Konfiguracja wtyczki Linki zewnętrzne

Szukasz najlepszych motywów WordPress typu one page dla swojej strony internetowej?

Motywy WordPress one page są idealne, jeśli chcesz stworzyć minimalną i nowoczesną stronę biznesową. Istnieje wiele profesjonalnych motywów typu one page dostępnych do wyboru. To może sprawić, że trudno będzie wybrać odpowiedni dla Twojej strony, szczególnie jeśli jesteś nowy w WordPressie.

W tym artykule podzielimy się kilkoma najlepszymi jednostronicowymi motywami WordPress, które możesz wykorzystać na swojej stronie internetowej.

Best one page WordPress themes

Budowanie jednostronicowej strony internetowej za pomocą WordPressa

Samodzielnie hostowana witryna WordPress.org jest idealną platformą do zbudowania strony internetowej typu one page.

Uwaga: WordPress.org różni się od WordPress.com. Zobacz nasz przewodnik na temat różnicy między WordPress.org a WordPress.com.

Aby rozpocząć swoją witrynę WordPress, pierwszą rzeczą, której będziesz potrzebować jest konto hostingowe WordPress. Twój hosting przechowuje Twoją witrynę na swoich serwerach, które są podłączone do Internetu 24/7. Wszystkie strony internetowe potrzebują hostingu.

Będziesz także potrzebował nazwy domeny. To jest adres witryny w Internecie (na przykład wpbeginner.com lub google.com).

Jeśli dopiero zaczynasz, a następnie zalecamy korzystanie z Bluehost. Są one jednym z największych firm hostingowych WordPress na świecie i oficjalnym partnerem hostingowym WordPress.

Dla czytelników WPBeginner, oferują one również bezpłatną nazwę domeny, bezpłatny certyfikat SSL, i duży rabat na hosting. Wszystko, co musisz zrobić, aby uzyskać zniżkę jest przejść przez nasz link do Bluehost.

The Bluehost special offer for WPBeginner readers

Po zakupie hostingu, Twoim następnym krokiem jest zainstalowanie i skonfigurowanie WordPress. Postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem, jak zrobić małą stronę internetową firmy dla instrukcji krok po kroku.

Teraz jesteś gotowy, aby zainstalować motyw WordPress na swojej stronie. Nie martw się, jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłeś. Mamy pełny samouczek, jak zainstalować motyw WordPress.

Rzućmy okiem na wybór naszych ekspertów z najlepszych motywów WordPress typu one page, których możesz użyć.

1. Astra

Astra

Astra jest popularnym wielofunkcyjnym motywem WordPress. Może być używany do blogowania, ale także do każdego rodzaju strony internetowej. Jest dostarczany z dziesiątkami stron startowych, w tym z szablonami typu one page i multi-page.

Motyw jest lekki, szybki i niezawodny. Posiada wiele opcji dostosowywania i integruje się z wtyczkami WordPress innych firm, aby dodać więcej funkcji i funkcjonalności do Twojej strony.

2. Hestia Pro

Hestia

HestiaPro to nowoczesny motyw WordPress typu one page. Zawiera łatwą konfigurację z pomocą wtyczki towarzyszącej, która dodaje referencje, usługi i sekcje strony głównej do Twojej witryny.

Jest on gotowy do użycia z popularnymi darmowymi wtyczkami do budowania stron i kustomizatorem na żywo WordPress. Motyw wspiera WooCommerce po wyjęciu z pudełka.

3. Divi

Divi

Divi jest fantastycznym motywem WordPress i potężnym page builderem. Jest on dostarczany z dziesiątkami pakietów układów i 1-klikalnym importerem zawartości demo, aby szybko zacząć.

Divi zawiera wiele szablonów stron typu one page dla różnych nisz biznesowych. Motyw również oferuje 40+ elementów, 1200+ gotowych projektów i łatwy w użyciu panel dostosowywania do konfiguracji strony.

Divi dobrze integruje się z wszystkimi popularnymi i premium wtyczkami dla WordPress. Jest on również przyjazny dla SEO, aby pomóc Twojej stronie zająć wysoką pozycję w Google i innych wyszukiwarkach.

