny za niską miesięczną opłatą.

Jakiego oprogramowania do tworzenia stron internetowych używają profesjonalni projektanci stron internetowych?

W dzisiejszych czasach nawet profesjonalni projektanci stron internetowych używają kreatora stron internetowych, takiego jak WordPress, do tworzenia witryn klientów, ponieważ mogą budować każdy rodzaj witryny za pomocą wtyczek i motywów WordPress.

Przeciągnij i upuść kreatory stron WordPress ułatwiają profesjonalnym projektantom stron tworzenie niestandardowych stron internetowych dla klientów, oszczędzając czas, który pozwala im obsługiwać więcej klientów i zarabiać więcej pieniędzy każdego miesiąca.

Czy lepiej zakodować własną stronę internetową niż użyć Kreatora Stron?

W dawnych czasach wiedza o tym, jak kodować stronę od zera, była tego warta, ale w dzisiejszych czasach prawie wszyscy profesjonalni Programiści i projektanci używają platformy do tworzenia stron internetowych lub oprogramowania CMS open source do tworzenia stron internetowych.

Platformy do tworzenia stron internetowych stały się naprawdę dobre i po prostu pozwalają zrobić więcej w krótszym czasie.

Czy Mogę później zmienić program do tworzenia stron internetowych?

Nie, z wyjątkiem WordPress, większość kreatorów witryn sprawia, że naprawdę trudno jest od nich odejść. Dlatego niezwykle ważne jest, aby wybrać odpowiedni Kreator stron internetowych, z którym możesz się rozwijać.

Istnieją usługi, narzędzia i samouczki innych firm, które mogą pomóc w zmianie oprogramowania do tworzenia stron internetowych z różnym powodzeniem.

Możesz na przykład użyć naszego Weebly do WordPress migrator, aby przełączyć się z Weebly na WordPress.

Mamy również szczegółowe tutoriale na:

 • Jak przełączyć się z WordPress.com na WordPress.org
 • Jak przełączyć się z Bloggera na WordPress
 • Jak przełączyć się z Wix na WordPress
 • Jak przejść z Squarespace do WordPress
 • Jak przejść z GoDaddy Website builder do WordPress
 • Jak przejść z Joomla do WordPress
 • Jak przejść z Medium na WordPress

Czy WordPress jest naprawdę darmowy? Gdzie jest haczyk?

Tak. WordPress.org jest oprogramowaniem open source, które jest w 100% BEZPŁATNE dla wszystkich. Jest zbudowany przez społeczność programistów pod przewodnictwem fundacji non-profit WordPress.

WordPress jest licencjonowany na licencji GPL, co oznacza, że każdy może go używać, modyfikować i rozpowszechniać. Daje Ci pełną swobodę i prawo własności do treści Twojej witryny.

Jedynym haczykiem jest to, że aby korzystać z WordPress, musisz mieć nazwę domeny i hosting, który jest prawdziwy dla wszystkich stron internetowych.

Możesz dowiedzieć się więcej o tym, dlaczego WordPress jest darmowy i jakie są koszty.

Jak inni darmowi kreatorzy witryn zarabiają pieniądze, jeśli używam go za darmo?

Większość darmowych kreatorów witryn zarabia, sprzedając reklamy w Twojej witrynie. Na przykład, jeśli korzystasz z bezpłatnego planu Wix, będą wyświetlać reklamy na każdej stronie twojej witryny. To nie wygląda profesjonalnie.

Poza tym większość oprogramowania do tworzenia stron internetowych oferuje ograniczone wersje freemium, aby klienci mogli wypróbować swoją platformę i zarabiali pieniądze po uaktualnieniu do płatnych planów.

Tylko WordPress.org oferuje w pełni funkcjonalny Kreator stron za darmo, a ponieważ jest to projekt open source, nie wyświetla żadnych reklam w Twojej witrynie.

Jak mogę stworzyć własną stronę internetową za darmo?

Jeśli chcesz uruchomić stronę internetową za darmo, możesz użyć programu HubSpot website builder. Możesz założyć bezpłatne konto (bez karty kredytowej).

Możesz użyć ich inteligentnych szablonów i edytora przeciągnij i upuść, aby stworzyć całkowicie niestandardowy projekt strony internetowej.

Oferują również potężne narzędzia biznesowe, takie jak CRM, e-mail marketing, czat na żywo, automatyzacja marketingu i inne, dzięki czemu możesz szybko zwiększyć swoją obecność w Internecie.

Jak Mogę uzyskać bezpłatną nazwę domeny?

Najlepszym sposobem na uzyskanie bezpłatnej nazwy domeny jest wybór platformy do tworzenia stron internetowych, która oferuje bezpłatną domenę w ramach płatnego planu.

Oto najlepsze platformy do tworzenia stron internetowych, które oferują bezpłatną domenę niestandardową:

 • WordPress hostowany na Bluehost
 • Kreator Stron DreamHost
 • Aligator by HostGator
 • Web.com Kreator stron internetowych

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz nasz przewodnik dotyczący bezpłatnej rejestracji nazwy domeny.

Czy potrzebuję niestandardowej domeny, aby zbudować stronę internetową?

Nie, Nie potrzebujesz niestandardowej domeny, aby zbudować stronę internetową, ale posiadanie takiej pomaga zwiększyć Twoją wiarygodność.

Często darmowe kreatory stron internetowych dadzą ci markową subdomenę, taką jak yoursite.wix.com, ale to nie wygląda profesjonalnie.

