Panele rozszerzone

Czy szukasz najlepszych wtyczek Twitter dla WordPress?

Być może chcesz włączyć swoje ostatnie tweety na swojej stronie lub zachęcić odwiedzających do akcji treści.

W tym artykule, będziemy dzielić się najlepsze wtyczki Twitter dla WordPress, które pomogą Ci rozwijać swoje Twitter zwolenników i zaangażowanie.

The best Twitter WordPress plugins

1. Smash Balon Custom Twitter Feeds Pro

Custom Twitter Feeds Pro

Smash Balon Custom Twitter Feeds Pro jest najlepszym Twitter plugin dla WordPress. To pozwala łatwo osadzić swoje ostatnie tweety w WordPress.

Pochodzi z różnych wyborów układu i opcje dostosowywania, które daje różne sposoby wyświetlania tweety onn swojej stronie.

Możesz dodać tweety nie tylko z konta, ale każde publiczne konto, hashtag i słowo kluczowe. Możesz nawet połączyć wiele kont i słów kluczowych, aby utworzyć inteligentne kanały Twittera.

Obsługuje domyślny edytor WordPress i możesz dodać swoją paszę za pomocą prostego bloku. Istnieje również łatwy w użyciu widget paska bocznego, to pozwala na pokazanie Twitter paszy w nie-treści obszarów witryny.

Istnieje darmowa wersja Custom Twitter Feeds dostępne, jak również z ograniczonymi funkcjami, które można rozpocząć z.

2. RafflePress

The RafflePress website

RafflePress jest najlepszym WordPress giveaway plugin na rynku. To pozwala skonfigurować konkursy z nagrodami i można ich używać, aby uzyskać więcej zwolenników Twitter i zaangażowania.

RafflePress pochodzi z wbudowanym szablonem kampanii na Twitterze. Pozwala to na natychmiastowe uruchomienie konkursu mającego na celu zwiększenie zaangażowania Twittera.

Jest niezwykle łatwy w użyciu i pochodzi z przeciągnij i upuść konkurs konstruktora. Wystarczy dodać działania, które chcesz zawrzeć w swoim konkursie, a następnie dodać go do dowolnego postu WordPress lub strony.

RafflePress nie jest tylko ograniczony do Twittera. Możesz go używać do rozwijania listy e-maili, zwiększania polubień na Facebooku, napędzania ruchu i sprzedaży do sklepu WooCommerce i wiele więcej.

Uwaga: Możesz użyć RafflePress Lite (darmowa wersja), jak również, aby rozpocząć od giveaways i konkursów.

3. Shared Counts

Shared Counts

SharedCounts to jedna z najlepszych wtyczek do udostępniania społecznościowego dla WordPress. W przeciwieństwie do innych przycisków udostępniania społecznościowego, został on zaprojektowany z myślą o szybkości i wydajności bez kompromisów w zakresie funkcji.

Jak sama nazwa wskazuje, pozwala również wyświetlać liczbę akcji dla każdej platformy mediów społecznościowych. Możesz także wyświetlić całkowitą liczbę akcji dla każdego artykułu.

Istnieje wiele stylów przycisków do wyboru i można również wybrać, gdzie chcesz, aby były wyświetlane. Jest super łatwy w użyciu i pomaga natychmiast dodać funkcje społecznościowe do witryny bez uszczerbku dla szybkości witryny.

Wystarczy sprawdzić nasz przewodnik krok po kroku za pomocą na Shared Counts, aby rozpocząć.

4. Social Warfare

Social Warfare

Social Warfare to kolejna popularna wtyczka do łatwego dodawania przycisków społecznościowych do Twojej strony. To daje Ci kontrolę nad tym, co ludzie dzielą się na Twitterze (i innych sieciach społecznościowych) i jak oni dzielą się nim. Możesz nadać swoim postom niestandardowe obrazy i tytuły dla Twittera, zbyt.