4. Ultra

Ultra

Ultra jest potężnym i responsywnym motywem WordPress. Jest on wyposażony w kilka opcji układu strony głównej, które mogą być wykorzystane do łatwego budowania strony internetowej WordPress szybko.

Motyw jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów stron biznesowych. Jest on dostarczany z gotowymi do użycia szablonami dla różnych branż, takich jak restauracja, agencje, spa i salony, prawnicy, a nawet sklepy eCommerce.

Ultra wykorzystuje responsywny design, co oznacza, że Twoja strona będzie wyglądać świetnie na wszystkich urządzeniach mobilnych.

5. OceanWP

OceanWP

OceanWP jest darmowym wielozadaniowym motywem WordPress, co czyni go świetnym wyborem dla startupów i firm z budżetem na bootstrap. Ma szybki czas ładowania strony i wbudowaną optymalizację SEO, aby uplasować Twoją stronę w Google i innych wyszukiwarkach.

Cechy motywu obejmują darmowe i premium dema stron, 1-klikalny importer zawartości demo i potężne rozszerzenia. Możesz także znaleźć wiele szablonów one page dla swojej strony, bloga lub sklepu eCommerce.

6. Parallax Pro

Parallax Pro

ParallaxPro to piękny motyw WordPress typu one page. Jak sama nazwa wskazuje, jest on wyposażony w efekty przewijania paralaksy z dużym pełnoekranowym obrazem nagłówka na górze.

Ma widgetowany układ strony głównej, który pozwala po prostu przeciągnąć i upuścić bloki treści, aby ustawić stronę główną. Możesz używać shortcodes w swoich widżetach, a także w swoich postach i stronach.

Parallax Pro może być także używany jako motyw wielostronicowy. Oprócz efektu paralaksy, jest on wyposażony w piękną typografię, pełne wsparcie WooCommerce i niestandardowe widżety.

StudioPress jest teraz częścią WP Engine, najpopularniejszej firmy zarządzającej hostingiem WordPress. Możesz otrzymać ten motyw i wszystkie 35+ innych motywów StudioPress, gdy zarejestrujesz się na hostingu WP Engine, aby zbudować swoją stronę.

Bonus: Użytkownicy WPBeginner również otrzymają dodatkowe 20% OFF. Zacznij od WP Engine dzisiaj!

7. OneEngine

OneEngine

OneEngine to biznesowy motyw WordPress z jedną stroną. Pozwala na dodanie klientów, portfolio, zespołu, usług i sekcji About na stronie głównej. To sprawia, że jest to świetna opcja dla kreatywnych agencji.

Posiada animowane wykresy, tabelę cenową i sekcję bloga. Motyw jest łatwy do skonfigurowania i dostosowania bez edycji jakiegokolwiek kodu.

8. Mustache

Mustache

Mustache to jednostronicowy motyw WordPress dla projektantów, artystów, fotografów itd. Jest on idealnie zbudowany dla stron jednostronicowych, ale wystarczająco elastyczny dla stron wielostronicowych.

Charakteryzuje się wyjątkowo nowoczesnym wyglądem z obsługą niestandardowego logo, łatwą konfiguracją, wbudowanymi Mapami Google i integracją z formularzem kontaktowym.

9. Parallax

Parallax

Parallax to piękny jednostronicowy motyw WordPress z paralaktycznym tłem, portfolio i typami postów zespołu.

Posiada animowane paski postępu, układy listy i siatki oraz nieskończone przewijanie. Motyw Parallax dodaje również filtry obrazu takie jak sepia, skala szarości i rozmycie, które można zastosować do swoich zdjęć bez użycia Photoshopa.

10. Fagri

Fagri

Fagri to darmowy wielozadaniowy motyw one page WordPress dla małych firm i agencji internetowych. Posiada minimalistyczny design i niestandardowe tło.

Motyw pozwala na osadzanie filmów i innych treści wizualnych z usług stron trzecich, takich jak YouTube, Soundcloud, itp. Obsługuje również WooCommerce do tworzenia sklepu internetowego.

