Zwykły tekst wklejany do edytora bloków za pomocą polecenia Ctrl + Shift + V

Czy szukasz najlepszych wtyczek aukcyjnych dla WordPress?

Wtyczka aukcyjna pozwala na prowadzenie aukcji internetowych w Twojej witrynie i tworzenie sklepu podobnego do eBay za pomocą WordPressa.

W tym artykule pokażemy Ci nasz najlepszy wybór najlepszych wtyczek aukcyjnych dla WordPressa.

Auction plugins for WordPress and WooCommerce compared

Zanim zaczniesz

WordPress ma wiele różnych wtyczek aukcyjnych dostępnych. Niektóre z nich są dostępne jako samodzielne wtyczki WordPress, podczas gdy inne są dostępne jako rozszerzenia WooCommerce.

W zależności od opcji, którą wybierzesz, Twoja konfiguracja będzie inna.

Na przykład, wtyczka WooCommerce będzie wymagała od Ciebie założenia sklepu internetowego. Będziesz potrzebował dostawcy usług hostingowych WooCommerce, takich jak SiteGround.

Podczas gdy dla innych wtyczek, można po prostu utworzyć witrynę WordPress i zainstalować go tak, jak byś zrobił dla każdej innej wtyczki.

Jeśli spodziewasz się dużo licytacji w swoich aukcjach, to może warto rozważyć szybkość witryny i problemy z wydajnością za pomocą zarządzanego dostawcy usług hostingowych WordPress. Gwarantuje to, że Twoja strona nie zejdzie w krytycznych czasach aukcji.

Mając to na uwadze, przyjrzyjmy się najlepszym wtyczkom aukcyjnym WordPress, których możesz użyć.

1. Aukcje YITH WooCommerce

YITH Auctions for WooCommerce

AukcjeYITH WooCommerce to kompletna wtyczka aukcji dla WooCommerce i pozwala zbudować stronę internetową podobną do ebaya w ciągu kilku minut.

Jest bardzo łatwy w użyciu i możesz łatwo dodać dowolny typ produktów, które chcesz wystawić na aukcji. Możesz skonfigurować minimalną kwotę oferty, minimalny przyrost oferty, cenę rezerwową, kup teraz cenę i więcej.

Możesz również wybrać, aby ustawić harmonogram aukcji, przedłużyć aukcję, dodać okres karencji i mieć pełną kontrolę nad procesem.

Działa na szczycie WooCommerce, więc możesz go łatwo skonfigurować, konfigurując najpierw sklep internetowy. Po tym możesz zainstalować wtyczkę, a następnie dodać produkty aukcyjne, tak jak dodawałbyś każdy inny produkt WooCommerce. Ułatwia to również przyjmowanie płatności i korzystanie ze wszystkich potężnych funkcji eCommerce w WooCommerce.

Wtyczka może być również przekształcona w rynek wielu dostawców, co pozwoliłoby innym sprzedawcom na wystawianie własnych produktów na aukcje w Twojej witrynie. Pozwalając Ci zarobić dodatkowe pieniądze poprzez zapewnienie platformy dla sprzedawców stron trzecich.

Aby uzyskać więcej szczegółów, zobacz nasz przewodnik krok po kroku, jak zbudować witrynę aukcji w WordPress.

2. Aukcje WP

WP Auctions

AukcjeWP to kolejne proste rozwiązanie do prowadzenia aukcji w Twojej witrynie WordPress. Pozwala łatwo dodawać aukcje do witryny, ustawić cenę wywoławczą, datę i czekać na oferty, aby przyjść.

Po tym, możesz wysłać zwycięską ofertę do strony, na której mogą zapłacić za pośrednictwem PayPal. Alternatywnie, możesz zaakceptować płatności ręcznie lub za pomocą przelewu bankowego, wysyłając e-mail do użytkownika.

Możesz dodać aukcję do postu, strony lub widgetu paska bocznego na swojej stronie. Możesz także ręcznie dodać go do swojego niestandardowego motywu WordPress, dodając tag szablonu.

Minusem jest to, że istnieją ograniczone opcje płatności i brakuje mu wielu funkcji, które można uzyskać z niektórymi innymi wtyczkami na liście. Jest to jednak doskonała opcja, jeśli nie chcesz instalować wtyczki eCommerce.

3. Ultimate WordPress Auction

Ultimate Auctions for WordPress

UltimateWordPress A uction to kolejny dobry sposób na dodanie aukcji do Twojej witryny WordPress lub sklepu WooCommerce.

Pozwala dodawać produkty aukcyjne, ustawiać czas licytacji i zarządzać aukcjami za pomocą prostego pulpitu nawigacyjnego. Darmowa wersja pozwala na przyjmowanie płatności za pośrednictwem PayPal. Wersja pro pozwala na przyjmowanie płatności również przez Stripe.

Korzystanie z niego na WooCommerce pozwala również na korzystanie z wtyczki multi-vendor. Dzięki temu inni sprzedawcy mogą wystawiać na aukcje własne produkty na Twojej platformie.

