Zwrócenie uwagi na autora lub autorów w witrynie może być kluczowym elementem ogólnej strategii. Może starasz się nadać bardziej osobisty ton. Może próbujesz zbudować reputację. Być może próbujesz przyciągnąć wysokiej jakości współpracowników. To tylko kilka potencjalnych powodów, dla których warto upewnić się, że czytelnicy łączą treści z osobą, która je pisze.

Po wyjęciu z pudełka WordPress zapewnia użytkownikom sekcję informacji biograficznych na ekranie profilu użytkownika, w której autorzy postów i Użytkownicy witryny lub członkowie mogą dodawać informacje o sobie.

WordPress User Profile - Biographical info
Domyślny profil użytkownika WordPress author bio box to nie wszystko i koniec wszystkich pudełek bio.

W zależności od motywu i sposobu skonfigurowania jego ustawień informacje o autorze mogą być wyświetlane w archiwach autorów postów…

Post Author Archive Page
Nie jesteś zadowolony ze strony archiwum Post author? Możesz mieć to, jak chcesz … z wtyczkami! (Temat: WordPress Twenty Twenty)

I na końcu każdego postu…

WordPress Twenty Twenty Theme - Post Author Bio
Biogram autora postu na końcu każdego postu? Myślę, że możesz mieć za dużo dobrego!

W przypadku niektórych motywów WordPress może się jednak okazać, że wszystko, co się świeci, nie jest złotem.

Na przykład możesz chcieć skrzynki autora, która podnosi Twoich pisarzy nad ziemię z wesołymi myślami i linkami do ich profili społecznościowych, i odkryć, że chociaż kochasz swój motyw miłością, która nie umrze, nie możesz dostosować jego bio pudełek do treści twojego serca.

Czy twoje obecne skrzynki autora działają tak dobrze, jak to tylko możliwe? A może są tragedią Szekspirowską? Jeśli chcesz ożywić swoje profile autorów, jedna z poniższych wtyczek może po prostu zrobić sztuczkę.

Więc bez zbędnych ceregieli…

 • 1. Simple Author Box

  Simple Author Box może zaczynać się jako sposób na stworzenie prostego i pięknego minimalistycznego designu dla author bio boxes bez konieczności włamywania się do kodu, ale od czasu przejęcia przez WebFactory Ltd, wtyczka oferuje teraz ogromny zakres opcji dostosowywania dla Twojego author bio box.

  Simple Author Box Settings screen.
  Prosty ekran ustawień pola Autor.

  Ta wtyczka daje możliwość łatwego dostosowania wszystkiego o swoim bio box. Zakres ustawień i opcji jest dość imponujący.

  Na początek możesz edytować biografię autora bezpośrednio z ekranu ustawień wtyczki, dodawać/edytować ikony mediów społecznościowych, a nawet skonfigurować niestandardowy gravatar.

  Sekcje z kartami oferują wszystko, od ustawień przełączania, które pozwalają robić takie rzeczy, jak wyświetlanie pola bio w dowolnym miejscu w witrynie za pomocą skrótu lub fragmentu kodu, Pokazywanie adresu e-mail autora lub ukrywanie różnych elementów i funkcji, po dostosowywanie jego wyglądu, zmianę różnych kolorów elementów, takich jak nazwa autora, obramowania, tła itp. a następnie wyróżnij się na tle innych treści witryny za pomocą unikalnych stylów typografii.

  Możesz także podglądać zmiany w biokatalogu w czasie rzeczywistym podczas gry z ustawieniami.

  Simple Author Box Live Preview Feature
  Ekstemporyzuj swojego wewnętrznego barda dzięki prostym ustawieniom autora i funkcji podglądu na żywo.

  Uważaj, gdy korzystasz z mocy pakietu słodkich opcji konfigurowalnych tej wtyczki. Nie oszukuj swojego słodkiego siebie, myśląc, że pełna kontrola nad projektami pudełek bio sprawi, że będziesz najnowocześniejszym projektantem pudełek bio.

  Simple Author Box plugin bio box example.
  “Czy piękno może mieć lepszy handel niż uczciwość?”Twórz przyciągające wzrok pudełka bio za pomocą prostej wtyczki Author Box.

  Darmowa wersja Simple Author Box zawiera responsywność mobilną, blok Gutenberga i jest w pełni konfigurowalna, aby pasowała do istniejącego projektu motywu.

