Kopiowanie i wklejanie tekstu do WordPress

Czy szukasz najlepszych wtyczek do oceny gwiazd dla WordPress?

Dodanie ocen gwiazdkowych do witryny pozwala klientom recenzować Twoje produkty i usługi, jednocześnie poprawiając Twój dowód społeczny.

W tym artykule podzielimy się najlepszymi wtyczkami do oceny gwiazd dla WordPressa, dzięki czemu możesz po prostu dodać oceny gwiazd do swojej witryny WordPress.

10 best star rating plugins for WordPress in 2021 (compared)

Dlaczego warto używać wtyczki oceny gwiazd dla WordPressa?

Wtyczka oceny gwiazd pozwala po prostu dodać opinie klientów i klientów do swojej witryny z wbudowanymi ocenami gwiazd.

System oceniania gwiazdek jest niezwykle popularny i pozwala odwiedzającym zobaczyć jakość Twoich produktów i usług na pierwszy rzut oka. Oceny gwiazdek działają jako dowód społeczny dla odwiedzających Twoją witrynę.

Domyślnie WordPress nie ma wbudowanej funkcji oceny gwiazd, ale można ją łatwo dodać za pomocą wtyczki WordPress.

Dzięki wtyczce do oceny gwiazdek będziesz mógł zbierać i wyświetlać oceny gwiazdek w całej swojej witrynie WordPress. Możesz nawet wyświetlać swoje oceny gwiazdkowe z referencjami i recenzjami klientów.

To powiedziawszy, spójrzmy na niektóre z najlepszych wtyczek oceny gwiazd dla WordPress.

1. WPForms

WPForms

WPForms to najlepsza wtyczka formularza WordPress na rynku używana przez ponad 4 miliony użytkowników WordPressa.

Nie tylko jest to najbardziej przyjazna dla początkujących wtyczka formularzy, ale także pochodzi z wielu potężnych funkcji, takich jak możliwość pozwalania użytkownikom na przesyłanie ocen za pośrednictwem twoich formularzy.

Możesz łatwo dodać pole oceny gwiazdek do dowolnego formularza. Po prostu wybierz pole Oceny w konstruktorze formularzy metodą przeciągnij i upuść.

WPForms star rating setting

Możesz połączyć swoje oceny gwiazdkowe z formularzem opinii za pomocą szablonu formularza opinii w ramach dodatku Form Templates Pack.

To pomoże Ci zebrać oceny, recenzje i referencje w jednym miejscu.

2. Facebook Social Reviews Feed – Smash Balloon

Facebook Social Reviews Feed Smash Balloon

Facebook Social Reviews Feed by Smash Balloon pozwala wyświetlać recenzje społecznościowe z oceną gwiazdkową z Twojej strony na Facebooku.

Jeśli masz mnóstwo wspaniałych recenzji na swojej stronie biznesowej na Facebooku, to możesz po prostu dodać je do swojej witryny i poprawić dowód społeczny.

The Custom Facebook Feed Pro plugin jest najpopularniejszą wtyczką Facebook feed i pozwala po prostu dodać Facebook page feed do WordPress.

Smash Balloon Facebook social reviews settings

Rozszerzenie Recenzje pozwala wyświetlać swoje gwiazdkowe recenzje i referencje z Facebooka, dodając shortcode do witryny.

Uwaga: aby użyć rozszerzenia Recenzje Facebooka, musisz kupić wtyczkę Custom Facebook Feed Pro.

3. Recenzje strony

Site Reviews

Recenzje witryny pozwalają odwiedzającym przesłać oceny gwiazdkowe od 1 do 5 gwiazdek. Kiedy wyświetlasz swoje oceny na swojej stronie, ta wtyczka pozwala przypiąć najlepsze recenzje do góry, więc odwiedzający widzą je jako pierwsze.

Istnieje wbudowany system zatwierdzania, dzięki czemu możesz moderować oceny, zanim pojawią się w Twojej witrynie. Zapobiega to spamowi i nieuczciwym recenzjom, które mogą negatywnie wpłynąć na Twoją firmę.

Masz również możliwość wymagania od użytkowników, aby się zalogowali, zanim będą mogli opublikować ocenę gwiazdkową.

Dzięki tej wtyczce możesz szybko odpowiadać na recenzje, wyświetlać recenzje i oceny gwiazdek w całej witrynie i nie tylko.

4. All in One SEO

AIOSEO WordPress SEO plugin

All in One SEO(AIOSEO) to najlepsza wtyczka SEO dla WordPress na rynku. Oferuje najbardziej wszechstronny zestaw narzędzi SEO, aby pomóc Ci poprawić swoje rankingi bez trudności.

Zawiera kreator konfiguracji, który automatycznie pomoże Ci wybrać najlepsze ustawienia SEO dla Twojej witryny.

AIOSEO zawiera również znacznik schematu recenzji produktu, który pozwala dodać oceny gwiazdkowe, które pojawiają się w wynikach wyszukiwania.

AIOSEO search engine schema

Wyświetlanie rich snippets poprawi Twój wygląd w wyszukiwarce i pomoże Ci uzyskać więcej ruchu na Twojej stronie.

