Wyświetlanie kodu HTML Twojego postu w klasycznym edytorze

Czy szukasz najlepszej usługi faksu online dla swojej małej firmy?

Uaktualnienie do usługi faksu online oferuje Twojej firmie więcej bezpieczeństwa, prędkości i może poprawić komunikację na całym pokładzie.

W tym artykule wybraliśmy kilka najlepszych usług faksu online, które możesz wykorzystać wraz ze swoją witryną WordPress.

Best online fax services for small business

Dlaczego potrzebujesz usługi faksu online?

Z tradycyjnymi urządzeniami faksowymi jesteś ograniczony przez starszą technologię.

Jednak faksowanie jest nadal jednym z najbezpieczniejszych sposobów wysyłania i odbierania informacji. Usługi faksowania online łączą w sobie moc i łatwość poczty elektronicznej z bezpieczeństwem tradycyjnego faksowania.

Dodatkowo, nie ma potrzeby posiadania fizycznego urządzenia faksowego lub modemu faksowego.

W naszej firmie, często musimy wysyłać faksy, gdy komunikujemy się z rządem, IRS, a czasami dla informacji bankowych wysokiego szczebla.

Usługi faksów online mogą usprawnić proces wysyłania faksów i zintegrować się z oprogramowaniem, którego już używasz. Możesz nawet wysyłać faksy bezpośrednio z wybranego klienta poczty elektronicznej.

Oznacza to mniej czasu spędzonego na potrzebach faksowania, a więcej czasu na rozwijanie swojego biznesu.

Przejście z tradycyjnych faksów na usługę faksu online może pomóc Twojej firmie na wiele sposobów:

  • Możesz szybko podpisywać dokumenty elektronicznie za pomocą jednego kliknięcia.
  • Zarządzanie, przechowywanie i przeszukiwanie faksów w jednym miejscu
  • Odbieranie i wysyłanie faksów w podróży z twojego urządzenia mobilnego
  • Oszczędność czasu dzięki odfiltrowaniu spamu i niechcianych faksów
  • Usprawnij przechowywanie i bezpieczeństwo dokumentów
  • Usprawnij komunikację poprzez zintegrowanie faksów z innymi cyfrowymi środkami komunikacji.

Najlepszą częścią jest to, że faks online jest stworzony dla zdalnych zespołów. Nie musisz być w biurze, aby wysyłać lub odbierać faksy.

To powiedziawszy, spójrzmy na najlepsze usługi faksu online, które możesz wykorzystać do wspierania swojej małej firmy.

1. Nextiva

Nextiva Fax

Nextiva jest najlepszą usługą faksu online dla większości firm. Ma przystępne ceny, elastyczne plany i bogaty zestaw funkcji.

Jest powszechnie znana z pakietu narzędzi do komunikacji biznesowej i usług telefonii biznesowej.

Jednakże, Nextiva oferuje również doskonałą usługę faksowania online, która jest doskonałym rozwiązaniem dla większości właścicieli małych firm.

Uwaga: Używamy biznesowych usług telefonicznych i platformy komunikacyjnej Nextiva na WPBeginner. Ich usługa jest zawsze niezawodna i mają niesamowitą obsługę klienta.

To, co naprawdę podoba nam się w Nextivie, to fakt, że jest idealna dla zdalnych zespołów. Możesz wysyłać i odbierać dokumenty faksowe za pośrednictwem telefonu komórkowego, komputera stacjonarnego i tabletu, nie będąc w biurze.

Jeśli posiadasz tradycyjny faks, Nextiva może się z nim również zintegrować. Pozwala to na migrację istniejącego numeru faksu na ich platformę.

Przy rejestracji otrzymujesz bezpłatny numer bezpłatny i lokalny numer telefonu.

Jeśli Twoja firma rośnie i potrzebujesz dodatkowych numerów, możesz dodać numery z pulpitu nawigacyjnego za pomocą kilku kliknięć.

Przechowywanie danych online jest również zautomatyzowane. Nextiva będzie przechowywać wszystkie twoje przychodzące i wychodzące faksy przez 6 miesięcy. Możesz łatwo pobrać i udostępnić swoje faksy innym członkom swojego zespołu.

