Najlepsze motywy kościoła WordPress

Szukasz najlepszych motywów WordPress dla swojego kościoła?

Najpopularniejsze motywy WordPress są przeznaczone dla firm lub osobistych stron internetowych, co utrudnia znalezienie idealnego motywu dla kościołów i organizacji religijnych.

W tym artykule udostępnimy naszą starannie dobraną listę najlepszych motywów kościelnych dla WordPress.

Best church WordPress themes

Budowanie strony Kościoła z WordPress

Istnieją dwa rodzaje WordPress. Są to WordPress.com, czyli hostowane rozwiązanie blogowe oraz WordPress.org, która jest samodzielnie hostowaną platformą do tworzenia stron internetowych. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź nasz przewodnik na temat różnicy między WordPress.com vs WordPress.org.

Będziesz potrzebował własnego hostingu WordPress.org aby skorzystać ze wszystkich funkcji i elastyczności witryny WordPress.

Aby uruchomić witrynę, potrzebujesz hostingu i nazwy domeny. Nazwa domeny to adres Twojej witryny w sieci, jak wpbeginner.com lub google.com. Hosting to miejsce do przechowywania wszystkich plików witryny.

Zalecamy korzystanie z Bluehost. Są jedną z największych firm hostingowych na świecie, a także jednym z oficjalnych partnerów hostingowych WordPress.

Oferują użytkownikom WPBeginner hojną zniżkę na hosting, a także bezpłatną nazwę domeny i bezpłatny certyfikat SSL.

The Bluehost special offer for WPBeginner readers

→ Kliknij tutaj, aby uzyskać tę ekskluzywną ofertę Bluehost ←

Następnie musisz zainstalować WordPress. Jeśli chcesz instrukcje krok po kroku, możesz śledzić nasz artykuł o tym, jak zrobić stronę internetową.

Po instalacji musisz wybrać idealny motyw WordPress dla swojej witryny. Możesz wybrać motyw z naszego wyboru ekspertów poniżej, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami w naszym artykule Jak zainstalować motyw WordPress.

Rzućmy okiem na jedne z najlepszych motywów WordPress dla kościołów, zarówno darmowych, jak i płatnych.

1. Astra

Astra Church

Astra jest popularnym motywem wielofunkcyjnym WordPress. Zawiera 100 gotowych witryn, w tym w pełni funkcjonalny szablon dla Twojego Kościoła lub witryny non-profit.

Motyw ma wbudowaną obsługę SEO, co oznacza, że Twoja strona będzie plasować się w wyszukiwarkach, a Ty zyskasz więcej odwiedzających. Łatwo jest dostosować za pomocą kreatorów stron przeciągnij i upuść oraz WordPress Live customizer.

2. Divi

Divi Church

Divi to potężny motyw WordPress i najlepszy kreator stron. Jest dostarczany z pakietami 194 + i gotowymi projektami szablonów 1400+, co ułatwia wybór układu witryny kościoła.

Divi zawiera ponad 40 elementów i modułów, których potrzebujesz, aby dodać funkcje i opcje do swojej witryny. Divi pozwala również tworzyć niestandardowe elementy globalne, aby zastosować te same ustawienia na wszystkich stronach i postach.

Ponadto Divi używa responsywnego projektu, dzięki czemu witryna Kościoła będzie wyglądać świetnie i działać dobrze na wszystkich urządzeniach.

3. Outreach Pro

Outreach Pro

Outreach Pro to szybki i solidny motyw WordPress. Oferuje wiele układów, szablonów stron, duży obraz nagłówka i mobilny responsywny projekt.

Motyw Outreach Pro obsługuje wszystkie popularne wtyczki do zarządzania wydarzeniami, podcasting, wideo i osadzanie dźwięku. Możesz więc bezproblemowo przesyłać treści wizualne na stronę kościoła.

StudioPress jest teraz częścią WP Engine, najpopularniejszej zarządzanej firmy hostingowej WordPress. Możesz uzyskać ten motyw i wszystkie 35 + inne motywy StudioPress po zarejestrowaniu się w hostingu WP Engine, aby zbudować swoją witrynę.

Bonus: Użytkownicy WPBeginner otrzymują również dodatkowe 20% zniżki. Rozpocznij z WP Engine już dziś!

4. Ultra

Ultra Church

Ultra to nowoczesny, uniwersalny motyw WordPress. Zawiera dziesiątki gotowych układów, szablonów stron internetowych, dodatków premium i niestandardowych projektów stron, aby łatwo skonfigurować witrynę kościelną.

Jest bardzo elastyczny i zapewnia pełną kontrolę nad zmianą kolorów, czcionek i tła witryny. Ultra jest dostarczana z Kreatorem Stron Themify do szybkiego dostosowywania.

