Niedawno jeden z naszych czytelników zapytał nas o WordPress VIP i jego zalety? WordPress VIP to zarządzana usługa hostingowa WordPress dla firm i dużych witryn internetowych. W tym artykule wyjaśnimy, czym jest WordPress VIP, jakie są korzyści i jakie są dla niego dobre alternatywy.

WordPress.com VIP - Benefits and Alternatives

Czym jest WordPress VIP?

WordPress VIP to wysokiej klasy zarządzana platforma hostingowa WordPress dla firm i dużych witryn internetowych.

Mówi się, że jest to najszybszy, najbezpieczniejszy i całkowicie bezproblemowy hosting WordPress, który możesz kupić. Oprócz wysokich kosztów, WordPress VIP ma bardzo surowe standardy i procesy kodowania, co oznacza, że nie jest odpowiedni dla większości firm.

Kto powinien korzystać WordPress.com VIP?

WordPress.com VIP to potężny plan hostingowy zaprojektowany specjalnie do obsługi dużego natężenia ruchu z niezrównaną wydajnością i bezpieczeństwem.

Jest odpowiedni dla dużych firm i witryn o dużym natężeniu ruchu z dziesiątkami milionów odsłon strony.

WordPress.com ceny VIP są tajemnicą, ponieważ strona nie ma publicznej strony z cenami. Jednak badania pokazują, że plany wahają się od $5,000 do $25,000 miesięcznie dla maksymalnie 5 stron internetowych z minimalną opłatą instalacyjną 5,000 USD za witrynę.

W tej cenie otrzymasz nieograniczoną przestrzeń dyskową, przepustowość, CDN i dedykowane wsparcie.

Oto niektóre z najlepszych marek, które już korzystają z WordPress VIP.

1. Facebook

Facebook Newsroom

2. Spotify

Spotify

3. VentureBeat

VentureBeat

4. Kwarc

Quartz

5. USA Today

USA Today

6. TechCrunch

TechCrunch

Zalety WordPress VIP

WordPress.com VIP jest w swojej klasie, ponieważ usuwa ból związany z zarządzaniem krytyczną, bogatą w treści witryną o dużym natężeniu ruchu. Oto niektóre z kluczowych korzyści płynących z używania WordPress.com VIP:

1. W Pełni Zarządzana Platforma WordPress

WordPress.com VIP to coś więcej niż zarządzana platforma hostingowa WordPress. Obejmuje on następujące usługi zarządzane:

  • Automatyczne kopie zapasowe co godzinę
  • Proaktywne Bezpieczeństwo i skanowanie
  • Automatyczne aktualizacje dla podstawowego oprogramowania
  • Proces przeglądu wtyczek innych firm i niestandardowego kodu
  • Monitorowanie czasu pracy i wydajności
  • Automatyczne skalowanie w celu radzenia sobie z ogromnymi skokami ruchu bez mrugnięcia okiem

To tak, jakby twój własny zespół programistów zajmował się wszystkim za ciebie bez żadnych przestojów na twojej stronie.

2. Planowanie I Szkolenia

Każdy WordPress.com Plan VIP rozpoczyna się od szczegółowego planowania i oceny strategii witryny. W tym czasie, WordPress.com zespół VIP modelki będzie współpracować z Twoim zespołem, aby ocenić twoje potrzeby i to, co chcesz zrobić.

Zespół pomoże Ci również wybrać motyw (projekt strony internetowej) i wtyczki WordPress dla Twojego projektu. Jeśli masz już opracowany motyw, przejrzą każdą linię kodu. To samo dotyczy wtyczek innych firm i całego niestandardowego kodu, aby upewnić się, że jest on zgodny ze standardami kodowania i bezpieczeństwa platformy.

Będą szkolić zespół programistów na temat platformy, bezpieczeństwa i wydajności. Szkolenie to obejmuje również redaktorów, autorów i administratorów witryny, dzięki czemu mogą w pełni wykorzystać solidne funkcje zarządzania treścią i publikowania WordPress VIP.

3. Najlepsza Wydajność I Niesamowita Szybkość

Cała platforma hostingowa dla WordPress.com VIP jest zoptymalizowany, aby oferować najlepszą wydajność WordPress. Nie musisz się martwić o buforowanie, optymalizację kodu, usługę CDN lub wtyczki.

Platforma VIP WordPress jest obsługiwana przez sieć centrów danych 20 na całym świecie. Zapewnia to najlepszy wynik od czasu do pierwszego bajtu, opóźnienie, bezpieczeństwo SSL i ochronę przed atakami DDOS.

4. Najlepsze Zabezpieczenia WordPress

Wszystkie WordPress.com strony VIP są chronione przez niestandardową infrastrukturę i najlepsze praktyki bezpieczeństwa WordPress, aby aktywnie blokować brutalną siłę i inne rodzaje ataków. Cały ruch w witrynie będzie w pełni szyfrowany od krawędzi do źródła.

