Szukasz bloga o modzie, ale nie wiesz od czego zacząć? Łatwo jest założyć bloga, ale trudną częścią jest odnieść sukces i zarabiać na nim pieniądze. W tym artykule pokażemy Ci, jak założyć blog o modzie, a także podzielimy się wskazówkami, jak zarabiać na swoim blogu o modzie.

Starting a fashion blog and making money

Dlaczego warto założyć blog o modzie?

Jeśli pasjonujesz się Modą i stylem, musiałeś widzieć najlepszych blogerów modowych i wpływowych na Instagramie.

Te blogi o modzie nie tylko stanowią platformę dla blogerów, ale także dają wiele możliwości na swój sposób. Będziesz zaskoczony odkryciem wielu sposobów, w jakie blogerzy mody zarabiają na swoich blogach.

Według Harper ‘ s Bazaar projektanci i najlepsze marki wydają rocznie ponad miliard dolarów na reklamę na Instagramie.

Top 10 przykłady blogów modowych, które miażdżą go w 2018

Top fashion blog examples

Oprócz pieniędzy, blog modowy pozwala wyrazić siebie w najbardziej kreatywny sposób. Oto niektóre z najlepszych przykładów blogów modowych, które możesz śledzić, aby uzyskać inspirację.

 1. We Wored What – (Danielle Bernstein)
 2. Z Poważaniem Jules – (Julie Sariñana)
 3. Blond Sałatka – (Chiara Ferragni)
 4. Gal Meets Glam – (Julia Engel)
 5. Song of Style – (Aimee Song)
 6. Kayture- (Kristina Bazan)
 7. Lookbook Wendy – (Wendy Nguyen)
 8. Atlantic-Pacific- (Blair Eadie)
 9. Czynnik Chriselle – (Chriselle Lim)
 10. Gary Pepper Girl – (Nicole Warne)

Jedną z rzeczy, które zauważysz na każdym z powyższych przykładów bloga o modzie, jest to, że wszystkie mają swój unikalny głos, osobowość i gust w modzie. Ci blogerzy modowi przynoszą swoją unikalną perspektywę, aby podkreślić swoje ulubione produkty, towary i marki.

Jeśli uważasz, że masz wyjątkowe spojrzenie na modę i styl, zdecydowanie powinieneś założyć blog o modzie.

Założenie bloga o modzie jest proste, podobnie jak wszystkie ważne rzeczy w życiu uczynienie bloga popularnym i zarabianie na nim wymaga wysiłku.

Jeśli jednak zrobisz to dobrze, na pewno znajdziesz doświadczenie, które będzie satysfakcjonujące i satysfakcjonujące.

Czego potrzebujesz, aby założyć swój blog o modzie

Fashion blogging

Po pierwsze, musisz wybrać odpowiednią platformę, aby zbudować własny blog o modzie. Masz wiele możliwości wyboru, ale każdy z nich ma swoje zalety i wady (zobacz nasze porównanie najlepszych platform blogowych).

Na przykład możesz rozpocząć bezpłatny blog na platformie takiej jak WordPress.com, Tumblr, Blogger itp.

Są to darmowe blogi i są one bardzo ograniczone pod względem funkcji i elastyczności, jeśli chodzi o rozwój Twojej osobistej marki. Najważniejszym ograniczeniem jest twoja zdolność do zarabiania pieniędzy na swoich treściach.

Co powiesz na założenie bloga modowego z Instagramem?

Instagram jest niesamowity, ale nie jesteś jego właścicielem. Możesz zbudować ogromną liczbę obserwujących, a wszystko to może natychmiast odejść, jeśli Instagram zdecyduje, że Twoje treści naruszają niektóre z ich zasad.

Nie mówimy, że nie powinieneś używać Instagram. Musisz go użyć, aby zbudować dużą publiczność, ale będziesz potrzebował centralnej platformy, którą możesz kontrolować, gdzie możesz utrzymać publiczność wracającą przez wiele lat.

