Najlepsze popularne wtyczki post dla wordpress

Szukasz sposobu na wyświetlanie popularnych postów na swojej stronie WordPress?

Wyświetlanie popularnych postów pomaga odwiedzającym znaleźć najlepsze treści i zwiększyć liczbę wyświetleń strony. Jest to również świetny sposób na połączenie stron w celu zwiększenia SEO.

W tym artykule udostępnimy Najlepsze popularne posty wtyczki do WordPress.

best popular post plugins for wordpress

Korzystanie z wtyczki popular posts WordPress pomaga wskazać użytkownikom artykuły, które inni użytkownicy już uznali za pomocne.

Popularne posty są zazwyczaj najbardziej udanymi treściami, co oznacza, że częściej zwiększają zaangażowanie użytkowników, konwersje i sprzedaż.

Są również dobrą okazją do wewnętrznego linkowania do innych mniej popularnych artykułów. Poprawia to wynik SEO dla innych artykułów i pomaga użytkownikom odkrywać więcej treści.

Możesz tworzyć bardzo angażujące lejki za pomocą popularnych postów, powiązanych postów i narzędzi do optymalizacji konwersji. Wszystko to prowadzi użytkowników do rejestracji i pomaga rozwijać firmę.

Mając to na uwadze, rzućmy okiem na niektóre z najlepszych popularnych wtyczek do WordPressa, które możesz w swojej witrynie.

1. MonsterInsights

monsterInsights

MonsterInsights to najlepsza wtyczka Google Analytics dla WordPress używana przez ponad 2 miliony stron internetowych. Pozwala poprawnie skonfigurować Google Analytics bez edytowania kodu lub zatrudniania programisty.

Mają najlepszą funkcję popularnych postów, która pozwala wyświetlać popularne artykuły w dowolnym miejscu w witrynie WordPress. Możesz również użyć popularnych postów wbudowanych, aby wyświetlić artykuły wewnątrz treści.

MonsterInsights Inline Popular Posts

Jeśli chcesz wyświetlić artykuły na pasku bocznym lub na końcu zawartości, możesz wybrać popularny widżet Post.

MonsterInsights pozwala nawet wyświetlać najlepsze produkty w dowolnym miejscu w sklepie eCommerce.

MonsterInsights Popular Products for WooCommerce

Wtyczka oferuje różne motywy do wyboru i możesz dostosować projekt, zmieniając kolor tytułu, rozmiar, kolor etykiety, obramowanie i inne.

MonsterInsights Popular Post Templates

Możesz sortować popularne posty na podstawie komentarzy, liczby udostępnień lub ręcznie wybierać posty, które będą losowo obracać się w widżecie.

Jeśli masz skonfigurowane wymiary niestandardowe, takie jak typ postu, MonsterInsights automatycznie wybierze najlepsze posty 5 z Google Analytics z ostatnich dni 30 i pokaże je jako popularne posty.

Plusy: MonsterInsights oferuje wiele opcji wyświetlania popularnych postów. Możesz wybrać różne motywy, układy, stylizacje i dostosować każdy popularny widżet postu. Może automatycznie określać popularne posty i wyświetlać je na twojej stronie.

Wady: Aby uzyskać zaawansowane funkcje, takie jak śledzenie handlu elektronicznego, śledzenie konwersji i niestandardowe wymiary, potrzebujesz planu MosterInsights Pro.

2. WordPress Popularne Posty

wordpress popular posts

Wtyczka popularnych postów WordPress jest jedną z najczęściej pobieranych wtyczek popularnych postów na rynku z ponad aktywnymi instalacjami 300,000+. Pozwala na wyświetlanie popularnych postów z wieloma różnymi warunkami.

Możesz pokazać ostatnio popularne artykuły, wybierając zakres dat. Możesz także wyświetlać najczęściej komentowane lub Najczęściej oglądane artykuły.

Jest zdolny do wielu widżetów, co oznacza, że możesz dodać ten sam widżet wiele razy do tego samego lub innego paska bocznego. Możesz zastosować własny niestandardowy CSS, pokazać miniatury postów, fragmenty, autora, liczbę komentarzy, liczbę wyświetleń i wiele innych.

Plusy: WordPress Popular Posts to potężna wtyczka ze wszystkimi opcjami, których potrzebujesz, aby wyświetlić popularne posty. Obsługa niestandardowych typów postów i możliwość wielokrotnego dodawania widżetu pozwala tworzyć inny zestaw popularnych widoków, np. popularne posty, popularne recenzje itp.

Wady: Wtyczka tworzy dwie dodatkowe tabele w bazie danych do przechowywania popularnych danych postów i pamięci podręcznej. Podczas gdy niektórzy ludzie mogą twierdzić, że jest to lepsze podejście, aby utrzymać te dane z domyślnych tabel WordPress, inni mogą uznać, że baza danych jest intensywna. Nie ma również opcji łączenia się z rzeczywistą analizą.