Social Warfare oferuje wiele stylów przycisków i wszystkie są zaprojektowane tak, aby działały dobrze na urządzeniach mobilnych. Możesz stylizować i pozycjonować je na różne sposoby, zbyt. Można nawet umieścić przyciski udostępniania w środku artykułu.

Dostępna jest darmowa wersja Social Warfare, która jest dobrym miejscem na rozpoczęcie. Uaktualnienie do wersji Pro daje dostęp do większej liczby funkcji.

5. Ożywiaj stare posty

Revive Old Posts

Revive Old Posts pozwala łatwo udostępniać stare artykuły na wcześniej zdefiniowanym harmonogramie do swoich profili w mediach społecznościowych. Pomaga to utrzymać linię czasu Twittera aktywne przez cały dzień bez ręcznego planowania tweety.

Po zakończeniu konfiguracji, to automatycznie działa w tle, aby udostępnić swoje stare posty. Możesz wybrać zakres dat, wykluczyć określone kategorie i tagi, i wstrzymać go w dowolnym momencie.

Możesz dostosować, co wychodzi w tweety, zbyt. Na przykład, możesz chcieć dołączyć hashtag oparty na kategorii postu lub tagu.

Darmowa wersja wtyczki działa z Twittera i stron Facebook, więc może chcesz użyć, że na początek.

Jednak wersja pro ma kilka potężnych dodatkowych funkcji. Obejmują one możliwość ustawienia niestandardowych harmonogramów, używać wielu kont Twitter i dodać znaczniki śledzenia konwersji do adresów URL.

6. Proste Ikony Społeczne

Simple Social Icons

ProsteIkony Społeczne ułatwia dodawanie ikon mediów społecznościowych do widgetu paska bocznego. Te ikony mają linki do profilu na Twitterze i innych profilach mediów społecznościowych. Odwiedzający Twoją stronę mogą następnie łatwo znaleźć i śledzić Cię na ich ulubionej sieci społecznej.

Jest to dość proste i łatwe do skonfigurowania. Masz możliwość wyboru kolorów przycisków, wyrównanie i kolejność. Pochodzi z łatwym w użyciu widget, który można po prostu dodać do swojego bloga WordPress.

7. Better Click to Tweet

Better Click to Tweet

Better Clickto Tweet to darmowa wtyczka, która pozwala dodawać pola “kliknij, aby tweet” w swoich postach. Jest w pełni kompatybilny z edytorem bloków WordPress.

Możesz użyć tej wtyczki, aby podświetlić konkretne cytaty w swojej treści. Twoi goście mogą następnie po prostu kliknąć przycisk, aby tweetować ten cytat. Aby uzyskać więcej szczegółów, zobacz nasz przewodnik na temat dodawania pól click to tweet w swoich treściach.

Plugin Better Click to Tweet jest darmowy, ale nie posiada żadnych opcji dostosowywania stylizacji cytatów. Możesz dodać niestandardowy CSS, aby zmienić wygląd cytatów lub możesz zapłacić za dodatek premium, który oferuje szereg różnych stylów do wyboru.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci dowiedzieć się o najlepszych wtyczkach Twitter dla WordPress. Możesz także zobaczyć naszą listę najlepszych wtyczek Instagram dla WordPress, a nasz kompleksowy przewodnik na temat zwiększenia ruchu na stronie internetowej.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, to proszę zasubskrybować nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Można również znaleźć nas na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

6 Najlepszych bramek płatności WooCommerce dla WordPress

W artykule: Jak wybrać najlepszą bramkę płatności WooCommerceTop WooCommerce bramek płatności dla…

14 Najlepsze wtyczki WordPress SEO i narzędzia, których powinieneś używać

W artykule: Rzeczy, które musisz wiedzieć o wtyczkach i narzędziach WordPress SEO1.…

Czeka nas rozwój sportów motorowych

W artykule: Jaki jest związek między popularyzacją sportów motorowych a poprawą kultury…

Jak dodać nagłówki bezpieczeństwa HTTP w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Czym są nagłówki bezpieczeństwa HTTP?Dodawanie nagłówków bezpieczeństwa HTTP w WordPress1.…