Wtyczki WordPress poprawiające komentarze

Szukasz najlepszych wtyczek do poprawy komentarzy WordPress?

Komentarze są skutecznym sposobem na zaangażowanie czytelników i budowanie społeczności. Domyślny system komentowania WordPress jest dobry, ale jest dość prosty i prosty. Na szczęście Istnieje mnóstwo wtyczek, które mogą pomóc ci to poprawić.

W tym artykule pokażemy Ci jedne z najlepszych wtyczek, które poprawiają komentarze WordPress i zwiększają zaangażowanie w Twojej witrynie.

WordPress plugins to improve comments

1. Rola moderacji komentarzy przez WPBeginner

Comment Moderator by WPBeginner

Rola moderacji komentarzy przez WPBeginner to prosta wtyczka, która tworzy rolę moderatora komentarzy w WordPress.

Ci użytkownicy mogą następnie zalogować się do twojej witryny i moderować komentarze bez uzyskiwania dostępu do jakiegokolwiek innego obszaru witryny. Jest to przydatne, jeśli masz zespół wsparcia lub pracowników odpowiedzialnych za odpowiadanie na komentarze.

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje, zobacz nasz samouczek, jak pozwolić użytkownikom blogów moderować komentarze w WordPress.

2. Niezwykły Automator

Uncanny Automator

Uncanny Automator to najlepsza wtyczka do automatyzacji WordPress. Pozwala łatwo tworzyć zautomatyzowane przepływy pracy w witrynie WordPress. Te przepływy pracy oszczędzają czas i oferują użytkownikom lepsze wrażenia na miejscu.

Niezwykły Automator pozwala wybrać wyzwalacze i akcje. Działania zostaną wykonane po uruchomieniu przepisu.

Na przykład wyzwalaczem może być a, gdy użytkownik przesyła komentarz. Następnie możesz wybrać działanie, takie jak wysłanie wiadomości e-mail autora komentarza, przekierowanie go na stronę z podziękowaniem lub dodanie go do biuletynu e-mail.

Działa ze wszystkimi najlepszymi wtyczkami WordPress, w tym WooCommerce, MemberPress, LearnDash i innymi. Możesz nawet podłączyć go do ponad 3000 aplikacji innych firm za pośrednictwem Zapier.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz nasz samouczek na temat tworzenia zautomatyzowanych przepływów pracy w WordPress.

3. Yoast Komentarz Hacki

Yoast Comment Hacks

Yoast Comment Hacks to zestaw narzędzi, które ułatwiają zarządzanie komentarzami.

Możesz wysyłać e-maile do autorów komentarzy lub użytkowników, którzy skomentowali konkretny post, dostosowywać wiadomości e-mail z powiadomieniami o komentarzach, przekierowywać komentatorów po raz pierwszy na stronę z podziękowaniami, przypisywać komentarze do określonego wątku i nie tylko.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, jak zainstalować i skonfigurować Hacks Yoast Comment dla WordPress.

4. Prosta Edycja Komentarzy

Simple Comment Editing

Prosta edycja komentarzy pozwala użytkownikom łatwo edytować własne komentarze w Twojej witrynie. Czasami, gdy użytkownik przesyła komentarz, natychmiast zdaje sobie sprawę, że popełnił błąd ortograficzny lub inny błąd.

Ta wtyczka daje elastyczny czas, w którym użytkownicy mogą edytować własne komentarze na twojej stronie. Aby uzyskać więcej informacji, spójrz na nasz samouczek, jak umożliwić użytkownikom edycję komentarzy w WordPress.

5. Subscribe to comments Reloaded

Subscribe to Comments Reloaded

Subscribe to Comments Reloaded pozwala użytkownikom zapisywać się do powiadomień e-mail, gdy pojawi się nowy komentarz do artykułu.

Komentarze są potężnym sposobem budowania społeczności. Ale skąd ludzie będą wiedzieć, czy po przeczytaniu Twojego posta pojawi się nowy komentarz? Ta wtyczka pozwala im otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach i przenosi je z powrotem do twojej witryny.

Użytkownicy mogą zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie i zarządzać własnymi subskrypcjami w Twojej witrynie. Mamy szczegółowy samouczek na temat tego, jak umożliwić użytkownikom subskrybowanie komentarzy w WordPress z większą ilością szczegółów.

