Kopiowanie tekstu z dokumentu programu Word poprzez podświetlenie go i kliknięcie prawym przyciskiem myszy

Czy szukasz najlepszych wtyczek WordPress multisite?

Wtyczki WordPress multisite mogą pomóc rozszerzyć funkcje Twojej sieci multisite i znacznie ułatwić zarządzanie siecią witryn.

W tym artykule wybraliśmy ręcznie najlepsze wtyczki WordPress multisite dla Twojej sieci WordPress multisite.

Best WordPress multisite plugins (super useful)

Dla tych, którzy są nowi, sieć WordPress multisite pozwala na uruchomienie i zarządzanie wieloma witrynami WordPress lub blogami z jednej instalacji WordPress.

Istnieje wiele korzyści z korzystania z sieci multisite, takich jak, można zainstalować wtyczki i motywy dla wielu witryn z pulpitu scentralizowanego.

Jeśli nie utworzyłeś jeszcze sieci WordPress multisite, to mamy przewodnik krok po kroku, jak zainstalować i skonfigurować sieć WordPress multisite.

To prowadzi przez proces wyboru odpowiedniego hostingu WordPress, ustawienie sieci, uruchomienie sieci witryn, i więcej.

Powiedziawszy to, spójrzmy na najlepsze wtyczki WordPress multisite, których powinieneś użyć.

Uwaga: Większość wtyczek WordPress działa bezproblemowo z wielostanowiskowymi środowiskami WordPress. Jednak zawsze jest kilka, które nie są kompatybilne. Poniżej znajduje się nasza lista najbardziej przydatnych wtyczek dla wszystkich sieci multisite.

1. MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights to najlepsze rozwiązanie Google Analytics dla WordPressa używane przez ponad 3 miliony stron internetowych. Pozwala łatwo dodać Google Analytics do WordPressa i wyświetlić dane o ruchu bezpośrednio z pulpitu administracyjnego WordPress.

Dzięki łatwemu dostępowi do tych danych możesz zwiększyć swój ruch, listę e-maili i przychody.

W sieci wielostanowiskowej WordPress wszystkie analizy witryn są dostępne w jednym miejscu. To pozwala Ci zobaczyć, które strony osiągają dobre wyniki na pierwszy rzut oka.

Kiedy skonfigurujesz MonsterInsights, możesz wybrać, które strony chcesz włączyć lub wyłączyć funkcję analityczną.

Mamy kilka przewodników, które pokażą Ci, jak skonfigurować Google Analytics w WordPressie i jak śledzić zaangażowanie użytkowników.

Istnieje darmowa wersja MonsterInsights dostępna, jednak wersja premium odblokowuje prawdziwą moc tego narzędzia.

2. WP Mail SMTP

WP Mail SMTP

WP Mail SM TP to najlepsza wtyczka WordPress SMTP na rynku używana przez ponad 2 miliony witryn WordPress. Wtyczka SMTP zapewni, że wszelkie e-maile wysyłane z Twojej witryny WordPress dotrą do Twoich użytkowników.

Większość firm hostingowych WordPress nie ma funkcji skonfigurowanej do wysyłania wiadomości e-mail za pośrednictwem WordPressa prawidłowo. Niektóre z nich nawet całkowicie blokują tę funkcjonalność.

WP Mail SMTP rozwiązuje ten problem, pozwalając na wysyłanie wiadomości e-mail za pośrednictwem dostawcy usług SMTP, takiego jak Amazon SES, Gmail, Mailgun itp. Zapewnia to, że twoje e-maile zostaną faktycznie dostarczone i nie trafią do spamu.

Dzięki WP Mail SMTP multisite możesz określić różne konta e-mail dla każdego bloga WordPress lub witryny w Twojej sieci.

Darmowa wersja WP Mail SMTP będzie działać dla większości sieci multisite.

Jednak płatny WP Mail SMTP Pro oferuje konfigurację białej rękawiczki i wsparcie, aby skonfigurować wtyczkę do pracy dla Ciebie.

3. AIOSEO

All in One SEO

All in One SEO to najlepsza wtyczka SEO dla WordPressa na rynku używana przez ponad 2 miliony witryn WordPress.

Jest to kompleksowe rozwiązanie SEO, które oferuje wszystkie funkcje potrzebne do poprawy onsite SEO w całej sieci witryn.

Wtyczka może pomóc Ci zoptymalizować meta tytuł, meta opisy, utworzyć sitemapy, zoptymalizować dla mediów społecznościowych, połączyć swoje witryny z Google Search Console i wiele więcej.

Aby uzyskać więcej szczegółów, zobacz nasz przewodnik, jak poprawnie skonfigurować All in One SEO dla WordPress.

Dostępna jest darmowa wersja All in One SEO. Jednak wersja pro ma dodatkowe funkcje, takie jak lokalne SEO, WooCommerce SEO, SEO obrazu i wiele więcej.

Jeśli masz wiele różnych typów witryn w swojej sieci multisite, to może to pomóc w ich optymalizacji idealnie.

