Dodaj własny Link do menu nawigacji w WordPress

Czy szukasz najlepszej wtyczki kanału RSS WordPress dla swojej witryny?

Wtyczki kanałów RSS ułatwiają automatyczne pobieranie treści z innych witryn i wyświetlanie ich na Twojej. Mogą być również wykorzystywane do zwiększania zaangażowania, napędzania ruchu i zwiększania liczby wyświetleń strony.

W tym artykule podzielimy się naszym wyborem najlepszych wtyczek WordPress do kanałów RSS, które możesz wykorzystać w swojej witrynie.

Comparing the best WordPress RSS feed plugins

Dlaczego warto korzystać z wtyczki kanału RSS WordPress?

Kanały RSS umożliwiają witrynom publikowanie treści w formacie pliku XML. Dzięki temu użytkownicy mogą subskrybować treści za pomocą czytników kanałów RSS, takich jak Feedly.

Domyślnie WordPress publikuje kanały RSS dla postów na blogu, kategorii, autorów i nie tylko.

Oprócz czytania, kanały RSS mogą być również wykorzystywane do pobierania treści z jednej witryny i wyświetlania ich w innym miejscu.

Możesz chcieć użyć wtyczki kanału RSS do kurateli treści z różnych stron internetowych, które lubisz. Możesz również automatycznie pobierać najnowsze treści z serwisów społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram, Twitter i YouTube, aby wyświetlać je w WordPressie.

Chociaż WordPress posiada wbudowany widget RSS, nie pozwala na dostosowanie wyświetlania w celu dodania miniatur, przycisków społecznościowych itp. Dlatego większość ludzi korzysta z wtyczki RSS, aby uzyskać dodatkową funkcjonalność.

To powiedziawszy, niech opowiedzieć spojrzenie na niektóre z najlepszych wtyczek WordPress RSS feed, które można wykorzystać.

1. WP RSS Aggregator

WP RSS Aggregator

WP RSS Aggregator to najlepsza wtyczka WordPress do przekształcenia witryny WordPress w agregator treści. Pozwala importować, łączyć i wyświetlać kanały RSS na swojej stronie internetowej WordPress bez żadnego kodowania.

Pozwala na pobieranie treści z innych właściwości internetowych, źródeł innych firm i innych blogów. Możesz nawet zaimportować te treści jako posty na blogu w WordPressie i przechowywać je w swojej bazie danych WordPress.

Można go używać do pobierania ofert pracy, nieruchomości, artykułów informacyjnych lub kurateli najlepszych postów z ulubionych blogów. Dzięki ich dodatkom możesz nawet wyciągnąć pełną treść, w tym obrazy z kanałów RSS, które zawierają tylko fragmenty.

Plugin może być używany do auto-blogowania. Jednak używanie jej do skrobania pełnych treści z witryn innych firm może prowadzić do naruszenia praw autorskich i kłopotów prawnych.

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje, zobacz nasz przewodnik po tym, jak pobierać i wyświetlać kanały RSS w WordPress.

Ceny: Począwszy od 59 USD rocznie z rocznym wsparciem i aktualizacjami.

2. Smash Balloon Instagram Feed

Smash Balloon Instagram Feed

Jeśli szukasz osadzić najnowsze treści Instagram z profilu lub Hashtag, a następnie trzeba Smash Balloon Instagram Feeds plugin. Ponieważ Instagram nie ułatwia korzystania z kanałów RSS, ta wtyczka wykorzystuje ich API do automatycznego wyświetlania zdjęć z konta Instagram w WordPress.

Jest łatwy w użyciu i dostarczany z wieloma układami i stylami. Wtyczka jest domyślnie responsywna dla urządzeń mobilnych, co oznacza, że wygląda dobrze na wszystkich urządzeniach i rozmiarach ekranu.

Instagram Feeds pozwala również tworzyć niestandardowe kanały Instagram za pomocą Hashtags. Możesz także bezpośrednio połączyć swoje posty z Instagrama ze stronami produktów w WooCommerce, aby zwiększyć sprzedaż.

Obsługuje również Instagram Stories i możesz wyświetlać je w wyskakującym okienku lightbox na swojej stronie internetowej, co skutkuje większym zaangażowaniem użytkowników w Twoje historie.

Ceny: Mają darmową wtyczkę Instagram feed z ograniczonymi funkcjami. Custom Instagram Feed Pro zaczyna się od 49 USD rocznie za plan osobisty do wykorzystania na 1 stronie. Można również uzyskać wszystkie wtyczki Smash Balloon dla nieograniczonej liczby witryn w 299 dolarów rocznie.

3. Smash Balloon Custom Facebook Feed

Smash Balloon Facebook Feed

Smash Ball oon Custom Facebook Feed jest najlepszym Facebook feed plugin na rynku. Pozwala na łatwe wyświetlanie postów z Twoich stron i grup na Facebooku.

