Najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

Szukasz najlepszych motywów WordPress dla organizacji non-profit?

Strony charytatywne i non-profit muszą stworzyć właściwe pierwsze wrażenie i ułatwić ludziom przekazywanie darowizn. Kiedy tak wiele motywów WordPress jest zaprojektowanych dla firm, znalezienie takiego, który działa na stronie charytatywnej, może być trudne.

W tym artykule pokażemy Ci jedne z najlepszych motywów WordPress dla organizacji non-profit. Pomogą Ci one zmaksymalizować darowizny i powiększyć bazę kibiców.

Best WordPress Themes for Nonprofit Organizations

Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit

WordPress jest najpopularniejszym kreatorem stron internetowych wśród organizacji non-profit na całym świecie. Jest darmowy i open source, co daje Ci swobodę i elastyczność, której potrzebujesz do solidnej obecności online.

Dla jasności, istnieją dwie wersje WordPressa. WordPress.com jest rozwiązaniem hostowanym i WordPress.org jest self-hosted WordPress. Zobacz nasze porównanie WordPress.com vs WordPress.org po więcej szczegółów.

Zalecamy korzystanie z self-hosted WordPress.org. it daje dostęp do wszystkich funkcji WordPress od razu po wyjęciu z pudełka bez żadnych ograniczeń.

Aby utworzyć witrynę, potrzebujesz nazwy domeny i konta hostingowego. Nazwa domeny to adres Twojej witryny w sieci, jak wpbeginner.com lub google.com. Hosting to miejsce do przechowywania wszystkich plików witryny.

Aby uzyskać potężny hosting w atrakcyjnej cenie, zalecamy Bluehost. Są jedną z największych firm hostingowych na świecie i oficjalnym dostawcą hostingu WordPress.

Zgodzili się zaoferować czytelnikom WPBeginner zniżkę na hosting, a także bezpłatną domenę i certyfikat SSL. Musisz SSL do zbierania darowizn w WordPress za pomocą usług innych firm, takich jak Stripe.

The Bluehost special offer for WPBeginner readers

→ Kliknij tutaj, aby skorzystać z tej ekskluzywnej oferty Bluehost ←

Po zakupie hostingu możesz przejść do instalacji WordPress. Zobacz nasz przewodnik, jak zrobić stronę internetową, aby uzyskać instrukcje krok po kroku dotyczące tworzenia witryny WordPress.

Mając to na uwadze, rzućmy okiem na najlepsze motywy WordPress dla organizacji non-profit i organizacji charytatywnych, z których możesz korzystać.

1. Astra

Astra charity theme

Astra to lekki i super elastyczny motyw WordPress. Zawiera wiele układów stron internetowych, w tym szablon dla organizacji non-profit i organizacji charytatywnych. Ten motyw integruje się z popularnymi kreatorami stron, takimi jak Elementor, ułatwiając projektowanie witryny

Posiada ustawienia układu, opcje nagłówka, nieograniczone kolory, wszystkie czcionki Google i łatwe dostosowywanie. Astra może działać szybciej niż inne zwykłe motywy WordPress. Jest zoptymalizowany pod kątem dobrego SEO WordPress (search engine optimization).

Dzięki Astrze możesz dodać wersję retina logo swojej organizacji non-profit. Będzie to wyglądać świetnie na najnowocześniejszych urządzeniach mobilnych.

2. OceanWP

OceanWP charity

OceanWP to potężny i darmowy motyw WordPress z wieloma szablonami stron internetowych. Można go użyć do stworzenia witryny non-profit ze wszystkimi podstawowymi funkcjami, których potrzebujesz. OceanWP to w pełni responsywny motyw, dzięki któremu Twoja strona działa szybko.

Umożliwia dodanie przycisku podaruj teraz w nagłówku obok menu nawigacyjnego. Możesz także dodać niestandardowe logo, ikony społecznościowe, suwak obrazu i inne. Motyw jest łatwy w konfiguracji i oferuje przydatne rozszerzenia, aby dodać więcej funkcji do twojej witryny.

3. Outreach Pro

Outreach Pro

Outreach Pro to pięknie zaprojektowany motyw WordPress dla organizacji non-profit, organizacji charytatywnych i organizacji religijnych. Oferuje solidną szybkość i wydajność WordPress i wykorzystuje responsywny projekt, aby wyglądać świetnie na wszystkich urządzeniach.

Zawiera niestandardowe szablony stron dla archiwów, sekcję bloga i szablon strony docelowej.