Nextiva jest używana przez takie organizacje jak Taco Bell, Stanley Steemer i Buffalo Bills. Jednakże, plany są dobrze dopasowane również dla małych firm.

Polecamy platformę ujednoliconej komunikacji, która zaczyna się od 18,95 dolarów miesięcznie i zawiera nieograniczony faks, nieograniczone połączenia głosowe i wideo, automatyczną sekretarkę, bezpłatne numery i wiele innych.

Możesz również zakupić vFax oddzielnie od $4.95 miesięcznie, który zawiera 500 stron, ale ten plan jest ograniczony i nie pozwala na korzystanie z pełnej mocy Nextiva.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to najlepszy biznesowy telefon i aplikacja faksowa dla rozwijających się firm.

Opinia eksperta: Uważamy, że Nextiva jest najlepszą usługą faksowania online dla właścicieli małych firm. Wraz z faksem, otrzymujesz również ich pełną platformę komunikacji biznesowej.

2. RingCentral

RingCentral Fax

RingCentral to kolejna świetna usługa faksu online dla małych i rozwijających się firm.

RingCentral jest liderem w dostarczaniu usług komunikacji biznesowej, takich jak linie telefoniczne, komunikatory internetowe, wideokonferencje i oczywiście faksy online.

RingCentral Fax może działać jako samodzielna usługa lub zintegrować się z biznesową platformą VoIP i komunikacyjną.

Ta usługa faksowa najlepiej nadaje się dla firm, które wysyłają duże ilości faksów, takich jak kancelarie prawne czy uniwersytety. Jeśli Twoja firma korzysta z przestarzałych, fizycznych urządzeń faksowych, RingCentral może zintegrować i zmodernizować istniejący system faksowy.

Znajdziesz tu również standardowe funkcje faksu, takie jak strony tytułowe online, integracja z usługami przechowywania danych w chmurze, szyfrowanie i możliwość dodania nieograniczonej liczby numerów faksów.

Dostępnych jest wiele opcji integracji, w tym Dropbox, Google Drive, Microsoft Outlook i wiele innych.

Jest to również prawdziwie mobilne rozwiązanie. Możesz skonfigurować wiadomości tekstowe, aby powiadomić Cię o przychodzących faksach. Lub użyj aplikacji mobilnej do wysyłania, odbierania, przeglądania i przechowywania faksów.

Wbudowana jest nawet opcja blokowania spamu i zmniejszania całkowitej liczby otrzymywanych faksów-śmieci.

Dzięki RingCentral, możesz uzyskać dużą liczbę stron w przystępnej cenie. Plan Fax 1500 to 17,99 dolarów miesięcznie za 1500 stron, co oznacza 0,012 dolarów za stronę.

Ale najlepsza wartość jest ich Standardowy plan wiązany za 24,99 dolarów miesięcznie. Plan ten pozwala na faksowanie nieograniczonej liczby stron miesięcznie, plus to bundles biznesowych rozmów telefonicznych, spotkań wideo, konferencji audio, wiadomości tekstowych biznesowych, i więcej.

Jedynym prawdziwym minusem jest to, że ich magazyn faksów jest ograniczony do ostatnich 200 faksów. Będziesz musiał albo usunąć istniejące faksy, lub przechowywać je na zewnątrz.

Opinia eksperta: Uważamy, że RingCentral Fax jest najlepszy dla firm, które muszą wysyłać duże ilości faksów lub chcą połączyć komunikację biznesową razem.

3. SRFax

SRFax

SRFax to usługa faksów online, która oferuje najwyższy poziom bezpieczeństwa, prywatności i zgodności.

Wysokie standardy bezpieczeństwa sprawiają, że jest to najlepszy wybór dla dostawców usług medycznych. Bezpieczeństwo jest koniecznością przy przesyłaniu poufnych informacji, takich jak kartoteki pacjentów i informacje medyczne.

Będziesz zadowolony wiedząc, że SRFax jest w pełni zgodny z HIPAA dla pracowników służby zdrowia z siedzibą w USA i PHIPA dla tych z siedzibą w Kanadzie.

Wiele usług faksów online oferuje zgodność z HIPAA, ale zazwyczaj usługi te zapewniają tylko minimum. Funkcje bezpieczeństwa, które zapewnia SRFax wykraczają poza regulacje HIPAA.

