Często mówimy o naszych wtyczkach wydajności i bezpieczeństwa tutaj na blogu WPMU DEV, ale czy wiesz, że mamy też ładną kolekcję wtyczek SEO?

Od kilku lat rozwijamy SmartCrawl, naszą główną wtyczkę SEO (kiedyś nazywała się Infinite SEO), a wkrótce mamy ogromną aktualizację wtyczki. Ale jest kilka innych wtyczek, które chcemy połączyć z SmartCrawl, które naprawdę mogą zwiększyć ruch.

Rzeczywistość wokół SEO i konwersji polega na tym, że jest to o wiele łatwiejsze niż się wydaje, gdy wiesz, co robisz. To ciężka praca, tak, ale to nie tajemnica i można to ułatwić za pomocą odpowiednich narzędzi.

I tu wkraczamy my w WPMU DEV. Chcemy pomóc ci uczynić Twoją witrynę nie tylko tak piękną i przyjazną dla użytkownika, jak to tylko możliwe, ale także tak udaną, jak to możliwe. A jeśli sukces oznacza pozyskanie odwiedzających Twoją witrynę, a następnie konwersję ich, gdy już tam będą, możemy Ci pomóc.

Mamy wiele narzędzi, których możesz użyć w swojej witrynie, aby zwiększyć liczbę osób odwiedzających, a także liczbę osób, które pozostają w pobliżu i / lub stają się klientami.

W tym poście przedstawię ci niektóre z tych narzędzi i dam ci kilka wskazówek, jak uzyskać z nich jak najwięcej. Więc zaczynamy!

 • SmartCrawl

  SmartCrawl to nasza flagowa wtyczka SEO, zaprojektowana, aby pomóc ci zwiększyć pozycję w wyszukiwarkach.

  Działa z faktem, że SEO w dzisiejszych czasach dotyczy treści i ułatwia wyszukiwarkom znalezienie świetnych treści. Zamiast zgadywać, jak przyjazna dla wyszukiwarek jest Twoja witryna, wykona pełne skanowanie witryny i poinformuje Cię o jej mocnych i słabych stronach SEO.

  Gdy to zrobisz, powie Ci dokładnie, co musisz zrobić w swojej witrynie, aby zwiększyć swoje rankingi. Dla mnie jest to jego najpotężniejsza funkcja, ponieważ pomaga dokładnie zrozumieć, jak skuteczne jest twoje SEO, zanim spędzisz godziny na ulepszaniu go.

  Daje również kontrolę nad tym, jak Wyszukiwarki widzą Twoją witrynę, umożliwiając tworzenie i edytowanie tytułów i opisów dla Twoich postów i stron, a także zdefiniowanie, które par witryny są zawarte w mapie witryny i indeksowane przez wyszukiwarki.

  Interesuje Cię SmartCrawl?

  Dowiedz się więcej
 • Koliber

  Możesz być zaskoczony, widząc mnie w tym plugin, który jest o wydajności, a nie treści, ale to z bardzo dobrego powodu.

  Google i inne wyszukiwarki będą sprawdzać wydajność Twojej witryny podczas jej indeksowania, a jeśli Twoja witryna będzie powolna, będzie miała znaczący wpływ na twoje rankingi.

  Hummingbird pozwala skanować witrynę (w taki sam sposób jak SmartCrawl), dając Ci wynik wydajności i mówiąc dokładnie, czego potrzebujesz, aby Twoja witryna szumiała.

  Nie tylko zwiększy to pozycję w wyszukiwarkach, ale również sprawi, że użytkownicy będą zadowoleni – jednym z głównych powodów, dla których ludzie opuszczają witrynę bez jej pełnego odkrywania, jest zbyt długie ładowanie stron.

  Jeśli więc Twoja witryna będzie działać tak dobrze, jak to możliwe, zwiększy to liczbę osób, które ją znajdą w wyszukiwarkach, a to będzie miało wpływ na współczynnik odrzuceń i konwersje, co sprawi, że Twoja witryna będzie o wiele bardziej skuteczna.

  Interesuje Cię Koliber?