Inne funkcje obejmują konfigurowalne nagłówki, panel opcji motywów i wiele obszarów gotowych do widżetów, aby przeciągać i upuszczać elementy na witrynę. Możesz również dodać skróty w tych obszarach widżetów.

StudioPress jest teraz częścią WP Engine, najpopularniejszej zarządzanej firmy hostingowej WordPress. Możesz uzyskać ten motyw i wszystkie 35 + inne motywy StudioPress po zarejestrowaniu się w hostingu WP Engine, aby zbudować swoją witrynę.

Bonus: Użytkownicy WPBeginner otrzymują również dodatkowe 20% zniżki. Rozpocznij z WP Engine już dziś!

4. Divi

Divi's Charity Funding layout

Divi to potężny motyw WordPress, który można wykorzystać do łatwego budowania dowolnej strony internetowej. Jest wyposażony w wiele wstępnie zbudowanych układów stron internetowych i demonstracji. Możesz po prostu użyć strony demonstracyjnej i wprowadzić zmiany za pomocą Divi builder, aby stworzyć swoją witrynę non-profit.

Divi zawiera setki elementów i modułów, aby dodać niesamowite funkcje do twojej witryny. Kreator stron przeciągnij i upuść sprawia, że korzystanie z tych elementów w dowolnym miejscu układu jest bardzo proste.

Divi oferuje projektowanie w czasie rzeczywistym, responsywną edycję, funkcję klikania i pisania oraz możliwość całkowitego dostosowania witryny. Ponadto jest przyjazny dla SEO, aby pomóc Twojej witrynie dobrze pozycjonować się w Google.

5. Ultra

Ultra

Ultra to uniwersalny mega motyw WordPress odpowiedni dla wszystkich rodzajów stron internetowych, w tym organizacji non-profit. Zawiera gotowe strony internetowe 9, instalator zawartości demonstracyjnej 1-click i wizualny edytor stron, który pomoże Ci stworzyć wciągające strony internetowe w kilka minut.

Dzięki Ultra otrzymasz licznik czasu, paski postępu, formularz kontaktowy, Mapy Google, tabele cen i wiele innych. Jest gotowy do eCommerce, jeśli chcesz sprzedawać produkty jako zbiórkę pieniędzy.

6. GiveWP

GiveWP

GiveWP nie jest motywem WordPress. Zamiast tego jest to popularna wtyczka darowizny WordPress dla witryn charytatywnych i non-profit. Działa dobrze ze wszystkimi standardowymi motywami WordPress, umożliwiając dodanie systemu darowizn do swojej witryny. Zawiera przydatne dodatki do powtarzających się darowizn, danin, odzyskiwania opłat i innych.

Integruje się z popularnymi rozwiązaniami płatniczymi, aby pomóc ci w osiągnięciu celów darowizny. GiveWP ma elastyczne opcje i ulepszenia, które ułatwiają dostosowanie systemu darowizn. Możesz również skonfigurować formularze darowizn na różnych stronach docelowych swojej witryny.

7. Zeko

Zeko

Zeko to responsywny motyw WordPress dla organizacji charytatywnych i non-profit. Posiada czysty i profesjonalny design z elastycznymi opcjami. Wszystkie opcje motywu można łatwo skonfigurować za pomocą WordPress theme customizer z podglądem na żywo swojej witryny.

Zeko zawiera szablony stron 5, blog z wielokolumnową siatką i elastycznymi paskami bocznymi, nieograniczone kolory, kompatybilność z WooCommerce i wiele innych. Jest również odpowiedni do użytku zarówno z BuddyPress i bbPress, jeśli chcesz dodać elementy społeczności online do swojej witryny.

8. Oddolne

Grassroots

Grassroots to kolejny doskonały motyw WordPress dla organizacji non-profit, fundacji charytatywnych i witryn fundraisingowych. Zawiera pełnoekranowe tła wideo na stronie głównej, co pozwala tworzyć bardzo wciągające strony docelowe.

W przypadku pozyskiwania funduszy i darowizn temat obsługuje WooCommerce. Pozwala również łatwo korzystać z formularza kontaktowego i wtyczek darowizny. Poza tym zawiera polecane treści, sekcje pracowników i sponsorów, przesyłanie niestandardowych logo i wiele kolorów.

9. Maisha

Maisha

Maisha to czysty i nowoczesny motyw WordPress dla Organizacji Pozarządowych, opieki społecznej i organizacji charytatywnych. Posiada nowoczesną stronę główną z wieloma stylami suwaka, nagłówkami i ustawieniami układu. Zawiera również szablony stron 15, sekcję bloga i zaawansowane opcje z dostosowywaniem motywów na żywo.