6. WP Mail SMTP

WP Mail SMTP

WP Mail SMTP zapewnia, że wszystkie wiadomości e-mail WordPress są dostarczane do skrzynki odbiorczej pomyślnie.

WordPress wysyła wiele ważnych wiadomości e-mail, w tym Resetowanie hasła, nowe konta użytkowników, powiadomienia o komentarzach i inne. Niektóre wtyczki komentarzy na tej liście mogą również wysyłać e-maile do użytkowników.

Domyślnie sposób, w jaki WordPress wysyła e-maile, jest zawodny, a twoje e-maile mogą nigdy nie dotrzeć do miejsca docelowego. WP Mail SMTP pozwala na użycie odpowiedniego serwera SMTP, aby bezpiecznie wysyłać wszystkie wiadomości e-mail WordPress.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz nasz przewodnik, jak rozwiązać problem z wysyłaniem wiadomości e-mail WordPress.

Uwaga: Istnieje również darmowa wersja o nazwie WP Mail SMTP Lite, która naprawiłaby dostarczalność poczty e-mail. Jednak bezpłatna wtyczka nie zawiera dzienników e-mail, zarządzania powiadomieniami, analiz i kilku innych funkcji.

7. Pola Komentarzy WordPress

Comment Form Custom Fields

Pola komentarzy WordPress umożliwiają dodawanie własnych niestandardowych pól do formularza komentarzy WordPress.

Domyślnie obszar komentarza zawiera 4 pola (imię i nazwisko, adres e-mail, adres strony internetowej i wiadomość). Ta wtyczka pozwala dodać więcej pól do formularza komentarza WordPress, takich jak uchwyt Twittera, numer telefonu biznesowego i wszystko, czego potrzebujesz.

Wtyczka wyświetli dane przesłane przez pola niestandardowe jako meta komentarza. Zobacz nasz samouczek krok po kroku, jak dodawać niestandardowe pola do formularza komentarzy w WordPress.

8. Lepsze powiadomienia dla WordPress

Better notifications for WordPress

Lepsze powiadomienia dla WordPress pozwala edytować domyślne wiadomości e-mail z powiadomieniami WordPress i dostosowywać je do własnych wymagań.

Dostępnych jest kilka wyzwalaczy, których możesz użyć do tworzenia własnych niestandardowych wiadomości e-mail z powiadomieniami WordPress.

Na przykład możesz wysłać powiadomienie do autora po zatwierdzeniu komentarza. Możesz również dostosować powiadomienia o nowych komentarzach i wysyłać je do autora lub moderatora zamiast administratora witryny.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz nasz samouczek na temat tworzenia niestandardowych wiadomości e-mail z powiadomieniami WordPress.

9. Reakcje Remoji

Remoji Reactions

Remoji Reactions pozwala dodawać reakcje podobne do Facebooka do postów i komentarzy na blogu WordPress. Zapewnia to łatwiejszy i interaktywny sposób angażowania użytkowników w Twoją witrynę.

Wtyczka zapewnia również widżety do wyświetlania ostatnio zareagowanych postów lub najczęściej oglądanych treści. Możesz również wyłączyć reakcje dla niezarejestrowanych użytkowników.

10. Jedno Kliknięcie Zamknij Komentarze

One click close comments

One Click Close Comments sprawia, że bardzo łatwo jest zamknąć komentarze do dowolnego postu WordPress. Po prostu przejdź do strony “posty” w obszarze administratora WordPress, a zobaczysz zieloną ikonę komentarza obok postów, w których komentarze są otwarte.

Kliknięcie na ikonę spowoduje zamknięcie komentarzy do tego posta i zmieni ikonę na czerwoną bez przeładowywania strony. Jest to przydatne, jeśli chcesz szybko wyłączyć komentarze na wielu postach.

11. Wyłącz Komentarze

Disable Comments

Wyłącz wtyczkę komentarzy robi dokładnie to, co mówi. Pozwala łatwo wyłączyć komentarze do postów WordPress, stron i niestandardowych typów postów.

Możesz także całkowicie wyłączyć komentarze na swojej stronie, a wtyczka pozwala nawet usunąć wszystkie komentarze na raz.