  Przejdź do wersji Pro, aby uzyskać zaawansowane funkcje, takie jak zmiana pozycji pola autora w treści, Łączenie nazwiska autora z jego witryną lub stroną, dodawanie efektów najechania awatara autora i zmiana pozycji obrazu, ustawienia ikon społecznościowych, paleta kolorów oraz czcionki i rozmiary czcionek dla dodatkowych elementów, a także włączanie autorów gości i współautorów oraz dodawanie widżetów do witryny.

  Zainteresowany 1. Proste Pudełko Autora?

  Szczegóły
 • 2. Branda

  Jeśli chcesz dodać bogate w funkcje pola autora, które idealnie komponują się z Twoją witryną lub blogiem, wypróbuj naszą wtyczkę Branda do białego etykietowania WordPress.

  Branda to nasze pełne rozwiązanie white label dla WordPress, dzięki czemu pozwala dostosować front-end I back-end witryny, w tym pola autorskie.

  Branda author box settings screen.
  Ekran ustawień pola autor Branda znajduje się w sekcji Front-End menu ustawień dostosowywania wtyczki.

  Branda dba o każdy aspekt projektu author box, od konfiguracji opcji projektowych, widoczności i elementów author box, po personalizację profili autora i mediów społecznościowych, kolorów, awatarów itp. Możesz również użyć niestandardowego CSS.

  Branda Author Box example.
  “Ta marka [a] zgasła w fajnej studni …” aby Twoja własna strona była prawdziwa.

  Branda to jedyna premium i w 100% darmowa wtyczka white label dla WordPress. Tak więc, jeśli chcesz dostosować znacznie więcej niż tylko pola autora w swojej witrynie, z Branda, cały świat jest twoją sceną.

  Zainteresowany 2. Branda?

  Szczegóły
 • 3. Autor postu WP

  WP Post Author by Af Themes to kolejna świetna wtyczka, której możesz użyć, aby dodać bio autora z niestandardowymi ustawieniami do swojej witryny WordPress.

  Wtyczka oferuje widżet i shortcode zaprojektowany do użycia w WordPress pojedynczy autor postu i strony autora, a niestandardowe stylizacje można dodać za pomocą pola CSS.

  WP Post Author Settings screen.
  Ekran ustawień wtyczki WP Post Author bio box.

  Chociaż ta wtyczka może mieć mniej opcji dostosowywania niż poprzednia wtyczka, nadal oferuje imponujący zakres przydatnych opcji i ustawień do poprawiania stylizacji bio skrzynek autora witryny.

  WP Post Author Bio Box Example.
  WP Post Author bio box przykład. Proste, proste bio box, kocham cię tak!

  Zainteresowany 3. Autor postu WP?

  Szczegóły
 • 4. Author Bio Box

  Jeśli wszystko, czego potrzebujesz, to prosta wtyczka, która sprawi, że author bio boxes wyróżni się na tle treści, wtyczka Author Bio Box oferuje jednostronicowy ekran ustawień z kolorowymi opcjami projektowania i stylizacji obramowania.

  Author Bio Box Settings screen.
  Ekran ustawień wtyczki Author bio Box.

  Wtyczka daje również możliwość wyświetlania pól bio autora tylko w postach,na stronie głównej i postach lub w żadnym.

  Author Bio Box example
  W tym prostym i prostym pudełku Bio autora nie ma żadnych sztuczek.

  Zainteresowany 4. Author Bio Box?

  Szczegóły
 • 5. Starbox

  Starbox oferuje dość funkcjonalną darmową wersję, z różnymi opcjami przełączania i rozwijania, a także konfigurowalnymi polami do dodawania informacji o autorze.

  Starbox Settings screen.
  Ekran ustawień wtyczki starbox author box.

  Pola są ograniczone w darmowej wersji, ale masz pełną kontrolę i wiele innych opcji do wyboru przy zakupie wersji Starbox Pro premium wtyczki.

  Darmowa wtyczka Starbox ma na celu ułatwienie dodawania atrakcyjnych pól autora do twojej witryny. Aktywacja wtyczki dodaje dodatkowe pola do domyślnej strony profilu użytkownika WordPress, umożliwiając użytkownikom wprowadzanie linków do swoich profili społecznościowych na Facebooku i Twitterze, przesyłanie stanowiska, nazwy firmy, adresu URL firmy, a także domyślnych informacji biograficznych.

