Chcesz wykorzystać pełną moc Twittera, aby przyciągnąć ruch do swojej witryny WordPress? Gdy jest skutecznie używany, Twitter może pomóc Ci znaleźć nowych użytkowników, zwiększyć zasięg treści i przyciągnąć ruch do twojej witryny. W tym artykule pokażemy najbardziej poszukiwane hacki i wtyczki Twittera dla WordPress.

Twitter + WordPress

1. Floating Social Bar

Pływający pasek społecznościowy dodaje przyciski społecznościowe na górze treści, w tym przycisk tweet na Twitterze. W przeciwieństwie do innych wtyczek, pływający pasek społecznościowy nie spowalnia Twojej witryny. Asynchronicznie ładuje, ile razy Twój artykuł został tweetowany i pokazuje go w przycisku. Używamy nieco dostosowanej wersji tej samej wtyczki na wszystkich naszych stronach internetowych, aby zwiększyć nasze udziały społecznościowe. Zobacz jak dodać pływający pasek społecznościowy w WordPress.

Floating social bar

2. Zaplanuj swoje tweety z buforem

Bufor jest jednym z narzędzi obowiązkowych dla każdego blogera. Pozwala zaplanować tweety i inne aktualizacje w mediach społecznościowych. Możesz nawet użyć go do zaplanowania postów WordPress w mediach społecznościowych.

Najlepsze jest to, że możesz zaplanować dni, a nawet tygodnie z wyprzedzeniem, jeśli naprawdę chcesz.

Buffer

3. Jak Dodać przycisk Twitter Follow

Wiele motywów i wtyczek WordPress pozwala dodawać przyciski społecznościowe do swojej witryny. Jednak większość z nich po prostu pokazuje logo Twittera. Oficjalny przycisk Obserwuj na Twitterze wyświetla również liczbę obserwujących, co może pomóc ci zdobyć jeszcze więcej obserwujących.

Możesz łatwo wygenerować kod swojej nazwy użytkownika, a następnie wkleić go do widżetu lub motywu podrzędnego.

Official Twitter follow button and the profile page it shows when clicked

4. Jak dodać oficjalny przycisk Tweet

Jeśli używasz pływającego paska społecznościowego, nie będziesz tego potrzebował, ponieważ pływający pasek społecznościowy jest już wyposażony w przycisk Tweet. Jeśli jednak wolisz zrobić to sam, możesz pobrać kod i wkleić go.

Po prostu odwiedź stronę internetową Twittera i Wygeneruj kod dla swojego konta użytkownika. Możesz umieścić ten kod w widżecie tekstowym lub motywie podrzędnym. Może automatycznie wykryć łącze, które użytkownik próbuje udostępnić.

Generating the code for the official Tweet button

5. Umieść rzeczywiste tweety w swoich postach na blogu WordPress

WordPress pozwala osadzić rzeczywisty Tweet w swoich postach na blogu. Wszystko, co musisz zrobić, to skopiować link tweeta i wkleić go do swoich postów, stron, a nawet w widżetach.

WordPress automatycznie pobierze tweeta i wyświetli go tak, jak pojawia się na Twitterze. Wyświetli również wszelkie zdjęcia lub filmy dołączone do tweeta. Również użytkownicy mogą odpowiadać, retweet, i ulubione, że tweet bezpośrednio z witryny.

Oto przykład wbudowanego tweeta w WordPress:

6. Jak Dodać Karty Twittera w WordPress

Karty na Twitterze umożliwiają wyświetlanie podsumowania i miniatury artykułu za każdym razem, gdy ktoś zamieści link do twojej witryny. Twitter wyświetli link o nazwie “zobacz podsumowanie” obok Twojego tweeta, który rozszerzy tweet, aby wyświetlić podsumowanie w ten sposób.

Twitter card

7. Wyświetl ostatnie tweety w WordPress

Twitter jest centrum dyskusji w sieci. Wyświetlając ostatnie tweety, możesz zapewnić swoim użytkownikom szansę na przejście do rozmowy bezpośrednio z twojej witryny.

Najprostszym sposobem wyświetlania ostatnich tweetów na pasku bocznym WordPress jest użycie oficjalnego widżetu Twittera. Umożliwia wyświetlanie ostatnich tweetów, a użytkownicy mogą tweetować bezpośrednio z twojej witryny.

Recent Tweets widget preview

Nie ma potrzeby korzystania z wtyczki Twittera dla WordPressa, aby to zrobić.

8. Pokaż selektywne tweety w WordPress

Nie chcesz pokazywać swoich ostatnich tweetów? Nie ma sprawy. Możesz łatwo wyświetlać tweety na określony temat na swoim blogu WordPress.

Korzystając z oficjalnego widżetu Twitter, możesz wygenerować kod, aby wyświetlić tweety na dowolnym wyszukiwanym słowie kluczowym lub hashtagu. Wystarczy skopiować kod, a następnie wkleić widżet tekstowy, post lub stronę w WordPress.

Showing selective tweets with keywords or hashtags

9. Automatycznie publikuj swoje tweety jako posty na blogu w WordPress

Czy kiedykolwiek chciałeś opublikować swoje tweety jako posty w WordPress?

Możesz to zrobić za pomocą wtyczki Twitter Tools. Integruje twój blog WordPress z Twitterem i pozwala automatycznie pobierać najnowsze tweety i dodawać je jako nowe posty na swoim blogu WordPress.

Możesz publikować każdy tweet jako własny post lub łączyć posty w codziennym streszczeniu.

Twitter tools archiving your tweets as posts in WordPress

10. Dodawanie przycisku Pay with Tweet w WordPress

Świetnym sposobem na zbudowanie obserwujących na Twitterze jest poproszenie czytelników o śledzenie cię w zamian za ekskluzywne pobieranie. Możesz go skonfigurować za pomocą płatności z wtyczką Tweet.

Będziesz musiał podłączyć wtyczkę do swojego konta na Twitterze, tworząc aplikację, która jest dość prostym procesem wyjaśnionym bardzo wyraźnie w naszym samouczku. Po skonfigurowaniu możesz utworzyć nowy przycisk i skonfigurować tweet, który chcesz wysłać użytkownikom.

Pay with a tweet button preview

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci odkryć najlepsze wtyczki i hacki WordPress twitter. Możesz również sprawdzić naszą listę najbardziej przydatnych narzędzi 40 do zarządzania i rozwijania swojego bloga WordPress.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Możesz nas również znaleźć na Twitterze i Google+.

You May Also Like

Jak naprawić nieprawidłowy błąd JSON w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Co powoduje błąd “nieprawidłowa odpowiedź JSON” w WordPress?1. Sprawdź adresy…

Jak naprawić błąd krytyczny w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest błąd krytyczny w WordPress?Co powoduje krytyczny błąd…

9 Najlepsze Darmowe Wtyczki WordPress Author Bio Box

W artykule: 1. Simple Author Box2. Branda3. Autor postu WP4. Author Bio…

Jak zmienić kolor linku w WordPress (poradnik dla początkujących)

W artykule: Dlaczego Linki Są Ważne?Jak dodawać linki w postach i stronach…