Kanał YouTube na twojej stronie

Czy szukasz najlepszych usług utrzymania witryny dla swojej witryny WordPress?

Usługi konserwacji stron internetowych zarządzają Twoją witryną WordPress dla Ciebie. Obejmuje to dbanie o kopie zapasowe, aktualizacje, bezpieczeństwo i edycje stron internetowych.

W tym artykule mamy zamiar podzielić się niektórymi z najlepszych usług utrzymania witryny, które możesz wykorzystać dla swojej witryny WordPress.

Best website maintenance services (for WordPress)

Dlaczego warto korzystać z usług konserwacji witryny WordPress?

Jeśli prowadzisz samodzielnie utrzymywaną witrynę WordPress.org, to jesteś odpowiedzialny za instalowanie aktualizacji rdzenia WordPress, aktualizacji wtyczek i motywów oraz utrzymywanie kopii zapasowych witryny.

Chyba że używasz zarządzanego WordPress firmy hostingowej jak WP Engine, będziesz dbać o wszystkie te zadania przez siebie.

Możesz czuć, że te zadania są biorąc zbyt wiele swojego czasu, który wolałbyś spędzić na rozwój firmy.

To jest, gdzie usługi utrzymania strony internetowej przyjść w. Dobra usługa konserwacji strony internetowej powinna zapewnić następujące usługi:

Kopie zapasowe

Usługa powinna zachować regularne kopie zapasowe WordPress witryny, często więcej niż raz dziennie. Oznacza to, że jeśli coś pójdzie nie tak, Twoja witryna może być przywrócona natychmiast.

Ekspert WordPress Wsparcie

Jako początkujący, możesz potrzebować pomocy teraz i wtedy, aby naprawić wspólne błędy WordPress.

Posiadanie wsparcia ekspertów WordPress z usługi utrzymania witryny oznacza, że nie trzeba będzie spędzać czasu pracy przez samouczki WordPress.

Ważne jest, aby pamiętać, że w niektórych przypadkach, wsparcie jest pobierana za jako dodatkowa usługa. To nie zawsze jest częścią podstawowego pakietu utrzymania witryny.

Bezpieczeństwo

Twoja usługa utrzymania witryny będzie utrzymywać witrynę bezpieczną i bezpieczną poprzez automatyczne skanowanie. Większość firm może pomóc Ci szybko uporać się z problemami, takimi jak złośliwe oprogramowanie lub próby włamania.

Uwaga: Wiele firm świadczących usługi utrzymania stron internetowych może pobierać dodatkowe opłaty za usługę usuwania złośliwego oprogramowania. Zalecamy korzystanie z Sucuri, jest to najlepsza wtyczka WordPress firewall i oferują bezpłatną usługę usuwania złośliwego oprogramowania ze wszystkimi swoimi płatnymi planami.

Aktualizacje WordPress na czas

Twoja usługa utrzymania witryny pozwoli Ci zaoszczędzić czas, utrzymując wszystko na bieżąco dla Ciebie. Jeśli zdecydujesz się aktualizować swoje wtyczki samodzielnie, upewnij się, że postępujesz zgodnie z naszymi instrukcjami krok po kroku, jak prawidłowo aktualizować wtyczki WordPress.

Mając to wszystko na uwadze, oto nasze najlepsze picki dla najlepszych usług utrzymania witryn WordPress:

1. WP Buffs

WPBuff WordPress Maintenance Service

WP Buffs to dobrze znana usługa utrzymania witryny WordPress, która zapewnia kopie zapasowe w chmurze, wsparcie awaryjne, cotygodniowe aktualizacje witryny, optymalizacja prędkości, nieograniczone edycje stron internetowych i wiele więcej.

Mają plany odpowiednie dla przeciętnego właściciela strony internetowej, jak również wykonać plan dla sklepów eCommerce, witryn członkowskich i bardziej złożonych stron internetowych.

Plusy

 • Otrzymasz ładnie sformatowany raport .pdf co tydzień z WP Buffs, aby dać Ci znać, co dokładnie robili na Twojej stronie. Na przykład, zobaczysz listę, które wtyczki zostały zaktualizowane i kiedy.
 • Oferują utrzymanie dla złożonych sklepów internetowych (eCommerce), ale będziesz potrzebował ich najwyższego planu dla tego.
 • WP Buffs monitoruje Twoją stronę nieustannie przez cały dzień. Jeśli Twoja strona się zepsuje, będą działać w ciągu 60 sekund, aby zacząć ją naprawiać.
 • Wsparcie jest dostępne 24/7, ponieważ WP Buffs ma członków zespołu na całym świecie.
 • WP Buffs oferuje usługę white-label. Jest to przydatne, jeśli hostujesz witryny WordPress dla klientów. Możesz korzystać z usług WP Buff dla swoich klientów, tak jakby WP Buffs był częścią Twojego własnego zespołu.