Dlatego zalecamy wszystkim uzyskanie niestandardowej nazwy domeny, zwłaszcza jeśli poważnie myślisz o swojej obecności w Internecie.

Czy muszę kupić hosting, aby zbudować stronę internetową?

Tak, wszystkie strony internetowe potrzebują hostingu, ponieważ tam przechowywane są pliki Twojej witryny. Kupując subskrypcję Kreatora witryn, technicznie kupujesz od niego hosting.

Wraz z rozwojem witryny i zwiększeniem ruchu, większość platform Kreatora witryn poprosi Cię o uaktualnienie subskrypcji do wyższego planu.

Zobacz nasze porównanie najlepszych firm hostingowych WordPress, aby uzyskać więcej informacji.

Czy są jakieś ukryte koszty budowy strony internetowej?

Ukryte koszty budowy dowolnej witryny to Usługi dodatkowe, takie jak usługi e-mail marketingu, usługi telefonu biznesowego, profesjonalny biznesowy adres e-mail, narzędzia SEO i inne rozszerzenia / aplikacje innych firm, których możesz potrzebować (różnią się w zależności od rodzaju witryny).

Napisaliśmy szczegółowy przewodnik na temat tego, ile kosztuje zbudowanie witryny WordPress (ze wskazówkami, jak utrzymać niski budżet).

Inne typowe ukryte koszty w kreatorach stron to: przestrzeń dyskowa, przepustowość, koszty odnowienia domeny po pierwszym roku, wyższe ceny odnowienia na niektórych platformach i agresywna sprzedaż od zespołu sprzedaży.

Który jest najlepszy kreator stron internetowych dla SEO?

Wierzymy, że WordPress jest najlepszym kreatorem stron internetowych dla SEO. Używamy go do tworzenia wszystkich naszych stron internetowych i nie jesteśmy sami.

Każdy ekspert SEO zgadza się, że WordPress jest najbardziej przyjaznym dla SEO kreatorem stron internetowych i dlatego ponad 41% wszystkich witryn korzysta z WordPressa.

Dowiedz się, jak zrobić witrynę WordPress (krok po kroku).

Który jest najlepszym kreatorem stron internetowych dla eCommerce?

Prawie każdy Kreator stron twierdzi, że ma funkcje eCommerce, ale uważamy, że WooCommerce (WordPress), BigCommerce i Shopify są najlepszym kreatorem stron dla eCommerce.

Który jest najlepszym kreatorem stron internetowych do testowania A / B?

Możesz wykonać testy A/B na prawie każdym kreatorze stron. Aby to zrobić, potrzebujesz narzędzi innych firm, takich jak OptinMonster, Google Optimize itp.

Niektóre kreatory stron internetowych, takie jak WordPress, Shopify i BigCommerce, ułatwiają konfigurację testów A/B w porównaniu z innymi.

Czy na tej liście jest jakiś Kreator stron, którego osobiście byś uniknął?

Zazwyczaj nie lubimy zamkniętych platform do tworzenia stron internetowych, ponieważ blokują cię i utrudniają przełączanie. Gdybyśmy mieli wybrać jeden, aby uniknąć, powiedzielibyśmy unikać Wix, ponieważ jest to najtrudniejsza platforma do przejścia. Agresywnie starają się sprzedać na każdym kroku.

Budujemy strony internetowe od 1998 roku i wypróbowaliśmy wiele platform. Przez ostatnią dekadę zawsze faworyzujemy WordPressa, ponieważ jest on open source i daje pełną własność Twoich treści.

Który z nich jest Twoim zdaniem najlepszym kreatorem stron 3?

Nasze najlepsze opcje 3 dla najlepszego oprogramowania do tworzenia stron internetowych to:

 1. WordPress-najlepszy kreator stron internetowych (ogólnie).
 2. Web.com -najlepszy kreator stron internetowych dla małych firm (świetna cena).
 3. WooCommerce lub Shopify-najlepszy kreator stron eCommerce dla sklepu internetowego.

Nie, to ostatnie pytanie nie jest żartem. Poważnie otrzymujemy to pytanie nawet po skierowaniu ludzi do tego przewodnika.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

Disclaimer: aby uniknąć paraliżu wyboru, porównaliśmy tylko najlepsze platformy do tworzenia witryn 14. Ta lista nie zawiera innych programów do tworzenia stron internetowych, takich jak Site123, Duda, Jimdo, SiteBuilder, Webflow, Format, Carrd, Ucraft, Google Sites, Webs, 1&1, Adobe Muse, Yola, Webnode itp., ponieważ uważamy, że rozwiązania wymienione w tym artykule są po prostu lepsze.

You May Also Like

Jak założyć Blog WordPress-łatwy Przewodnik-Utwórz Blog (2021)

W artykule: Czego potrzebujesz, aby założyć blog WordPress?Punkt 1. KonfiguracjaPunkt 2. Zainstaluj…

7 najlepsze usługi e-mail marketingu dla małych firm (2021)

W artykule: Dlaczego wybór najlepszej usługi e-mail marketingu jest ważny?1. Stały Kontakt2.…

Jak założyć sklep internetowy w 2021 roku? (krok po kroku)

W artykule: Czego potrzebujesz, aby założyć sklep internetowy?Krok 1: Konfigurowanie Platformy sklepu…

Ostateczny przewodnik: Jak zrobić stronę internetową w 2021-przewodnik krok po kroku (bezpłatny)

W artykule: Czego potrzebuję, aby zbudować stronę internetową?Ile kosztuje strona WordPress?Jaka jest…