Jak automatycznie tweetować nowe posty w WordPress

Czy chcesz automatycznie tweetować nowo opublikowane posty na blogu? Twitter jest jedną z najlepszych platform, aby poinformować swoich obserwujących za każdym razem, gdy publikujesz nowy post w WordPress. Automatycznie tweetując nowe posty, możesz zaoszczędzić czas, zwiększając liczbę obserwujących na Twitterze i ruch w witrynie. W tym artykule pokażemy Ci, jak automatycznie wysłać tweeta, gdy opublikujesz nowy post w WordPress.

How to auto tweet new posts in WordPress

Dlaczego automatycznie tweetować nowe posty na Twitterze?

Twitter to świetne miejsce do nawiązywania kontaktów z publicznością i budowania obserwujących. Jednak ręczne wysyłanie tweetów może być czasochłonne, gdy publikujesz nowy post na swoim blogu WordPress.

To właśnie tam przydaje się automatyczne udostępnianie nowych postów na blogu na Twitterze. Możesz dostarczać świeże treści swoim obserwatorom na Twitterze, aby byli zaangażowani.

To powiedziawszy, spójrzmy, jak możesz automatycznie tweetować, gdy nowy post zostanie opublikowany w Twojej witrynie WordPress.

Automatycznie udostępniaj nowe posty WordPress na Twitterze za pomocą Uncanny Automator

Najprostszym i najbardziej niezawodnym sposobem tweetowania nowo opublikowanych treści w WordPress jest użycie niesamowitego Automatora. Jest to najlepsza wtyczka automatyzacji WordPress, która pomaga tworzyć zautomatyzowane przepływy pracy bez konieczności kodowania.

Uncanny Automator

W tym samouczku użyjemy darmowej wersji Uncanny Automator, ponieważ zawiera integrację z Twitterem.

Istnieje również niesamowita wersja Automator Pro, która odblokowuje więcej integracji, takich jak Arkusze Google, Twilio, Slack i inne. Oferuje również zaawansowane funkcje, takie jak opóźnione lub zaplanowane działania, przyciski, które mogą wyzwalać dowolną automatyzację i wiele więcej.

Możesz zobaczyć nasz przewodnik, jak tworzyć zautomatyzowane przepływy pracy w WordPress, aby uzyskać więcej przykładów, aby zmniejszyć zadania administracyjne i zaoszczędzić czas.

Aby rozpocząć automatyczne tweetowanie nowych postów, musisz najpierw zainstalować i aktywować wtyczkę Uncanny Automator na swojej stronie internetowej. Aby uzyskać więcej informacji, możesz śledzić nasz samouczek na temat instalacji wtyczki WordPress.

Po aktywacji musisz przejść do Automator ” Ustawienia a następnie wybierz kartę “Twitter”. Następnie kliknij przycisk “Połącz konto”.

Connect your Twitter account

Na następnym ekranie musisz zezwolić niesamowitemu Automatorowi na dostęp do swojego konta na Twitterze. Aby to zrobić, po prostu kliknij przycisk “Autoryzuj aplikację”.

Authorize Uncanny Automator to access Twitter account

Zostaniesz przekierowany z powrotem na stronę Ustawienia Automatora. Możesz zobaczyć, że Twoje konto na Twitterze zostanie pomyślnie połączone.

See your Connected Twitter account

Następnie musisz utworzyć przepis, aby automatycznie wysyłać tweety po opublikowaniu nowego posta na blogu w WordPress.

Na początek wystarczy udać się do Automator ” Dodaj Nowy z pulpitu WordPress. Teraz musisz wybrać typ przepisu, wybierając zalogowanych użytkowników lub wszystkich.

Zalogowane przepisy mogą być uruchamiane tylko przez użytkowników zalogowanych na stronie. Jeśli jednak chcesz, aby ktoś uruchomił przepis, wybierz typ przepisu “wszyscy”.

Możesz śmiało wybrać typ przepisu “zalogowani użytkownicy”, a następnie kliknąć przycisk “Potwierdź”.