Każdy kawałek kodu niestandardowego jest sprawdzany ręcznie, co dodaje kolejną warstwę bezpieczeństwa, aby chronić witrynę przed uruchomieniem potencjalnie podatnego kodu.

Alternatywy dla WordPress.com VIP

Pomimo zalet, WordPress.com VIP nie jest dla wszystkich przede wszystkim ze względu na koszty. Jednak wiele firm nie lubi dodatkowych ograniczeń i procesów, które muszą przejść, aby wprowadzić zmiany na swojej stronie internetowej.

Na szczęście ze względu na rozwój WordPress, istnieją inni dostawcy hostingu WordPress, którzy podjęli się oferowania podobnych poziomów planów hostingowych, jak WordPress.com VIP.

Oto nasz wybór najlepszych alternatyw dla WordPress.com VIP, które oferują usługi hostingowe klasy korporacyjnej dla e-commerce i witryn o dużej skali.

1. WP Engine

WP Engine

WP Engine to najpopularniejsza zarządzana usługa hostingowa WordPress na rynku. Ich oferta przedsiębiorstwa jest również top WordPress.com alternatywa VIP dla stron o dużym natężeniu ruchu i klientów korporacyjnych.

Plan Enterprise WP Engine to wysokowydajne, skalowalne i w pełni zarządzane rozwiązanie hostingowe. Ich platforma jest zbudowana na platformie Amazon web services i Google Cloud Platform z niestandardowymi optymalizacjami. Ponadto używają własnego, zastrzeżonego rozwiązania buforującego, aby poprawić szybkość ładowania strony.

Obejmuje on również globalny CDN, zarządzanie wdrożeniem, dedykowaną reakcję wsparcia oraz całodobowy monitoring wydajności i bezpieczeństwa.

WP Engine hostuje najlepsze strony internetowe, w tym Under Armour, AMD, SoundCloud, JobVite, Thomson Reuters i inne.

2. Liquid Web

Liquid Web

Liquid Web to kolejny niezawodny zarządzany dostawca hostingu WordPress oferujący wiele poziomów planów hostingowych, w tym niestandardowe plany dla klientów korporacyjnych. Obsługują wiele znanych marek, w tym Motorola, Red Bull, ESPN i United Way.

Posiadają własne centra danych i oferują wsparcie 24/7 w USA Przez Telefon, Czat na żywo i e-mail. Wszystkie ich zarządzane plany hostingowe nie mają opłat za nadwyżki, zarządzanych aktualizacji wtyczek i żadnych ograniczeń, których wtyczek używasz w swojej witrynie WordPress.

3. SiteGround

Siteground

SiteGround jest oficjalnie zalecanym dostawcą usług hostingowych WordPress, który niedawno wszedł do przestrzeni hostingowej dla przedsiębiorstw. Specjalizują się w oferowaniu całkowicie niestandardowej infrastruktury zaprojektowanej specjalnie dla Twoich potrzeb. Ich usługa jest w 100% zarządzana, a Ty otrzymujesz dedykowany zespół wsparcia, który działa obok ciebie 24/7 przez cały rok.

Zmieniliśmy wszystkie nasze strony internetowe eCommerce, w tym WPForms, MonsterInsights, OptinMonster i wszystko w jednym SEO na strukturę SiteGround Enterprise i nie możemy być szczęśliwsi z tej decyzji. Ich wsparcie jest absolutnie najwyższej klasy dostępne za pośrednictwem Slack, poczty e-mail i bezpośrednich telefonów osobistych.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci dowiedzieć się więcej o WordPress VIP, jego zaletach i alternatywach. Możesz również zapoznać się z naszą listą niezbędnych wtyczek WordPress dla witryn biznesowych oraz z naszym porównaniem najlepszych usług telefonicznych dla firm (zobacz, którego dostawcy używamy w naszej firmie).

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

6 Najlepszych bramek płatności WooCommerce dla WordPress

W artykule: Jak wybrać najlepszą bramkę płatności WooCommerceTop WooCommerce bramek płatności dla…

14 Najlepsze wtyczki WordPress SEO i narzędzia, których powinieneś używać

W artykule: Rzeczy, które musisz wiedzieć o wtyczkach i narzędziach WordPress SEO1.…

Czeka nas rozwój sportów motorowych

W artykule: Jaki jest związek między popularyzacją sportów motorowych a poprawą kultury…

Jak dodać nagłówki bezpieczeństwa HTTP w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Czym są nagłówki bezpieczeństwa HTTP?Dodawanie nagłówków bezpieczeństwa HTTP w WordPress1.…