Wyczyść pamięć podręczną w Google Chrome

Czy chcesz wyłączyć automatyczne powiadomienia e-mail o aktualizacjach w WordPress?

Domyślnie WordPress wysyła powiadomienia e-mail o automatycznych aktualizacjach wtyczek, motywów i samego rdzenia WordPressa.

W tym artykule pokażemy, jak łatwo wyłączyć automatyczne powiadomienia e-mail o aktualizacjach w WordPress.

Disabling automatic update email notifications in WordPress

Informacje o automatycznych powiadomieniach o aktualizacjach w WordPress

WordPress jest platformą zarządzania treścią typu open source , która jest regularnie utrzymywana i aktualizowana. Niektóre z tych aktualizacji są instalowane automatycznie i otrzymasz powiadomienie e-mail, że Twoja witryna została zaktualizowana.

Email notification preview after an auto-update

Podobnie, WordPress umożliwia również włączenie automatycznych aktualizacji wtyczek WordPress i motywów. Oznacza to, że spędzasz mniej czasu na aktualizowaniu wtyczek, a więcej na rozwijaniu swojej firmy.

Możesz włączyć automatyczne aktualizacje wtyczek, którym ufasz, odwiedzając stronę Wtyczki »Wszystkie wtyczki . Po prostu kliknij link „Włącz automatyczne aktualizacje” obok wtyczki, którą chcesz zaktualizować.

Enable automatic updates for WordPress plugins

W przypadku motywów WordPress możesz odwiedzić stronę Wygląd »Motywy i kliknąć motyw. Spowoduje to wyświetlenie wyskakującego okienka z informacjami o motywie, w którym można kliknąć „Włącz automatyczne aktualizacje” dla tego motywu.

Enable theme auto-updates

WordPress wyśle ​​Ci powiadomienie e-mail, gdy któraś z Twoich wtyczek, motywu lub rdzenia WordPress zostanie zaktualizowana.

Może to być denerwujące, szczególnie dla użytkowników zarządzających wieloma witrynami WordPress . Czy nie byłoby miło, gdybyś mógł kontrolować i wyłączać te powiadomienia e-mail?

Przyjrzyjmy się, jak łatwo wyłączyć automatyczne powiadomienia e-mail o aktualizacjach w WordPress.

Metoda 1: Wyłącz automatyczne powiadomienia e-mail o aktualizacji za pomocą wtyczki

Ta metoda jest prostsza i nie wymaga dodawania żadnego kodu do witryny WordPress. Zapewnia również elastyczność wyboru powiadomień, które chcesz wyłączyć.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zainstalować i aktywować wtyczkę Zarządzaj e-mailami powiadomień . Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym przewodnikiem krok po kroku dotyczącym instalacji wtyczki WordPress .

Po aktywacji należy odwiedzić stronę Ustawienia »Powiadomienia e-mail . W tym miejscu wtyczka umożliwia zarządzanie wszystkimi wiadomościami e-mail z powiadomieniami WordPress, w tym powiadomieniami o automatycznej aktualizacji.

Disable email notifications

Po prostu przewiń w dół do opcji automatycznej aktualizacji i odznacz pole obok powiadomień, które chcesz wyłączyć.

Nie zapomnij kliknąć przycisku „Zapisz zmiany”, aby zapisać ustawienia.

To wszystko. Pomyślnie wyłączyłeś automatyczne powiadomienia e-mail o aktualizacjach WordPress w swojej witrynie.

Metoda 2: Wyłącz automatyczne powiadomienia e-mail o aktualizacji przy użyciu kodu

Ta metoda wymaga dodania kodu do plików WordPress. Jeśli nie robiłeś tego wcześniej, zapoznaj się z naszym przewodnikiem dla początkujących na temat wklejania fragmentów stron internetowych do WordPressa .

Możesz użyć wtyczki Code Snippets, aby dodać niestandardowy kod w WordPress lub ręcznie dodać ten kod do pliku functions.php szablonu lub wtyczki specyficznej dla witryny ]. Lepszym podejściem byłoby użycie wtyczki Code Snippets do dodania niestandardowego kodu w WordPress .

1. Wyłącz automatyczne powiadomienia e-mail z powiadomieniami o aktualizacjach podstawowych aktualizacji

Po prostu dodaj następujący kod, aby wyłączyć powiadomienia e-mail o automatycznych aktualizacjach rdzenia WordPress.

add_filter ('auto_core_update_send_email', 'wpb_stop_auto_update_emails', 10, 4);
 
function wpb_stop_update_emails ($ send, $ type, $ core_update, $ result) {
if (! empty ($ type) && $ type == 'success') {
return false;
}
powrót prawda;
}
 

Ten kod dodaje filtr wyłączający powiadomienia e-mail po automatycznych aktualizacjach rdzenia.