Aby uzyskać więcej informacji, możesz zobaczyć nasz artykuł o tym, jak całkowicie wyłączyć komentarze w WordPress.

12. Zaawansowane recenzje YITH WooCommerce

YITH WooCommerce Advanced Reviews

YITH WooCommerce Advanced Reviews przenosi twoje recenzje WooCommerce na wyższy poziom. Ponad 77% kupujących online odnosi się do opinii przed dokonaniem zakupu.

Recenzje YITH WooCommerce pozwalają stworzyć piękną sekcję recenzji dla Twoich produktów. Użytkownicy mogą dostosować swoje recenzje, nadając im tytuł, przesyłając zdjęcia, kciuki w górę lub w dół i wiele innych.

Jako właściciel sklepu będziesz mógł wyświetlać niektóre recenzje, wyświetlać paski ocen, usuwać nieodpowiednie recenzje i nie tylko.

13. Ark-komentator

Ark commenteditor

Ark-commenteditor pozwala dodać ładny i prosty edytor WYSIWYG do formularza komentarza WordPress.

Domyślnie WordPress pozwala użytkownikom korzystać z podstawowego formatowania HTML w swoich komentarzach. Jednak większość ludzi nie używa go, ponieważ nie wiedzą, jak dodać HTML.

Wtyczka pozwala na stworzenie podstawowego edytora z przyciskami formatowania do formularza komentarza. Możesz wybrać przyciski formatowania, które chcesz dodać.

14. Komentuj Usuwanie Linków I Inne Narzędzia

Comment link removal and other tools

Comment link Removal & Other Tools plugin pozwala łatwo usunąć linki z komentarzy na swojej stronie. Komentarze spamowe są dużym utrapieniem, ale można nimi łatwo zarządzać za pomocą wtyczek takich jak Akismet.

Jednak ręczne komentarze spamowe są trudniejsze do złapania za pomocą zautomatyzowanych narzędzi, takich jak Akismet. Pozostawienie linków w komentarzach WordPress jest głównym powodem, dla którego ludzie zostawiają komentarze spamowe.

Wtyczka całkowicie usuwa linki z komentarzy WordPress, zniechęcając spamerów do komentowania Twojej witryny.

15. Załącznik do komentarza DCO

DCO comment attachment

Załącznik komentarza DCO umożliwia dodanie pola załącznika do pliku do formularza komentarza WordPress, który pozwala użytkownikom przesyłać obrazy i inne pliki z komentarzami.

Możesz ustawić typy plików, które użytkownicy mogą przesyłać, i ustawić limit rozmiaru pliku. Możesz także osadzić załącznik wraz z samym komentarzem lub wyświetlić go jako link.

16. WPForms

WPForms

WPForms to najlepsza wtyczka do formularzy kontaktowych WordPress na rynku. Nie wszyscy użytkownicy mogą chcieć zostawić publiczny komentarz na swojej stronie. Korzystając z WPForms, możesz łatwo dodać formularz opinii do swojej witryny. Dzięki temu użytkownicy mogą prywatnie dotrzeć i zostawić swoją opinię.

Możesz także użyć WPForms do tworzenia ankiet i quizów, formularzy logowania i rejestracji użytkowników, formularzy biuletynu e-mail i innych.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć świetne wtyczki do poprawy komentarzy WordPress w Twojej witrynie. Możesz także dowiedzieć się, dlaczego WordPress jest darmowy lub zobaczyć nasze porównanie najlepszych programów do czatu na żywo dla małych firm.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like

Jak budować lojalność klientów w WordPress z Gamification?

W artykule: Dlaczego budować lojalność klientów z Gamification w WordPress?Metoda 1. Dodaj…

7 Najlepsze Wtyczki Do Kompresji Obrazu WordPress W Porównaniu (2021)

W artykule: 1. EWWW Image Optimizer2. Optimol3. ShortPixel Image Optimizer4. reSmush.it5. Kompresuj…

Jak i dlaczego należy ograniczyć próby logowania w WordPress?

W artykule: Dlaczego warto ograniczyć próby logowania w WordPress?Jak ograniczyć próby logowania…

Jak umożliwić użytkownikom wybór metody płatności w formularzach WordPress?

W artykule: Dlaczego oferować wiele metod płatności w WordPress?Jak skonfigurować formularz płatności…