Wady

 • Usuwanie złośliwego oprogramowania jest uwzględnione tylko wtedy, gdy jesteś na najdroższym z ich trzech planów.
 • WP Buffs aktualizuje wtyczki tylko co tydzień, a nie codziennie. Oznacza to, że mają czas na testowanie nowych aktualizacji wtyczek, chociaż.

Cennik

Ich najniższy plan zaczyna się od $67/miesiąc. Będziesz musiał zapłacić $197/miesiąc, jeśli chcesz priorytetowe wsparcie, usuwanie złośliwego oprogramowania, optymalizacja prędkości, plus kilka innych dodatków. Istnieje zniżka, jeśli zdecydujesz się zapłacić rocznie.

2. Codeable

Codeable Homepage

Codeable to platforma, gdzie można zatrudnić ekspertów WordPress. Jeśli chcesz pakiet konserwacji na zamówienie, może to być świetny sposób, aby znaleźć kogoś, kto może pomóc.

Na przykład, możesz chcieć, aby deweloper pomógł Ci uczynić Twoją witrynę szybką i bezpieczną.

W przeciwieństwie do innych platform, takich jak Upwork, Codeable ma silny proces weryfikacji, który zapewnia, że pracujesz tylko z najbardziej doświadczonymi programistami WordPress.

Pros

 • Codeable dokładnie weryfikuje programistów, z którymi współpracuje. To gwarantuje, że będziesz pracował z kimś, kto ma duże doświadczenie.
 • Możesz dokładnie określić, czego oczekujesz. Większość dedykowanych usług utrzymania stron internetowych wymaga, abyś wybrał jeden z określonych planów.
 • Możesz skorzystać z Codeable, aby uzyskać jednorazowe wsparcie. Na przykład, możesz potrzebować kogoś, kto pomoże Ci skonfigurować stronę członkowską WordPress. Po tym, będziesz w stanie samemu zadbać o stronę.
 • Codeable posiada zespół wsparcia, który pomoże Ci przejść przez proces korzystania z ich platformy, aby znaleźć i pracować z deweloperem. Zauważ, że nie zapewniają one rzeczywistego wsparcia WordPress.

Wady

 • Będziesz musiał wymyślić, czego potrzebujesz. Prawdopodobnie będziesz musiał odpowiedzieć na pytania od deweloperów na temat swojego projektu, zbyt. Jeśli jesteś nowy w WordPress, może to być trudne, aby wiedzieć dokładnie, jakiej pomocy potrzebujesz.
 • Nie dowiesz się, ile będzie kosztował Twój projekt, dopóki nie zaczniesz otrzymywać szacunków, zwykle około dnia po jego opublikowaniu.
 • Będziesz musiał zapłacić Codeable dodatkowe 17,5% (na podstawie szacunkowych kosztów projektu). Ta opłata nie podlega zwrotowi, nawet jeśli programista nie ukończy projektu w zadowalający sposób.

Wycena

Codeable przedstawi Ci pojedynczą wycenę, zamiast listy ofert. Ma to na celu uniknięcie “wyścigu na dno”, w którym programiści próbują się nawzajem podcinać i w efekcie dostajesz kogoś taniego, ale niekoniecznie wykwalifikowanego.

Ich wycena jest oparta na stawce godzinowej 70$ – 120$, plus 17,5% stałej opłaty za usługę, która trafia do Codeable.

3. GoWP

Go WP's website

GoWP jest skierowany do agencji i freelancerów, którzy świadczą usługi WordPress dla swoich klientów. Oferują one wsparcie białej etykiety. Oznacza to, że można korzystać z własnej marki, ale z ich zespół robi prace konserwacyjne.