  Ustawienia wtyczki pozwalają wybrać, czy aktywować pola autora na postach i / lub stronach, wyświetlać pole przed, po, lub przed i po treści postu i wiele innych. Darmowa wersja zawiera sześć motywów do stylizacji pól autora w Twojej witrynie. W zależności od wybranego motywu pole autora może zawierać kartę najnowsze posty. Możesz również szybko zmienić rozmiar tekstu używanego do wyświetlania nazwy i biografii autora, niezależnie od siebie. Poręczny panel podglądu pozwala zobaczyć, jak twoje wybory będą wyświetlane w czasie rzeczywistym.

  Starbox Author Bio Box Example.
  “To nie w gwiazdach jest trzymanie naszego przeznaczenia”, ale Starbox może zdecydowanie pomóc autorom stać się panami własnego losu.

  Podczas gdy większość wtyczek author box polega na Gravatarze, aby wyświetlić zdjęcie profilowe, Starbox daje również możliwość przesłania obrazu bezpośrednio na stronę profilu użytkownika. Za pośrednictwem poszczególnych stron profilu użytkownika użytkownicy mogą wybrać jeden z dostępnych motywów i samodzielnie ustawić pozycję pola autora.

  Skrzynki można również ręcznie wstawiać bezpośrednio do postów, stron i obszarów paska bocznego witryny za pomocą dołączonych skrótów. Ułatwia to dodawanie wielu pól autora do jednego posta lub strony.

  Ta wtyczka author box jest pełna przydatnych funkcji, dzięki czemu jest popularnym i wysoce zalecanym wyborem. Wersja premium Starbox daje możliwość dodawania linków do większej liczby witryn społecznościowych, a także oferuje wiele motywów do wyboru, zawierających HTML5. Jednak darmowa wersja jest bardziej niż zdolna do wyświetlania profesjonalnych bio-boxów autora na twojej stronie WordPress.

  Zainteresowany 5. Starbox?

  Szczegóły
 • 6. O Autorze

  Dzięki wtyczce o autorze author bio box należy najpierw utworzyć krótki kod, który zawiera wybór stylu szablonu i informacje, które chcesz uwzględnić w szablonie, a następnie skonfigurować ustawienia autora i wybrać utworzony szablon.

  About Author Settings screen
  O Author plugin ustawienia ekranu.

  Na początku może to być trochę mylące, ale daje możliwość konfigurowania i używania wielu szablonów autorów postów w całej witrynie, w tym postów, stron, pasków bocznych itp.

  About Author author box plugin example.
  “Pozwól mi być tym, kim jestem i nie staraj się mnie zmieniać.”Ale możesz zmienić to bio box za pomocą skrótów i szablonów.

  Dzięki bezpłatnej wersji możesz tworzyć funkcjonalne pola bio autora z konfigurowalnymi czcionkami, kolorami i opcjami mediów społecznościowych, ale jesteś ograniczony do dwóch stylów szablonów, dwóch układów obrazów profilowych i kilku innych ograniczeń. Wersja Pro oferuje szablony autorów 10, więcej układów obrazów profilowych, więcej ustawień mediów społecznościowych, tła nagłówka profilu, wiele opcji autora obrazów, widżetów i skrótów, responsywny projekt i wiele innych.

  Zainteresowany 6. O Autorze?

  Szczegóły
 • 7. Autorstwo Molongui

  Twórcy wtyczek twierdzą, że Molongui Authorship “zapewnia wszystkie brakujące funkcje, które mogą być potrzebne do prawidłowego zarządzania i przypisania wszystkich współpracowników do twojej witryny.”

  Nie może to być przesadne twierdzenie. Ta wszechstronna i bogata w funkcje wtyczka author box jest odpowiednia dla wszystkich typów witryn WordPress, zwłaszcza witryn z wieloma autorami, współautorami i autorami gości.

  Ekran ustawień wtyczki ma wiele zakładek do konfigurowania i dostosowywania szerokiej gamy opcji, od układów, szablonów, typografii, awatarów i ikon mediów społecznościowych, po metadane SEO, modyfikatory linii, logikę warunkową, skróty i inne. Integruje się również z dostosowywaniem motywów WordPress.

  Molongui Authorship plugin settings screen.
  Ekran ustawień wtyczki autorstwa Molongui.

  Wybierz darmową wersję wtyczki, jeśli chcesz tylko wyświetlić ulepszone pole autora na swojej stronie. Jeśli Twoja strategia zależy od przyciągnięcia autorów treści lub promowania multi-authoringu, guest authoringu lub współautorstwa w Twojej witrynie, wersja premium odblokowuje szereg dodatkowych elementów i zaawansowanych funkcji dostosowywania (takich jak skróty i możliwość tworzenia linków “nofollow”), które pozwolą Ci zanurkować głęboko pod maską, aby majstrować, ulepszać i dopasowywać ustawienia bio autora do treści serca.