5. Łatwe referencje

Easy Testimonials

Easy Testimonials pozwala wprowadzać referencje użytkowników i recenzje z oceną gwiazdkową z pulpitu nawigacyjnego WordPress. Jest to bardzo przydatne, jeśli używasz wtyczki takiej jak WPForms do zbierania ocen gwiazdkowych.

Istnieją tony opcji wprowadzania, które pozwalają dostosować każdą recenzję, taką jak ocena gwiazdkowa, produkt lub usługa, z której korzystali, imię i nazwisko osoby, e-mail, a nawet rola firmy.

Darmowa wersja ma wiele motywów i bloków, których możesz użyć z edytorem bloków WordPress, aby wyświetlić swoje recenzje w gwiazdach. Lub możesz użyć dołączonego shortcode, aby po prostu dodać recenzje do swojej witryny.

6. YITH WooCommerce Advanced Reviews

YITH WooCommerce Advanced Reviews

YITH WooCommerce Advanced Reviews rozszerza i poprawia istniejącą sekcję recenzji WooCommerce.

Standardowy obszar recenzji WooCommerce pozwala użytkownikom przesłać podstawową recenzję i ocenę gwiazdkową. Ale, ponieważ recenzje działają jako dowód społeczny i są ważniejsze niż kiedykolwiek, będziesz chciał poprawić ten obszar.

Ta wtyczka zasadniczo przekształca twoją sekcję recenzji WooCommerce w sekcję recenzji Amazon. Twoi klienci będą mogli dodać tytuł recenzji i dołączyć zdjęcia, wraz z oceną gwiazdkową.

Będziesz także w stanie wyświetlić całkowitą liczbę razy, gdy określona ocena gwiazdkowa została złożona dla każdego produktu.

7. Rate My Post

Rate My Post

Rate My Post to unikalna wtyczka, która pozwala Twoim gościom przesłać ocenę gwiazdkową do Twoich postów i stron. Jest to świetny sposób, aby uzyskać informacje zwrotne na temat tego, co piszesz, więc możesz poprawić.

Kiedy użytkownik przesyła ocenę gwiazdkową, może również wysłać Ci prywatną informację zwrotną na temat oceny, którą podali.

Ta wtyczka daje Ci możliwość wyświetlenia recenzji gwiazd przed Twoim postem, aby działać jako dowód społeczny dla przyszłych czytelników.

Jest również wyposażony w szczegółową sekcję statystyk, dzięki czemu możesz zobaczyć, które posty Twoi czytelnicy lubią najbardziej. Możesz nawet użyć dołączonego widgetu najlepszych postów, aby wyświetlić posty z najwyższą oceną gwiazdkową na swoim pasku bocznym.

8. WP Product Review Lite

WP Product Review Lite

WP Product Review Lite to najlepsza wtyczka do recenzji produktów WordPress. Pochodzi ze szczegółowymi ustawieniami recenzji produktów, w tym dodawaniem oceny gwiazdkowej dla każdego produktu.

Poza dodawaniem ocen gwiazdkowych, możesz dodać cechy produktu, zalety i wady, dodać obrazy i więcej. Możesz także pozwolić użytkownikom przesłać własne oceny i recenzje produktu.

Dodawanie recenzji jest bardzo proste. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać opcję recenzji produktu podczas pisania posta na blogu i wypełnić ustawienia recenzji.

Posiada również widget paska bocznego, aby łatwo wyświetlać recenzje produktów i oceny gwiazdek.

Aby uzyskać więcej szczegółów, zobacz nasz przewodnik o tym, jak zrobić witrynę przeglądu niszowego w WordPress.

9. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster jest jednym z najlepszych wtyczek WordPress popup i narzędzi do konwersji. Dzięki temu narzędziu możesz tworzyć przyciągające wzrok popupy, liczniki, pływające nagłówki i wiele innych.

Co najlepsze, można je całkowicie dostosować, aby zapewnić użytkownikom ukierunkowane doświadczenie i można dodać oceny gwiazd, referencje użytkowników itp. wewnątrz popupów.

Dostarczając całkowicie spersonalizowane doświadczenie marketingowe, łatwo podniesiesz konwersje.

Można również użyć OptinMonster z najbardziej popularnych wtyczek formularza WordPress i najlepszych usług e-mail marketingu.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci znaleźć najlepsze wtyczki oceny gwiazdek dla WordPress. Możesz także zobaczyć naszą listę najlepszego oprogramowania do powiadomień push dla WordPress i naszych ekspertów picks z musi mieć wty czki WordPress dla małych firm.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, to proszę zasubskrybować nasz kanał YouTube dla samouczków wideo WordPress. Można również znaleźć nas na Twitterze i Facebooku.

You May Also Like

6 Najlepszych bramek płatności WooCommerce dla WordPress

W artykule: Jak wybrać najlepszą bramkę płatności WooCommerceTop WooCommerce bramek płatności dla…

14 Najlepsze wtyczki WordPress SEO i narzędzia, których powinieneś używać

W artykule: Rzeczy, które musisz wiedzieć o wtyczkach i narzędziach WordPress SEO1.…

Czeka nas rozwój sportów motorowych

W artykule: Jaki jest związek między popularyzacją sportów motorowych a poprawą kultury…

Jak dodać nagłówki bezpieczeństwa HTTP w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Czym są nagłówki bezpieczeństwa HTTP?Dodawanie nagłówków bezpieczeństwa HTTP w WordPress1.…