13 bezpłatne wtyczki do zarządzania użytkownikami dla WordPress w porównaniu

Szukasz najlepszych wtyczek do zarządzania użytkownikami dla WordPress? Wtyczki do zarządzania użytkownikami pozwalają łatwiej rejestrować, edytować i zarządzać użytkownikami w witrynie WordPress. W tym artykule udostępnimy nasze ulubione wtyczki do zarządzania użytkownikami, których możesz użyć w swojej witrynie WordPress.

13 Free User Management Plugins for WordPress Compared

Dlaczego potrzebujesz wtyczki do zarządzania użytkownikami w WordPress?

Wtyczki do zarządzania użytkownikami WordPress ułatwiają zarządzanie i rejestrowanie nowych użytkowników w witrynie WordPress.

Istnieje wbudowana funkcjonalność do zarządzania rejestracjami użytkowników, ale jest ona dość ograniczona i nie daje dużej kontroli nad użytkownikami.

Dzięki wtyczce rejestracji użytkownika możesz łatwo zarządzać użytkownikami zbiorczo, dostosowywać role użytkowników, tworzyć niestandardowe formularze logowania i rejestracji i nie tylko.

Jeśli prowadzisz sieć wielostanowiskową, kurs online, Blog dla wielu autorów lub witrynę członkowską, zapewnia to większą elastyczność i kontrolę nad użytkownikami.

Mając to na uwadze, rzućmy okiem na najlepsze wtyczki do zarządzania użytkownikami dla WordPress.

1. Członkowie

Members

Members to darmowa wtyczka do zarządzania użytkownikami używana przez ponad witryny 200,000, która pozwala łatwo tworzyć i zarządzać rolami użytkowników i uprawnieniami w WordPress.

Możesz łatwo ustawić uprawnienia i ograniczyć zawartość swojej witryny bez konieczności kodowania lub zatrudniania programisty.

Zaawansowany edytor ról umożliwia tworzenie, usuwanie i dostosowywanie ról i funkcji dla dowolnego użytkownika za pomocą łatwego w użyciu interfejsu. Możesz nawet przypisać wiele ról różnym użytkownikom.

Edit user role capabilities

Integruje się również z innymi popularnymi wtyczkami, w tym MemberPress, aby pomóc ci zbudować płatną witrynę członkowską.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz nasz przewodnik dla początkujących dotyczący ról i uprawnień użytkowników WordPress.

2. WPForms

WPForms

WPForms to najlepsza wtyczka formularza kontaktowego do WordPress używana przez ponad 4 miliony stron internetowych.

Jest bardzo łatwy w użyciu i umożliwia tworzenie formularzy kontaktowych i innych formularzy za pomocą Kreatora przeciągnij i upuść.

Darmowa wersja wtyczki ma proste funkcje formularza kontaktowego, takie jak ochrona przed spamem, podstawowe pola formularzy, powiadomienia e-mail i proste zarządzanie użytkownikami.

Jeśli chcesz utworzyć niestandardowe formularze rejestracyjne użytkownika,musisz mieć wersję pro, która jest dostarczana z dodatkiem formularz rejestracyjny użytkownika.

Możesz użyć tego dodatku do tworzenia niestandardowych formularzy rejestracji i logowania użytkowników. Pozwala to nowym użytkownikom utworzyć konto w witrynie WordPress.

Formularze rejestracyjne są w pełni konfigurowalne. Możesz zmienić pola formularza, takie jak nazwa użytkownika, biografia, przypisane role użytkowników i wiele innych.

WPForms registration form

W celu ochrony przed spamem możesz ręcznie zatwierdzać nowych użytkowników lub wymagać od nich potwierdzenia ich profilu, klikając link w wiadomości e-mail.

Jeśli masz listę e-mail, możesz zintegrować WPForms z najpopularniejszymi usługami e-mail marketingu, aby automatycznie dodawać użytkowników do listy e-mail.

3. MemberPress

MemberPress

MemberPress to najlepsza wtyczka członkostwa WordPress na rynku.

Jest bardzo łatwy w użyciu i może pomóc szybko zbudować witrynę członkowską lub Kurs online w WordPress.

Po aktywacji i skonfigurowaniu wtyczki możesz włączyć rejestrację użytkownika za pomocą kilku kliknięć. Aby osadzić formularze rejestracji nowych użytkowników w witrynie, możesz użyć niestandardowych skrótów.