5. OceanWP

OceanWP

OceanWP to darmowy WordPress wielozadaniowy motyw zaprojektowany, aby stworzyć stronę internetową dla Twojego Kościoła, organizacji non-profit lub dowolnej niszowej strony internetowej. Jest wyposażony w importera treści demonstracyjnych 1-click I 100 darmowych i premium witryn startowych.

Motyw oferuje szybki czas ładowania strony, responsywny układ, optymalizację SEO i wsparcie dla sklepów eCommerce. Jest gotowy do tłumaczenia, co oznacza, że możesz szybko stworzyć wielojęzyczną stronę internetową.

6. Neve

Neve Church

Neve jest doskonałym motywem WordPress dla każdego rodzaju strony internetowej. Ma szybki, lekki, responsywny i elegancki szablon, którego możesz użyć do skonfigurowania witryny kościoła.

Inne godne uwagi funkcje Neve obejmują niestandardowe układy nagłówka i stopki, wiele układów stron i integrację z popularnymi kreatorami stron.

7. Maranatha

Maranatha

Maranatha to profesjonalny motyw kościoła WordPress. Jest wyposażony we wbudowany obszar zarządzania kazaniami, w którym można przesyłać kazania w formatach audio, wideo, tekstowych i PDF. Kazania mogą być również organizowane w seriach, według tematów i książek.

Maranatha używa efektu paralaksy, gdy użytkownicy przewijają stronę główną w dół. Zawiera również sekcje dla ministerstw, kalendarz wydarzeń, lokalizacje i blog kościelny.

8. Zbawienie

Salvation

Salvation to pięknie zaprojektowany motyw WordPress dla kościołów, grup religijnych i organizacji charytatywnych. Jest wyposażony w system zarządzania wydarzeniami, formularz darowizny i niestandardowe widżety.

Ma lepki nagłówek, duży suwak, przeciągnij i upuść narzędzie do tworzenia stron internetowych, wielojęzyczną obsługę, galerie, paralaksę i obsługę karuzeli. Możesz również dostosować swoją witrynę za pomocą WordPress Live Theme customizer.

9. Modlitwa

Prayer

Modlitwa to piękny motyw Kościoła dla WordPress. Pozwala łatwo publikować kazania, wydarzenia, galerie, suwaki i informacje o personelu na swojej stronie.

Modlitwa ma wiele schematów kolorów, a także możesz wybrać różne schematy kolorów dla każdej strony. Inne funkcje obejmują elastyczny układ strony głównej, niestandardowe widżety dla profili społecznościowych, takich jak Twitter i Instagram, oraz łatwy panel opcji motywu.

10. Exodus

Exodus

Exodus to piękny motyw WordPress dla kościołów. Zawiera potężną sekcję zarządzania kazaniami. Możesz przesyłać kazania w wielu formatach, takich jak wideo, audio, tekst itp.

Exodus ma również sekcje do dodawania ministerstw, profili pracowników, wydarzeń, lokalizacji i innych. Jest w pełni responsywny i posiada duży nagłówek obrazu lub wideo na stronie głównej.

11. Wytrzymałość

Endurance

Endurance to darmowy motyw WordPress dla kościołów, organizacji non-profit, organizacji pozarządowych i witryn fundraisingowych. Jest wyposażony we wbudowany system nawigacji dla wewnętrznych stron witryny.

Strona główna ma 3 polecane sekcje do wyświetlania ważnych treści. Ma niestandardowe kolory, tło, czcionkę i inne.

12. Kerygma

Kerygma

Kerygma to atrakcyjny motyw Kościoła dla WordPress. Posiada piękne suwaki, duże obrazy tła, efekt paralaksy i elastyczny Kreator strony głównej.

Wyświetla Twoje filmy podcastowe prosto po wyjęciu z pudełka. Temat zawiera również łatwą do zarządzania sekcję dla profili pracowników.

13. Charitize

Charitize

Charitize to darmowy motyw WordPress dla kościołów i organizacji non-profit. Zapewnia obsługę wydarzeń, katalogu pracowników i lokalizacji.

Ma czysty, minimalistyczny design z dużym suwakiem na stronie głównej. Motyw oferuje wbudowane układy dla różnych typów postów, stron i strony bloga.

14. Wskrzesić

Resurrect

Resurrect to inspirowany miastem motyw kościoła WordPress. Posiada własną sekcję kazań, która pozwala przesyłać kazania w wielu formatach.

Jest również wyposażony w pełną obsługę multimediów, w tym filmów podcastowych. Motyw ma ciemną i jasną kolorystykę z obsługą dużych nagłówków obrazu i wideo.

