Szukasz łatwego sposobu na zbudowanie i dostosowanie witryny WordPress? To właśnie tam przydają się wtyczki do kreatora stron WordPress typu przeciągnij i upuść.

Kreatory stron WordPress pozwalają tworzyć, edytować i dostosowywać układ witryny bez pisania kodu. W tym artykule porównamy najlepsze narzędzia do przeciągania i upuszczania stron 6 dla WordPress.

Best Drag and Drop WordPress Page Builders

Dlaczego warto używać kreatora stron przeciągnij i upuść dla WordPress?

Rozpoczynając bloga, wielu początkującym trudno jest dostosować układy stron WordPress.

Podczas gdy wiele motywów premium WordPress ma różne układy stron, większość z nich jest niezwykle trudna do dostosowania dla każdego, kto nie zna kodu (HTML / CSS).

Dlatego użytkownicy często zadają nam pytania, takie jak: “jak możemy sprawić, że WordPress przeciągnie i upuści?”lub” czy istnieje łatwy kreator stron typu przeciągnij i upuść dla WordPress?”

Kiedy rozmawiamy z ludźmi, którzy przełączyli się z Weebly na WordPress lub z Wix na WordPress, ich najczęstszą odpowiedzią jest: “chciałbym, aby WordPress miał narzędzie do przeciągania i upuszczania stron”.

Cóż, istnieje kilka świetnych wtyczek do Kreatora Stron typu przeciągnij i upuść dostępnych dla WordPress. Pozwalają tworzyć całkowicie niestandardowe projekty stron internetowych w WordPress bez pisania jednej linii kodu.

Ponieważ na rynku jest tak wiele różnych wtyczek do tworzenia stron WordPress, postanowiliśmy porównać i uszeregować najlepsze kreatory stron WordPress, abyś mógł wybrać odpowiednie rozwiązanie dla swoich potrzeb.

Nasze kryteria porównywania tych kreatorów stron WordPress to: łatwość użycia, elastyczność, oraz wyjście projektowe.

Powiedziawszy to, rzućmy okiem na najlepsze kreatory stron dla WordPress na rynku.

1. SeedProd

SeedProd Page Builder

SeedProd jest Premium przeciągnij i upuść landing page builder plugin dla WordPress. Naszym zdaniem jest to zdecydowanie najlepszy kreator stron WordPress na rynku, jeśli chodzi o szybkość i łatwość użycia.

Możesz wybierać spośród ponad 100 + pięknych gotowych szablonów lub stworzyć całkowicie niestandardowy układ za pomocą łatwego w użyciu Kreatora Stron przeciągnij i upuść WordPress (bez kodowania).

Istnieją gotowe szablony stron docelowych, stron sprzedaży, stron podziękowań, stron rejestracji webinarów, stron wkrótce, stron trybu konserwacji, stron 404 i innych.

W przeciwieństwie do innych kreatorów stron WordPress, które są powolne i nadęte, SeedProd jest zbudowany z myślą o szybkości witryny. Zapewnia to, że Twoje strony są najszybsze, dzięki czemu możesz pozycjonować się wyżej w SEO.

SeedProd jest wyposażony w inteligentny system projektowania, dzięki czemu możesz zaoszczędzić czas, ponownie używając elementów zamiast wykonywać powtarzalną pracę. Możesz definiować schematy kolorów, zapisywać kombinacje czcionek, szablony stron, niestandardowe bloki, sekcje i inne.

Ma wszystkie bloki i funkcje, których można oczekiwać od potężnego narzędzia do tworzenia stron, takiego jak formularze optin, profile społecznościowe, liczniki czasu, formularze kontaktowe, przyciski, różne bloki treści i inne. Najlepsze jest to, że niektóre bloki mają nawet gotowe szablony, więc możesz przyspieszyć proces projektowania, dostosowując ulubione szablony bloków (1 kliknięcie).

Możesz użyć ich niestandardowej funkcji mapowania domen do tworzenia mikro-witryn w WordPress. Agencje używają go do zarządzania stronami docelowymi wielu klientów z jednej instalacji WordPress.

SeedProd współpracuje ze wszystkimi popularnymi motywami i wtyczkami WordPress. Ma również wbudowane zarządzanie subskrybentami i możesz łatwo łączyć się z popularnymi usługami e-mail marketingowymi, takimi jak MailChimp, ActiveCampaign, ConvertKit i innymi.

Ponad 1 milion użytkowników korzysta z SeedProd, aby tworzyć lepsze układy stron internetowych.

Cennik: Już od $39.50 za licencję na jedną stronę.