11. Moesia Pro

Moesia Pro

MoesiaPro jest pięknie wykonanym motywem WordPress z jednostronicowym projektem dla stron biznesowych. Zawiera kreator stron typu “przeciągnij i upuść” z różnymi blokami treści, a Ty możesz dodawać i układać bloki, aby łatwo zbudować stronę główną.

Posiada on także suwak obrazu, szablony stron, Google Fonts i wszystkie funkcje, których można oczekiwać od motywu premium.

12. Business One Page

Business One Page

Business One Page to darmowy motyw WordPress one page dla firm i przedsiębiorstw. Motyw ma piękny układ z jasnym tłem, które sprawia, że Twoja treść wyskakuje.

Inne godne uwagi funkcje obejmują 3 niestandardowe widżety, CTA, sekcje strony głównej i ikony mediów społecznościowych. Motyw jest łatwy do skonfigurowania za pomocą customizera WordPress z podglądem na żywo.

13. Daylight

Daylight

Daylight jest doskonałym motywem WordPress one page, który może być łatwo wykorzystany do tworzenia wielostronicowych stron internetowych. Jest wyposażony w potężne funkcje, a jego strona główna drag and drop builder oferuje świetne doświadczenie użytkownika.

Posiada przewijanie paralaksy, obrazy bohaterów, suwaki i wbudowany typ portfolio. Oferuje on również 2 układy strony głównej i 10 niestandardowych szablonów stron.

14. Orfeo

Orfeo

Orfeo to pełnowartościowy motyw WordPress one page z responsywnym układem, który wygląda świetnie na każdym rozmiarze ekranu i urządzeniu.

Posiada panel opcji motywu, aby dodać niestandardowe logo, obraz tła nagłówka, CTA i menu nawigacyjne. Motyw obsługuje języki RTL (right-to-left) i pozwala na stworzenie wielojęzycznej strony za pomocą WPML.

15. OnePage

One Page

OnePage to jednostronicowy motyw WordPress dla stron biznesowych. Posiada Twitter feed, sekcję klientów, animowany licznik, tabelę cenową i więcej.

Motyw jest zoptymalizowany pod kątem szybkości i wydajności, co oznacza, że Twoja strona ładuje się szybko.

16. Corporate Plus

Corporate Plus

CorporatePlus to darmowy motyw WordPress typu one page, który dobrze sprawdza się dla strony biznesowej. Może być również używany jako motyw wielostronicowy z oddzielną sekcją bloga.

Posiada potężne funkcje, takie jak suwak, sekcja o, usługi, wsparcie tła paralaksy, układ bloga i strona kontaktowa. Jest w pełni widgetowany, co sprawia, że jest dość łatwy do skonfigurowania.

17. Montblanc

Montblanc

Montblanc jest pięknym jednostronicowym motywem WordPress, który może być łatwo używany na stronach wielostronicowych. Posiada duży pełnoekranowy suwak na stronie głównej z przezroczystym menu nawigacyjnym i logo na górze.

Posiada 5 układów strony głównej, 4 kreatywne style nagłówka, wiele układów portfolio i więcej. Pochodzi on również z drag and drop page builder do projektowania niestandardowych stron docelowych.

18. Neve

Neve

Neve to klasyczny motyw WordPress typu one page dla małych firm i startupów. Jest wyposażony w wiele wbudowanych stron startowych, które można zaimportować za pomocą jednego kliknięcia, aby uruchomić swoją stronę.

Integruje się z popularnymi kreatorami stron typu “przeciągnij i upuść”, takimi jak Visual Composer, abyś mógł budować niestandardowe układy stron. Motyw ma dodatkowe ustawienia dostosowywania WordPress dla nagłówka, ikon społecznych, okruszków chleba i opcji stylizacji.

Neve jest gotowy do tłumaczenia i może być używany do tworzenia wielojęzycznych lub RTL (od prawej do lewej) stron internetowych.

19. Potenza

Potenza

Potenza to kolejny świetny wybór dla motywu WordPress typu single page. Pochodzi z łatwą do skonfigurowania, w pełni widgetowaną stroną główną.