Najlepszym sposobem na zbudowanie bloga modowego jest stworzenie własnej strony internetowej z pełną własnością i pełną kontrolą.

Teraz pytanie brzmi, jak początkujący bez wiedzy o kodowaniu może zbudować stronę internetową?

Tutaj WordPress.org wchodzi. Jest to potężny Kreator stron internetowych, który daje Ci absolutną kontrolę i pełną własność Twojej witryny. Ważne jest, aby nie mylić WordPress.org z WordPress.com znajdują się tu 2 różne perony. (Zobacz nasze porównanie WordPress.com vs WordPress.org więcej szczegółów).

Są trzy rzeczy, których potrzebujesz, aby założyć blog o modzie za pomocą WordPress.org:

 1. Nazwa domeny-będzie to adres Twojej strony oraz to, co użytkownicy będą wpisywać w przeglądarce, aby odwiedzić Twojego bloga (przykład, wpbeginner.com).
 2. Hosting-to będzie dom Twojego bloga i gdzie będziesz przechowywać wszystkie pliki witryny.
 3. Twoja niepodzielna Uwaga przez 30 minut

Tak, możesz założyć zupełnie nowy blog o modzie w 30 minut, a my przeprowadzimy Cię przez całą konfigurację krok po kroku.

W tym samouczku omówimy następujące kwestie:

 • Jak zarejestrować nazwę domeny za darmo
 • Jak wybrać najlepszy Hosting
 • Jak zainstalować WordPress
 • Jak znaleźć idealny motyw (projekt strony) dla swojego bloga o modzie
 • Jak dodać treść do bloga o modzie
 • Jak przyciągnąć więcej odwiedzających do swojego bloga o modzie
 • Jak zarabiać na blogu o modzie
 • Zasoby, aby nauczyć się WordPress i rozwijać swój blog o modzie

Gotowy? Zaczynajmy.

Zakładanie bloga modowego za pomocą WordPress

Nazwa domeny zwykle kosztuje $14.99 / rok, a hosting zwykle kosztuje $7.99 / miesiąc.

To dużo dla początkujących, którzy dopiero zaczynają.

Na szczęście nasi przyjaciele w Bluehost oferują bezpłatną domenę, bezpłatny SSL i 60% zniżki na hosting dla naszych czytelników.

Zasadniczo możesz zacząć już od $2.75 / miesiąc.

← Kliknij tutaj, aby skorzystać z tej ekskluzywnej oferty Bluehost →

Uwaga: W WPBeginner wierzymy w przejrzystość. Jeśli zarejestrujesz się w Bluehost za pomocą naszego linku polecającego, zarobimy niewielką prowizję bez dodatkowych kosztów dla Ciebie (w rzeczywistości zaoszczędzisz pieniądze i otrzymasz bezpłatną domenę). Otrzymalibyśmy tę prowizję za polecenie prawie każdej firmy hostingowej WordPress, ale zalecamy tylko produkty, z których korzystamy osobiście i wierzymy, że dodadzą wartości naszym czytelnikom.

Chodźmy dalej i skonfiguruj swój hosting + domenę, abyś mógł zacząć.

Najpierw musisz przejść do strony Bluehost i kliknąć przycisk Rozpocznij.

Na następnym ekranie zostaniesz poproszony o wybranie planu. Zalecamy plany basic lub plus. Zawsze możesz uaktualnić później, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Następnie poprosi Cię o wybranie nazwy domeny dla Twojej witryny.

Choose domain name

Nazwa domeny to adres Twojej witryny i to jest to, co użytkownicy będą wpisywać w przeglądarkach, aby odwiedzić Twojego bloga.

Musisz wybrać nazwę domeny, która odzwierciedla twój osobisty głos. Powinien być wyjątkowy, kreatywny i interesujący. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz nasze wskazówki dotyczące wyboru doskonałej nazwy domeny dla Twojej witryny.

Po wprowadzeniu nazwy domeny musisz wypełnić swoje dane, aby sfinalizować zakup.