Facebook decyduje o zasięgu treści na podstawie zaangażowania użytkowników. Oznacza to, że użytkownicy zobaczą więcej Twoich aktualizacji na Facebooku, gdy wejdą z nim w interakcję.

Dodanie najnowszego kanału treści na Facebooku do witryny WordPress to prosty sposób na zwiększenie zaangażowania. Smash Balloon’s Custom Facebook Feeds pozwala pięknie wyświetlać najnowsze posty z grup i stron na Facebooku w WordPressie.

Jest łatwy w użyciu i możesz połączyć tyle grup i stron, ile chcesz. Możesz także scalać kanały, aby utworzyć jeden kanał lub użyć wielu kanałów w różnych obszarach swojej witryny.

Wtyczka jest dostarczana z wieloma układami i pozwala dostosować wygląd paszy na Facebooku do układu witryny.

Ceny: Mają darmową wtyczkę Facebook feed z ograniczonymi funkcjami. Niestandardowe Facebook Feeds Pro zaczyna się od 49 dolarów za rok dla planu osobistego do wykorzystania na 1 stronie. Można również uzyskać wszystkie wtyczki Smash Balon dla nieograniczonej liczby witryn w 299 dolarów rocznie.

4. Feedzy RSS Feeds

Feedzy RSS Feeds

Feedzy RSS Fe eds to kolejny doskonały WordPress RSS feed to blog post plugin. Pozwala na pobieranie treści z nieograniczonych kanałów RSS i wyświetlanie ich na swojej stronie internetowej.

Feedzy pochodzi z kilku szablonów do kontroli sposobu wyświetlania kanałów. Możesz zmienić układ postu do swoich upodobań, dzięki czemu treść wygląda natywnie w Twojej witrynie.

Integruje się również z linkami partnerskimi, umożliwiając wyświetlanie produktów z identyfikatorem partnera i zarabianie pieniędzy poprzez wysyłanie ruchu partnerskiego do witryn osób trzecich.

Dla tych, którzy szukają funkcji automatycznego blogowania, Feedzy jest wyposażony w article spinner, który używa WordAI, aby przeformułować artykuły, które importujesz do swojego bloga. (Uwaga: nadal będzie to naruszenie praw autorskich i może prowadzić do problemów prawnych).

Ceny: Począwszy od 59 dolarów za rok. Ma również dożywotni plan, który zaczyna się od 159 dolarów.

5. Smash Balloon Twitter Feeds

Smash Balloon Twitter Feeds

Smash Balon Twitter Feeds jest najprostszym sposobem, aby wyświetlić Twitter paszy na swojej stronie internetowej WordPress. To pomaga dodać dowód społeczny, zwiększa Twitter zwolenników, i zwiększa zaangażowanie.

Wtyczka pozwala na łatwe pobieranie kanałów Twittera i wyświetlanie ich na swojej stronie. Pochodzi z pięknymi układami i stylami, w tym listy, siatki stylu, karuzeli i więcej.

Możesz tworzyć niestandardowe Twitter pasze przez łączenie różnych kont, hashtagi, słowa kluczowe i więcej. Pochodzi z nieskończonej przewijania i użytkownicy mogą załadować więcej tweetów, jak przewijać w dół.

Pokazuje natywne przyciski Twitter zaangażowania, takie jak: Like, retweet, i odpowiedzieć działań. Wszystkie media i filmy otwierają się w wyskakującym okienku lightbox, więc użytkownicy nigdy nie opuszczają Twojej strony.

Wtyczka jest szybka jak błyskawica z wbudowanym buforowaniem i wygląda świetnie na wszystkich urządzeniach z responsywnym układem.

Ceny: Mają darmowy Twitter feed plugin z ograniczonymi funkcjami. Custom Twitter Feed Pro zaczyna się od 49 dolarów za rok dla planu osobistego do użytku na 1 stronie. Można również uzyskać wszystkie wtyczki Smash Balloon dla nieograniczonej liczby witryn na 299 dolarów rocznie.

6. Smash Balloon Feeds dla YouTube

Smash Balloon YouTube Feeds

Smash BalloonFeeds dla YouTube to najlepsza wtyczka YouTube feed dla WordPress. Pozwala na prezentowanie filmów z YouTube na swojej stronie internetowej.

Domyślnie możesz łatwo osadzać filmy w WordPressie, po prostu wklejając adres URL swojego filmu z YouTube. Jednak nie daje to żadnych opcji projektowania i musisz ręcznie dodać każdy film.

Dzięki Smash Balloon’s YouTube feeds możesz automatycznie wyświetlać najnowsze filmy na swojej stronie internetowej, gdy tylko zostaną przesłane na YouTube.

Wtyczka jest dostarczana z pięknymi wyborami układów, takimi jak układ siatki masonry, układ galerii, lista i inne. Wszystkie układy są przyjazne dla urządzeń mobilnych i wyglądają świetnie na mniejszych ekranach.

Obsługuje również transmisje na żywo i pozwala automatycznie wyświetlać kanał nadchodzących i aktualnie odtwarzanych strumieni na żywo z Twojego kanału.