Obsługuje WooCommerce, WPML i jest w pełni gotowy do tłumaczenia. Jest dostarczany z wtyczką slider, aby utworzyć responsywny suwak WordPress.

10. Fundacja

Foundation

Fundacja to kolejny doskonały motyw charytatywny WordPress. Zaprojektowany w celu pozyskiwania funduszy i angażowania odbiorców, zawiera wyraźny komunikat powitalny, a następnie wezwanie do działania 2. Stanowi dobrą alternatywę dla witryn crowdfundingowych.

Obejmuje integrację z mediami społecznościowymi, przesyłanie niestandardowych logo, sekcję sponsorów i łatwe szablony do integracji z formularzem darowizn. Oferuje prostą i szybką konfigurację z łatwymi opcjami dostosowywania.

11. Maranatha

Maranatha

Maranatha to wspaniały motyw WordPress dla organizacji religijnych, duchowych i non-profit. Jest wyposażony we wbudowany obszar zarządzania kazaniami, w którym można przesyłać pliki audio, wideo, PDF i tekstowe. Możesz również zorganizować bibliotekę w serii według tematów i książek.

Jego nowoczesna strona główna wyświetla pełnoekranowy obraz lub nagłówek wideo, a następnie efekt paralaksy podczas przewijania użytkowników w dół. Zawiera również sekcje dla różnych lokalizacji i kalendarz wydarzeń, aby pokazać nadchodzące wydarzenia. Dodatkowo ma różne opcje dla twojego schematu kolorów.

12. Życzliwy

Benevolent

Benevolent to świetny darmowy motyw WordPress dla organizacji non-profit. Ten wszechstronny motyw zawiera nowoczesną stronę główną z pięknym suwakiem, niestandardowym menu i przyciskiem wezwania do działania.

Ma 4 obszary stopki i prawy pasek boczny. Zawiera również niestandardowe widżety 4 dla ostatnich postów, popularnych postów, mediów społecznościowych i polecanego postu. Jest gotowy do tłumaczenia i zoptymalizowany pod kątem szybszego ładowania strony.

13. Nayma

Nayma

Nayma to przemyślany, uniwersalny motyw WordPress z kilkoma gotowymi stronami internetowymi zawartymi w jednym pakiecie. Zawiera Instalator demonstracyjny 1-click, aby skonfigurować kompletną stronę internetową z treścią demonstracyjną.

Wykorzystuje modułowe podejście do projektowania i zawiera kilka modułów, które można po prostu przeciągnąć i upuścić, aby utworzyć własne układy stron. Jest gotowy do WooCommerce i może być również używany do tworzenia wielojęzycznych stron internetowych.

14. Exodus

Exodus

Exodus to piękny motyw WordPress dla organizacji religijnych i duchowych. Posiada profesjonalną stronę główną z wciągającym suwakiem i wezwaniem do działania. Zawiera również sekcję zarządzania kazaniami z pełną obsługą multimediów.

Zawiera również sekcje, w których można dodać Ministerstwa, profile pracowników i wolontariuszy, wydarzenia, lokalizacje i inne. Jest zaprojektowany tak, aby był łatwy w użyciu nawet przez nietechnicznych użytkowników, ponieważ ma proste i elastyczne ustawienia dostosowywania.

15. Wiara

Faith

Wiara jest doskonałym darmowym motywem non-profit WordPress dla Organizacji Pozarządowych, stron internetowych kościoła i organizacji charytatywnych. Dzięki profesjonalnemu, czystemu projektowi i elastycznym opcjom oferuje wciągające wrażenia użytkownika od razu po wyjęciu z pudełka.

Niektóre z jego najlepszych funkcji to niestandardowe menu, integracja z mediami społecznościowymi, blok polecanych postów, suwak polecanych treści, sekcje referencji, wiadomość powitalna i wiele innych.

Faith ma wiele układów stron dla różnych sekcji. Wszystkie opcje motywu są starannie zorganizowane w edytorze motywów na żywo, co czyni go dość prostym w użyciu.

16. Saved

Saved

Saved oferuje bardzo nowoczesny wyglądający motyw WordPress dla organizacji religijnych i non-profit. Zawiera układ strony głównej przeciągnij i upuść, tło Wideo, Suwak i widżet danych kontaktowych z Mapami Google.