4. WP Ebay Products Feed

WP eBay Product Feeds

WP Ebay Products Feed pozwala na pobieranie i wyświetlanie aukcji eBay w Twojej witrynie WordPress. Jest to szczególnie przydatne dla sprzedawców, którzy już sprzedają na eBay.

Pomaga to również, jeśli chcesz pokazać swoim obecnym użytkownikom, że jesteś renomowanym sprzedawcą i byłeś aktywnym sprzedawcą.

Wtyczka jest dość łatwa w użyciu. Po prostu dodaj identyfikator eBay i użyj usługi innej firmy, aby przekonwertować go na użyteczny kanał RSS. Po tym możesz ustawić, w jaki sposób chcesz, aby produkty były wyświetlane w twoich kanałach.

Wtyczka pozwala na użycie własnego identyfikatora afiliacyjnego z linkami eBay. Obsługuje również edytor bloków Gutenberg i możesz wyświetlać kanał aukcyjny w dowolnym miejscu na swojej stronie.

Może być używany z innymi wtyczkami aukcyjnymi dla WordPress i WooCommerce lub jako samodzielne rozwiązanie, aby po prostu wysłać użytkowników do złożenia oferty na Twoim profilu eBay.

5. Aukcje Ułatwione dla WooCommerce

Auctions Made Easy for WooCommerce

AuctionsMade Easy for WooCommerce to wtyczka aukcyjna WordPress wykonana specjalnie dla sklepów WooCommerce.

Wtyczka obsługuje normalne, odwrotne aukcje, zapieczętowane aukcje, aukcje proxy i inne. Pozwala klientom zalogować się i wyświetlić własny pulpit nawigacyjny aukcji. Po wygraniu aukcji zobaczą link do dokonania płatności, aby sfinalizować zakup.

Dodawanie produktów do aukcji działa jak każdy inny produkt, który dodajesz w WooCommerce. Po skonfigurowaniu produktu do bycia produktem aukcyjnym, zobaczysz opcje ustawiania harmonogramu, oferty początkowej i innych ustawień.

Pięknie wyświetla Twoje produkty aukcyjne z licznikiem, aby wywołać efekt FOMO na stronie produktu.

Będąc rozszerzeniem WooCommerce, pozwala na korzystanie z wielu bramek płatności i rozszerzenie funkcjonalności witryny za pomocą popularnych wtyczek i narzędzi WooCommerce /.

6. WP-Lister Lite dla eBay

WP-Lister Lite for eBay

WP-Lister Lite dla eBay to wtyczka WooCommerce, która pozwala łatwo dodawać produkty WooCommerce do sklepu eBay.

Możesz łatwo wymieniać produkty w swoim sklepie internetowym i sklepie eBay w tym samym czasie. Nie pozwala na prowadzenie aukcji w Twoim sklepie WooCommerce.

Możesz jednak użyć innej wtyczki aukcyjnej WooCommerce lub uruchomić aukcję w serwisie eBay, używając tych samych danych produktu bez konieczności ponownego wprowadzania ich.

Wtyczka jest nieco skomplikowana, aby się do niej przyzwyczaić, ponieważ musisz ją skonfigurować do pracy z interfejsem API. Jednak po skonfigurowaniu cały proces przebiega całkiem sprawnie.

7. Auction Nudge

Auction Nudge

Auction Nudge pozwala przynieść swój profil eBay do swojej witryny WordPress lub sklepu WooCommerce.

Jest to szczególnie przydatne, gdy chcesz pokazać, że jesteś dobrze ocenianym sprzedawcą lub po prostu chcesz promować swoje aukcje eBay. Wtyczka wykonuje dobrą robotę przynosząc zawartość z Twojego konta eBay do WordPressa.

Jest dość prosty w użyciu i wyposażony w elastyczne opcje wyświetlania Twoich produktów eBay, informacji o profilu i najnowszych informacji zwrotnych.

Możesz go używać wraz z każdą wtyczką aukcji WordPress na liście i pozwolić użytkownikom zobaczyć swoją przeszłą aktywność na platformie.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze wtyczki aukcyjne dla WordPress. Możesz również zobaczyć nasz przewodnik po najlepszych usługach e-mail marketingu, aby poprawić swoje oferty aukcyjne i najlepsze oprogramowanie do czatu na żywo, aby odpowiedzieć na pytania podczas aukcji na żywo.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, to zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Możesz nas również znaleźć na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

14 Najlepsze wtyczki WordPress SEO i narzędzia, których powinieneś używać

W artykule: Rzeczy, które musisz wiedzieć o wtyczkach i narzędziach WordPress SEO1.…

Jak dodać nagłówki bezpieczeństwa HTTP w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Czym są nagłówki bezpieczeństwa HTTP?Dodawanie nagłówków bezpieczeństwa HTTP w WordPress1.…

Czeka nas rozwój sportów motorowych

W artykule: Jaki jest związek między popularyzacją sportów motorowych a poprawą kultury…

Jak sprawdzić ruch w witrynie dla dowolnej witryny (Najlepsze Narzędzia 7)

W artykule: Dlaczego Warto Sprawdzić Ruch W Witrynie?Dlaczego warto sprawdzić ruch na…