15. Odnów Kościół

Renew Church

Odnów Kościół to motyw WordPress dla nowo utworzonych kościołów i grup religijnych. Zawiera również potężne funkcje, które są przydatne dla znanych kościołów i pozwala rozwijać swoją witrynę wraz z rozwojem społeczności.

Zawiera wsparcie dla Kazań, profili pracowników, zarządzania wydarzeniami i formularzy kontaktowych. Co więcej, ma duże obrazy nagłówka, efekt paralaksy, wiele układów stron i wiele innych.

16. Epic

Epic Church

Epic to elegancki motyw Kościoła dla stron internetowych WordPress. Ma niestandardowe widżety strony głównej, aby wyświetlić mapy lokalizacji, najnowszą wiadomość i nadchodzące wydarzenia.

Epic obsługuje podcasty i kazania audio. Jest również wyposażony w funkcje multimedialne, które umożliwiają dodawanie dużych filmów w suwaku strony głównej.

17. Jeden Kościół

One Church

One Church to atrakcyjny motyw kościoła WordPress. Jest wyposażony w 12 schematów kolorów, obsługę kolorów niestandardowych i obsługę czcionek TypeKit.

Posiada wbudowaną obsługę treści witryny kościoła, takich jak kazania, wydarzenia, lokalizacje i inne. Obsługuje treści multimedialne i pięknie wyświetla treści audio i wideo.

18. Credo

Credo

Credo to intuicyjnie zaprojektowany motyw Kościoła dla WordPress. Oferuje wszystkie funkcje, których potrzebuje strona internetowa kościoła, takie jak archiwa kazań, Obsługa audio-wideo, zarządzanie wydarzeniami, integracja z mediami społecznościowymi i wiele innych.

Może być również używany na wielojęzycznych stronach internetowych za pomocą WPML. Credo jest dostępny w nieograniczonych kolorach i obsługuje paralaksę w tle.

19. Przywróć

Restore

Restore to potężny motyw kościoła WordPress. Jest wyposażony w gotowe do użycia wtyczki addon stworzone przez programistów specjalnie do pracy z własnymi motywami.

Motyw przywracania zawiera Menedżera kazań, menedżera wydarzeń, niestandardowe kolory, Mapy Google, rejestrację e-mail i obsługę formularzy kontaktowych.

20. Budowniczy Kościoła

Church Builder

Church Builder to pełen wdzięku motyw WordPress dla kościołów i organizacji non-profit. Posiada minimalny układ, widgetyzowaną stronę główną i zawiera kreator stron typu “przeciągnij i upuść” SiteOrigin do dostosowywania.

Inne godne uwagi funkcje to ponad 600 czcionek Google, style Lightbox obrazu, sekcja personelu, Obsługa treści wizualnych i wiele innych.

21. Rośnie

Growing

Growing to bardzo użyteczny i funkcjonalny układ dla stron kościoła WordPress. Posiada wbudowany menedżer kazań, który pozwala użytkownikom przeglądać kazania według tematów.

Obejmuje również cykliczne wydarzenia, kanały na Instagramie, Mapy Google i nieograniczone dostosowywanie strony za pomocą wtyczki do tworzenia stron dostarczanej z motywem.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze motywy WordPress kościoła. Możesz także sprawdzić nasz przewodnik krok po kroku, jak rozpocząć podcast, aby nagrywać filmy dla swojego kościoła.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

21 najlepsze motywy WordPress dla Organizacji Non-Profit

W artykule: Wykonanie strony internetowej dla Organizacji Non-Profit1. Astra2. OceanWP3. Outreach Pro4.…

Co nowego w WordPress 4.5

W artykule: Obsługa Logo MotywuLepsze podglądy dla ikon witrynyResponsywne podglądy w CustomizerzeZoptymalizowana…

26 najlepszych przyjaznych dla Gutenberga motywów WordPress

W artykule: Jak znaleźć najlepsze tematy przyjazne Gutenbergowi?1. Astra2. Hestia Pro3. Divi4.…

Optymalizacja Wydajności WooCommerce: Wskazówki I Najlepsze Praktyki 14

Tworzenie sklepu WooCommerce jest bardzo proste: zainstaluj wtyczkę WooCommerce, dodaj produkt lub dwa, Ustaw ceny i gotowe–sklep WooCommerce. Ale prowadzenie udanego sklepu WooCommerce znacznie się różni. Planowanie i optymalizacja witryny ecommerce nie jest łatwym zadaniem, ale istnieje wiele wskazówek i najlepszych praktyk dotyczących optymalizacji WooCommerce…