Najlepsze wtyczki do galerii YouTube dla WordPress

Czy chcesz dodać galerię wideo YouTube na swojej stronie WordPress?

Domyślnie WordPress ułatwia osadzanie filmów z YouTube w postach na blogu, ale nie można łatwo wyświetlić listy filmów w układzie galerii.

Na szczęście są do tego wtyczki galerii YouTube. W tym artykule udostępnimy najlepsze wtyczki galerii wideo YouTube dla WordPress, które pomogą Ci łatwo tworzyć galerie wideo i rozwijać subskrybentów.

Best YouTube gallery plugins for WordPress

1. Smash Balloon YouTube Feed Pro

Smash Balloon Feeds for YouTube Pro

Smash Balloon YouTube Feed Pro to najlepsza wtyczka do galerii YouTube na rynku. Pozwala automatycznie wyświetlać filmy z YouTube w układzie galerii.

Wtyczka jest łatwa do skonfigurowania i istnieje wiele opcji, aby dostosować kanał do swojej marki.

Możesz ręcznie wybrać poszczególne filmy, aby utworzyć niestandardową galerię YouTube lub wyświetlić wszystkie filmy z kanału. Możesz nawet połączyć wiele kanałów YouTube w jeden kanał na swojej stronie.

Każdy osadzony film ma konfigurowalne szczegóły, takie jak polubienia, udostępnienia, komentarze i reakcje. Możesz także włączyć Subskrybuj przycisk ułatwiający odwiedzającym subskrybowanie Twojego kanału YouTube.

Smash Balloon ‘ s YouTube Feed plugin obsługuje również transmisje na żywo i może automatycznie wyświetlać transmisję na żywo z YouTube na twojej stronie WordPress wraz z nadchodzącymi filmami na żywo z YouTube.

Najlepsze w Smash Balloon jest to, że nie spowalnia Twojej witryny. Ich wbudowana funkcja buforowania YouTube zapewnia, że Twoja strona zawsze ładuje się szybko, co jest Świetne dla rankingów SEO WordPress.

Uwaga: Dostępna jest również darmowa wersja wtyczki YouTube feed z ograniczonymi funkcjami.

Facebook, Instagram, Twitter i YouTube w jedną ścianę społecznościową.druga fajna część Smash Balloon to oferta, która pozwala połączyć treści społecznościowe z Instagrama, Facebooka, Twittera i YouTube. Możesz uzyskać ich pakiet All Access, aby uzyskać wszystkie potężne funkcje mediów społecznościowych, aby zwiększyć swoją obecność w Internecie.

2. Galeria Envira

Envira Gallery

Galeria Envira jest ogólnie znana jako najlepsza wtyczka do galerii zdjęć WordPress. Jest również wyposażony w dodatek wideo, który pozwala tworzyć galerię filmów z YouTube na swojej stronie.

Facebook i Instagram obsługują również inne popularne usługi hostingu wideo, takie jak Vimeo, Wistia, Dailymotion, Facebook i Instagram. Ponadto możesz dodawać własne filmy do swojej galerii.

Envira zawiera widżet, który można łatwo przeciągnąć i upuścić na dowolny pasek boczny lub dowolny obszar akceptujący widżety w witrynie.

Jedną z wad korzystania z galerii Envira jest to, że nie będzie automatycznie pobierać nowych filmów z YouTube z Twojego kanału.

Aby dodać filmy do galerii, musisz ręcznie dodać adres URL filmu za każdym razem.

3. Prezentacja YouTube

YouTube Showcase plugin

Dzięki wtyczce Youtube Showcase możesz dodać galerię wideo YouTube lub siatkę wideo YouTube do swojej witryny. Domyślny układ jest piękny i sprawia, że galeria wideo wygląda dobrze.

Ta wtyczka jest łatwa w użyciu, a nawet ma asystenta konfiguracji, który poprowadzi Cię przez wymagane kroki. Użytkownicy mogą przeglądać filmy bez przekierowywania do serwisu YouTube.

Zawiera dwa łatwe w użyciu widżety dla polecanych filmów i najnowszych filmów. Możesz także organizować swoje filmy za pomocą kategorii i tagów, co pomaga użytkownikom łatwo znaleźć filmy, których szukają.

4. YourChannel

YourChannel: Everything you want in a YouTube plugin

YourChannel oferuje jeden z najprostszych sposobów, aby zaprezentować swoje filmy z YouTube na swojej stronie internetowej. Odwiedzający mogą przeglądać i oglądać filmy na tej samej stronie.

Aby skonfigurować tę wtyczkę, wystarczy wpisać nazwę użytkownika i identyfikator kanału. Następnie wtyczka zajmie się resztą konfiguracji. Pobierze obrazy banerów, subskrybentów i liczniki widoków wraz z dowolnymi listami odtwarzania. Następnie możesz dostosować kanał do własnych upodobań.

Jeśli chcesz dodać galerię YouTube do dowolnego postu lub strony WordPress, możesz użyć krótkiego kodu dostarczonego przez wtyczkę.