Dane konta otrzymasz w wiadomości e-mail wysłanej na adres podany podczas rejestracji. Ten e-mail zawiera link do Pulpitu nawigacyjnego hostingu i informacje logowania.

Po zakupie hostingu następnym krokiem jest zainstalowanie WordPressa. Możesz to zrobić, postępując zgodnie z instrukcjami w naszym przewodniku krok po kroku, jak założyć bloga.

Wybór projektu dla Twojego bloga o modzie

Fashion blog design examples

Blog o modzie i stylu nie może po prostu pasować do zwykłego układu biznesowego lub blogowego. Twoja strona internetowa potrzebuje projektu, który reprezentuje twoje wyjątkowe poczucie stylu i kreatywności.

Większość blogerów modowych nie jest projektantami stron internetowych, więc jak stworzyć projekt strony internetowej, który jest wyjątkowy, elegancki, stylowy i oczywiście kreatywny?

Na szczęście istnieją tysiące gotowych szablonów WordPress, z których możesz wybierać.

Nasi redaktorzy ręcznie wybrali najlepsze motywy WordPress dla blogów o modzie, które możesz sprawdzić. Wszystkie motywy na liście mają kreatywne projekty z elastycznymi opcjami, aby z łatwością uczynić je wyjątkowymi. Co najważniejsze, wszystkie z nich są responsywne (aka przyjazne dla urządzeń mobilnych), co oznacza, że dobrze wyglądają również na urządzeniach mobilnych i tabletach.

Każdy z tych motywów ma własną stronę ustawień. W tym miejscu skonfigurujesz motyw, dodasz logo swojej witryny, wybierzesz kolory i wybierzesz podstawowe ustawienia.

W zależności od wybranego motywu znajdziesz mnóstwo opcji dostosowywania. Zalecamy dążenie do prostoty w projektowaniu witryny, aby uzyskać czystszy wygląd.

Dodaj Przydatne Treści Do Swojego Bloga O Modzie

Gal Meets Glam - a top fashion blog

Po uruchomieniu funkcjonalnego projektu możesz rozpocząć pracę nad treścią. Zalecamy najpierw dodanie statycznej zawartości.

Statyczne treści To strony, które są wspólne dla wszystkich stron internetowych w Internecie. Obejmuje to Stronę formularza kontaktowego, stronę O nas i stronę polityki prywatności.

Jeśli twój motyw zawiera wtyczkę do tworzenia stron, możesz go użyć do tworzenia innych statycznych stron docelowych.

Następnie chcesz zacząć dodawać artykuły / posty na blogu. Zobacz nasz przewodnik, Jak Dodać nowy wpis na blogu w WordPress i wykorzystać wszystkie funkcje.

Tutaj rozwiniecie swój własny głos. Twoje posty na blogu muszą być zabawne, pouczające i pomocne. Prowadzenie bloga oznacza, że będziesz musiał regularnie wymyślać nowe pomysły na swoje posty na blogu. Sprawdź te 73 rodzaje postów na blogu, które okazały się skuteczne i możesz łatwo dostosować je do swojego bloga modowego.

Zalecamy wybór stałej częstotliwości dla Twoich artykułów. Bardziej ruchliwe i większe witryny publikują nowe treści każdego dnia. Możesz zacząć od dodania kilku postów tygodniowo, a następnie stopniowo zwiększać częstotliwość codziennych aktualizacji.

Aby wymyślić regularne pomysły na blogu, odwiedź popularne blogi w branży modowej, aby zebrać inspirację. Zobacz, co robią te najlepsze blogi i skopiuj to na swoim blogu.

Hashtag fashion on Instagram

Nie mówimy, że powinieneś po prostu ukraść / odtworzyć tę samą zawartość.

Wystarczy zebrać tematy, zebrać pomysły i uzyskać inspirację. Następnie powinieneś użyć tych pomysłów na swoim blogu, dodając do niego swój własny unikalny głos, styl i smak.

