Zapisz swoją stronę wkrótce, a następnie kliknij link "powrót do ustawień"

Czy szukasz najlepszych wtyczek do quizów dla swojej witryny WordPress?

Wiele popularnych stron internetowych, takich jak BuzzFeed, wykorzystuje quizy do tworzenia treści wirusowych i zwiększania zaangażowania użytkowników w swoich witrynach.

W tym artykule wybraliśmy ręcznie najlepsze wtyczki quizowe dla WordPressa, które pomogą Ci zaangażować użytkowników i zwiększyć czas spędzony w Twojej witrynie.

Best quiz plugins for WordPress

1. Formidable Forms

Formidable Pro

Formidable Forms to najbardziej zaawansowana wtyczka WordPress form builder na rynku. Pochodzi z prostym, ale bardzo potężnym konstruktorem formularzy typu “przeciągnij i upuść”, który pomaga tworzyć formularze, które wykraczają poza proste formularze kontaktowe.

Jest wyposażony w potężne szablony formularzy, lub możesz zacząć od pustego formularza i zbudować swój quiz od podstaw.

Możesz tworzyć quizy, które są oceniane automatycznie lub stworzyć własną skalę ocen. Po wysłaniu quizu przez użytkownika, możesz wysłać wynik e-mailem lub wyświetlić go w komunikacie o sukcesie.

Dodatkowo, istnieje wiele sposobów formatowania wyniku quizu, w tym całkowita liczba odpowiedzi, ocena literowa, procent poprawnych odpowiedzi i inne.

Uwaga: musisz mieć co najmniej plan ‘Business’, który zawiera przydatny dodatek Quiz Maker.

Aby uzyskać więcej szczegółów, zobacz nasz przewodnik o tym, jak łatwo utworzyć quiz w WordPress.

2. LearnDash

LearnDash

LearnDash jest jedną z najlepszych wtyczek WordPress LMS na rynku. Pochodzi z potężną funkcją quizu, która pozwala na tworzenie dowolnego typu quizu, którego potrzebujesz.

Posiada wiele typów pytań, w tym: pojedynczy wybór, wielokrotny wybór, wolny tekst, sortowanie, dopasowanie, esej, wypełnij puste pola i ankietę.

Niektóre z innych funkcji obejmują: quizy czasowe, losowe pytania, bank pytań, quizy wielostronicowe, limit prób i wiele innych. Możesz nawet dodać media do każdego z pytań i odpowiedzi.

Opcje po quizie obejmują przekierowania, wiadomości, wyświetlanie wyników quizu w wielu stylach, tablicę liderów, certyfikaty i poziomy.

Niezależnie od tego, czy sprzedajesz kursy online, czy tworzysz treści wirusowe, LearnDash jest jedną z najbardziej elastycznych wtyczek WordPress dla wszystkich rodzajów quizów.

3. Interact Quiz Maker

Interact Quiz Maker

Interact Quiz Maker to potężna aplikacja internetowa do generowania wirusowych quizów i używania ich do generowania leadów, budowania następstw w mediach społecznościowych, generowania ruchu i poprawy konwersji.

Pozwala tworzyć wysoce interaktywne quizy z nifty drag and drop quiz builder.

Możesz wybrać różne style, kolory, wzory i ponad 800 gotowych do użycia szablonów quizów.

Wspiera rozgałęzianie quizów, co pozwala na wyświetlanie pytań na podstawie odpowiedzi użytkownika na poprzednie pytania. Możesz użyć ich systemu punktacji, aby łatwo pokazać wyniki na końcu.

Można go łatwo dodać do swojej witryny za pomocą prostego shortcode i pięknie integruje się z marketingiem e-mailowym i oprogramowaniem CRM.

4. WP Quiz

WP Quiz

WP Qu iz to elastyczna i łatwa w użyciu wtyczka quizowa dla WordPress. Pochodzi z 3 typów quizów: ciekawostki, osobowość i karty flip.

Możesz dodawać obrazy do swoich pytań i odpowiedzi, pozwalać użytkownikom na ponowne uruchomienie quizu, pokazywać wyniki na końcu i wiele więcej.

WP Quiz posiada dwie opcje stylizacji: quiz wielostronicowy lub jednostronicowy. Masz możliwość automatycznego przewijania i dodawania przycisków udostępniania społecznościowego.

Wersja pro wtyczki pozwala zmusić użytkowników do wykonania akcji, aby wyświetlić wyniki, randomizować pytania i odpowiedzi, odliczać timer i wyświetlać reklamy.

5. Quiz i Survey Master

Quiz and Survey Master

Quiz i Survey Master to elastyczny quiz i wtyczka ankietowa WordPress. Ta potężna wtyczka dwa w jednym może wyglądać nieco szorstko wokół krawędzi, ale nadrabia to doskonałymi funkcjami i obszerną dokumentacją.

