Wpisanie tekstu linku i (opcjonalnie) ustawienie go tak, aby otwierał się w nowej karcie

Czy szukasz wtyczki kalkulatora dla swojej witryny WordPress?

Istnieje wiele rodzajów wtyczek WordPress do obliczania cen, pomiarów, dat, pól formularzy i innych.

W tym artykule wybraliśmy kilka najlepszych wtyczek kalkulatora dla Twojej witryny WordPress.

Finding the best WordPress calculator plugins

Czego szukać w wtyczce kalkulatora WordPress

Istnieje wiele różnych wtyczek kalkulatora tam, że można użyć na swojej stronie WordPress.

Niektóre wtyczki kalkulatora mogą być używane do tworzenia dowolnego kalkulatora do wyboru. Jednak może to być dużo pracy. Jeśli to możliwe, chcesz wybrać wtyczkę, która ma wstępnie zbudowany szablon kalkulatora dla typu kalkulatora, który chcesz utworzyć.

Ważne jest również, aby wybrać responsywny kalkulator, który wygląda dobrze zarówno na telefonach komórkowych, jak i na komputerach. Możesz również wybrać wtyczkę, która pozwala na zmianę kolorów i stylów kalkulatora, tak aby pasował do schematu kolorów i marki Twojej strony.

1. Formidable Forms Kalkulatory

Formidable Forms calculator plugin

Formidable Forms to kreator formularzy typu “przeciągnij i upuść”, który posiada szeroką gamę gotowych szablonów kalkulatorów. Pozwalają one łatwo tworzyć różne kalkulatory na swoim blogu WordPress lub stronie internetowej.

Z Formidable Forms szablonów kalkulatorów, można tworzyć i dodawać następujące kalkulatory na swojej stronie:

 • Kalkulator BMI
 • Szablon kalkulatora procentowego
 • Zaawansowany szablon kalkulatora hipotecznego
 • Prosty szablon kalkulatora hipotecznego
 • Konfigurator produktów WooCommerce
 • Kalkulator płatności samochodowych Szablon
 • Wskaźnik zadłużenia do dochodu Kalkulator Formularz szablonu
 • Kalkulator ubezpieczenia na życie Szablon
 • Kalkulator ROI Szablon
 • Oszczędności i Kalkulator Inwestycyjny Szablon
 • Zamówienie / Formularz rozliczeniowy Szablon
 • Kalkulator wieku Szablon
 • Kalkulator odsetek złożonych Szablon
 • Kalkulator oceny końcowej Szablon
 • Termin Ciąży Kalkulator Kalkulator Formularz Szablon
 • Kalkulator dziennego spożycia kalorii Szablon
 • Formularz kalkulatora konwersji długości szablonu
 • Kalkulator wypłaty Formularz szablonu
 • Kalkulator napiwku Formularz szablonu
 • Kalkulator amortyzacji Szablon

Niektóre z nich to proste, przydatne narzędzia, takie jak kalkulator procentowy, kalkulator konwersji długości, kalkulator napiwków i kalkulator wieku. Inne są o wiele bardziej szczegółowe i oferują ogromną wartość dla użytkowników.

Na przykład, jeśli prowadzisz blog medyczny lub zdrowotny, możesz chcieć zaoferować kalkulator BMI (Body Mass Index) lub kalkulator dziennego spożycia kalorii. Są one naprawdę łatwe do stworzenia przy użyciu Formidable Forms.

Jeśli sprzedajesz nieruchomości, możesz użyć prostego kalkulatora hipotecznego lub zaawansowanego kalkulatora hipotecznego na swojej stronie. Możesz nawet zaoferować narzędzia takie jak kalkulator stosunku zadłużenia do dochodów, aby pomóc użytkownikom w ustaleniu, czy kredyt hipoteczny jest dla nich przystępny.

Wszystkie kalkulatory Formidable Forms są responsywne, więc będą wyglądać świetnie na urządzeniach mobilnych. Możesz również łatwo dostosować je do brandingu swojej strony.

Formidable Forms jest naszym najlepszym wyborem kalkulatora ze względu na duży wybór kalkulatorów i łatwość użytkowania. Jest to również jedna z najlepszych wtyczek formularzy kontaktowych WordPress.

2. Calculated Fields Form

Calculated Fields Form

CalculatedFields Form pozwala tworzyć formularze i wykonywać obliczenia matematyczne wśród pól formularza. Jest dostarczany z formularzem i konstruktorem logiki, którego możesz użyć do dodania pól, przypisania wartości do tych pól i zdefiniowania operatorów matematycznych do uruchomienia.