Zoptymalizuj swój blog modowy, aby przyciągnąć więcej odwiedzających

Po rozpoczęciu dodawania przydatnych treści następnym krokiem jest upewnienie się, że użytkownicy mogą znaleźć Twoją witrynę.

Oto, w jaki sposób zapewniasz, że Twoja witryna przyciąga odwiedzających, a ci odwiedzający angażują się w Twoje treści.

Rozpocznij pracę nad SEO swojej strony

Improve your blog SEO

Większość popularnych blogów otrzymuje dużą część ruchu z wyszukiwarek takich jak Google i Bing. Marketerzy używają SEO, Search Engine Optimization, aby zoptymalizować swoją stronę internetową pod kątem wyższych rankingów.

Sam WordPress jest dość przyjazny SEO po wyjęciu z pudełka, ale nadal możesz zrobić coś, aby go jeszcze zoptymalizować. Postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem WordPress SEO krok po kroku, aby poprawić ranking swojej witryny.

Popraw Szybkość Witryny

Improve your blog speed

Szybkość jest jednym z najważniejszych czynników, które wpływają na wrażenia użytkownika na twojej stronie. Wpływa również na rankingi w wyszukiwarkach witryny, ponieważ Google uważa szybkość za jeden z najlepszych czynników rankingowych.

Możesz znacznie przyspieszyć swoją witrynę, wdrażając pewne poprawki wydajności w WordPress. Stworzyliśmy kompletny przewodnik krok po kroku, jak przyspieszyć WordPress i zwiększyć wydajność.

Śledź Zaangażowanie Użytkowników

Following user activities on your blog

Rzeczy, które robią Twoi użytkownicy po przybyciu na Twoją stronę, nazywane są zaangażowaniem użytkowników. Wysoce zaangażowana publiczność oznacza więcej wyświetleń stron i większy sukces Twojego bloga modowego.

Tutaj będziesz potrzebować Google Analytics. Mówi ci, skąd pochodzą Twoi odwiedzający,co robią na twojej stronie i jak możesz ich zatrzymać.

Po prostu udaj się do naszego samouczka na temat instalacji Google Analytics w WordPress, a rozpocznie się śledzenie ruchu w witrynie.

Google Analytics oferuje wiele danych. Jak dowiedzieć się, gdzie szukać potrzebnych informacji?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, mamy osobny artykuł o tym, jak śledzić zaangażowanie użytkowników w WordPress za pomocą Google Analytics.

Zacznij zarabiać na swoim blogu o modzie

Making money from your fashion blog

Zastanawiałeś się kiedyś, w jaki sposób blogerzy mody stać na swoje ubrania, makijaż i akcesoria? Właściwie to nie muszą. Najbardziej udane blogerki modowe promują sponsorowane treści, w których marki płacą im za promowanie produktów.

Płatne i sponsorowane treści są głównym źródłem przychodów dla wielu blogerów modowych. Tutaj wymienimy najskuteczniejsze sposoby, w jakie możesz zacząć zarabiać na swoim blogu o modzie, gdy dopiero zaczynasz.

1. Wyświetlanie Reklam Za Pomocą Google AdSense

Większość stron internetowych w Internecie opiera się na reklamach, aby generować przychody. Google AdSense pozwala łatwo wyświetlać reklamy na swojej stronie i zarabiać na blogu, nawet gdy dopiero zaczynasz.

Zobacz nasz przewodnik krok po kroku, jak prawidłowo dodać Google AdSense w WordPress szczegółowe instrukcje.

2. Marketing Afiliacyjny

Marketing afiliacyjny pozwala polecać produkty, które kochasz. Otrzymujesz prowizję za polecenie, gdy użytkownicy kupują produkt po kliknięciu linku.

Aby zarabiać pieniądze z affiliate marketingu, trzeba będzie znaleźć modne produkty i marki z programu partnerskiego. Największym partnerem afiliacyjnym, do którego możesz się zapisać, jest Amazon Affiliates. Mają mnóstwo produktów w modzie, odzieży i akcesoriach, które możesz polecić i otrzymać za to wynagrodzenie.