Nasza Klasa: A+

Przegląd: SeedProd to najszybsza opcja Kreatora Stron na rynku. Jest to również najbardziej przystępne. Ich duża biblioteka gotowych szablonów i pro bloków to ogromna oszczędność czasu. Możliwość dostosowania każdego najmniejszego szczegółu sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich użytkowników WordPress.

2. Beaver Builder

Beaver Builder best WordPress page builder plugin

Beaver Builder to popularna wtyczka do tworzenia stron typu przeciągnij i upuść dla WordPress.

Możesz szybko zapoznać się z ich interfejsem i zacząć korzystać z wbudowanej trasy wdrażania.

Beaver Builder jest wyposażony w interfejs przeciągania i upuszczania na żywo. Możesz zobaczyć wszystkie swoje zmiany podczas ich dodawania, po prostu przeciągając elementy z prawego paska bocznego i upuszczając je na stronę. Możesz kliknąć dowolny element na stronie, aby edytować jego właściwości.

Istnieją moduły, które umożliwiają dodawanie prawie wszystkiego, co chcesz, w tym suwaków, karuzeli, tła, bloków treści, przycisków i innych.

Zawiera również ponad 30 precyzyjnie zaprojektowanych szablonów stron docelowych, które sprawiają, że tworzenie wspaniałych układów stron internetowych jest bardzo łatwe i szybkie.

Uważamy, że Beaver Builder jest bardzo przyjazny dla początkujących. Sprawdź nasz samouczek, jak tworzyć niestandardowe układy WordPress za pomocą Beaver Builder.

Zastanawiasz się, czy jest kompatybilny z nową wersją WordPress? Tak.

Beaver Builder został zaktualizowany do pracy wraz z nowym edytorem WordPress Gutenberg.

Cennik: Już od $99 za nieograniczoną liczbę witryn.

Nasza Klasa: A+

Przegląd: Beaver Builder to popularna opcja Kreatora Stron na rynku. Zawiera gotowe szablony, które pomogą Ci zacząć. Wielu profesjonalistów internetowych używa Beaver Builder do tworzenia witryn klientów i niestandardowych motywów.

3. Divi

Divi Builder Drag and Drop WordPress Page Builder plugin

Divi jest przeciągnij i upuść motyw i WordPress page builder plugin. Jest niezwykle łatwy w użyciu i zawiera ponad 20 układów/szablonów dla różnego rodzaju stron internetowych.

Podobnie jak Seedprod i Beaver Builder, Divi Builder to wizualny Kreator stron typu przeciągnij i upuść, prawdziwy edytor WYSIWYG (to, co widzisz, jest tym, co dostajesz).

Możesz bezpośrednio kliknąć na swoją stronę i rozpocząć edycję z podglądem wszystkich zmian w czasie rzeczywistym. Nie musisz zapisywać i klikać Podgląd, aby zobaczyć swój nowy projekt.

Divi jest wyposażony w 46 modułów treści, które można przeciągać i upuszczać w dowolnym miejscu układu. Możesz je rozmieścić w 3 typach sekcji, 20 typach wierszy i dostosować każdy element za pomocą zaawansowanych ustawień projektu.

Z Divi, można utworzyć dowolny rodzaj układu strony niestandardowe, które chcesz w ciągu kilku minut. Następnie możesz zapisać te układy Divi do wykorzystania w przyszłości na swojej stronie. Możesz także wyeksportować układ z jednej instalacji Divi do drugiej.

Wtyczka Divi Builder jest podstawą motywu Divi, ale działa dobrze z każdym innym motywem WordPress.

Co najlepsze, Divi ma bardzo atrakcyjne opcje cenowe. Za jedną cenę otrzymasz motyw Divi, wtyczkę Divi page builder i wszystkie inne produkty Elegant Themes.

Oznacza to, że możesz użyć motywu Divi lub zainstalować wtyczkę Divi Builder na dowolnym innym motywie.

Cennik: Począwszy od $89 rocznie (dostępny również Plan lifetime)

Nasza Klasa: A

Przegląd: Divi to świetna alternatywa dla SeedProd builder. Ma potężny Kreator stron z nieograniczonymi możliwościami projektowania. Ich duża liczba modułów treści pozwala stworzyć dosłownie każdy rodzaj strony internetowej, którą naprawdę chcesz. Ich plan na całe życie sprawia, że jest to jedna z najlepszych ofert na rynku.

4. Elementor

Elementor WordPress Drag and Drop Page Builder plugin

Elementor to kolejna potężna wtyczka do tworzenia stron typu przeciągnij i upuść WordPress.