5. Galeria Wideo-Kod Pochodzenia

Video Gallery – Vimeo and YouTube Gallery

Galeria wideo według kodu źródłowego tworzy responsywną prezentację wideo na twojej stronie. Wtyczka działa z YouTube i Vimeo. Możesz nawet utworzyć pojedynczą galerię z połączonymi kanałami YouTube i Vimeo.

Konfiguracja galerii zajmuje tylko kilka minut. Jeśli chcesz, aby Galeria wyświetlała się na określonych stronach lub postach, możesz użyć dostarczonego skrótu.

Istnieje wiele sposobów przesyłania filmów. Wtyczka sprawia, że tworzenie galerii wideo jest zabawne dzięki wielu opcjom projektowania. Możesz także uzyskać imponujące widoki układu 7, aby wyświetlić swoje filmy, takie jak widok suwaka, widok w stylu bloga lub widok miniatur.

6. Embed Plus Dla YouTube

Embed Plus for YouTube – gallery, channel, playlist, live stream

Aplikacja Embed Plus dla YouTube umożliwia tworzenie galerii wybranych filmów z YouTube, całego kanału lub listy odtwarzania.

Wtyczka domyślnie tworzy siatkowy układ miniatur wideo. Możesz ustawić preferencje automatycznego odtwarzania, sterowania odtwarzaniem, transmisji na żywo i premier.

Aby osadzić swoją galerię wideo na stronach i postach, istnieje łatwy przycisk “Wstaw”, który pojawia się w edytorze wizualnym i tekstowym WordPress. Możesz również użyć skrótów, a także osadzić galerię.

Ponadto umożliwia również wyświetlanie lub ukrywanie informacji wideo i tytułów.

7. Automatyczna Galeria YouTube

Automatic YouTube gallery

Automatyczna Galeria YouTube pozwala tworzyć nieograniczone galerie wideo na swojej stronie. Jak sama nazwa wskazuje, automatyzuje większość procesu konfiguracji. Uruchomienie galerii wideo zajmuje zaledwie kilka minut.

Istnieje wiele sposobów łączenia witryny z kanałem YouTube. Możesz użyć nazwy użytkownika, ID kanału, listy odtwarzania, wyszukiwanych terminów, a nawet wprowadzić niestandardową listę adresów URL YouTube, aby utworzyć galerię.

Nie musisz też martwić się o to, że filmy spowalniają Twoją witrynę. Wtyczka ma funkcję buforowania, która pomaga zoptymalizować czas ładowania strony. Zwiększy to szybkość i wydajność WordPress.

All-in-One Video Gallery pomaga budować galerie wideo w witrynie, które są skalowalne, wyszukiwalne i zoptymalizowane pod kątem SEO.

Możesz dodawać filmy z YouTube, Vimeo, Dailymotion i Facebooka. Pozwala dostosować sterowanie odtwarzaczem, opcje odtwarzania i ponad sto innych ustawień.

Domyślna Galeria jest starannie zorganizowana. Możesz tworzyć nieograniczone kategorie i podkategorie, aby ułatwić użytkownikom wyszukiwanie filmów.

Jedną z najlepszych cech tej wtyczki jest możliwość dostosowania logo, marki i menu kontekstowego.

9. Galeria Wideo-Total Soft

Video Gallery

Galeria wideo Total Soft tworzy ładną i elegancką galerię wideo na twojej stronie. Obsługuje YouTube, Vimeo, Wistia i MP4.

Galeria wideo jest responsywna i przyjazna dla dotyku z fantastycznymi efektami unoszenia. Możesz wybierać spośród 9 układów i dostosowywać szereg ustawień.

Wtyczka pozwala dodać nieograniczoną liczbę filmów i tworzyć nieograniczoną liczbę galerii na swojej stronie.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepszą wtyczkę galerii YouTube dla Twojej witryny WordPress. Możesz również zobaczyć naszą listę najlepszych kreatorów stron typu “przeciągnij i upuść” WordPress, aby tworzyć niestandardowe projekty, a także nasz samouczek na temat tworzenia biuletynu e-mailowego, aby odwiedzający byli na bieżąco z nowymi filmami.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like

Jak budować lojalność klientów w WordPress z Gamification?

W artykule: Dlaczego budować lojalność klientów z Gamification w WordPress?Metoda 1. Dodaj…

7 Najlepsze Wtyczki Do Kompresji Obrazu WordPress W Porównaniu (2021)

W artykule: 1. EWWW Image Optimizer2. Optimol3. ShortPixel Image Optimizer4. reSmush.it5. Kompresuj…

Jak i dlaczego należy ograniczyć próby logowania w WordPress?

W artykule: Dlaczego warto ograniczyć próby logowania w WordPress?Jak ograniczyć próby logowania…

Jak umożliwić użytkownikom wybór metody płatności w formularzach WordPress?

W artykule: Dlaczego oferować wiele metod płatności w WordPress?Jak skonfigurować formularz płatności…