7 Najlepsze wtyczki do rejestracji użytkowników WordPress

Szukasz sposobu, aby użytkownicy mogli zarejestrować się w Twojej witrynie WordPress?

Formularze rejestracji użytkowników umożliwiają użytkownikom tworzenie kont, aby zostawiać komentarze, dodawać posty, uzyskiwać dostęp do treści premium i nie tylko.

W tym artykule udostępnimy najlepsze wtyczki do rejestracji użytkowników WordPress, których możesz użyć w swojej witrynie.

7 Best WordPress user registration plugins

Dlaczego warto korzystać z wtyczki rejestracji użytkownika WordPress dla WordPress?

Korzystanie z wtyczki do rejestracji użytkownika WordPress daje odwiedzającym możliwość utworzenia konta w Twojej witrynie.

WordPress ma wbudowaną funkcjonalność, która pomaga zarządzać rejestracjami użytkowników. Ale jest to dość ograniczone i da użytkownikom dostęp do obszaru administracyjnego Twojej witryny.

Korzystając z wtyczki rejestracji użytkownika, możesz tworzyć niestandardowe formularze rejestracji i logowania, łatwo dostosowywać role użytkowników i wiele więcej.

Daje to większą elastyczność i kontrolę nad całym procesem rejestracji użytkownika. Ponadto jest bezpieczniejszy i może pomóc w zatrzymaniu kont spamowych.

Istnieje wiele powodów, dla których odwiedzający musieliby zarejestrować się na twojej stronie:

  • Niech użytkownicy się zarejestrują, aby uzyskać dostęp do treści premium
  • Tworzenie sklepu internetowego wyłącznie dla abonentów (eCommerce)
  • Pozwól użytkownikom rejestrować i przesyłać posty gości bez dostępu administratora
  • Stwórz społeczność online tylko dla subskrybentów
  • Udzielaj rabatów i kuponów zarejestrowanym użytkownikom
  • Spraw, aby użytkownicy rejestrowali się, aby zostawiać komentarze i wykonywać inne działania w Twojej witrynie

Mając to na uwadze, rzućmy okiem na jedne z najlepszych wtyczek do rejestracji użytkowników WordPress, których możesz użyć na własnej stronie WordPress.

1. WPForms

WPForms

WPForms to najlepsza wtyczka do formularzy kontaktowych dla WordPress. Jest niesamowicie przyjazny dla początkujących i używany przez ponad 4 miliony witryn WordPress.

Darmowa wersja wtyczki zawiera funkcje formularza kontaktowego, takie jak podstawowe pola formularza, ochrona przed spamem, powiadomienia e-mail i inne.

Aby jednak utworzyć niestandardową stronę rejestracji użytkownika, potrzebujesz wersji premium, która jest dostarczana z dodatkiem do formularza rejestracyjnego użytkownika.

Dodatek pozwala szybko tworzyć niestandardowe formularze rejestracji i logowania użytkowników.

Pozwala to użytkownikom po prostu utworzyć konto w witrynie WordPress bez kłopotów.

WPForms registration form

Twoje formularze rejestracyjne są w pełni konfigurowalne. Możesz dodawać i zmieniać pola, takie jak nazwa użytkownika, biografia użytkownika, przypisywać różne role użytkowników i inne.

Posiada również wbudowaną ochronę przed spamem poprzez ręczne zatwierdzenie administratora lub link weryfikacyjny e-mail.

2. Formidable Forms

Formidable Forms

Formidable Forms to najbardziej zaawansowany Kreator formularzy WordPress na rynku. Wykracza poza podstawowe formularze kontaktowe i jest bardziej rozwiązaniem opartym na formularzach.

Oznacza to, że możesz korzystać z interfejsu przeciągnij i upuść, aby tworzyć zaawansowane formularze, takie jak ankiety, quizy, formy płatności i inne.

Umożliwia również tworzenie ofert pracy, katalogów, inteligentnych kalkulatorów i wielu innych.

Nie jest to najbardziej intuicyjny kreator formularzy, ale jest skierowany do bardziej zaawansowanych użytkowników, którzy potrzebują wysokiego poziomu kontroli i dostosowania.

Formidable Forms user registration options

Dzięki planom Business i Elite możesz po prostu dodać formularze rejestracyjne do swojej witryny WordPress. Dzięki temu użytkownicy mogą rejestrować i edytować swoje profile z przodu witryny.

