Zmiana tekstu "Just another WordPress site" w dostosowaniu motywu

Szukasz sposobu na wyświetlanie popularnych postów w witrynie WordPress?

Wyświetlanie popularnych postów pomaga odwiedzającym znaleźć najlepsze treści i zwiększyć liczbę wyświetleń stron. To także świetny sposób na powiązanie stron w celu poprawy SEO.

W tym artykule udostępnimy najlepsze popularne wtyczki do postów dla WordPressa.

best popular post plugins for wordpress

Dlaczego warto korzystać z wtyczki WordPress do popularnych postów?

Korzystanie z popularnej wtyczki do postów WordPress pomaga kierować użytkowników do artykułów, które inni użytkownicy uznali już za pomocne.

Popularne posty to zazwyczaj Twoje najbardziej udane treści, co oznacza, że ​​są bardziej prawdopodobne, że zwiększą zaangażowanie użytkowników, konwersję i sprzedaż.

Są również dobrą okazją do tworzenia wewnętrznych linków do innych mniej popularnych artykułów. Poprawia to wynik SEO dla innych artykułów i pomaga użytkownikom odkrywać więcej treści.

Możesz tworzyć bardzo angażujące lejki za pomocą popularnych postów, powiązanych postów i narzędzi do optymalizacji konwersji. Wszystko to prowadzi użytkowników do rejestracji i pomaga w rozwoju Twojej firmy.

Biorąc to pod uwagę, rzućmy okiem na niektóre z najlepszych popularnych wtyczek do WordPressa, które możesz znaleźć w swojej witrynie.

1. MonsterInsights

monsterInsights

MonsterInsights to najlepsza wtyczka Google Analytics do WordPressa używana przez ponad 2 miliony stron internetowych. Pozwala poprawnie skonfigurować Google Analytics bez edytowania kodu lub zatrudniania programisty.

Mają najlepszą funkcję Popularne posty, która pozwala wyświetlać popularne artykuły w dowolnym miejscu witryny WordPress. Możesz również użyć wbudowanych popularnych postów, aby wyświetlić artykuły w treści.

MonsterInsights Inline Popular Posts

Jeśli chcesz wyświetlać artykuły na pasku bocznym lub na końcu treści, możesz wybrać Widget Popular Post.

MonsterInsights umożliwia nawet wyświetlanie najlepszych produktów w dowolnym miejscu w sklepie eCommerce.

MonsterInsights Popular Products for WooCommerce

Wtyczka oferuje różne motywy do wyboru i możesz dostosować projekt, zmieniając kolor tytułu, rozmiar, kolor etykiety, obramowanie i inne.

MonsterInsights Popular Post Templates

Możesz sortować swoje popularne posty na podstawie komentarzy, liczby udostępnień lub ręcznie wybierać posty, które będą losowo obracane w widgecie.

Jeśli masz skonfigurowane wymiary niestandardowe , takie jak typ posta, MonsterInsights automatycznie wybierze 5 najlepszych postów z Google Analytics z ostatnich 30 dni i pokaże je jako popularne posty.

Zalety: MonsterInsights oferuje wiele opcji wyświetlania popularnych postów. Możesz wybrać różne motywy, układy, style i dostosować każdy popularny widżet postów. Może automatycznie określać popularne posty i wyświetlać je w Twojej witrynie.

Wady: Aby uzyskać zaawansowane funkcje, takie jak śledzenie e-commerce, śledzenie konwersji i niestandardowe wymiary, potrzebujesz planu MosterInsights Pro .

2. Popularne posty WordPress

wordpress popular posts

Wtyczka WordPress Popularne posty jest jedną z najczęściej pobieranych wtyczek popularnych postów na rynku z ponad 300 000 aktywnych instalacji. Pozwala wyświetlać popularne posty z wieloma różnymi warunkami.

Możesz wyświetlić artykuły zyskujące ostatnio popularność, wybierając zakres dat. Możesz także pokazać najczęściej komentowane lub najczęściej oglądane artykuły.

Obsługuje wiele widgetów, co oznacza, że ​​możesz dodać ten sam widget wiele razy do tego samego lub innego paska bocznego. Możesz zastosować własny niestandardowy CSS , pokazać miniatury postów , fragmenty, autora, liczbę komentarzy, liczbę wyświetleń i nie tylko.

Zalety: WordPress Popularne posty to potężna wtyczka ze wszystkimi opcjami potrzebnymi do wyświetlania popularnych postów. Obsługa niestandardowych typów postów i możliwość wielokrotnego dodawania widżetu pozwala na tworzenie różnych zestawów popularnych widoków, np. Popularne posty, Popularne recenzje itp.

Wady: Wtyczka tworzy dwie dodatkowe tabele w bazie danych do przechowywania danych popularnych postów i pamięci podręcznej. Podczas gdy niektórzy ludzie mogą twierdzić, że lepszym podejściem jest trzymanie tych danych poza domyślnymi tabelami WordPress, inni mogą uznać, że są one intensywne w bazie danych. Nie ma też możliwości połączenia się z prawdziwymi danymi analitycznymi.