  Molongui Authorship plugin bio box example.
  “Romeo, Czemuż ty jesteś?”Może spróbuj poszukać w domu Molongui.

  Wersja premium zawiera również narzędzia ustawień eksportu / importu, interfejs REST API i dostęp do wsparcia premium (w przypadku tragedii).

  Zainteresowany 7. Autorstwo Molongui?

  Szczegóły
 • 8. Współautorzy Plus

  Co-Authors Plus to kolejna wtyczka, którą możesz zainstalować, jeśli współpracujesz z wieloma autorami na tym samym poście i potrzebujesz łatwego sposobu na uznanie wszystkich autorów.

  Co-Authors Plus nie jest wtyczką “author bio box” w tym sensie, że pomaga zdefiniować projekt i strukturę elementów bio autora. Zamiast tego Ta wtyczka ułatwia kredytowanie więcej niż jednej osoby za utworzenie artykułu. Jako taka, ta wtyczka jest świetna, jeśli planujesz publikować artykuły z dwoma lub więcej autorami i chcesz przyznać obu równe uznanie za ich wkład.

  Co-authors plus lets you add multiple authors to posts.
  Chcesz dodać wielu autorów do swoich postów? Co-authors plus pozwala wahającej się wielości grać na nim.

  Wtyczka aktualizuje pole meta core authors, które jest wyświetlane na ekranach edit post I page. Pozwala to wyszukiwać istniejących użytkowników na swoim blogu, a następnie dodawać ich jako współautorów postu lub strony, nad którą pracujesz. Możesz przeciągać i upuszczać autorów dodanych do postu, aby zmienić kolejność wyświetlania ich pól bio podczas publikowania postu.

  Po przypisaniu współautora do postu lub strony może on następnie edytować tę stronę zgodnie z ustawieniami roli użytkownika WordPress.

  Inną interesującą cechą tej wtyczki jest możliwość dodawania bylin bez konieczności tworzenia konta użytkownika dla każdego autora. Ułatwia to tworzenie kont autorów gości, umożliwia kredytowanie plakatów gości, nadając im bylinę i eliminuje potrzebę tworzenia rzeczywistego konta użytkownika dla jednorazowych autorów, którzy przesyłają treści do witryny lub bloga WordPress.

  Uwaga: aby wyświetlić wiele pól bio na jednym poście, musisz ręcznie dodać kod do plików szablonów motywu, więc pamiętaj o tym przed pobraniem i zainstalowaniem tej wtyczki. Jeśli nie masz nic przeciwko grze w kodzie, na stronie wtyczki znajduje się pomocna dokumentacja, która pomoże Ci to osiągnąć bez dramatu.

  Ponadto, jeśli korzystasz z Genesis theme framework na swojej stronie internetowej, będziesz chciał zainstalować wtyczkę Genesis Co-Authors Plus. To bezpłatne narzędzie działa wraz z tą wtyczką, umożliwiając obsługę wielu pól autora na jednym poście.

  Zainteresowany 8. Współautorzy Plus?

  Szczegóły
 • 9. Meks Smart Author Widget

  Meks Smart Author Widget pozwala wyświetlić informacje o autorze / użytkowniku wewnątrz widżetu WordPress.

  Meks Smart Author Widget settings.
  Meks Smart Author Widget settings.

  Widżet oferuje szereg elastycznych opcji wyświetlania, w tym niestandardowy rozmiar awatara, łączenie obrazu awatara i nazwy użytkownika ze stroną archiwum autora (można również nadpisać adres URL linku autora i link do dowolnej strony lub adresu URL), a także inteligentną funkcję, która może automatycznie wykrywać i wyświetlać bieżącego autora postu na pojedynczych szablonach postu i autora.

  Meks Author Widget displaying on sidebar.
  “Sit by my side, and let the world slip …” Wyświetl informacje o autorze na pasku bocznym [d].

  Uwaga: Ta wtyczka zapewnia tylko widżet pola autora. Aby wyświetlić informacje o autorze na widgetyzowanym obszarze witryny (np. pasku bocznym) oraz w postach / stronach, zalecamy zainstalowanie zarówno tej wtyczki, jak i jednej z innych wtyczek wymienionych w tym poście.

  Zainteresowany 9. Meks Inteligentny Widget Autor?

  Szczegóły

Ukrywanie oryginalnego pudełka autora

Wiele motywów zawiera już pole autora, a jeśli tak jest w Twoim przypadku, prawdopodobnie zauważysz, że powyższe wtyczki dodają drugie pole autora do Twoich stron.