Calculated Fields Form posiada 5 wbudowanych przykładowych kalkulatorów, które można wykorzystać lub zmodyfikować:

 • Proste Operacje Kalkulatora
 • Kalkulacja z datami (rezerwacje z datami zameldowania i wymeldowania)
 • Kalkulator idealnej wagi
 • Kalkulator Ciąży
 • Kalkulator najmu

Możesz łatwo używać Calculated Fields Form z edytorem treści WordPress (edytor blokowy), a także starym klasycznym edytorem. Działa on również z popularnymi wtyczkami do budowania stron.

3. Responsywny Kalkulator Hipoteczny

Responsive Mortgage Calculator plugin for WordPress

Responsive Mort gage Calculator to łatwy w użyciu kalkulator hipoteczny dla stron internetowych z nieruchomościami. Jest wyposażony w widget paska bocznego i shortcode, który możesz wykorzystać wewnątrz swoich postów WordPress, stron i poniżej swoich ofert.

Pochodzi również z jasnymi i ciemnymi schematami kolorów. Możesz jednak wyłączyć stylizację wtyczki i użyć kolorów motywu lub dodać niestandardowy CSS do stylizacji kalkulatora.

4. Pomiar Cena Kalkulator

Measurement Price Calculator

Measurement Price Calculator jest idealny do prowadzenia sklepu internetowego WooCommerce, w którym sprzedajesz przedmioty o zmiennych rozmiarach. Pozwala dodać wycenę przedmiotu na podstawie pomiarów wybranych przez klienta.

Ma dwie różne metody obliczania pomiarów, dzięki czemu możesz wybrać, która najlepiej pasuje do Twojego produktu. Możesz oferować ceny jednostkowe w oparciu o ustalone ilości (takie jak pudełko płytek). Lub możesz pozwolić użytkownikowi wprowadzić wymiary i kupić odpowiednią ilość dla długości, powierzchni lub objętości, której potrzebują.

Działa dobrze z innymi najlepszymi wtyczkami WooCommerce i dodatkami.

5. WooCommerce Opcje produktów i formuły obliczania cen

WooCommerce Product Options and Price Calculation Formulas

WooCommerce Product Options and Price Calculation Formul as zapewnia dodatkowe opcje produktów WooCommerce i formuły obliczania cen. Jest dostarczany z niestandardowym konstruktorem układu produktu, który pozwala dodawać i wyświetlać więcej opcji produktu dla każdego elementu.

Zawiera logikę warunkową i formuły do obliczania cen na podstawie wyboru. Możesz go użyć, aby pokazać, ukryć lub całkowicie zmienić ceny produktów w oparciu o wybór klienta. Możesz również użyć formuł matematycznych do obliczenia ceny produktu i innych opcji wyświetlania.

6. WooCommerce Cena na podstawie kraju

WooCommerce Price Based On Country plugin

Wtyczka WooCommerce Price Based on Country robi dokładnie to, co mówi. Wtyczka wykorzystuje funkcję geolokalizacji WooCommerce, aby odgadnąć lokalizację klienta. Następnie wyświetla ceny w lokalnej walucie.

Może automatycznie obliczać ceny według bieżącego kursu wymiany lub możesz ręcznie ustawić je dla każdej waluty. Zawiera również widżet przełącznika kraju, który umożliwia użytkownikom samodzielną zmianę kraju i waluty. Ta wtyczka działa dobrze z wielojęzycznymi witrynami WordPress.

7. WordPress Mortgage Calculator Estatik

WordPress Mortgage Calculator Estatik

WordPress Mortgage Calcul ator Estatik to przydatna wtyczka do nieruchomości, która pozwoli Twoim użytkownikom oszacować ich płatności hipoteczne.

Może być używany jako prosty kalkulator, z ceną zakupu, zaliczką i stopą procentową. Lub jeśli wolisz, możesz włączyć zaawansowane opcje, takie jak ubezpieczenie domu, podatki od nieruchomości i PMI (prywatne ubezpieczenie hipoteczne).

Shortcode pozwala dodać kalkulator hipoteczny do paska bocznego lub do dowolnego postu lub strony. Możesz wyświetlać wyniki w wyskakującym okienku z wykresem lub z prostym obrazem i tekstem.

8. Kalkulator hipoteczny

Mortgage Calculator plugin for WordPress

Mortgage Calculator to kolejna przydatna wtyczka kalkulatora hipotecznego. Pokazuje wykres dla kapitału, odsetek i pozostałego salda przez cały okres trwania kredytu hipotecznego. Może również obsługiwać podatek od nieruchomości.