3. Top 10-popularne posty plugin dla WordPress

top 10 popular posts plugin for wordpress

Top 10 Popular posts plugin dla WordPress to kolejny silny kandydat na naszej liście najlepszych popularnych wtyczek postów.

Jeśli chodzi o funkcje, pasuje do popularnych postów WordPress, a nawet dodaje więcej funkcji. Top 10 jest również wyposażony w wysoce konfigurowalny widget i skróty.

Pomimo nazwy, można wybrać, aby wyświetlić dowolną liczbę popularnych postów. Pozwala wybrać zakres dat do wyboru. Możesz wyświetlać widoki postów, autora, Podsumowanie lub fragment postu oraz zamieszczać miniatury na liście popularnych postów.

Top 10 jest wyposażony we wbudowany system buforowania, aby zmniejszyć zużycie zasobów. Dobrze gra również z wtyczkami buforującymi WordPress, takimi jak W3 Total Cache I WP Super Cache.

Plusy: Wtyczka Top 10 Popular Posts jest bogata w funkcje, elastyczna i łatwa w konfiguracji. Ma agresywne buforowanie, aby zmniejszyć obciążenie serwera i działa dobrze z wtyczkami buforowania WordPress.

Wady: Strona ustawień wtyczek ma zbyt wiele opcji, a początkujący mogą to uznać za nieco skomplikowane. Nie ma również opcji łączenia się z rzeczywistą analizą.

4. Istotne

relevant popular posts plugin for wordpress

Relevant pomoże Ci pokazać popularne posty, Polecane artykuły, powiązane treści i najnowsze posty w witrynie WordPress. Zawiera wiele widżetów, w tym jeden dla popularnych postów i schludną stronę ustawień.

Możesz wyświetlać popularne posty po komentarzach lub odsłonach stron. Umożliwia również wyświetlanie miniatury postu, autora, fragmentu i daty postu.

Nie chcesz używać widżetu? Odpowiedni zawiera również skróty i tagi szablonów, których możesz użyć do wyświetlania popularnych postów w dowolnym miejscu na swojej stronie. Możesz także włączyć bloki postów przed lub po treści postu.

Plusy: Łączy funkcjonalność polecanych, najnowszych i powiązanych postów w jednym wygodnym pakiecie.

Wady: Funkcja popularne posty nie pozwala na wyświetlanie popularnych postów w określonym zakresie dat.

5. Trendy / popularny suwak i widżet postu

trending popular post slider and widget

Suwak i widżet trendów/popularnych postów pozwala wyświetlać popularne posty w suwaku, bloku siatki lub jako zwykłą listę. W ten sposób możesz pokazać swoje najlepsze treści w bardziej angażujący sposób niż tylko listę linków na pasku bocznym.

Jest wyposażony w prostą stronę ustawień, na której można wybrać zakres czasu. Umożliwia to wyświetlanie trendów postów w danym roku, miesiącu lub tygodniu.

Wtyczka zawiera łatwe w użyciu skróty, które możesz dodać do swoich postów lub stron. Możesz również użyć shortcode w swoich modułach wtyczek do tworzenia stron.

Jeśli chcesz zaimplementować go bezpośrednio w swoim szablonie, możesz to zrobić za pomocą znaczników szablonu.

Plusy: Możliwość dodawania popularnych suwaków postów, karuzel i bloków siatki i wyświetlania ich w dowolnym miejscu na swojej stronie.

Wady: Ograniczone funkcje niż inne popularne posty wtyczki. Bloki suwaka, karuzeli i siatki działają tylko z krótkimi kodami. Widżet to w zasadzie lista linków z miniaturami postów, fragmentami i niektórymi metadanymi.

6. WP-PostRatings

wp-post ratings

WP-PostRatings to kolejna popularna wtyczka do WordPressa na naszej liście. Pomaga pokazać Najwyżej oceniane posty na swojej stronie i pozwala użytkownikom Oceniać artykuły.

Możesz wybrać ikony oceny i kto może głosować na artykuły (wszyscy użytkownicy vs. Tylko zalogowani użytkownicy). Obsługuje fragmenty bogate i jest wysoce konfigurowalny za pomocą filtrów i tagów szablonów.

Najlepszą częścią wtyczki jest widżet ocen, który pokazuje Najwyżej oceniane posty na twojej stronie. Pozwala to na wyświetlanie popularnych postów według głosów użytkowników. Wtyczka działa również z wtyczką Popular Posts WordPress.

Aby uzyskać szczegółowe instrukcje, zobacz nasz przewodnik, Jak dodać system oceniania postów w WordPress

Plusy: Możesz wyświetlać popularne posty na podstawie oceny użytkowników zamiast odsłon lub komentarzy.