Tak było w przypadku, gdy próbowałem utworzyć ten post za pomocą motywu WordPress Twenty Twenty.

Twenty-twenty theme with duplicated author boxes.
Yiikes … The Twenty Twenty theme tworzy podwójny, Podwójny trud i kłopoty!

Użyłem motywu o nazwie Newsphere zamiast motywów AF, aby stworzyć ten samouczek.

Newsphere Theme for WordPress by AF Themes
Tylko jeden autor box … teraz Newsphere jest zwycięzcą dis content!

Oczywiście nie chcesz, aby dwa pola autora były wyświetlane w całej witrynie, więc aby usunąć oryginalne pole autora, musisz trochę zagłębić się w swój kod.

Jak zawsze, jeśli wprowadzasz zmiany do swojego motywu, lepiej użyć motywu podrzędnego.

Aby usunąć domyślne pole autora dla motywu, musisz dowiedzieć się, gdzie znajduje się kod. Najczęściej pola autora pojawią się na stronach pojedynczego postu, więc będziesz chciał sprawdzić swój singiel.plik php i Wyszukaj kod, który wciąga pole autora.

W wielu wątkach jednak singel.php pobiera inne pliki, a potrzebny kod będzie w jednym z tych innych plików.

Na przykład, szukając motywów, których mógłbym użyć do testowania, spojrzałem na motyw WordPress Twenty Twenty. Nie znalazłem informacji o moim autorze, ale okazało się, że pojedyncza.php plik (normalnie singiel.php w większości tematów) ściąga plik o nazwie zawartość co wyglądało jak to, czego chciałem.

Twenty Twenty: Singular Template (singular.php)
“O singiel.php-soled jest, wyłącznie pojedyncza.php dla samotności.”

Następnie udałem się do treść.php plik i wyśledził kod, który wyświetlał moje pole autora.

W zależności od tematu, może to być tylko trochę lub dużo kodu. Z tematem Twenty Twenty, to był tylko trochę kodu.

Twenty Twenty: content.php template file
“Precz, przeklęta Plamo! Wynocha, mówię!”

Mogę po prostu usunąć ten kod. (Ponownie, pamiętaj, że korzystanie z motywu potomnego jest najlepsze. Możesz po prostu skopiować oryginalną treść.plik php do motywu podrzędnego, a następnie usuń część, którą chcesz usunąć.)

Oto kod, który chciałbym usunąć w temacie Twenty Twelve.

Author bio code in content.php file
“Możesz go zabrać i wyciąć”…
Zamiast jednak usuwać kod, innym sposobem na to jest po prostu skomentowanie tej części kodu. Możesz to zrobić w następujący sposób:
<?php
/*

... kod…

*/
?>

Oto przykład:

Section of commented out code from content.php template.
Lepiej żeby to zadziałało … jestem skomentowany!

To zadziałało. Teraz, Twenty Twenty theme wyświetla tylko jeden autor bio box … ten, który dodaliśmy za pośrednictwem wtyczki .

Twenty Twenty theme with a single author bio box displayed.
Twenty Twenty theme wyświetla teraz tylko jedno pudełko bio autora. Wszystko dobrze, co dobrze się kończy.

I to wszystko. Jeśli chcesz urozmaicić swoje profile autorów, methinks jedna z powyższych wtyczek powinna Ci pomóc-sprawiając, że twój bios wyróżnia się nieco bardziej i podłączając je do profili społecznościowych autorów w tym samym czasie. Spróbuj. Możesz kochać wszystkich, ufać kilku i nikomu nie czynić krzywdy.

Czy korzystałeś z którejś z powyższych wtyczek do swoich author bio boxes? Zapraszam do pisania swoich przemyśleń i komentarzy poniżej.
You May Also Like

Jak naprawić nieprawidłowy błąd JSON w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Co powoduje błąd “nieprawidłowa odpowiedź JSON” w WordPress?1. Sprawdź adresy…

Jak naprawić błąd krytyczny w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest błąd krytyczny w WordPress?Co powoduje krytyczny błąd…

Jak zmienić kolor linku w WordPress (poradnik dla początkujących)

W artykule: Dlaczego Linki Są Ważne?Jak dodawać linki w postach i stronach…

Jak zainstalować WordPress lokalnie na komputerze Mac za pomocą MAMP

W artykule: Jak zainstalować MAMP na komputerze MacInstalacja WordPress na komputerze MacWypróbowanie…