Plusy

 • Podstawowy plan konserwacji jest $ 29 / miesiąc za witrynę. Obejmuje to kopie zapasowe i aktualizacje, jak można się spodziewać, ale także czyszczenie złośliwego oprogramowania.
 • Plan “konserwacja + nieograniczona edycja treści” to 79 $/miesiąc. Obejmuje on wsparcie 24/7 oraz wszelkiego rodzaju małe zadania (do 30 minut każde), takie jak poprawianie CSS, instalowanie nowych wtyczek i wiele innych.
 • Ich oprogramowanie “Visual Validator” sprawdza witrynę po zainstalowaniu wtyczek, robiąc zrzuty maksymalnie 20 stron witryny w celu porównania z poprzednimi wersjami. Jeśli coś się zmieniło, zespół GoWP otrzyma powiadomienie, aby mógł sprawdzić Twoją witrynę.
 • Możesz używać GoWP dla własnej witryny, jak również dla witryn klientów.
 • Zespół jest dostępny przez całą dobę i dąży do tego, aby wszystkie zadania zostały wykonane w ciągu maksymalnie 8 godzin.

Minusy

 • Będziesz musiał zapłacić osobno, jeśli chcesz zadań, które zajmują więcej niż 30 minut.
 • GoWP jest skierowany do freelancerów i agencji WordPress. Może się okazać, że jest trochę krzywej uczenia się, jeśli jesteś tylko osobą fizyczną, która chce używać go na jednej stronie.

Ceny

GoWP kosztuje $29/miesiąc za podstawowy plan konserwacji lub $79/miesiąc za konserwację plus nieograniczone edycje treści, CSS, i tak dalej.

Jeśli masz skomplikowane zadania, które zajmie więcej niż 30 minut każdy, trzeba będzie zapłacić za jednorazowe zadania, aby pokryć te.

Oferują one również możliwość uzyskania dedykowanego dewelopera dla swojego zespołu na 1799 dolarów miesięcznie.

4. Maintainn

Maintainn's website

Maintainn oferuje szereg różnych planów dla utrzymania witryny bezpieczne i aktualne. Wszystkie plany obejmują cotygodniowe aktualizacje wtyczek, motywów i WordPress. Istnieje również 24/7 monitorowania bezpieczeństwa, więc dostaniesz alert, jeśli witryna jest zhakowana.

Na “Professional” lub wyższych poziomów cenowych planów, Maintainn zapewnia usługi, takie jak monitorowanie uptime i wsparcie eCommerce.

Plusy

 • Plan “Professional” i powyżej obejmuje bezpłatne czyszczenie złośliwego oprogramowania po włamaniu.
 • Plany Maintainn są tańsze niż niektóre z innych usług, na które patrzyliśmy.
 • Istnieje wsparcie czatu na żywo dostępne dla wszystkich planów, jak również wsparcie e-mail.
 • Otrzymasz cotygodniowy raport, który pozwoli Ci wiedzieć, co Maintainn robi na Twojej stronie.
 • Maintainn ma również opcje dla projektowania i rozwoju usług i dla hostingu. Jeśli chcesz, aby jedna firma, aby zadbać o wszystko związane z witryną dla Ciebie, to może działać dobrze.

Wady

 • Live chat jest dostępny tylko od poniedziałku do piątku, od 9 rano do 8 wieczorem EST. To może być frustrujące, jeśli zazwyczaj pracują na swojej stronie w weekendy.
 • Będziesz potrzebował “Profesjonalny” plan lub wyższy, jeśli chcesz usunąć złośliwe oprogramowanie, aby być zawarte za darmo.

Ceny

Standardowy plan Maintainn to 59$/miesiąc. Jeśli masz witrynę eCommerce, trzeba będzie zdecydować się na co najmniej ich “Professional” plan, na 179 dolarów / miesiąc.

Ich najdroższy regularny plan jest Enterprise, na $ 299/miesiąc. To dodaje w rzeczy jak kontrola wersji i miejsce inscenizacji. To czyni go idealnym rozwiązaniem dla większych stron internetowych, które mogą mieć kilka różnych osób pracujących na nich.

5. Valet

Valet Homepage

Valet oferuje plany maintenances, które obejmują wszystko, czego można się spodziewać. Kopie zapasowe, aktualizacje rdzenia WordPress, aktualizacje wtyczek, i tak dalej są objęte. Oni przetestować wszystkie aktualizacje na stronie inscenizacji przed dokonaniem ich na żywo w Twojej witrynie.