Na przykład, znajdziesz zabezpieczenia aplikacji, zabezpieczenia sprzętowe i organizacyjne, uwierzytelnianie użytkowników, kopie zapasowe i całodobowe zabezpieczenia fizyczne.

Dodatkowo, faksy są wysyłane przy użyciu 2048-bitowego szyfrowania, podczas gdy standardem w branży jest 256-bitowe.

Poza bezpieczeństwem, znajdziesz standardowe funkcje, takie jak nieograniczona pamięć masowa i integracja między platformami.

Istnieją również klienty dla Windows i Mac, które pozwalają na wysyłanie i odbieranie faksów z preferowanych programów.

Ceny są nieco wyższe, zaczynając od planu Lite za 7,95 dolarów miesięcznie za 200 stron. Jednakże, jeśli potrzebujesz silnego zabezpieczenia, cena jest tego warta.

Możesz również wysyłać faksy międzynarodowe. Stawki za faksy międzynarodowe są oparte na kraju, z którego wysyłasz lub odbierasz faksy.

Opinia eksperta: Wierzymy, że SRFax jest najlepszą usługą faksu online dla firm, które potrzebują najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

4. Fax.Plus

Fax.Plus

Fax.Plus jest jedną z najlepszych usług faksów online dla małych zespołów. Jest prosty w użyciu, a celem usługi jest zaoszczędzenie jak największej ilości czasu.

Jeśli szukasz sposobu na unowocześnienie istniejącego procesu faksowania przy jednoczesnym zachowaniu przystępnych cen, jest to świetna opcja.

Możesz nawet zachować swój istniejący numer faksu za darmo lub dodać nowe bezpłatne i lokalne numery faksu.

Istnieją dziesiątki integracji do zarządzania faksami w ramach platform, których już używasz. Oznacza to brak skomplikowanego procesu konfiguracji lub tracenia czasu na naukę tajników nowego oprogramowania.

Na przykład, integruje się z platformami takimi jak Microsoft Office, Google Chrome, Slack, Google Drive, G Suite apps, i więcej.

Znajdziesz również dołączoną aplikację na iOS i Android, dzięki czemu możesz czytać, pobierać i wysyłać faksy w podróży. Aplikacja mobilna jest tak samo łatwa w użyciu jak portal internetowy.

Pozwala na skanowanie dokumentów z telefonu, dodawanie podpisów cyfrowych, dodawanie notatek, organizowanie archiwów, wysyłanie faksów i wiele więcej.

Możesz również zoptymalizować faksy za pomocą jednego kliknięcia, co sprawi, że będą one łatwiejsze do odczytania i szybciej wysłane.

Jeśli masz proste potrzeby i potrzebujesz wysłać tylko kilka faksów miesięcznie, to jest darmowy plan, którego możesz użyć. Ten plan pozwala ci na wysłanie do 10 stron miesięcznie. Nie możesz jednak odbierać faksów, tylko je wysyłać.

Chociaż Fax.Plus jest odpowiedni dla bardzo małych firm, znajdziesz wiele różnych planów, aby zaspokoić wszystkie rodzaje potrzeb biznesowych. Plan podstawowy kosztuje 5,99 dolarów miesięcznie i pozwala na wysłanie do 100 stron.

Jeśli szukasz najlepszej oferty, plan biznesowy pozwala na wysłanie 800 stron miesięcznie za 19,99$.

Recenzja eksperta: Uważamy, że Fax.Plus jest najlepszym rozwiązaniem faksowym online dla małych zespołów.

5. eFax

eFax

eFax jest dobrze znaną nazwą w dziedzinie usług faksowych online. Jest bogaty w funkcje, łatwy w użyciu i kładzie nacisk na archiwizację i przechowywanie faksów.

To sprawia, że jest to świetny wybór dla organizacji, które muszą przechowywać faksy przez długi czas, takich jak instytucje finansowe i prawne, uniwersytety, biura nieruchomości, księgowi i wiele innych.

Chociaż inni dostawcy faksów oferują przechowywanie i archiwizację faksów, żaden z nich nie idzie tak głęboko jak eFax. Ten dostawca oferuje nieograniczoną pamięć dla twoich faksów, plus dogłębną archiwizację faksów i funkcje organizacyjne.