Oprócz rejestracji nowych użytkowników, możesz łatwo przeglądać i zarządzać istniejącymi użytkownikami, a nawet edytować ich profile.

Ponadto obsługuje wszystkie rodzaje integracji z najpopularniejszymi wtyczkami WordPress. Na przykład integracja WooCommerce, aby pomóc Ci stworzyć sklep internetowy tylko dla członków, dodać formularze rejestracyjne WooCommerce, wysłać nowe wiadomości e-mail użytkowników i wiele więcej.

4. Formidable Forms

Formidable Forms

Formidable Forms jest jednym z najbardziej zaawansowanych kreatorów formularzy WordPress na rynku, używanym przez ponad 300 000 firm.

Możesz użyć kreatora przeciągnij i upuść, aby łatwo tworzyć zaawansowane formularze, takie jak quizy, formularze płatności, oferty pracy, ankiety, kalkulatory online i wiele innych.

Zarówno plany Business, jak i Elite umożliwiają dodawanie zaawansowanych formularzy rejestracji użytkowników do witryny WordPress. Użytkownicy mogą rejestrować i edytować swoje profile z przodu witryny.

Formidable Forms user registration forms

Istnieją wszelkiego rodzaju zaawansowane opcje, takie jak pola pseudonimu użytkownika, niestandardowe strony resetowania hasła, automatyczna populacja pól z danymi użytkownika i inne.

Znajdziesz również zaawansowane integracje, aby zarejestrować użytkowników WooCommerce lub automatycznie dodawać użytkowników do biuletynu e-mail, CRM i innych.

5. WP User Manager

WP User Manager

WP User Manager to darmowa rejestracja użytkownika i wtyczka do tworzenia profili. Posiada funkcje takie jak niestandardowa rejestracja użytkownika i konfigurowalne profile użytkowników, formularz logowania, odzyskiwanie hasła i inne.

Ponadto możesz tworzyć niestandardowe formularze logowania, pozwalać użytkownikom tworzyć niestandardowe awatary, wyświetlać użytkowników w katalogu i wiele więcej.

Jeśli budujesz stronę internetową opartą na społeczności, Ta wtyczka może pomóc w łatwym zarządzaniu wszystkimi członkami.

6. LoginWP

LoginWP

LoginWP (dawniej Peter ‘ s Login Redirect) to darmowa wtyczka, która pozwala automatycznie przekierowywać użytkowników po zalogowaniu się na Twoją stronę. Możesz przekierowywać użytkowników na podstawie ich nazwy użytkownika, roli użytkownika, możliwości i innych.

Ta wtyczka ułatwia przekierowanie użytkowników na niestandardową stronę powitalną lub dziękuję po pomyślnej rejestracji w Twojej witrynie.

Jest bardzo łatwy w użyciu i wystarczy kilka kliknięć, aby skonfigurować przekierowania. Aby uzyskać instrukcje krok po kroku, zobacz nasz przewodnik, jak przekierować użytkowników po pomyślnym zalogowaniu.

7. Przełączanie Użytkowników

User Switching

Przełączanie użytkowników to świetna darmowa wtyczka, która pozwala szybko przełączać się na różne konta użytkowników.

Zamiast wylogowywać się i logować do różnych profili użytkowników, możesz to zrobić jednym kliknięciem z pulpitu WordPress.

Może to być przydatne do testowania witryn WordPress, gdzie regularnie musisz się wylogować i przełączać między różnymi kontami.

8. Rola Moderacji Komentarzy

Comment Moderation Role

Rola moderacji komentarzy to prosta i darmowa wtyczka, która pozwala łatwo utworzyć rolę użytkownika moderacji komentarzy w WordPress.

Pozwala to zapewnić bezpieczeństwo witryny WordPress podczas tworzenia roli, która pozwala tylko na moderację komentarzy. Każda inna część pulpitu WordPress zostanie ukryta.

User comment moderator dashboard

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz nasz przewodnik, jak umożliwić użytkownikom blogów moderowanie komentarzy w WordPress.

9. Prosta Historia

Simple History

Simple History to darmowa wtyczka do WordPressa, która pozwala monitorować aktywność użytkowników WordPressa. Pokazuje działania podjęte przez użytkowników w witrynie WordPress, co pomaga szybciej wykryć błędy lub problemy z bezpieczeństwem.

Możesz wybrać, czy chcesz wyświetlać dziennik aktywności użytkownika, a także wyświetlić historię użytkownika z ostatnich 30 lub 60 dni.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz nasz przewodnik dotyczący monitorowania aktywności użytkowników w WordPress za pomocą dzienników audytu bezpieczeństwa.