  Dowiedz się więcej
 • WP Checkup

  WP Checkup nie jest wtyczką, ale jest to bezpłatna usługa, która może zidentyfikować, jak dobrze Twoja witryna działa na wielu środkach i zidentyfikować, co musisz zrobić, aby było lepiej.

  Po prostu wpisz adres URL swojej witryny w naszym narzędziu do sprawdzania, a my uruchomimy Hummingbird, aby sprawdzić wydajność, SmartCrawl, aby przetestować SEO, i Defender, aby ocenić bezpieczeństwo Twojej witryny i dać ci wynik, abyś wiedział, jak dobrze sobie radzisz.

  Nie musisz nawet instalować tych wtyczek na swojej stronie (chociaż sprawdzanie poleci je, jeśli nie) – Usługa i tak przeskanuje Twoją witrynę i przekaże Ci wszystkie opinie, które otrzymasz, gdybyś korzystał z naszych wtyczek. Pokaże ci, gdzie masz problemy, wskaże, gdzie dobrze sobie radzisz, gdzie musisz wprowadzić poprawki i gdzie masz poważny problem. I powie Ci, co musisz zrobić, aby naprawić rzeczy.

  Jest to szybkie, łatwe i bezpłatne, a warto to zrobić, jeśli istnieje powód, dla którego nie możesz zainstalować naszych wtyczek wydajności na swojej stronie.

  Zainteresowany WP Checkup?

  Dowiedz się więcej
 • Hustle

  Zaprojektowaliśmy Hustle, aby być najlepszym asystentem marketingu online, jakiego możesz kiedykolwiek zatrudnić. Pomoże Ci przekonwertować odwiedzających Twoją witrynę na lojalnych obserwujących lub klientów, pomagając Ci komunikować się i angażować się z nimi.

  Hustle linki do wszystkich najlepszych usług list mailingowych i pomaga rozwijać listę mailingową i dystrybuować treści z łatwością, pomagając tworzyć piękne opt-ins, które przyciągną wzrok odwiedzających i zwiększą liczbę osób decydujących się na opt in. Możesz dostosować ich zawartość i wygląd, aby pasowały do Twojej marki i naprawdę pop.

  Pozwala również dostosować treść do różnych grup odbiorców, umożliwiając wyświetlanie opt-inów w zależności od tego, jakiego rodzaju gościem jest ktoś i skąd pochodzi – więc jeśli ktoś odwiedza cię za pośrednictwem wyszukiwarki, może zobaczyć coś innego niż ktoś wpisujący bezpośredni link, a nowi użytkownicy mogą być kierowani oddzielnie od stałych klientów.

  Hustle pomaga mierzyć wydajność witryny, pozwalając śledzić, jak często wyświetlane są opcje opt-in i identyfikować, które z nich działają dla Ciebie, a które nie. wykrywa i może również ominąć blokery reklam.

  Interesuje Cię Hustle?

  Dowiedz się więcej
 • Marketing Społecznościowy

  Jest takie stare powiedzenie: “ludzie kupują od ludzi”. I nie ma nikogo, kogo lubią kupować od swoich przyjaciół.

  Jeśli możesz zbudować szum w mediach społecznościowych wokół swojej witryny i marki oraz sprawić, by ludzie dzielili się Twoimi treściami ze swoimi przyjaciółmi i obserwatorami, będzie to wielokrotnie potężniejsze niż publikowanie treści we własnych kanałach społecznościowych.

  I tu pojawia się wtyczka marketingu społecznościowego.

  Użyj go, aby oferować zachęty odwiedzającym, którzy udostępniają Twoje treści za pośrednictwem własnych kont w mediach społecznościowych. Motywacją może być wszystko, co chcesz – darmowy e-book, voucher, specjalna oferta lub zaproszenie na wydarzenie VIP.

  Wtyczka ułatwia tworzenie reklam w poście, podkreślając zachęty, które użytkownicy mogą klikać, udostępniać swoje treści i otrzymywać nagrodę. Zachęć odwiedzających do udostępniania treści i zwiększenia zasięgu, co wpłynie na SEO, liczbę odwiedzających i Współczynnik konwersji.

  Interesujesz się marketingiem społecznościowym?