Kiedy faksy są zapisywane, przechowywane są dodatkowe informacje, takie jak czas i data transmisji, nazwa odbiorcy i nadawcy, i więcej. Ułatwia to sortowanie i znajdowanie informacji, których szukasz.

Twoje faksy są zapisywane automatycznie, a starsze nie będą usuwane, aby zrobić miejsce dla nowych przychodzących faksów.

Zasadniczo, z eFax, nigdy nie stracisz faksu, nigdy więcej.

Dołączona aplikacja mobilna jest dostępna zarówno dla systemu iOS jak i Android. Pozwala ona na archiwizowanie, wyszukiwanie, pobieranie i przesyłanie dalej bezpośrednio z telefonu.

Inną wspaniałą funkcją mobilną jest możliwość robienia zdjęć dokumentów i wysyłania ich jako faks, a wszystko to poza biurem.

Znajdziesz tu również standardowe funkcje, takie jak wsparcie dla podpisów elektronicznych, wielu użytkowników, integracje z przechowywaniem w chmurze i możliwość wysłania faksu do 20 odbiorców.

Dodatkowo, istnieje wsparcie dla międzynarodowego faksowania, a każdy faks jest wysyłany przez szyfrowane połączenie SSL.

eFax ma jedne z najwyższych cen na tej liście. Ale dla firm, które potrzebują zaawansowanych funkcji wyszukiwania, przechowywania i archiwizacji, jest to nadal świetny wybór. Plany zaczynają się od $16.95 miesięcznie za 150 faksów przychodzących i 150 wychodzących.

Najlepszym planem jest plan Pro, który kosztuje 19,95 dolarów miesięcznie i pozwala na wysyłanie 200 stron faksów i odbieranie 200 stron co miesiąc.

Istnieje jednak jednorazowa opłata w wysokości 10 dolarów za konfigurację w obu płatnych planach, o których musisz wiedzieć.

Recenzja eksperta: Uważamy, że eFax jest doskonałym wyborem dla firm, które potrzebują zaawansowanych funkcji wyszukiwania, przechowywania i archiwizacji.

6. MyFax

MyFax

MyFax jest doskonałą usługą faksu online dla małych firm i firm pracujących w domu, które wysyłają i otrzymują niewielką ilość faksów.

Możesz używać darmowej usługi faksowej do wysyłania faksów raz na jakiś czas. Jednakże, darmowe usługi mogą być nieprofesjonalne, ponieważ nie możesz zmienić okładki i zazwyczaj nie możesz również odbierać faksów.

Zamiast tego zalecamy skorzystanie z niedrogiej usługi, takiej jak MyFax. MyFax jest bardzo prosty i może być również używany do wysyłania faksów z dowolnego miejsca na świecie.

Wszystkie plany zawierają nieograniczone przechowywanie faksów, darmowy numer faksu i bibliotekę gotowych szablonów okładek, które możesz dostosować do swojej marki. Możesz nawet przeszukiwać archiwa faksów.

Istnieje również aplikacja na Androida i iOS, aby zabrać swoje faksy w podróż.

Mniejsze zespoły mogą skorzystać z planu Home Office za 8,33$ miesięcznie, który pozwala na wysyłanie 100 stron i odbieranie 200 stron co miesiąc.

Istnieją również droższe plany, jeśli potrzebujesz wysyłać lub odbierać dodatkowe strony. Jeśli przekroczysz limit stron, naliczana jest opłata za przekroczenie limitu w wysokości 0,10 USD za stronę.

Opinia eksperta: Wierzymy, że MyFax jest najlepszą usługą faksowania online dla firm o niskim budżecie.

Która usługa jest najlepsza dla ciebie?

Po zbadaniu wszystkich najlepszych dostawców usług faksów online, uważamy, że Nextiva jest najlepszym dostawcą faksów online na rynku.

Możesz wysyłać duże ilości faksów za niską cenę. Dodatkowo, posiada on potężne funkcje, takie jak telefon biznesowy, rozmowy wideo i inne narzędzia współpracy.

Te i inne powody sprawiają, że Nextiva jest najlepszą usługą faksu online i platformą komunikacji biznesowej na rynku. To jest również powód, dla którego WPBeginner używa Nextivy.