Alternatywa: Dziennik aktywności WP zapewnia szczegółowe śledzenie użytkowników i raporty w czasie rzeczywistym.

10. SeedProd

SeedProd

SeedProd to najlepszy kreator stron typu “przeciągnij i upuść” dla WordPress używany przez ponad 1 milion stron internetowych. Pozwala tworzyć całkowicie niestandardowe strony w WordPress bez pisania linii kodu.

Wtyczka ma przyjazny dla początkujących Kreator przeciągania i upuszczania, kolekcję szablonów stron i sekcje wstępnego projektowania, aby proces budowania Strony był szybki i łatwy.

Dodatkowo ma integrację WPForms, dzięki czemu możesz zbudować formularz rejestracyjny za pomocą WPForms i dostosować go za pomocą SeedProd.

SeedProd registration form

Darmowa wersja SeedProd może być użyta do dostosowania strony rejestracji użytkownika.

Jednak wersja premium wtyczki zawiera ponad profesjonalnie zaprojektowane szablony 100, dodatkowe bloki treści, integracje, funkcje zarządzania abonentami i wiele innych.

11. Masowe Usuwanie

Bulk Delete

Bulk Delete to przydatna darmowa wtyczka, która pozwala masowo usuwać użytkowników w witrynie, którzy mają określoną rolę lub inne kryteria. Możesz na przykład usunąć użytkowników, którzy nie zalogowali się przez określony czas.

Zamiast wybierać użytkowników ręcznie, Ta wtyczka pozwala masowo usuwać użytkowników za pomocą kilku kliknięć.

Masz pełną kontrolę nad filtrami, których chcesz użyć do usuwania użytkowników, takimi jak liczba postów, Data ostatniego logowania, rola użytkownika i inne.

12. Ukryj pasek administratora na podstawie ról użytkownika

Hide Admin Bar Based on User Roles

Ukryj pasek Administracyjny oparty na rolach użytkowników to prosta wtyczka, która robi dokładnie to, co sugeruje nazwa i pozwala ukryć pasek administracyjny WordPress dla określonych ról użytkowników.

Ukrywanie paska administratora może pomóc poprawić wrażenia użytkownika dla niektórych użytkowników. Na przykład możesz ukryć pasek administratora w interfejsie witryny dla subskrybentów lub użytkowników, którzy nie mogą edytować postów lub stron.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz nasz przewodnik dotyczący wyłączania paska administracyjnego WordPress dla wszystkich użytkowników z wyjątkiem administratorów.

13. Import i eksport użytkowników i klientów

Import and Export Users and Customers

Importuj i Eksportuj użytkowników i klientów to darmowa wtyczka, która pomaga łatwo eksportować i importować użytkowników WordPress. Może to być bardzo przydatne, jeśli łączysz wiele witryn i chcesz automatycznie dodać wszystkich użytkowników do nowej witryny.

Może to być również pomocne, jeśli chcesz zaimportować istniejące informacje o kliencie lub użytkowniku do listy CRM lub e-mail. Jest bardzo łatwy w użyciu i może pomóc importować lub eksportować dane Użytkownika za pomocą kilku kliknięć.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz nasz przewodnik, jak łatwo importować i eksportować użytkowników WordPress.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze darmowe wtyczki do zarządzania użytkownikami dla Twojej witryny WordPress. Możesz również zapoznać się z naszym przewodnikiem na temat wyboru najlepszego hostingu WordPress i naszych ekspertów z najlepszych usług telefonicznych dla małych firm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like

Jak budować lojalność klientów w WordPress z Gamification?

W artykule: Dlaczego budować lojalność klientów z Gamification w WordPress?Metoda 1. Dodaj…

7 Najlepsze Wtyczki Do Kompresji Obrazu WordPress W Porównaniu (2021)

W artykule: 1. EWWW Image Optimizer2. Optimol3. ShortPixel Image Optimizer4. reSmush.it5. Kompresuj…

Jak i dlaczego należy ograniczyć próby logowania w WordPress?

W artykule: Dlaczego warto ograniczyć próby logowania w WordPress?Jak ograniczyć próby logowania…

Jak umożliwić użytkownikom wybór metody płatności w formularzach WordPress?

W artykule: Dlaczego oferować wiele metod płatności w WordPress?Jak skonfigurować formularz płatności…