Select the logged in recipe type

Następnie musisz dodać tytuł swojego przepisu, a następnie wybrać “WordPress”, ponieważ zalogowany uruchamia integrację.

Select WordPress as your integration

Następnie zobaczysz listę wyzwalaczy do wyboru. Śmiało i wybierz “użytkownik publikuje rodzaj postu z terminem taksonomicznym w taksonomii”.

Select a trigger

Teraz możesz wybrać zawartość, którą chcesz automatycznie udostępniać na Twitterze, wybierając “typ postu” z rozwijanego menu.

Na przykład, jeśli chcesz udostępnić wszystkie posty na blogu, po prostu wybierz opcję “Post”. Możesz także zdecydować, czy chcesz udostępniać posty z określonej kategorii lub tagu, zmieniając opcje taksonomii.

Choose post type to share on Twitter

Po zakończeniu kliknij przycisk “Zapisz”.

Następnie musisz dodać akcję dla swojego przepisu. Działanie to coś, co chcesz zrobić, gdy przepis zostanie uruchomiony, na przykład udostępnianie treści na Twitterze.

Możesz zacząć od kliknięcia przycisku “Dodaj akcję”.

Click add action button

Teraz wybierz “Twitter” jako integrację w sekcji Działania.

Select Twitter as your Action

Następnie musisz wybrać opcję “Opublikuj status na Twitterze” dla swojej akcji.

Choose your action for Twitter

Następnie dodaj Status, który Twoi obserwatorzy zobaczą na Twitterze po opublikowaniu nowej treści.

Uncanny Automator oferuje również różne opcje dostosowywania tweeta. Na przykład możesz kliknąć przycisk (*) gwiazdki po prawej stronie pola tekstowego i wybrać “tytuł postu” i “adres URL postu”, aby automatycznie pojawić się w tweetach.

Add a Twitter status

Możesz użyć pola URL obrazu poniżej, jeśli chcesz, aby ten sam obraz pojawiał się z każdym postem na blogu, który został tweetowany.

Jeśli jednak chcesz, aby zamiast tego wyświetlały się polecane obrazy na blogu, zapoznaj się z naszym przewodnikiem na temat dodawania kart Twittera w WordPress.

Nie zapomnij kliknąć przycisku “Zapisz”, gdy skończysz.

Teraz jesteś gotowy, aby opublikować swój przepis. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć przełącznik w polu meta “przepis” i zmienić status przepisu z wersji roboczej na ” na żywo.’

Publish your recipe

To jest to! Uncanny Automator automatycznie tweetuje, gdy opublikujesz nowy post na blogu w swojej witrynie WordPress.

Możesz teraz opublikować nowy post na blogu, a następnie odwiedzić swój profil na Twitterze, aby zobaczyć swój tweet ze statusem niestandardowym.

Automatically share Tweets when publishing new post

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci wysłać automatyczne tweety podczas publikowania nowych postów w WordPress. Możesz również zapoznać się z naszym samouczkiem na temat wyboru najlepszej platformy blogowej i najlepszych wtyczek WooCommerce dla Twojego sklepu.

You May Also Like

Jak i dlaczego należy ograniczyć próby logowania w WordPress?

W artykule: Dlaczego warto ograniczyć próby logowania w WordPress?Jak ograniczyć próby logowania…

7 Najlepsze Wtyczki Do Kompresji Obrazu WordPress W Porównaniu (2021)

W artykule: 1. EWWW Image Optimizer2. Optimol3. ShortPixel Image Optimizer4. reSmush.it5. Kompresuj…

Jak zorganizować lub zmienić kolejność stron WordPress z przeciągnij i upuść?

W artykule: Po co zmieniać kolejność stron WordPress?Organizuj swoje strony WordPress za…

Jak budować lojalność klientów w WordPress z Gamification?

W artykule: Dlaczego budować lojalność klientów z Gamification w WordPress?Metoda 1. Dodaj…