Jest to wtyczka do tworzenia stron na żywo, co oznacza, że możesz zobaczyć swoje zmiany na żywo podczas edycji za pomocą Elementora. Po prostu zacznij od utworzenia sekcji i wybierz liczbę kolumn dla każdej sekcji.

Następnie możesz przeciągać i upuszczać widżety z lewego panelu do swojej sekcji. Elementor zawiera mnóstwo widżetów, w tym najczęściej używane elementy witryny.

Od podstawowych widżetów graficznych i tekstowych po zaawansowane akordeony, suwaki, referencje, ikony, media społecznościowe, karty itp. Każdy widget ma własne ustawienia.

Elementor pozwoli Ci również dodać widżety utworzone przez inne wtyczki WordPress.

Nie chcesz zbudować własnego układu?

Elementor zawiera wiele gotowych do użycia szablonów, które możesz łatwo wstawić do swoich stron. Możesz po prostu wskazać i kliknąć, aby edytować dowolny element na stronie, zastąpić zawartość i gotowe.

Cennik: Już od $49 za licencję na jedną stronę.

Nasza Klasa: A

Przegląd: Elementor to popularna wtyczka do tworzenia stron dla WordPress. Jest łatwy w użyciu, ma duży ekosystem rozszerzeń i zawiera mnóstwo modułów / szablonów, których możesz użyć do zbudowania niestandardowej strony internetowej. Kod wyjściowy nie jest tak wydajny, a użytkownicy często zgłaszają mniejszą prędkość strony.

5. Visual Composer Website Builder

Visual Composer Website Builder plugin

Visual Composer Website Builder to przyjazny dla użytkownika edytor witryn WordPress, który pomaga szybko tworzyć niestandardowe układy witryn.

Jest wyposażony w prosty kreator typu “przeciągnij i upuść”, nieszablonowe elementy zawartości, profesjonalne szablony i wiele zaawansowanych funkcji do tworzenia strony internetowej.

Podobnie jak Seedprod i Beaver Builder, zapewnia również prawdziwe doświadczenie edycji frontend do projektowania strony internetowej. Ale z tą wtyczką możesz zrobić o wiele więcej. Z wyjątkiem SeedProd, Visual Composer jest jedyną inną wtyczką, która pozwala edytować wszystkie aspekty strony docelowej, takie jak logo, menu, nagłówki, stopki, paski boczne itp.

Dlatego zespół decyduje się nazwać go kreatorem stron internetowych, a nie tylko kreatorem stron.

Wtyczka oferuje zaawansowane opcje projektowania, aby dostosować wygląd dowolnego elementu na stronie. Masz proste opcje dodawania stylowych tła, w tym paralaksy, gradientu, pokazu slajdów, karuzeli, powiększania/pomniejszania, wideo itp. Zawiera również elastyczne wiersze i kolumny do tworzenia układów siatki w witrynie.

Visual Composer działa dobrze ze wszystkimi motywami WordPress. Pozwala to przełączać motywy bez utraty niestandardowych układów utworzonych za pomocą programu Visual Composer.

Zawiera również wsparcie dla nowego edytora Gutenberg, Google Fonts i Yoast SEO.

Visual Composer jest przeznaczony dla profesjonalistów, a jest to widoczne przez ich dbałość o szczegóły, takie jak Zapamiętywanie wyborów kolorów, co pozwala łatwo korzystać z tej samej palety kolorów dla spójności w całym projekcie.

Cennik: $59 Za Jedną Licencję Witryny

Nasza Klasa: A-

Przegląd: Visual Composer to świetna wtyczka dla początkujących, aby rozpocząć stronę internetową. Zapewnia zaawansowane funkcje tworzenia stron internetowych w prosty sposób. Edycja strony internetowej jest bardzo prosta dzięki prawdziwemu edytorowi przeciągnij i upuść. Interfejs jest nieco inny niż typowe wtyczki WordPress, więc może czuć się wyobcowany dla nowych użytkowników.

6. Themify Builder

Themify Page Builder Plugin for WordPress

Themify to popularny sklep z motywami WordPress, który oferuje wbudowany kreator Themify ze wszystkimi motywami WordPress. W przypadku innych motywów WordPress innych niż Themify, możesz uzyskać wtyczkę Themify Page Builder.

Ten prosty i bardzo intuicyjny Kreator stron zawiera kilka gotowych do użycia modułów, które możesz dodać do swoich stron lub postów. Wiele z tych modułów zwykle wymaga zainstalowania oddzielnych wtyczek WordPress.