Możesz tworzyć niestandardowe kanały według słów kluczowych, wielu kanałów i łączyć kanały. Zawiera niestandardowe działania, gdy wideo YouTube zostanie zakończone, takie jak wyświetlanie linku do strony produktu lub wyświetlanie miniatur innych filmów.

Ceny: Mają darmową wtyczkę YouTube feed z ograniczonymi funkcjami. Custom YouTube Feeds Pro zaczyna się od 49 dolarów za rok dla planu osobistego do użytku na 1 stronie. Można również uzyskać wszystkie wtyczki Smash Balon dla nieograniczonej liczby witryn w 299 dolarów rocznie.

Featured image in RSS feed

FeaturedImage w kanale RSS sprawia, że super łatwo dodać wyróżniony obraz do kanałów RSS w WordPress bez pisania kodu. Możesz wybrać wiele stylów dla miniaturki postu lub wyróżnionego obrazu.

Używa standardowych opcji formatowania dla wyróżnionego obrazu, co pozwala agregatorom wiadomości, takim jak Feedly, na automatyczne wykrycie i wyświetlenie go w widocznym miejscu. Współpracuje również z najlepszymi usługami e-mail marketingu, które obsługują funkcję RSS do listy e-mailowej.

Ceny: Podstawowy plugin jest darmowy. Istnieje płatna wersja z dodatkowymi funkcjami, począwszy od 59,88 dolarów / rok dla pojedynczej licencji witryny.

8. All in One SEO (AIOSEO)

AIOSEO to najlepsza wtyczka SEO dla WordPressa, używana przez ponad 2 miliony stron internetowych.

Ta wtyczka pomaga zoptymalizować witrynę WordPress pod kątem wyszukiwarek i uzyskać większy ruch, a także ma funkcję edycji RSS.

Korzystając z AIOSEO, możesz łatwo dodać treść do początku lub końca (stopki) swojego kanału RSS. Dodając treść do stopki RSS, możesz zapobiec skrobaniu treści i dać swoim czytelnikom RSS link do Twojego bloga.

AIOSEO default RSS footer

Aby uzyskać instrukcje krok po kroku, zobacz nasz przewodnik, jak kontrolować stopkę kanału RSS w WordPress.

Ceny: Istnieje bezpłatna wersja AIOSEO z podstawowymi funkcjami WordPress SEO, która obejmuje edytor stopki RSS. Aby odblokować wszystkie funkcje i w pełni zoptymalizować swoją witrynę, będziesz potrzebował wersji Pro, która zaczyna się od 49,50 USD.

9. Super RSS Reader

Super RSS Reader

Super RSS Reader to doskonały sposób na wyświetlanie treści z wielu kanałów RSS na pasku bocznym WordPress.

Jest dostarczany z łatwym w użyciu widgetem. Możesz również wyświetlać tytuły postów jako ticker wiadomości, idealny dla witryn, które chcą pokazać łamiące się wiadomości z innych źródeł.

Widżet obsługuje również układ z zakładkami, aby wyświetlać kanały z wielu źródeł. Zawiera obsługę wyróżnionego obrazu, wiele stylów i wybór kolorów.

Ceny: Darmowy

10. CBX Kanał RSS dla niestandardowych typów postów

CBX RSS Feed for Custom Post Types

CBX RSS Feed for Custom Post Types to łatwy sposób na wyświetlanie niestandardowych typów postów w domyślnym kanale WordPress.

Domyślnie WordPress pozwala na dodanie obsługi kanałów RSS dla każdego niestandardowego typu postu. Jednak większość osób subskrybujących Twoją witrynę zobaczy tylko Twój główny kanał, który zawiera tylko posty na blogu.

Wtyczka naprawia ten problem i pozwala scalić niestandardowe kanały typu postu w główny kanał WordPress. Możesz po prostu wybrać, które typy postów są wyświetlane w Twoim głównym kanale RSS i zapisać zmiany.

Ceny: Darmowy

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze wtyczki kanału RSS dla Twojej witryny WordPress. Możesz również chcieć zobaczyć nasze porównanie najlepszych wtyczek WordPress page builder i najlepsze oprogramowanie do czatu na żywo dla małych firm.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, to proszę zasubskrybować nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Można również znaleźć nas na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

6 Najlepszych bramek płatności WooCommerce dla WordPress

W artykule: Jak wybrać najlepszą bramkę płatności WooCommerceTop WooCommerce bramek płatności dla…

14 Najlepsze wtyczki WordPress SEO i narzędzia, których powinieneś używać

W artykule: Rzeczy, które musisz wiedzieć o wtyczkach i narzędziach WordPress SEO1.…

Czeka nas rozwój sportów motorowych

W artykule: Jaki jest związek między popularyzacją sportów motorowych a poprawą kultury…

Jak dodać nagłówki bezpieczeństwa HTTP w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Czym są nagłówki bezpieczeństwa HTTP?Dodawanie nagłówków bezpieczeństwa HTTP w WordPress1.…