Niedawno przeprowadziliśmy ankietę na naszej stronie społeczności na Facebooku z pytaniem “czy uczestniczyłeś w Wordcampie?”Wybór był, tak, nie, lub co do cholery jest WordCamp. Co zaskakujące, mieliśmy sporą liczbę osób, które mówiły, że nie wiedzą, czym jest WordCamp. WordCamp jest ważnym elementem społeczności WordPress, dlatego postanowiliśmy stworzyć infografikę obejmującą to, co to jest WordCamp, historię WordCamp, dla kogo jest WordCamp, czego powinieneś się spodziewać podczas uczestnictwa w WordCamp i jakie są korzyści z uczestnictwa w WordCamp. Zobacz infografikę klikając na poniższy obrazek:

What is a WordCamp

Oto krótkie podsumowanie infografiki:

WordCamp to zorganizowana przez społeczność konferencja skupiona na platformie wydawniczej WordPress. Wydarzenia te są organizowane, opłacane i uczestniczą w nich lokalne społeczności WordPress zgodnie z wytycznymi opublikowanymi w central.WordCamp.org i zasad Fundacji WordPress. Pierwszy WordCamp odbył się w San Francisco w 2006 roku, a każdy kolejny rok przyniósł wzrost liczby miast, w których jest organizowany. Od 2010 roku na wszystkich kontynentach z wyjątkiem Antarktydy były obozy Wordcampy.

WordCamp powinien wziąć udział każdy, kto korzysta z WordPressa, i każdy, kto powinien korzystać z WordPressa. Ta kategoria obejmuje blogerów, projektantów, programistów, autorów, marketerów, SEO, firm, organizacji Non-profit, fotografów, pośredników w obrocie nieruchomościami, konsultantów, przedsiębiorców itp.

Treść prezentacji WordCamp są bardzo skoncentrowane na użyciu lub rozwoju na WordPress. Mogą zostać uwzględnione problemy związane z blogowaniem, biznesem i mediami społecznościowymi, które są związane z korzystaniem z WordPress. Podczas gdy Wordcampy nie są dużymi, fantazyjnymi, drogimi konferencjami, udostępniony materiał jest bardzo cenny. Nie zdziw się, jeśli zobaczysz głośnik o dużej nazwie na lokalnym spotkaniu, takim jak WordCamp. Mimo, że celem WordCamps miał być niski klucz, duże miasta mają wystarczająco dużą społeczność WordPress, aby mieć udział w wydarzeniu 700 + osób. Powinieneś być przygotowany, aby nauczyć się nowego wymiaru WordPressa, ponieważ istnieje wiele unikalnych sposobów korzystania z WordPressa. Powinieneś być przygotowany na zabawę z innymi ludźmi, którzy mają taką samą obsesję na punkcie WordPressa, jak ty (lub tak samo nowicjuszowi w WordPressie, jak ty). Zwykle jest przypadkowe afterparty, aby poznać nowych przyjaciół, partnerów biznesowych, pracowników, pracodawców i partnera życiowego (kto wie?)

Gorąco zachęcamy do udziału w WordCamp, który jest w Twojej okolicy. Jeśli tak nie jest, powinieneś rozważyć jego realizację. Aby dowiedzieć się więcej o WordCamp sprawdź oficjalną stronę WordCamp.

Jeśli nie jesteś w stanie uczestniczyć, zawsze możesz rozważyć wsparcie / sponsoring naszych podróży na wydarzenie,a my przedstawimy Ci najważniejsze wydarzenia. Plus, jest to świetny sposób, aby uzyskać większą ekspozycję, jak imię i nazwisko lub nazwa firmy zostaną wymienione we wszystkich postach dotyczących tego WordCamp. Aby sponsorować skontaktuj się z nami.

You May Also Like

6 Najlepszych bramek płatności WooCommerce dla WordPress

W artykule: Jak wybrać najlepszą bramkę płatności WooCommerceTop WooCommerce bramek płatności dla…

14 Najlepsze wtyczki WordPress SEO i narzędzia, których powinieneś używać

W artykule: Rzeczy, które musisz wiedzieć o wtyczkach i narzędziach WordPress SEO1.…

Czeka nas rozwój sportów motorowych

W artykule: Jaki jest związek między popularyzacją sportów motorowych a poprawą kultury…

Jak dodać nagłówki bezpieczeństwa HTTP w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Czym są nagłówki bezpieczeństwa HTTP?Dodawanie nagłówków bezpieczeństwa HTTP w WordPress1.…