3. Top 10 – Wtyczka popularnych postów do WordPressa

top 10 popular posts plugin for wordpress

Wtyczka Top 10 Popularne posty dla WordPressa to kolejny silny kandydat na naszej liście najpopularniejszych wtyczek do postów.

Jeśli chodzi o funkcje, pasuje do popularnych postów WordPress, a nawet dodaje kilka dodatkowych funkcji. Top 10 zawiera również wysoce konfigurowalny widżet i shortcodes .

Pomimo nazwy możesz wyświetlić dowolną liczbę popularnych postów. Pozwala wybrać zakres dat do wyboru. Możesz wyświetlać wyświetlenia postów, autora, podsumowanie postów lub fragment , a także miniatury postów na liście popularnych postów.

Top 10 ma wbudowany system buforowania, dzięki czemu wymaga mniej zasobów. Dobrze współpracuje również z wtyczkami buforującymi WordPress, takimi jak W3 Total Cache i WP Super Cache .

Zalety: Top 10 Popular Posts Plugin jest bogaty w funkcje, elastyczny i łatwy w konfiguracji. Ma agresywne buforowanie w celu zmniejszenia obciążenia serwera i dobrze współpracuje z wtyczkami buforującymi WordPress .

Wady: Strona ustawień wtyczki ma o wiele za dużo opcji i początkujący mogą uznać to za nieco skomplikowane. Nie ma też możliwości połączenia się z prawdziwymi danymi analitycznymi.

4. Odpowiednie

relevant popular posts plugin for wordpress

Relevant pomoże Ci pokazać Twoje popularne posty, polecane artykuły , powiązane treści i najnowsze posty w Twojej witrynie WordPress. Zawiera wiele widżetów, w tym jeden do popularnych postów i zgrabną stronę ustawień.

Możesz wyświetlać popularne posty według komentarzy lub wyświetleń strony. Umożliwia także wyświetlenie miniatury postu, autora, fragmentu i daty publikacji.

Nie chcesz używać widżetu? Relevant zawiera również skróty i tagi szablonów, których można używać do wyświetlania popularnych postów w dowolnym miejscu w witrynie. Możesz także włączyć blokowanie postów przed lub po treści posta.

Zalety: Łączy w sobie funkcjonalne, najnowsze i powiązane funkcje postów w jeden wygodny pakiet.

Wady: Funkcja popularnych postów nie pozwala na wyświetlanie popularnych postów w określonym zakresie dat.

5. Trendy / Popularny suwak i widżet postów

trending popular post slider and widget

Trending / Popular Post Slider and Widget umożliwia wyświetlanie popularnych postów w postaci suwaka, bloku siatki lub jako zwykłej listy. W ten sposób możesz wyświetlać swoje najlepsze treści w bardziej angażujący sposób niż tylko lista linków na pasku bocznym.

Zawiera prostą stronę ustawień, na której można wybrać zakres czasu. Umożliwia to wyświetlanie postów zyskujących popularność w danym roku, miesiącu lub tygodniu.

Wtyczka zawiera łatwe w użyciu skróty, które możesz dodawać do swoich postów lub stron. Możesz także użyć krótkiego kodu w modułach wtyczki do tworzenia stron .

Jeśli chcesz zaimplementować go bezpośrednio w swoim motywie, możesz do tego użyć tagów szablonu.

Zalety: Możliwość dodawania popularnych suwaków postów, karuzeli i bloków siatki oraz pokazywania ich w dowolnym miejscu witryny.

Wady: Ograniczone funkcje w porównaniu z innymi popularnymi wtyczkami do postów. Bloki suwaka, karuzeli i siatki działają tylko z krótkimi kodami. Widżet to w zasadzie lista linków z miniaturami postów, fragmentami i niektórymi metadanymi.

6. WP-PostRatings

wp-post ratings

WP-PostRatings to kolejna popularna wtyczka WordPress do postów na naszej liście. Pomaga wyświetlać najwyżej oceniane posty w Twojej witrynie i umożliwia użytkownikom ocenianie artykułów.

Możesz wybrać ikony oceny i kto może głosować na artykuły (wszyscy użytkownicy kontra tylko zalogowani użytkownicy). Obsługuje fragmenty bogate i jest wysoce konfigurowalny za pomocą filtrów i tagów szablonów.

Najlepszą częścią wtyczki jest jej widget ocen, który pokazuje najwyżej oceniane posty w Twojej witrynie. Dzięki temu możesz wyświetlać popularne posty według głosów użytkowników. Wtyczka współpracuje również z wtyczką WordPress Popularne posty.

Szczegółowe instrukcje znajdziesz w naszym przewodniku jak dodać system oceniania postów w WordPress

Zalety: Możesz wyświetlać popularne posty na podstawie ocen użytkowników zamiast wyświetleń stron lub komentarzy.