4. Multisite Enhancements

Multisite Enhancements

MultisiteEnhancements to potężna wtyczka multisite, która pomoże Ci dostosować całą sieć multisite w obszarze administracyjnym WordPress.

Wtyczka wyświetli informacje o witrynach w sieci, w tym, zasoby, z których korzystają witryny, aktywne wtyczki, motywy, motywy dzieci i inne.

Pozwala również zoptymalizować pulpity nawigacyjne administratora dla twoich podstron. Dzięki temu możesz pokazać informacje przydatne dla każdego administratora i ukryć niepotrzebne szczegóły z backendu.

5. Przełączanie użytkowników

User Switching

User Switching to wtyczka, która pozwoli Ci przełączać się między różnymi rolami użytkowników za pomocą kilku kliknięć.

Na przykład, może trzeba przełączać się między różnymi rolami użytkownika do rozwiązywania problemów lub testowania witryny? Ta wtyczka pozwala natychmiast przełączyć się z jednego konta na drugie za pomocą jednego kliknięcia.

Wtyczka utrzymuje wysoki poziom bezpieczeństwa i nigdy nie ujawni haseł do kont. Użytkownicy mogą przełączać się tylko między kontami, które zostały już autoryzowane.

Jeśli prowadzisz sklep internetowy za pomocą WooCommerce, to ta wtyczka integruje się i pozwala na zarządzanie tymi użytkownikami, jak również.

6. InfiniteWP

InfiniteWP

InfiniteWP jest jednym z najlepszych narzędzi do zarządzania wieloma witrynami WordPress. To pozwala po prostu zarządzać WordPress wtyczki, motywy i aktualizacje rdzenia z jednego pulpitu nawigacyjnego.

Jest to świetne rozwiązanie dla freelancerów i agencji, które zarządzają stronami internetowymi dla klientów.

Darmowa wersja daje Ci kontrolę nad aktualizacjami witryny. Jednak wtyczka premium odblokowuje więcej funkcji, takich jak kopie zapasowe na żądanie, migracje, witryny inscenizacyjne, publikowanie postów i stron, skanowanie pod kątem złośliwego oprogramowania i inne.

Ta wtyczka daje Ci ostateczną kontrolę nad wszystkimi witrynami w sieci multisite.

7. Członkowie

Members - User Role Editor Plugin

Członkowie to wtyczka edytora ról użytkowników, która pozwala w prosty sposób tworzyć, zarządzać i zmieniać role użytkowników w całej sieci witryn WordPress.

Jeśli prowadzisz sieć witryn z dużą liczbą użytkowników WordPressa, to ta wtyczka sprawia, że jest to super łatwe do nadzorowania i zarządzania dostępem i uprawnieniami.

Często administratorzy używają tej wtyczki do tworzenia niestandardowych ról użytkowników z określonymi uprawnieniami w celu zwiększenia bezpieczeństwa.

Ta wtyczka jest utrzymywana przez zespół za MemberPress, który jest najlepszą wtyczką członkostwa WordPress, która pozwala tworzyć i sprzedawać kursy online, treści premium i inne.

8. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster jest jednym z najlepszych narzędzi do generowania leadów na rynku. Jest zaufany przez ponad 1,2 miliona stron, w tym ClickBank, Pinterest, Patreon i więcej.

To narzędzie pozwala tworzyć wysoko konwertujące modale popups i formularze generowania leadów w całej sieci witryn WordPress. Istnieje funkcja aktywacji sieci, która pozwala na tworzenie różnych kampanii dla każdej witryny w sieci.

OptinMonster ma dużą bibliotekę szablonów i rozbudowany kreator przeciągnij i upuść, aby tworzyć niestandardowe popupy, slajdy, aktualizacje treści i inne.

Technologia Exit-Intent® pomaga przekształcić odwiedzających, którzy opuszczają twoją stronę w subskrybentów i klientów.

Dzięki instalacji wielostanowiskowej, wszystkie dane kampanii są dostępne w jednym miejscu. Dzięki temu możesz zobaczyć wyniki swoich wysiłków generowania leadów i poprawić konwersje na wielu stronach internetowych.

9. Duplikator

Duplicator

Duplicator to najlepsza wtyczka migracyjna WordPress. Pozwala łatwo migrować blog WordPress między różnymi serwerami i kontami hostingowymi WordPress.

Wtyczka jest bardzo łatwa w użyciu. Pozwala po prostu pobrać wszystkie pliki witryny i przesłać je na nowy serwer.

Istnieje darmowa wersja wtyczki, ale aby zmigrować sieć witryn, będziesz potrzebował wersji premium wtyczki. Migracja całej sieci WordPress multisite może wydawać się stresująca, ale ta wtyczka upraszcza większość procesu.

Możesz skopiować całą swoją sieć multisite na wszystkich planach, ale aby łatwo ponownie zainstalować nowe witryny, będziesz potrzebował planu premium.

10. WPForms

WPForms

WPForms to najlepsza wtyczka formularza kontaktowego WordPress na rynku. Korzysta z niego ponad 4 miliony witryn WordPress.