Obsługuje wiele typów pytań, w tym wielokrotny wybór, prawda i fałsz, wypełnij puste pola i więcej.

Pozwala również na tworzenie wielu stron wyników, dzięki czemu można dostosować je w oparciu o wynik użytkownika. Pochodzi z obsługą poczty e-mail, certyfikatami, tablicami liderów, podpowiedziami, polami komentarzy i innymi.

Pro wersja wtyczki pochodzi z wszelkiego rodzaju dodatków, które dają raportowania i analizy, integracji e-mail marketingu, optymalizacji lejka, i więcej.

6. Quiz Cat

Quiz Cat

Quiz Cat to darmowa wtyczka do quizów WordPress z łatwym w użyciu interfejsem i świetnymi opcjami do tworzenia wirusowych quizów dla Twojej witryny.

Pozwala dodawać obrazy do każdego pytania i odpowiedzi. Możesz także utworzyć ekran początkowy i końcowy dla swojego quizu.

Każdej odpowiedzi można nadać ocenę i przypisać ilość punktów. Jeśli tworzysz dobry i zły quiz dla odwiedzających, to może to być przydatne.

7. HD Quiz

HD Quiz

HD Qu iz to kolejna wspaniała darmowa wtyczka quizu dla Twojego bloga WordPress. Ma responsywny design i pozwala tworzyć nieograniczone quizy z tyloma pytaniami i odpowiedziami, ile potrzebujesz.

Możesz także użyć obrazów GIF z pytaniami i odpowiedziami, aby uczynić je bardziej interaktywnymi i zabawnymi.

Inne godne uwagi funkcje obejmują timer quizu, etykiety narzędziowe pytań dla podpowiedzi, udostępnianie społecznościowe, używanie obrazów jako odpowiedzi, punktację i wiele więcej.

8. ARI Stream Quiz

ARI Stream Quiz

ARI Stream Quiz pozwala na wykorzystanie quizów do generowania leadów poprzez zbieranie adresu e-mail użytkownika i jego imienia.

Wspiera integrację z MailChimp i innymi dostawcami usług email marketingowych. Oprócz generowania leadów, aktualny kreator quizów posiada łatwy w użyciu interfejs do budowania quizów.

Wykorzystuje AJAX dla szybszego działania, posiada wiele motywów, integrację z mediami społecznościowymi, wsparcie Open Graph i wiele więcej.

9. Chained Quiz

Chained Quiz

Chained Quiz to wtyczka do quizów WordPress z funkcją logiki warunkowej, w której następne pytanie w quizie zależy od odpowiedzi użytkownika na poprzednie pytanie.

Pozwala to tworzyć wysoce interaktywne quizy osobowości, które zmieniają się dynamicznie.

Obsługuje odpowiedzi wielokrotnego wyboru, pojedynczego wyboru i esejów. Możesz przypisać punktację do każdej poprawnej odpowiedzi i zdecydować, co zrobić, gdy użytkownik wybierze odpowiedź.

Która jest najlepsza wtyczka Quiz WordPress?

Po zapoznaniu się z każdą z tych wtyczek, uważamy, że Formidable Forms, LearnDash i TryInteract są najbardziej wszechstronnymi rozwiązaniami do tworzenia quizów na rynku.

Jeśli szukasz rozwiązania, aby dodać quizy do WordPress i zaawansowane funkcje budowania formularzy, to gorąco polecamy Formidable Forms.

Jeśli chcesz prosty sposób na tworzenie interaktywnych quizów na stronie internetowej kursu, to LearnDash jest świetną opcją.

Jeśli szukasz sposobu na tworzenie wirusowych quizów w stylu Buzzfeed, to TryInteract jest świetną opcją, ponieważ posiada wiele gotowych do użycia szablonów.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepszą wtyczkę do quizów dla WordPress. Możesz również zobaczyć naszą listę must have wtyczek WordPress dla firm i naszych ekspertów wybiera najlepsze oprogramowanie do webinarów, w tym darmowe opcje.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, to proszę zasubskrybować nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Można również znaleźć nas na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

14 Najlepsze wtyczki WordPress SEO i narzędzia, których powinieneś używać

W artykule: Rzeczy, które musisz wiedzieć o wtyczkach i narzędziach WordPress SEO1.…

6 Najlepszych bramek płatności WooCommerce dla WordPress

W artykule: Jak wybrać najlepszą bramkę płatności WooCommerceTop WooCommerce bramek płatności dla…

Jak dodać nagłówki bezpieczeństwa HTTP w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Czym są nagłówki bezpieczeństwa HTTP?Dodawanie nagłówków bezpieczeństwa HTTP w WordPress1.…

Czeka nas rozwój sportów motorowych

W artykule: Jaki jest związek między popularyzacją sportów motorowych a poprawą kultury…