Oferuje wiele opcji kolorystycznych, niestandardowe tła, parallax scroll i piękne animacje. To pozwala Ci stworzyć stronę wyglądającą świetnie bez konieczności znajomości kodu CSS.

Potenza ma niestandardowe widżety strony głównej, aby dodać sekcje, w tym usług, klientów, tabel cenowych i projektów.

20. Sydney Pro

Sydney Pro

SydneyPro jest motywem premium one page WordPress dla freelancerów i małych firm. Posiada piękny układ z pełnoekranowym niestandardowym suwakiem tła.

Obsługuje również nagłówek wideo, aby od razu zaangażować swoich użytkowników. Sydney Pro pozwala dodać formularz kontaktowy w stopce, aby połączyć się z odwiedzającymi Twoją stronę.

21. Enterprise

Enterprise

Enterprise to profesjonalny motyw biznesowy WordPress. Został zaprojektowany tak, aby był odpowiedni zarówno dla jedno-, jak i wielostronicowych stron internetowych WordPress.

Jest wyposażony we wbudowane sekcje do dodawania portfolio i usług. Zawiera również tabelę cenową, niestandardowe widżety i wiele układów.

22. Zakra

Zakra theme

Zakra to darmowy motyw WordPress, który pozwala łatwo stworzyć jednostronicową stronę. Jest zbudowany z lekkich ram, które powinny utrzymać stronę tak szybką, jak to tylko możliwe.

Współpracuje z Elementorem i innymi kreatorami stron, więc łatwo jest stworzyć dowolny układ dla swojej strony. Zawiera nawet 10+ darmowych stron startowych, z których możesz skorzystać. Ponadto, jest responsywny i będzie wyglądać świetnie na wszystkich urządzeniach.

23. Shapely

Shapely

Shapely to darmowy motyw WordPress one page z ładnym zestawem funkcji. Jest wyposażony w niestandardowe widżety, aby szybko dodać swoje portfolio, referencje i inne sekcje strony głównej.

Jest łatwy do dostosowania i skonfigurowania z pomocą konfiguratora motywu na żywo. Obsługuje również WooCommerce i może być również używany na stronach internetowych z wieloma stronami.

24. Zelle

Zelle

Zelle to elegancki motyw WordPress one page, który jest wyposażony w interaktywne elementy strony głównej i przewijanie paralaksy. Posiada w pełni niestandardowy nagłówek, aby wyświetlić Twoje logo, menu nawigacyjne, pełnoekranowy obraz tła, CTA i więcej.

Motyw oferuje wiele sekcji, aby pokazać swoje usługi, referencje, klientów, itp. Jeśli chodzi o stylizację, Zelle ma nieograniczony wybór kolorów, kolorowe przyciski wezwania do działania i wyraźną typografię.

25. Zero

Zero theme

Zero to stylowy motyw WordPress dla agencji cyfrowych, startupów i twórców aplikacji. Posiada warstwowy układ strony głównej z pięknymi animacjami na przewijaniu.

Posiada wbudowane sekcje strony głównej, aby dodać portfolio, klientów i usługi. Inne godne uwagi funkcje obejmują Google Web Fonts, lepkie menu nawigacyjne i tło wideo.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepszy motyw one page WordPress dla Twojej strony. Możesz również chcieć zobaczyć naszą listę niezbędnych wtyczek WordPress dla stron biznesowych.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, to proszę zasubskrybować nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Można również znaleźć nas na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

6 Najlepszych bramek płatności WooCommerce dla WordPress

W artykule: Jak wybrać najlepszą bramkę płatności WooCommerceTop WooCommerce bramek płatności dla…

14 Najlepsze wtyczki WordPress SEO i narzędzia, których powinieneś używać

W artykule: Rzeczy, które musisz wiedzieć o wtyczkach i narzędziach WordPress SEO1.…

Czeka nas rozwój sportów motorowych

W artykule: Jaki jest związek między popularyzacją sportów motorowych a poprawą kultury…

Jak dodać nagłówki bezpieczeństwa HTTP w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Czym są nagłówki bezpieczeństwa HTTP?Dodawanie nagłówków bezpieczeństwa HTTP w WordPress1.…