  Dowiedz się więcej
 • Google Analytics+

  Jeśli SEO jest dla Ciebie ważne, musisz przeanalizować ruch na swojej stronie. Nie tylko chcesz zrozumieć swoje rankingi SEO, ale będziesz potrzebował danych o najlepszych stronach, lokalizacjach, z których pochodzą użytkownicy, urządzeniach, z których korzystają, współczynniku odrzuceń i innych.

  Wszystko to jest dostępne za pośrednictwem Google Analytics, co jest świetne. Ale co, jeśli nie chcesz opuszczać wygody ekranów administratora witryny, aby wyświetlić swoje analizy?

  Nasza wtyczka Google Analytics+ właśnie to daje. Dodaje pulpit nawigacyjny analytics do Pulpitu nawigacyjnego witryny, dzięki czemu możesz uzyskać wszystko z jednego miejsca.

  Co więcej, działa z WordPress Multisite, umożliwiając korzystanie z jednego kodu śledzenia Google dla całej sieci Multisite. Jeśli więc konfigurujesz nowy kod śledzenia za każdym razem, gdy tworzysz nową witrynę w sieci (może jeśli używasz go do hostowania witryn klientów), możesz przestać to robić już teraz. Co więcej, możesz zobaczyć swoje analizy nie tylko dla każdej witryny, ale także dla całej sieci – dzięki czemu możesz zobaczyć z jednego miejsca, które witryny działają najlepiej, a które nie generują wystarczającego ruchu.

  W połączeniu z SmartCrawl w celu zwiększenia rankingów i Hummingbird w celu zwiększenia wydajności witryny, Google Analytics+ daje informacje, których potrzebujesz, aby dokładnie zrozumieć, co produkują twoje wysiłki SEO i pomóc ci skupić się na stronach docelowych, stronach konwersji i innych miejscach w Twojej witrynie, w których musisz zachęcić odwiedzających.

  Interesuje Cię Google Analytics+?

  Dowiedz się więcej
 • Piasta

  Hub to kolejna usługa, która jest czymś więcej niż tylko wtyczką. Jest to w pełni funkcjonalna usługa zarządzania i optymalizacji witryny dostarczana przez WPMU DEV.

  Centrum zapewnia regularne skanowanie wydajności i SEO, które uruchamiają się automatycznie w tle. Poinformuje cię, jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy i powie, co musisz zrobić, aby je naprawić.

  Dołączone automatyczne aktualizacje rdzenia WordPress, wtyczek innych firm i naszych własnych wtyczek oznaczają, że Twoja witryna nie ucierpi na SEO, wydajności ani spadkach bezpieczeństwa, ponieważ jest nieaktualne oprogramowanie.

  Zainteresowany Hub?

  Dowiedz się więcej

Pomożemy Ci Uczynić Twoją Stronę Czymś Wyjątkowym

Nasze wtyczki i usługi nie tylko pomogą Ci stworzyć witrynę, zarządzać nią, dodawać do niej treści i łączyć ją z innymi usługami, ale także pomogą przyciągnąć odwiedzających i przekształcić ich w lojalnych klientów.

Jeśli dodasz tylko jedną z tych wtyczek lub usług do swojej witryny, pomoże Ci to zmienić witrynę z cichego miejsca w Internecie w tętniący życiem Rój aktywności. A jeśli dodasz ich więcej, świat jest twoją ostrygą.

Uzyskaj bezpłatny 30-dniowy okres próbny już dziś i wypróbuj wszystkie te wtyczki samodzielnie!

Która z naszych wtyczek SEO i konwersji jest twoją ulubioną? Daj nam znać w komentarzach!

Tagi:

You May Also Like

Jak naprawić nieprawidłowy błąd JSON w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Co powoduje błąd “nieprawidłowa odpowiedź JSON” w WordPress?1. Sprawdź adresy…

Jak naprawić błąd krytyczny w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest błąd krytyczny w WordPress?Co powoduje krytyczny błąd…

Jak zmienić kolor linku w WordPress (poradnik dla początkujących)

W artykule: Dlaczego Linki Są Ważne?Jak dodawać linki w postach i stronach…

9 Najlepsze Darmowe Wtyczki WordPress Author Bio Box

W artykule: 1. Simple Author Box2. Branda3. Autor postu WP4. Author Bio…