Plusy

 • Plan konserwacji jest jasne i proste ceny, na 69 dolarów / miesiąc. Nie ma kilka planów do wyboru, i po prostu zapłacić miesiąc po miesiącu.
 • Możesz dodać dodatkowe wsparcie WordPress, jeśli chcesz. Jest to płatne za godzinę i może obejmować wszelkie prace WordPress w ogóle.
 • Plan konserwacji obejmuje kilka rzeczy, które inni dostawcy pobierają opłaty za dość dużo więcej. Na przykład oferuje monitorowanie uptime i wsparcie dla witryn eCommerce.
 • Możesz dodać na dodatkowe wsparcie WordPress, jeśli chcesz. Jest to płatne za godzinę i może obejmować wszelkie zadania WordPress w ogóle.

Cons

 • Nie ma zbyt wielu informacji na stronie przed zapisaniem się. Nie ma FAQ, na przykład. Oznacza to, że nie jest jasne, jak niektóre rzeczy działają. Plan konserwacji obiecuje “regularne raportowanie”, ale nie jest jasne, co to naprawdę oznacza.
 • Ceny mogłyby być bardziej przejrzyste. Kiedy oferowana jest opcja “godzin konsultacji i wsparcia” w ramach rabatu przed zakupem, nie jest jasne, ile będą one kosztować.
 • Plan konserwacji nie zapewnia żadnego wsparcia. Jeśli masz pytania, będziesz musiał zapłacić opłatę godzinową.

Cennik

Sam plan serwisowy to koszt 69$/miesiąc. Możesz kupić czas deweloperów przez godzinę, aby zrobić wszystko, co chcesz z witryny WordPress, choć nie jest to tanie w 175 dolarów / godzinę lub 150 dolarów / godzinę, jeśli pre-pay.

6. WP Maintainer

WP Maintainer's website

WP Maintainer oferuje prosty plan konserwacji dla witryn WordPress. Istnieje również opcja, aby zapłacić za dodatkowe wsparcie i czas rozwoju, jeśli chcesz.

Plusy

 • WP Maintainer oferuje darmowe skanowanie Twojej strony. Będziesz musiał podać swój adres e-mail, aby to otrzymać, ale nie ma obowiązku kupowania czegokolwiek.
 • Istnieje jeden plan konserwacji w cenie 99 $ / miesiąc. Nie musisz decydować między różnymi planami.
 • Plan konserwacji obejmuje czyszczenie witryny, jeśli witryna zostanie zainfekowana przez złośliwe oprogramowanie.
 • Możesz wybrać, aby dodać wsparcie dewelopera za 99 dolarów / godzinę. To może być używany do większości rzeczy, które chcesz zrobić ze swoją stroną internetową, choć nie można go używać do pełnego przeprojektowania witryny.
 • Aktualizacje odbywają się często, wkrótce po nowych wersjach wtyczek, motywów lub samego WordPressa są wydawane.
 • Jeśli chcesz nowego hosta, WP Maintainer może przenieść Cię do jednego z ich zatwierdzonych hostów za darmo, gdy jesteś coraz skonfigurowany z ich planu konserwacji.

Wady

 • Wsparcie nie jest wliczone w cenę. Jeśli masz pytania lub chcesz uzyskać pomoc w takich sprawach, jak instalacja nowej wtyczki lub naprawa problemu na swojej stronie, będziesz musiał za to zapłacić.
 • Nie ma wskazania na stronie o tym, czy będziesz w stanie odzyskać swoje pieniądze, jeśli nie jesteś zadowolony.

Cennik

Plan konserwacji kosztuje $99/miesiąc. Możesz zakupić wsparcie i czas konserwacji w cenie 99$/godzinę.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze usługi utrzymania witryny dla Twojej witryny WordPress. Możesz także rzucić okiem na nasz przewodnik po ważnych zadaniach konserwacji WordPressa, które należy wykonywać regularnie, oraz nasze porównanie najlepszych usług telefonicznych dla firm dla zdalnych zespołów.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Możesz nas również znaleźć na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

6 Najlepszych bramek płatności WooCommerce dla WordPress

W artykule: Jak wybrać najlepszą bramkę płatności WooCommerceTop WooCommerce bramek płatności dla…

14 Najlepsze wtyczki WordPress SEO i narzędzia, których powinieneś używać

W artykule: Rzeczy, które musisz wiedzieć o wtyczkach i narzędziach WordPress SEO1.…

Czeka nas rozwój sportów motorowych

W artykule: Jaki jest związek między popularyzacją sportów motorowych a poprawą kultury…

Jak dodać nagłówki bezpieczeństwa HTTP w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Czym są nagłówki bezpieczeństwa HTTP?Dodawanie nagłówków bezpieczeństwa HTTP w WordPress1.…