2. Wyłącz wiadomości e-mail z automatycznymi powiadomieniami o aktualizacjach wtyczek

Dodaj następujący kod, aby wyłączyć powiadomienia e-mail o automatycznych aktualizacjach wtyczek WordPress.

add_filter ('auto_plugin_update_send_email', '__return_false');
 

Ten filtr po prostu wyłącza powiadomienia e-mail o automatycznych aktualizacjach wtyczek.

3. Wyłącz automatyczną aktualizację wiadomości e-mail z powiadomieniami dla motywów

Dodaj następujący kod, aby wyłączyć wiadomości e-mail z powiadomieniami o automatycznych aktualizacjach motywów WordPress.

add_filter ('auto_theme_update_send_email', '__return_false');
 

Ten filtr po prostu wyłącza powiadomienia e-mail o automatycznych aktualizacjach motywu.

Wycofywanie aktualizacji WordPress, jeśli coś pójdzie nie tak

Ponieważ wtyczki WordPress działają na różnych niezależnych hostingach WordPress i konfiguracjach serwerów, możliwe jest, że czasami aktualizacja wtyczki może spowodować uszkodzenie funkcji w Twojej witrynie lub uniemożliwić dostęp do niej.

Jest to łatwe do rozwiązania i naprawy. Najpierw musisz dowiedzieć się, która wtyczka spowodowała problem, dezaktywując wszystkie wtyczki WordPress i ponownie je aktywując.

Po wyizolowaniu wtyczki powodującej problem możesz użyć wtyczki WP Rollback . Umożliwia przejście do poprzedniej wersji wtyczki lub motywu WordPress.

Szczegółowe informacje można znaleźć w naszym przewodniku dotyczącym przywracania wtyczek i motywów WordPress z instrukcjami krok po kroku.

Poprawa dostarczania wiadomości e-mail WordPress

Nawet jeśli wyłączysz e-maile z automatyczną aktualizacją WordPressa, istnieją inne e-maile z powiadomieniami WordPress, których możesz nie chcieć przegapić.

Na przykład, jeśli prowadzisz sklep WooCommerce , chcesz otrzymywać powiadomienia o złożeniu nowego zamówienia.

Podobnie, jeśli sprzedajesz kurs online lub prowadzisz witrynę członkostwa , możesz chcieć otrzymywać powiadomienia e-mail, gdy rejestrują się nowi użytkownicy.

Chciałbyś również upewnić się, że e-maile wysyłane do użytkowników są dostarczane. Na przykład e-maile z zapomnianym hasłem, e-maile z potwierdzeniem płatności lub powiadomienia z potwierdzeniem zamówienia.

Do wysyłania e-maili WordPress używa funkcji poczty PHP. Ta funkcja jest łatwo nadużywana przez spamerów, a Twoje e-maile mogą trafiać do spamu.

Aby mieć pewność, że wszystkie ważne e-maile z powiadomieniami WordPress dotrą do skrzynki odbiorczej użytkownika, do wysyłania e-maili musisz używać odpowiedniej usługi SMTP .

Tutaj pojawia się wtyczka WP Mail SMTP . Pozwala ona na używanie usługi SMTP do wysyłania wszystkich wiadomości e-mail z powiadomieniami WordPress.

Możesz go używać z płatnym dostawcą usług SMTP, a także bezpłatną usługą SMTP , taką jak Gmail, w połączeniu z bezpłatną wersją wtyczki WP Mail SMTP .

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym przewodnikiem na temat Jak skonfigurować WP Mail SMTP w witrynie WordPress.

To wszystko. Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci dowiedzieć się, jak wyłączyć automatyczne powiadomienia e-mail o aktualizacjach w WordPress. Możesz także chcieć zobaczyć nasz przewodnik na 24 musi mieć wtyczki WordPress dla witryn firmowych oraz nasze porównanie najlepszych usług marketingu e-mailowego , aby zwiększyć sprzedaż.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube z samouczkami wideo WordPress. Możesz nas również znaleźć na Twitterze i Facebooku .

You May Also Like

14 najlepszych wtyczek i narzędzi SEO WordPress, których powinieneś używać

W artykule: Rzeczy, które musisz wiedzieć o wtyczkach i narzędziach SEO WordPress…

Jak wyłączyć pasek administracyjny WordPress dla wszystkich użytkowników z wyjątkiem administratorów

W artykule: Co to jest pasek administracyjny WordPress? Samouczek wideo Metoda 1.…

Wtyczki 9 najlepszych gwiazdek dla WordPress w 2021 roku (w porównaniu)

W artykule: Po co używać wtyczki Star Rating do WordPressa? 1. WPForms…

5 elementów samochodu, które należy sprawdzić przed wyjazdem na wakacje

W artykule: 1. Przebieg rozrządu2. Płyny eksploatacyjne3. Opony4. Klimatyzacja5. Zawieszenie i hamulceCo możemy…