Wady: Aby zaimplementować wtyczkę, będziesz musiał dodać tagi szablonów do plików motywów WordPress, co może być trudne dla początkujących. Jeśli nie robiłeś tego wcześniej, zapoznaj się z naszym przewodnikiem , jak kopiować i wklejać kod w WordPress .

7. Wyświetl posty

display posts

Wyświetlaj posty to popularna wtyczka WordPress, która umożliwia wyświetlanie postów WordPress poprzez tworzenie własnych niestandardowych zapytań za pomocą shortcode.

Umożliwia łatwe prezentowanie najlepszych treści w dowolnym miejscu witryny za pomocą skrótów. Na przykład możesz wyświetlać posty według liczby komentarzy, używając następującego skrótu:

[display-posts orderby = "comment_count"]

Działa również z wtyczkami, takimi jak udostępnione liczniki, co umożliwia wyświetlanie również najczęściej udostępnianych artykułów.

Wtyczka umożliwia filtrowanie postów według kategorii i wyświetlanie treści w oparciu o liczbę udostępnień i liczbę komentarzy. W parametrze wyświetlania możesz dołączyć fragmenty, miniatury, awatar autora i nie tylko.

Zalety: Wyświetlanie postów jest niezwykle elastyczne i możesz pobierać i wyświetlać dowolne posty jako popularne posty. Zawiera szczegółową dokumentację i samouczki, które pomogą Ci rozpocząć.

Wady: Krótki kod ma wiele parametrów i nie ma stylizacji. To utrudniłoby korzystanie z niego początkującym.

8. Widżet karty WP

wp tab widget

WP Tab Widget to przyjazna dla użytkownika i szybka wtyczka WordPress do wyświetlania popularnych postów w Twojej witrynie. Możesz wyświetlać artykuły na podstawie odsłon, komentarzy, tagów i ostatnich postów w jednym widgecie.

Wtyczka pozwala wybrać kartę, która ma być wyświetlana w Twojej witrynie i kontrolować liczbę postów wyświetlanych na każdej karcie. Najlepszą częścią WP Tab Widget jest to, że ładuje posty tylko wtedy, gdy użytkownik kliknie dowolną kartę.

To sprawia, że ​​wtyczka jest lekka i gwarantuje, że witryna WordPress działa bez spowalniania . Poza tym masz różne opcje dostosowywania, takie jak pokaż lub ukryj datę publikacji, liczbę komentarzy, fragmenty i inne.

Zalety: Superszybka wtyczka, która nie wpływa negatywnie na wydajność witryny, ponieważ wykorzystuje AJAX do wyświetlania popularnych postów pod każdą kartą. Dodatkowo możesz wyświetlać różne typy postów w jednym widgecie.

Wady: WP Tab Widget nie ma elastyczności i oferuje ograniczone funkcje w wersji bezpłatnej. Aby uzyskać predefiniowane projekty, funkcje przeciągania i upuszczania i nie tylko, musisz uaktualnić do wersji Pro.

Która wtyczka popularnych postów jest najlepsza?

Uważamy, że MonsterInsights jest najlepszą popularną wtyczką do WordPressa. Pozwala wyświetlać najlepsze treści w dowolnym miejscu witryny i oferuje wiele opcji dostosowywania.

Możesz wyświetlać posty na podstawie liczby udostępnień, komentarzy, ręcznie wybierać artykuły lub automatycznie wybierać 5 najlepszych postów z Google Analytics za pomocą niestandardowych wymiarów.

Dzięki MonsterInsights otrzymujesz również dodatkowe funkcje śledzenia, które pomogą Ci lepiej zrozumieć swoich odbiorców. Dowiedz się, skąd pochodzą Twoje odwiedziny w sieci, najpopularniejsze strony docelowe, odesłania, awaria urządzeń i nie tylko.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepszą popularną wtyczkę postów do WordPress. Możesz również chcieć zobaczyć naszą listę najlepszych wtyczek WordPress dla wszystkich stron internetowych oraz nasz poradnik , jak dodawać powiadomienia web push w WordPress , aby zwiększyć ruch.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube z samouczkami wideo WordPress. Możesz nas również znaleźć na Twitterze i Facebooku .

You May Also Like

Jak stworzyć katalog stron w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest katalog stron www?Metoda 1: Tworzenie katalogu WordPress…

Jak i dlaczego należy ograniczyć próby logowania w WordPress?

W artykule: Dlaczego warto ograniczyć próby logowania w WordPress?Jak ograniczyć próby logowania…

7 Najlepsze Wtyczki Do Kompresji Obrazu WordPress W Porównaniu (2021)

W artykule: 1. EWWW Image Optimizer2. Optimol3. ShortPixel Image Optimizer4. reSmush.it5. Kompresuj…

Jak zorganizować lub zmienić kolejność stron WordPress z przeciągnij i upuść?

W artykule: Po co zmieniać kolejność stron WordPress?Organizuj swoje strony WordPress za…