Możesz łatwo umieścić kalkulator na pasku bocznym swojej witryny lub w dowolnym poście lub stronie, używając shortcode. Jest to darmowy plugin, ale należy pamiętać, że jest on wspierany przez reklamy.

9. YITH WooCommerce Cost of Goods

WooCommerce Cost of Goods

YITH WooCcommerce Cost of Goods to poręczna wtyczka, która pomaga dodawać koszty towarów, a następnie obliczać marże zysku w raportach WooCommerce.

Możesz uwzględnić koszt produktu, koszt wysyłki i koszty przetwarzania płatności dla każdego produktu. Wtyczka następnie obliczy i pokaże twoją marżę zysku w raportach WooCommerce jako osobną kolumnę.

Dzięki temu możesz natychmiast obliczyć, jak radzi sobie Twoja firma i co możesz zrobić, aby uzyskać większą sprzedaż. Na przykład możesz zaoferować więcej zniżek dla niektórych produktów lub zwiększyć ceny produktów, w których nie osiągasz zysku.

10. Kalkulator spłat kredytu i formularz wniosku

Loan Repayment Calculator plugin for WordPress

Loan Repayment Calculator and Application Form jest świetną wtyczką kalkulatora, jeśli prowadzisz stronę finansową lub firmę. Możesz go stylizować, aby dopasować go do swojej witryny.

Możesz go używać do płatności o stałej opłacie, regularnych płatności, oszczędności, porównań i innych. Kalkulator może obsługiwać różne rodzaje odsetek: stałe, proste, złożone i amortyzowane.

Wersja pro posiada również funkcje takie jak suwaki oraz możliwość wyboru własnej waluty przez użytkownika.

11. Kalkulator CC BMI

CC BMI Calculator

Kalkulator CC BMI jest prostym kalkulatorem wskaźnika masy ciała (BMI), który może być używany na stronach internetowych poświęconych zdrowiu i fitnessowi. Pozwala on użytkownikom na wprowadzenie informacji o ich wzroście i wadze, aby zobaczyć ich wynik indeksu masy ciała. Wskazuje to, czy ich waga mieści się w zdrowym zakresie, czy nie.

Wtyczka umożliwia wybór różnych stylów poprzez zmianę kolorów. Jednak użycie tej funkcji wymaga dodania linku do strony internetowej autora wtyczki. Jest on dostępny zarówno w systemie imperialnym, jak i metrycznym, więc możesz wybrać, która jednostka będzie używana jako opcja domyślna.

12. Stylowy Kalkulator Kosztów

The Stylish Cost Calculator plugin for WordPress

Stylowy kalkulator kosztów to świetny sposób na dostarczenie spersonalizowanych, natychmiastowych wycen dla potencjalnych klientów i klientów. Możesz użyć jednego z 7 wbudowanych szablonów, aby szybko rozpocząć pracę.

Kalkulator może automatycznie konwertować między walutami, wykrywając lokalizację użytkownika, aby pokazać właściwą. Możesz dostosować kalkulator kosztów jak tylko chcesz, dodając lub usuwając opcje, zmieniając kolory i wiele innych.

Możesz również ustawić rabat zbiorczy, tworzyć markowe faktury i wiele więcej. Jeśli masz wersję Pro, możesz tworzyć kupony. Możesz również zintegrować wersję Pro z PayPal, aby móc przyjmować płatności.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci odkryć najlepsze wtyczki kalkulatora dla WordPress. Możesz również zobaczyć naszą listę must have wtyczek WordPress dla stron biznesowych, a także nasze porównanie najlepszych usług e-mail marketingu, aby zwiększyć sprzedaż.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, to proszę zasubskrybować nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Można nas również znaleźć na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

14 Najlepsze wtyczki WordPress SEO i narzędzia, których powinieneś używać

W artykule: Rzeczy, które musisz wiedzieć o wtyczkach i narzędziach WordPress SEO1.…

6 Najlepszych bramek płatności WooCommerce dla WordPress

W artykule: Jak wybrać najlepszą bramkę płatności WooCommerceTop WooCommerce bramek płatności dla…

Jak dodać nagłówki bezpieczeństwa HTTP w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Czym są nagłówki bezpieczeństwa HTTP?Dodawanie nagłówków bezpieczeństwa HTTP w WordPress1.…

Czeka nas rozwój sportów motorowych

W artykule: Jaki jest związek między popularyzacją sportów motorowych a poprawą kultury…