Zobacz nasz przewodnik, jak dodawać i zarządzać linkami partnerskimi w WordPress.

3. Zbuduj obserwację na Instagramie

Instagram umieścił się jako Najlepsza sieć społecznościowa dla wpływowych modowych i stylowych. Musisz dołączyć do Instagram i zacząć publikować odpowiednie hashtagi, aby upewnić się, że Twoje posty dotrą do właściwych odbiorców.

Instagram Instagram to najlepszy sposób na stworzenie strategii na Instagramie. Przestudiuj ich posty, opisy i hashtagi i spróbuj odtworzyć ten sam efekt z postami na Instagramie.

Powinieneś również nawiązywać kontakty z innymi wpływowymi osobami i robić S4S, udostępniać za udostępnianie, kampanie. W tej strategii każda ze stron będzie udostępniać posty na Instagramie drugiej strony i oznaczać je tagami. Pomaga to obu osobom zwiększyć ich obserwację.

Instagram Instagram jest jednym z najbardziej popularnych sposobów na tworzenie postów na Instagramie na blogu WordPress.

4. Promocje Marki

Allow brands to reachout to you

Skontaktuj się z markami, startupami Mody i agencjami, aby nawiązać z nimi współpracę. Najlepszym sposobem na znalezienie firm, które robią promocje na blogach, jest obserwowanie najlepszych blogerów modowych i ich postów na Instagramie.

Aby uzyskać więcej sposobów na generowanie przychodów z bloga o modzie, zobacz nasz przewodnik na temat sprawdzonych sposobów zarabiania na swoim blogu.

Opanowanie Umiejętności WordPress

WordPress jest łatwy w użyciu i przyjazny dla początkujących. Jednak za każdym razem, gdy zaczynasz korzystać z nowej platformy, zawsze są nowe rzeczy do odkrycia i nauczenia. Tutaj WPBeginner może pomóc.

WPBeginner to największa Darmowa witryna z zasobami WordPress dla początkujących. Mamy wiele przydatnych treści, które są tworzone specjalnie dla początkujących, właścicieli firm i blogerów.

Aby rozwinąć swoje umiejętności WordPress powinieneś sprawdzić:

 • WPBeginner Dictionary-nasz słowniczek WordPress jest najlepszym miejscem do zapoznania się z żargonem WordPress
 • Filmy WPBeginner-Nowi użytkownicy WordPress mogą zacząć od tych filmów 23, aby opanować WordPress.
 • WPBeginner Blog-centralne miejsce dla wszystkich naszych tutoriali i przewodników WordPress.

Możesz również zasubskrybować nasz kanał YouTube, gdzie regularnie przesyłamy nowe samouczki wideo, które pomogą Ci nauczyć się WordPress.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci założyć bloga modowego i zarabiać na nim pieniądze. Możesz również zobaczyć nasz najlepszy przewodnik dotyczący bezpieczeństwa WordPress, aby zapewnić bezpieczeństwo swojemu blogowi.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

14 Najlepsze wtyczki WordPress SEO i narzędzia, których powinieneś używać

W artykule: Rzeczy, które musisz wiedzieć o wtyczkach i narzędziach WordPress SEO1.…

Jak dodać nagłówki bezpieczeństwa HTTP w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Czym są nagłówki bezpieczeństwa HTTP?Dodawanie nagłówków bezpieczeństwa HTTP w WordPress1.…

Jak sprawdzić ruch w witrynie dla dowolnej witryny (Najlepsze Narzędzia 7)

W artykule: Dlaczego Warto Sprawdzić Ruch W Witrynie?Dlaczego warto sprawdzić ruch na…

Jak łatwo znaleźć i usunąć skradzione treści w WordPress (5 Sposobów)

W artykule: Jak i dlaczego skradziono zawartość witryny?1. Skonfiguruj Automatyczne Powiadomienia O…