Wady: Aby zaimplementować wtyczkę, musisz dodać tagi szablonu w plikach motywów WordPress, co może być trudne dla początkujących. Jeśli nie robiłeś tego wcześniej, sprawdź nasz przewodnik, jak skopiować i wkleić kod w WordPress.

7. Wyświetl Posty

display posts

Display Posts to popularna wtyczka WordPress, która pozwala wyświetlać posty WordPress, tworząc własne niestandardowe zapytania za pomocą shortcode.

Pozwala łatwo zaprezentować najlepsze treści w dowolnym miejscu w witrynie za pomocą skrótów. Na przykład możesz wyświetlać posty według liczby komentarzy za pomocą następującego skrótu:

[display-posts orderby="comment_count"]

Działa również z wtyczkami, takimi jak shared counts, co pozwala również wyświetlać większość udostępnionych artykułów.

Wtyczka pozwala filtrować posty według kategorii i wyświetlać zawartość na podstawie liczby udostępnień i liczby komentarzy. W parametrze wyświetlania możesz dołączyć fragmenty, miniatury, awatar autora i inne.

Plusy: Display Posts jest niezwykle elastyczny i możesz pobierać i wyświetlać dowolne posty jako popularne posty. Oferuje szczegółową dokumentację i samouczki, które pomogą Ci zacząć.

Wady: Shortcode ma wiele parametrów i nie ma stylizacji. Byłoby to nieco trudne w użyciu dla początkujących.

8. WP Tab Widget

wp tab widget

WP Tab Widget to przyjazna dla użytkownika i szybka Wtyczka WordPress do wyświetlania popularnych postów na twojej stronie. Możesz wyświetlać artykuły na podstawie wyświetleń stron, komentarzy, tagów i ostatnich postów w jednym widżecie.

Wtyczka pozwala wybrać kartę do wyświetlenia w witrynie i kontrolować liczbę postów do wyświetlenia w każdej karcie. Najlepszą częścią widżetu WP Tab jest to, że ładuje posty tylko wtedy, gdy użytkownik kliknie dowolne karty.

Dzięki temu wtyczka jest lekka i zapewnia działanie witryny WordPress bez spowalniania. Poza tym dostajesz różne opcje dostosowywania, takie jak Pokaż lub ukryj datę postu, liczbę komentarzy, fragmenty i inne.

Plusy: Super szybka wtyczka, która nie wpływa na wydajność witryny, ponieważ używa AJAX do wyświetlania popularnych postów pod każdą kartą. Dodatkowo możesz pokazać różne typy postów w jednym widżecie.

Wady: WP Tab Widget brakuje elastyczności i oferuje ograniczone funkcje w darmowej wersji. Aby uzyskać predefiniowane projekty, funkcje przeciągania i upuszczania i więcej, musisz uaktualnić do wersji Pro.

Wierzymy, że MonsterInsights to najlepsza popularna wtyczka postów dla WordPress. Pozwala wyświetlać najlepsze treści w dowolnym miejscu w witrynie i oferuje wiele opcji dostosowywania.

Możesz wyświetlać posty na podstawie liczby udostępnień, komentarzy, ręcznie wybierać artykuły lub automatycznie wybierać 5 najlepszych postów z Google Analytics za pomocą niestandardowych wymiarów.

Dzięki MonsterInsights otrzymujesz również dodatkowe funkcje śledzenia, które pomagają lepiej zrozumieć odbiorców. Dowiedz się, skąd pochodzi twój ruch internetowy, najlepsze strony docelowe, polecenia, awarie urządzeń i wiele więcej.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepszą wtyczkę popularnych postów dla WordPress. Możesz również zobaczyć naszą listę najlepszych wtyczek WordPress dla wszystkich stron internetowych i nasz samouczek, Jak dodać powiadomienia web push w WordPress, aby zwiększyć ruch.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł, zasubskrybuj nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Znajdziesz nas również na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

Jak stworzyć katalog stron w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest katalog stron www?Metoda 1: Tworzenie katalogu WordPress…

Jak i dlaczego należy ograniczyć próby logowania w WordPress?

W artykule: Dlaczego warto ograniczyć próby logowania w WordPress?Jak ograniczyć próby logowania…

7 Najlepsze Wtyczki Do Kompresji Obrazu WordPress W Porównaniu (2021)

W artykule: 1. EWWW Image Optimizer2. Optimol3. ShortPixel Image Optimizer4. reSmush.it5. Kompresuj…

Jak zorganizować lub zmienić kolejność stron WordPress z przeciągnij i upuść?

W artykule: Po co zmieniać kolejność stron WordPress?Organizuj swoje strony WordPress za…