W naszych badaniach, RingCentral zajął bardzo bliskie drugie miejsce. Usługa faksu online oferuje wiele z tych samych funkcji co Nextiva, za świetną cenę. Jednakże, nie masz tego samego poziomu elastyczności.

Naprawdę nie możesz się pomylić z żadną z tych dwóch usług faksów online.

Przyjrzeliśmy się również innym dostawcom usług faksowych, takim jak MetroFax, HelloFax, FaxZero, GotFreeFax, J2 Global, mFax i innym.

Jednak naszym celem jest, aby ułatwić Ci wybór najlepszego dostawcy faksów online bez powodowania paraliżu wyboru, więc nie przeglądaliśmy ich wszystkich tutaj.

Usługi Faxu Online FAQs

Po pomocy setkom właścicieli firm w znalezieniu najlepszych usług faksów online dla ich potrzeb, natknęliśmy się na wiele pytań.

Poniżej znajdują się niektóre z najczęściej zadawanych pytań, które otrzymaliśmy na temat dostawców usług faksów online.

Jak działa faksowanie online?

Faksowanie online zamienia twoje dokumenty w format pliku, który jest odczytywany przez faks i vice versa.

Jeśli wysyłasz dokument do faksu, wpiszesz numer faksu odbiorcy w swoim panelu administracyjnym faksu online i załączysz swój plik.

Usługi faksowania online tłumaczą dokument na typ pliku, który może być odczytany przez faks i wysyłają go do odbiorcy przez linię telefoniczną.

Dokument jest następnie drukowany i czytany jako standardowy faks lub przeglądany przez dostawcę usług faksowych online.

Jaka jest najlepsza darmowa usługa faksu online?

Nie zalecamy korzystania z darmowych usług faksowych, szczególnie w środowisku biznesowym. Darmowe usługi faksów online pozwalają na wysyłanie faksów, ale zazwyczaj nie można odbierać faksów lub dostosowywać okładki.

Jeśli potrzebujesz wysłać tylko do 10 stron miesięcznie, polecamy Fax.Plus free plan.

To również daje ci możliwość uaktualnienia, jeśli twoje potrzeby faksowania wzrosną.

Jaka jest najbezpieczniejsza aplikacja do faksowania?

Wszystkie aplikacje faksowe są bardzo bezpieczne i używają szyfrowania, aby zapewnić, że twoje transmisje są chronione. Faksowanie jest jedną z najbezpieczniejszych form komunikacji.

Jednak SRFax posiada najwyższe protokoły bezpieczeństwa spośród wszystkich aplikacji faksów online. Ich głównym celem jest zapewnienie bezpiecznej usługi faksowej dla pracowników służby zdrowia, która musi być zgodna z HIPAA.

SRFax ma silne szyfrowanie, blokowanie spamu, uwierzytelnianie użytkownika, automatyczne usuwanie faksów i wiele więcej.

Czy mogę faksować bez urządzenia faksowego?

Tak, możesz faksować bez urządzenia faksowego. Usługi faksowania online, takie jak Nextiva i RingCentral, pozwalają na wysyłanie faksów przez Internet, tablety, a nawet urządzenia mobilne.

Możesz również wysyłać faksy online do tradycyjnego urządzenia faksowego za pomocą usługi faksu online.

Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomógł Ci wybrać najlepszą usługę faksu online dla Twojej małej firmy. Możesz również chcieć zobaczyć nasze porównanie najlepszych usług e-mail marketingu i najlepsze oprogramowanie AI chatbot dla małych firm.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, to proszę zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Można również znaleźć nas na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

6 Najlepszych bramek płatności WooCommerce dla WordPress

W artykule: Jak wybrać najlepszą bramkę płatności WooCommerceTop WooCommerce bramek płatności dla…

14 Najlepsze wtyczki WordPress SEO i narzędzia, których powinieneś używać

W artykule: Rzeczy, które musisz wiedzieć o wtyczkach i narzędziach WordPress SEO1.…

Czeka nas rozwój sportów motorowych

W artykule: Jaki jest związek między popularyzacją sportów motorowych a poprawą kultury…

Jak dodać nagłówki bezpieczeństwa HTTP w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Czym są nagłówki bezpieczeństwa HTTP?Dodawanie nagłówków bezpieczeństwa HTTP w WordPress1.…