Dostępne są wszelkiego rodzaju zaawansowane opcje, takie jak niestandardowe strony resetowania hasła, pola pseudonimu użytkownika, automatyczne wypełnianie formularzy danymi użytkownika i niestandardowe opcje programistyczne.

Inną fajną funkcją jest możliwość umożliwienia użytkownikom tworzenia podstrony w sieci wielostanowiskowej, wszystko z poziomu interfejsu witryny.

3. MemberPress

MemberPress

MemberPress to najlepsza wtyczka członkostwa WordPress . Jest bardzo łatwy w użyciu i jest wyposażony we wszystkie niezbędne funkcje, aby utworzyć witrynę członkowską w WordPress.

Po skonfigurowaniu wtyczki włączenie rejestracji użytkownika zajmuje tylko kilka kliknięć. Wtyczka automatycznie tworzy Twoje członkostwo, Konto i strony logowania.

Poza szybką rejestracją nowych użytkowników, posiada zaawansowane funkcje zarządzania użytkownikami, które pozwalają zobaczyć istniejących użytkowników, sortować według daty, a nawet edytować ich profile.

Możesz nawet skonfigurować automatyczne wiadomości powitalne dla nowych użytkowników lub przekierować ich na stronę powitalną.

Osadzanie formularzy rejestracyjnych w witrynie jest łatwe dzięki niestandardowemu shortcode.

Łatwo jest również zintegrować MemberPress z WooCommerce za pomocą wtyczki innej firmy.

Pozwala to utworzyć sklep ecommerce tylko dla członków, tworzyć formularze rejestracyjne WooCommerce, wysyłać nowe e-maile rejestracyjne i wiele innych.

Wielu właścicieli witryn używa MemberPress do tworzenia i sprzedaży kursów online.

4. WP User Manager

WP User Manager

WP User Manager to darmowa, konfigurowalna wtyczka do rejestracji użytkownika WordPress. To pozwala tworzyć proste formularze rejestracji użytkownika frontend.

Ta wtyczka jest bardzo elastyczna i zapewnia pełną kontrolę nad stronami rejestracji użytkownika WordPress.

WP User Manager form options

Możesz dodać utworzone formularze rejestracyjne do swojej witryny za pomocą dołączonych skrótów formularzy.

Znajdziesz dodatkowe funkcje, które umożliwiają dodawanie stron profilu użytkownika, wysyłanie nowych wiadomości e-mail z rejestracją użytkowników, wyświetlanie katalogów członków i konfigurowanie ograniczeń treści.

Wersja premium wtyczki daje dostęp do dodatkowych funkcji, takich jak możliwość dodawania niestandardowych pól do formularzy, wbudowana weryfikacja e-mail, logowanie społecznościowe, zgodność z danymi RODO i integracja WooCommerce.

5. ProfilePress

ProfilePress

ProfilePress to wtyczka do rejestracji użytkowników WordPress, która pozwala dodać proste formularze rejestracji użytkowników frontend w dowolnym miejscu na swojej stronie.

Dołączony jest krótki kod, który możesz dodać do swoich postów, stron, obszarów widżetów i paska bocznego, aby łatwo wyświetlić formularze rejestracji użytkownika.

Darmowa wersja wtyczki jest dość prosta, ale można ją dostosować, aby dopasować projekt witryny do niestandardowych CSS i HTML.

Możesz także skonfigurować niestandardowe przekierowania, aby wysyłać użytkowników do nowej strony po utworzeniu konta, zalogowaniu się lub wylogowaniu.

Istnieje wersja premium ProfilePress ma konfigurowalne motywy, funkcje logowania społecznościowego, wieloetapowe formularze rejestracyjne i wiele innych.

Jeśli prowadzisz sklep ecommerce, możesz użyć integracji WooCommerce do zarządzania formularzami rejestracyjnymi i kontami za pomocą tej wtyczki.

6. SeedProd

SeedProd

SeedProd to najlepszy kreator stron typu przeciągnij i upuść WordPress używany przez ponad milion witryn 1. Pozwala na tworzenie całkowicie niestandardowych stron w WordPress bez pisania jednej linii kodu.

Wtyczka zawiera łatwy w użyciu kreator przeciągnij i upuść, oszałamiającą kolekcję szablonów i wstępnie zaprojektowane sekcje, aby przyspieszyć proces tworzenia strony.