Bardzo łatwo jest tworzyć proste formularze kontaktowe, formularze rejestracji użytkowników, formularze wielostronicowe i inne.

Prowadzenie sieci multisite oznacza, że będziesz miał różne potrzeby dotyczące formularzy. Ta wtyczka może pomóc Ci spełnić wszystkie z nich.

Mimo że jest zapakowany w funkcje, jest bardzo łatwy w użyciu. Mają konstruktor formularzy typu “przeciągnij i upuść”, aby pomóc Ci szybko zbudować zaawansowane formularze kontaktowe i dostosować je do swojej witryny.

Istnieje duża biblioteka szablonów, aby pomóc Ci szybko dodać różne formularze do swoich witryn.

Darmowa wersja WPForms Lite może być używana, jeśli potrzebujesz tylko dodać proste formularze kontaktowe do swoich witryn.

11. WP Rocket

WP Rocket

WP Rocket to jedna z najlepszych wtyczek do buforowania WordPress na rynku.

Wtyczka do buforowania może pomóc zwiększyć szybkość i wydajność witryny WordPress bez umiejętności technicznych.

Po zainstalowaniu i aktywowaniu wtyczki na swojej stronie, automatycznie poprawi ona szybkość ładowania. Istnieją wszelkiego rodzaju zaawansowane funkcje, które można dostosować w zależności od rodzaju strony internetowej, którą prowadzisz.

Jest to jedna z niewielu wtyczek do buforowania wyposażona w leniwe ładowanie, minifikację, buforowanie stron, wstępne ładowanie pamięci podręcznej, kompresję plików statycznych, ładowanie czcionek i wiele innych.

WP Rocket pozwala poprawić szybkość witryny bez wpływu na strony i posty w dowolnej witrynie.

12. UpdraftPlus

UpdraftPlus

UpdraftPlus to najlepsza wtyczka do tworzenia kopii zapasowych dla WordPress. Możesz po prostu wykonać kopię zapasową swoich witryn WordPress za pomocą kilku kliknięć.

Twoja sieć WordPress multisite może mieć dziesiątki, a nawet setki podstron, więc musisz użyć wtyczki do tworzenia kopii zapasowych, aby każda witryna w sieci była bezpieczna.

Ta wtyczka pomaga tworzyć zautomatyzowane kopie zapasowe dla każdej witryny w Twojej sieci.

Możesz zapisać kopie zapasowe na swoim komputerze lub zintegrować się z innymi usługami przechowywania w chmurze. Istnieje świetna funkcja przywracania witryny za pomocą jednego kliknięcia.

Aby uzyskać więcej szczegółów, zobacz nasz przewodnik o tym, jak tworzyć kopie zapasowe i przywracać witrynę WordPress z UpdraftPlus.

Istnieje darmowa wersja wtyczki dostępna, ale płatne plany oferują priorytetowe wsparcie i jeszcze więcej funkcji.

13. Multisite Language Switcher

Multisite Language Switcher

Multisite Language Switcher dodaje możliwości wielojęzyczne do Twojej sieci WordPress multisite.

Istnieją różne wtyczki, których możesz użyć do stworzenia wielojęzycznej witryny WordPress. Ale ta wtyczka jest dedykowana dla witryn wielostanowiskowych WordPress.

Pozwala na zarządzanie tłumaczeniami w wielu witrynach. Możesz nadzorować tłumaczenia dla stron, postów, taksonomii i tagów we wszystkich swoich właściwościach.

Dzięki tej wtyczce zarządzanie tłumaczeniami dla całych witryn lub tłumaczenie poszczególnych elementów treści w całej sieci jest łatwe.

Końcowe przemyślenia + Więcej wtyczek WordPress Multisite

Istnieje ponad 58.000 wtyczek WordPress dostępnych, a większość z nich będzie działać w sieci multisite.

W zależności od Twoich potrzeb, możesz chcieć zobaczyć nasze następujące picki ekspertów:

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze wtyczki WordPress multisite dla Ciebie. Możesz także zobaczyć nasz ostateczny przewodnik po tym, jak stworzyć biznesowy adres e-mail, i jak uzyskać wirtualny numer telefonu biznesowego dla Twojej witryny.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, a następnie proszę zasubskrybować nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Można również znaleźć nas na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

6 Najlepszych bramek płatności WooCommerce dla WordPress

W artykule: Jak wybrać najlepszą bramkę płatności WooCommerceTop WooCommerce bramek płatności dla…

14 Najlepsze wtyczki WordPress SEO i narzędzia, których powinieneś używać

W artykule: Rzeczy, które musisz wiedzieć o wtyczkach i narzędziach WordPress SEO1.…

Czeka nas rozwój sportów motorowych

W artykule: Jaki jest związek między popularyzacją sportów motorowych a poprawą kultury…

Jak dodać nagłówki bezpieczeństwa HTTP w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Czym są nagłówki bezpieczeństwa HTTP?Dodawanie nagłówków bezpieczeństwa HTTP w WordPress1.…