G ‘ day all I strewth jesteśmy bardzo szczęśliwi, że tak bardzo lubiłeś Automate maaaaate. Podobnie jak wy, podwoiliśmy nasze wysiłki, aby dodać kilka całkiem fajnych ulepszeń, zaczynając od tego, co nazywamy “bezpiecznymi ulepszeniami.”

Chcesz zobaczyć? Tak myślałem 🙂

AKTUALIZACJA WPMU DEV-PAŹDZIERNIK 2020 SPRAWDŹ NOWE ZAKŁADKI HUB!

Zanim jednak zaczniemy, jeśli nie znasz jeszcze Automate, jest to zasadniczo narzędzie, które oszczędza mnóstwo czasu na aktualizowaniu wszystkich witryn WordPress (i witryn klientów). Oto jak to działa w przypadku wykrycia aktualizacji:

 1. Automate tworzy kopię zapasową Twojej witryny
 2. Jeśli to się powiedzie, zautomatyzuj aktualizacje wtyczek i motywów wybranych jako zaufane (wraz z rdzeniem WordPress)
 3. Wysyłamy Ci e-mail z radosną wiadomością 🙂 (plus to wszystko jest zapisane w dzienniku aktywności)

Ale teraz jest nowy krok i myślimy, że ci się spodoba:

 1. Automate tworzy kopię zapasową Twojej witryny
 2. Safe Upgrade pobiera screen z twojej strony głównej
 3. Jeśli to się powiedzie, zautomatyzuj aktualizacje wtyczek i motywów wybranych jako zaufane (wraz z rdzeniem WordPress)
 4. Bezpieczna aktualizacja sprawdza, czy Twoja witryna jest aktywna i bezbłędna (korzystając z naszej usługi Uptime)
 5. Safe Upgrade pobiera nowy ekran strony głównej i porównuje go z oryginalnym
 6. Wysyłamy Ci e-mail z radosną wiadomością 🙂 (plus to wszystko jest zapisane w dzienniku aktywności) w tym czas pracy i Sprawdzanie błędów oraz nowe przechwytywanie ekranu z zaznaczonymi różnicami %

W zasadzie automatycznie testujemy, jak poszło uaktualnienie i od razu wysyłamy Ci wiadomość e-mail, aby poinformować Cię o wszystkim … sprawdź to:

Successful safe upgrade email
It ‘ s alllll goooood

Jeśli jednak nastąpią istotne zmiany, nie tylko podamy Ci procent, ale także podamy je w jaskrawo różowym kolorze, abyś ich nie przegapił (chyba że Twoja strona jest całkowicie różowa 😉

Automate safe upgrade with differences
Co tu się dzieje?

Teraz, jak widać powyżej, różnica % sprowadza się do ogromnego suwaka, i zauważamy, że suwaki i inna dynamiczna zawartość mogą mieć znaczenie. I hej, widać to w mailu, więc nie ma dramatu!

I jest bardzo, bardzo łatwy w konfiguracji. W rzeczywistości uważamy, że to tak ważne, że już zrobiliśmy to za Ciebie 🙂

Automate Safe Upgrade settings
Nie będzie łatwiej.

Oczywiście możesz skonfigurować adres e-mail, do którego ma zostać wysłany e-mail, a także częstotliwość. Lubię “natychmiast”, więc mogę sprawdzić, czy są jakieś problemy, ale można również uzyskać dzienne, tygodniowe lub Miesięczne trawienie.

I, oczywiście, istnieje kompletny dziennik, w którym można teraz nie tylko przeglądać aktualizacje i kopie zapasowe, ale także chwyty ekranu, że Safe Upgrade dokonał!

Automate Safe Upgrades log
Szczegółowy dziennik każdego uaktualnienia, specjalnie dla Ciebie

I na tym nie poprzestajemy!

W przyszłym miesiącu spodziewaj się innych super przydatnych funkcji dodanych do WordPress thunder down under, w szczególności:

 • Zaplanowana Automatyzacja – Aby można było ustawić automatyzację (i bezpieczną aktualizację), aby działała w ustalonych godzinach. Na przykład, w ciągu tygodnia, gdy jesteś w pracy, więc jeśli coś się stanie, możesz to naprawić jak najszybciej.
 • Alarmy Progowe – Jeśli Twoja witryna jest wyłączona, chcesz o tym wiedzieć natychmiast (i już zapewniamy to z czasem działania), ale pozwolimy Ci otrzymywać e-mail tylko wtedy, gdy Bezpieczna aktualizacja wykryje, powiedzmy, większą niż 25% różnicę przed i po przechwyceniu ekranu (możesz ustawić %).

Ale dlaczego na tym poprzestać?

Daj nam znać, jak lubisz bezpieczne aktualizacje i inne nowe funkcje automatyzacji, które chcesz w komentarzach, nie możemy się doczekać, aby uzyskać swoją opinię 🙂

A jeśli nie jesteś jeszcze członkiem WPMU DEV, dlaczego nie wziąć bezpłatnej wersji próbnej 30, aby zobaczyć, jak możemy zmienić twoje sposoby WordPress na zawsze!

Daj nam znać, co myślisz o bezpiecznych aktualizacjach! Jeśli są jakieś inne funkcje, które chciałbyś w Automate, daj nam znać w komentarzach!

Tagi:

You May Also Like

Jak naprawić nieprawidłowy błąd JSON w WordPress (Przewodnik dla początkujących)

W artykule: Co powoduje błąd “nieprawidłowa odpowiedź JSON” w WordPress?1. Sprawdź adresy…

Jak naprawić błąd krytyczny w WordPress (krok po kroku)

W artykule: Co To jest błąd krytyczny w WordPress?Co powoduje krytyczny błąd…

Jak zmienić kolor linku w WordPress (poradnik dla początkujących)

W artykule: Dlaczego Linki Są Ważne?Jak dodawać linki w postach i stronach…

9 Najlepsze Darmowe Wtyczki WordPress Author Bio Box

W artykule: 1. Simple Author Box2. Branda3. Autor postu WP4. Author Bio…