Strony kościelne mogą korzystać z wtyczki companion church content, która dodaje kazania i obsługę biblioteki multimedialnej do twojej witryny. Zawiera również lepkie menu nawigacyjne, niestandardowe kolory, niestandardowe widżety, typografię i obsługę niestandardowego logo.

17. Charitize

Charitize

Charitize to prosty i darmowy motyw WordPress dla organizacji non-profit, fundacji charytatywnych, kościołów i stowarzyszeń non-profit. Posiada sekcje strony głównej dla niestandardowego pokazu slajdów, polecane posty z miniaturami, przycisk daruj teraz, menu nawigacyjne, posty samoprzylepne i formularze kontaktowe.

Zawiera mnóstwo opcji dostosowywania, w tym kolory, tło, formaty postów i wiele innych. Możesz łatwo dodawać wtyczki do pobierania darowizn za pośrednictwem PayPal lub innych bramek płatności.

18. Wskrzesić

Resurrect

Resurrect to nowoczesny motyw WordPress organizacji non-profit dla witryn kościelnych, organizacji non-profit i innych witryn charytatywnych. To inspirowany miastem motyw z atrakcyjnym designem, który przyciąga darczyńców. Pozwala dodawać filmy, tworzyć wydarzenia, przesyłać zdjęcia i wyświetlać inspirujące cytaty.

Poza tym oferuje sekcję, w której można dodać mapę lokalizacji i adres. Jeśli masz wiele biur, ten motyw ma blok kolumn, aby łatwo wyświetlić wszystkie adresy. Jest łatwy w użyciu i oferuje niestandardowe tło, różne czcionki, Opcje kolorów i wiele innych.

19. Lądowanie

Landing

Landing to popularny uniwersalny motyw WordPress. Może być używany do tworzenia pięknych stron docelowych i uzyskiwania większych darowizn. Możesz użyć potężnego kreatora themify przeciągnij i upuść, aby natychmiast utworzyć strony witryny. Ma wbudowane narzędzia i elementy, które zmniejszają wysiłek ręcznego edytowania stron.

Lądowanie zawiera ponad 25 gotowych układów, opcje projektowania nagłówka, niestandardowe typy postów i wiele innych. Możesz także zintegrować usługi e-mail marketingu, aby połączyć się z odwiedzającymi.

Landing obsługuje WooCommerce i jest gotowy do tłumaczenia, aby umożliwić ci stworzenie strony internetowej w twoim własnym języku.

20. Naprzód

Forward

Forward to prosty i elegancki motyw WordPress zaprojektowany specjalnie dla organizacji non-profit. Pozwala łatwo dodać własne logo, kolory, czcionki i wiele innych. Zawiera wszystkie opcje potrzebne do zbudowania wciągającej strony internetowej.

Inne funkcje obejmują wsparcie WooCommerce, formularz rejestracji e-mail, profile pracowników, sponsorów i opcje dostosowywania motywów na żywo. Jest łatwy i szybki w konfiguracji nawet dla początkujących.

21. Narcos

Narcos

Narcos to nowoczesny wielofunkcyjny motyw WordPress, który można wykorzystać do stworzenia strony internetowej dla Twojej organizacji non-profit lub fundacji charytatywnej. Ma piękny i czysty układ z niestandardowymi opcjami. Jest wyposażony w program Visual Composer do łatwego projektowania stron za pomocą funkcji przeciągania i upuszczania.

Ponadto ten motyw zawiera sekcje strony głównej, w których wyświetlane są zdjęcia z wydarzenia, polecane posty, logo sponsorów i informacje o organizacji. Jest w pełni responsywny i działa szybciej niż wiele innych motywów WordPress.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepszy motyw WordPress dla organizacji non-profit. Możesz również zobaczyć sprawdź naszą listę musi mieć wtyczki WordPress.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

Optymalizacja Wydajności WooCommerce: Wskazówki I Najlepsze Praktyki 14

Tworzenie sklepu WooCommerce jest bardzo proste: zainstaluj wtyczkę WooCommerce, dodaj produkt lub dwa, Ustaw ceny i gotowe–sklep WooCommerce. Ale prowadzenie udanego sklepu WooCommerce znacznie się różni. Planowanie i optymalizacja witryny ecommerce nie jest łatwym zadaniem, ale istnieje wiele wskazówek i najlepszych praktyk dotyczących optymalizacji WooCommerce…

WPBeginner kończy 12 lat-refleksje i aktualizacje

W artykule: WPBeginner StoryAktualizacje OsobisteAktualizacje WPBeginnerAktualizacje Produktu / FirmyOddawanie / FilantropiaDziękuję Wszystkim…