Od 2010 roku ankiety ukierunkowują większość tego, co robimy. Tak więc dziesięć lat po naszym pierwszym, oto kolejna okazja, aby ukształtować przyszłość WPMU DEV, aby pasowała do najważniejszej osoby w naszym biznesie, Ciebie.

W 2017 powiedziałeś nam, że chcesz, aby Hub był znacznie ulepszony, abyś mógł z łatwością zarządzać wszystkimi witrynami WP (patrz Hub 2.0), chciałbyś mieć świetną wtyczkę forms (patrz Forminator), a przede wszystkim chciałbyś zobaczyć, co możemy zrobić z hostingiem (patrz WPMU DEV Hosting), kontynuując ulepszanie i przekraczanie podstawowych wtyczek i wsparcie ekspertów 24 / 7, które zawsze było sercem WPMU DEV.

Mamy nadzieję, że się udało.

Teraz masz szansę pomóc w kształtowaniu najbliższych kilku lat (przynajmniej!) i w podziękowaniu za udział oddajemy 5 bezpłatnych rocznych członkostwa oraz 1 bezpłatne dożywotnie członkostwo do osób, które poświęcają czas na wypełnienie ankiety, nawet jeśli nie jesteś obecnym członkiem.

Mimo to zgłoszenia są anonimowe, chyba że zdecydujesz się podać swój adres e-mail na końcu (powiadomimy zwycięzców e-mailem w ciągu miesiąca od teraz i opublikujemy o Tobie w serwisie społecznościowym, jeśli otrzymamy zgodę).

I, jak poprzednio, Osobiście obiecuję, że przeczytam szczegółowo każde zgłoszenie i robić notatki (w 2017 roku zajęło mi to dwa solidne dni!)- dobre, złe, konstruktywne czy nie chciałbym usłyszeć wasze opinie i życzenia, jak możemy zrobić dla Was najlepiej… to moja praca, i jestem tak podekscytowany, aby usłyszeć, co masz zamiar powiedzieć.

Tak więc, kontynuując ankietę, w tym roku napędzaną przez Forminator 🙂 jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się pisać je w komentarzach.’

Aaand, ankieta jest już zamknięta, Wielkie dzięki dla wszystkich, którzy wzięli udział, przechodzimy teraz przez wasze odpowiedzi i wkrótce ogłosimy zwycięzców.

Jakieś pytania lub wyjaśnienia dotyczące ankiety? Daj nam znać w komentarzach.
You May Also Like

Jak naprawić nieprawidłowy błąd JSON w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Co powoduje błąd “nieprawidłowa odpowiedź JSON” w WordPress?1. Sprawdź adresy…

Jak naprawić błąd krytyczny w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest błąd krytyczny w WordPress?Co powoduje krytyczny błąd…

Jak zmienić kolor linku w WordPress (poradnik dla początkujących)

W artykule: Dlaczego Linki Są Ważne?Jak dodawać linki w postach i stronach…

9 Najlepsze Darmowe Wtyczki WordPress Author Bio Box

W artykule: 1. Simple Author Box2. Branda3. Autor postu WP4. Author Bio…