Wtyczka zawiera ponad 40 wstępnie zaprojektowanych układów dla różnych branż, takich jak siłownia, restauracja, portfolio, Muzyka, Fotografia, a także sklepy internetowe.

Możesz zaimportować układ jednym kliknięciem, zmienić jego zawartość i zbudować niesamowitą stronę docelową w ciągu kilku minut.

Themify Builder pozwala edytować strony z obszaru administratora, a także z aktywnej witryny. Dzięki edycji na żywo możesz dokładnie zobaczyć, jak twoje zmiany pojawią się na stronie.

Poza tym Themify Builder zawiera gotowe do użycia układy, które można szybko zastosować do swojej strony.

Cennik: 39 USD za pakiet dodatków do budowniczego (wtyczka core jest bezpłatna)

Nasza Klasa: B

Przegląd: Themify Builder to niezawodna wtyczka do tworzenia stron dla WordPress. Podczas gdy konstruktor ma obiecujące funkcje, istnieje krzywa uczenia się, która może frustrować nowego użytkownika.

Ostatnie Przemyślenia: Najlepsza Wtyczka Do Tworzenia Stron WordPress

Gdy porównaliśmy różne kreatory stron typu przeciągnij i upuść WordPress, jedna rzecz stała się bardzo jasna. SeedProd, Beaver Builder i Divi to zdecydowanie najlepsze opcje 3.

Visual Composer i Elementor Pro to inne świetne alternatywy, które oferują kompletny Kreator stron typu przeciągnij i upuść WordPress.

Jeśli nie masz nic przeciwko, aby wydać trochę pieniędzy, aby uzyskać najlepsze rozwiązanie na rynku wraz z gwarantowanym wsparciem, wybierz jedną z tych opcji, a nie pożałujesz.

Czy nadal potrzebuję Kreatora Stron, Jeśli używam nowego edytora bloków WordPress?

Ostatnio wielu użytkowników zadaje nam to pytanie.

WordPress block editor znany również jako Gutenberg został oficjalnie uruchomiony jako nowy domyślny edytor WordPress. Nowy edytor używa bloków, które są elementami treści do tworzenia stron i postów.

Powierzchownie edytor bloków wygląda podobnie do niektórych powyższych kreatorów stron WordPress.

Gutenberg blocks most used

Dlatego w WordPress trwają gorące dyskusje na temat Gutenberga i kreatorów stron.

Czy Gutenberg jest kreatorem stron? Czy edytor bloków Gutenberga zastępuje kreatory stron WordPress? Czy nadal potrzebuję Kreatora Stron, Jeśli używam nowego edytora bloków WordPress?

Odpowiedź na dwa pierwsze pytania brzmi: “Nie, jeszcze nie do końca.’

I tak, będziesz potrzebował Kreatora Stron, jeśli chcesz w łatwy sposób tworzyć całkowicie niestandardowe projekty WordPress.

Gutenberg w obecnej formie nie pasuje do potężnych funkcji, które oferują te” prawdziwe ” wtyczki do tworzenia stron WordPress.

Mając to na uwadze, możesz użyć wtyczki takiej jak CSS Hero z Gutenbergiem i prawdopodobnie uciec bez użycia prawdziwego kreatora stron, ale to całkowicie zależy od twoich potrzeb.

Wielu naszych czytelników uwielbia używać CSS Hero do szybkiego i łatwego dostosowywania strony internetowej. Przeczytaj naszą pełną recenzję CSS Hero, aby sprawdzić, czy jest to odpowiednie rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze wtyczki do Kreatora Stron typu przeciągnij i upuść WordPress dla Twojej witryny. Możesz również zobaczyć nasze porównanie, aby znaleźć najlepsze wtyczki formularza kontaktowego WordPress i najlepszą wtyczkę członkostwa WordPress.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

14 Najlepsze wtyczki WordPress SEO i narzędzia, których powinieneś używać

W artykule: Rzeczy, które musisz wiedzieć o wtyczkach i narzędziach WordPress SEO1.…

6 Najlepszych bramek płatności WooCommerce dla WordPress

W artykule: Jak wybrać najlepszą bramkę płatności WooCommerceTop WooCommerce bramek płatności dla…

Jak dodać nagłówki bezpieczeństwa HTTP w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Czym są nagłówki bezpieczeństwa HTTP?Dodawanie nagłówków bezpieczeństwa HTTP w WordPress1.…

Czeka nas rozwój sportów motorowych

W artykule: Jaki jest związek między popularyzacją sportów motorowych a poprawą kultury…