Włączanie nadchodzącego odliczania w SeedProd

Czy szukasz najlepszych wtyczek akordeonowych WordPress?

Akordeon to zgrabna technika projektowania stron internetowych, która pozwala wyświetlać zawartość w zwijanym układzie zakładek.

W tym artykule podzielimy się najlepszymi wtyczkami akordeonowymi WordPress, których możesz użyć na swojej stronie internetowej WordPress.

Best WordPress accordion plugins

Dlaczego trzeba dodać akordeony w WordPressie?

Akordeony pozwalają wyświetlać więcej treści na swoich postach i stronach bez dodawania długich przewinięć. Jeśli chcesz zmniejszyć długość strony, to powinieneś rozważyć użycie elementu akordeonowego w swojej witrynie.

Możesz dodać pionowe lub poziome akordeony z tekstem wewnątrz każdej zakładki. Kiedy użytkownik kliknie lub najedzie myszką na zakładkę, rozszerza się ona odsłaniając zawartość.

Example of accordion used on a website

Akordeony są najczęściej używane do dodawania sekcji często zadawanych pytań (FAQ), wyświetlając pytania jako zakładki. Jednak można ich używać do dodawania dowolnego rodzaju treści, w których chcesz zaoszczędzić użytkownikom przewijania.

To powiedziawszy, spójrzmy na niektóre z najlepszych wtyczek akordeonowych WordPress, które możesz wykorzystać na swojej stronie internetowej WordPress.

1. Accordion

Accordion plugin

Accordion to poręczna wtyczka WordPress, która pozwala dodawać piękne akordeony na swoich stronach, postach, plikach szablonów i w dowolnym miejscu w witrynie za pomocą shortcodes.

Ma responsywny design i wyświetla Twoją zawartość pięknie na wszystkich urządzeniach.

Accordion ma wsparcie Font Awesome icon font, które pozwala używać pięknych ikon w zakładkach akordeonu.

Możesz dodać nieograniczoną liczbę akordeonów w swojej witrynie za pomocą tej wtyczki. Pozwala zmieniać style dla otwartego i zamkniętego akordeonu, ukryć akordeon bez usuwania, wyrównanie tekstu dla treści i więcej.

2. SeedProd

SeedProd plugin

SeedProd to najlepszy na rynku konstruktor stron WordPress typu “przeciągnij i upuść ” używany przez ponad 1 milion stron internetowych. Pozwala na tworzenie dowolnego rodzaju strony docelowej bez konieczności kodowania.

Zawiera blok akordeonowy, który pozwala dodawać sekcje tekstowe, które rozszerzają się i zwijają do dowolnej części strony.

SeedProd accordion click

Wszystko, co musisz zrobić, to przeciągnąć i upuścić blok akordeonu na swoją stronę i zacząć dostosowywać.

Masz pełną kontrolę nad liczbą sekcji tekstowych i możesz dodać unikalną ikonę rozwijania.

SeedProd accordion settings

Możesz nawet dostosować typografię, kolor, odstępy między tekstami i inne elementy, aby w pełni pasowały do projektu Twojej strony.

Aby uzyskać więcej szczegółów, zobacz nasz przewodnik, jak utworzyć stronę docelową z WordPress.

3. Akordeon FAQ

Accordion FAQ plugin

AccordionFAQ to kolejna wtyczka akordeonowa dla witryn WordPress. Posiada konstruktor przeciągnij i upuść, który pomaga łatwo dodać akordeony w dowolnym miejscu na swoim blogu WordPress.

Możesz sortować akordeony i zarządzać ich rozmieszczeniem, przeciągając je w górę lub w dół w backend.

Ma wiele szablonów, nieograniczone opcje kolorów, wsparcie ikon Font Awesome, szkielet bootstrap dla responsywnego projektowania i wiele więcej. Accordion FAQ ładuje się szybko, co jest świetne dla rankingów wyszukiwarek Twojej witryny.

4. Zakładka – akordeon, FAQ

Tab Accordion FAQ plugin

Tab, Accordion i FAQ to wtyczka WordPress, która pozwala dodawać piękne animowane zakładki i akordeony w WordPress.

Możesz łatwo dodać responsywne poziome, pionowe, animowane i inne akordeony do postów WordPress, stron i obszarów widgetów paska bocznego.

Posiada wiele efektów przejścia, różne układy, funkcję przeciągnij i upuść do sortowania zakładek i wiele więcej.

5. Arconix Shortcodes

Arconix Shortcodes plugin

ArconixShortcodes to wielozadaniowa wtyczka WordPress, która ma różne style shortcodes, aby dodać zakładki i akordeony w Twojej witrynie. Wyświetla twoją zawartość w akordeonach i pojawia się schludnie na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Możesz tworzyć nieograniczone akordeony i dodawać je w dowolnym miejscu za pomocą shortcodes. Wtyczka jest również wyposażona w tryb zgodności, który pozwala zapobiec konfliktom nazw shortcode.

6. Easy Accordion

Easy Accordion plugin

Easy Accordion to kolejna wtyczka akordeonowa WordPress, która pozwala skonfigurować nieograniczone akordeony i dodać je na swoich stronach, postach, obszarach widżetów i plikach szablonów.

Jeśli kupisz ich wersję premium, wtedy przychodzi z dodatkowymi funkcjami, takimi jak zaawansowany system shortcode, akordeony z kategorii WordPress i niestandardowych taksonomii, motywy, nieograniczone wsparcie kolorów i więcej.

7. Shortcodes Ultimate

Shortcodes Ultimate plugin

Shortcodes Ultimate to kompleksowa wtyczka WordPress, która pochodzi z zestawem shortcodes, aby dodać wiele funkcji. Możesz użyć tej wtyczki, aby dodać akordeony na swojej stronie za pomocą jej 1-kliknięcia wstawiania shortcode i podglądu na żywo.

Posiada niestandardowy widget, którego możesz użyć do dodania akordeonu w dowolnym obszarze widgetu w swojej witrynie WordPress. Shortcodes Ultimate jest łatwy w użyciu i działa płynnie z nowoczesnymi motywami WordPress.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze wtyczki akordeonowe WordPress. Możesz również zobaczyć nasze picki najlepszych usług e-mail marketingu i naszą listę ekspertów, którzy muszą mieć wtyczki WordPress dla stron biznesowych.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, a następnie proszę zasubskrybować nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Można również znaleźć nas na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

6 Najlepszych bramek płatności WooCommerce dla WordPress

W artykule: Jak wybrać najlepszą bramkę płatności WooCommerceTop WooCommerce bramek płatności dla…

14 Najlepsze wtyczki WordPress SEO i narzędzia, których powinieneś używać

W artykule: Rzeczy, które musisz wiedzieć o wtyczkach i narzędziach WordPress SEO1.…

Czeka nas rozwój sportów motorowych

W artykule: Jaki jest związek między popularyzacją sportów motorowych a poprawą kultury…

Jak dodać nagłówki bezpieczeństwa HTTP w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Czym są nagłówki bezpieczeństwa HTTP?Dodawanie nagłówków bezpieczeństwa HTTP w WordPress1.…