Wystarczy kilka kliknięć, aby zbudować całkowicie niestandardową stronę docelową.

Co najlepsze, SeedProd integruje się z WPForms. Możesz utworzyć formularz rejestracyjny za pomocą WPForms, a następnie dostosować ten formularz za pomocą narzędzia seedprod Page builder.

SeedProd Registration Form

Możesz użyć darmowej wersji SeedProd, aby utworzyć własną stronę rejestracyjną.

Jednak wersja premium ma ponad 100 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów, funkcje zarządzania abonentami, dodatkowe bloki treści, integracje premium i wiele więcej.

7. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster to najlepsza wtyczka do przechwytywania wiadomości e-mail na rynku. Pomaga konwertować więcej użytkowników na subskrybentów i płacących klientów.

Zawiera dziesiątki gotowych szablonów i pozwala tworzyć szereg różnych dynamicznych form ołowiu, takich jak wyskakujące okienka, paski pływające, przesuwane pola przewijania i inne.

Co najważniejsze, OptinMonster pozwala pokazać odpowiedni komunikat, właściwym użytkownikom, we właściwym czasie, dzięki czemu można uzyskać najwyższą możliwą konwersję.

Możesz zintegrować utworzone formularze rejestracyjne z WPForms, aby umożliwić wiele unikalnych funkcji.

Na przykład możesz tworzyć wyskakujące okienka, które mają formularz rejestracyjny użytkownika.

Te wyskakujące okienka mogą być wyświetlane w czasie, zanim użytkownik opuści stronę za pomocą technologii Exit-Intent®.

OptinMonster user registration popup

Kolejną świetną funkcją jest ograniczanie treści premium. Aby wyświetlić treści, użytkownicy muszą zarejestrować się i utworzyć konto w Twojej witrynie.

Możesz także włączyć śledzenie formularzy, aby zobaczyć, jak dobrze konwertują formularze rejestracyjne użytkownika lub czy odwiedzający opuszczają je przed wypełnieniem formularza.

Poprawiając konwersje, możesz zwiększyć swoich subskrybentów i przychody bez konieczności spędzania czasu na zwiększaniu ruchu.

Która jest najlepsza wtyczka do rejestracji Użytkownika dla WordPress?

Wtyczki WordPress, które polecamy w tym artykule, mogą pomóc w tworzeniu różnego rodzaju formularzy rejestracji użytkowników. Jednak decyzja o najlepszej wtyczce do rejestracji użytkownika WordPress będzie się różnić w zależności od twoich potrzeb.

Jeśli jesteś początkującym i chcesz najprostszego rozwiązania, wybierz WPForms.

Jeśli jesteś programistą i chcesz tworzyć złożone formularze rejestracyjne, nie ma lepszego wyboru niż potężne formularze.

Jeśli szukasz kompleksowego rozwiązania członkostwa WordPress, powinieneś użyć MemberPress.

Ogólnie rzecz biorąc, najlepszym wyborem dla wtyczki do rejestracji użytkownika WordPress jest WPForms.

Nie tylko masz narzędzie do tworzenia formularzy rejestracyjnych i narzędzia do zarządzania użytkownikami, ale integruje się z SeedProd i OptinMonster w celu projektowania i śledzenia formularzy.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepszą wtyczkę do rejestracji użytkownika WordPress dla WordPress. Możesz również zapoznać się z naszym przewodnikiem, jak dodać CAPTCHA do formularzy rejestracyjnych WordPress, a także naszą listą wtyczek do witryn biznesowych WordPress.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak stworzyć katalog stron w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest katalog stron www?Metoda 1: Tworzenie katalogu WordPress…

Jak i dlaczego należy ograniczyć próby logowania w WordPress?

W artykule: Dlaczego warto ograniczyć próby logowania w WordPress?Jak ograniczyć próby logowania…

7 Najlepsze Wtyczki Do Kompresji Obrazu WordPress W Porównaniu (2021)

W artykule: 1. EWWW Image Optimizer2. Optimol3. ShortPixel Image Optimizer4. reSmush.it5. Kompresuj…

Jak zorganizować lub zmienić kolejność stron WordPress z przeciągnij i upuść?

W artykule: Po co zmieniać kolejność stron WordPress?Organizuj swoje strony WordPress za…